Pálení (štípání) při sexu po porodu. Máte to taky tak?

korbicka
5. říj 2010

Jsem 1O měsíců po porodu a pořád mě styk strašně pálí, štípe!! Vždy jen tak minutku........ jakmile je manža prostě "vevnitř" tak mám pocit, jako když si do rány nasypu sůl...... po té minutě je vše OK......... Máte to některá taky???

naty
6. říj 2010

@korbicka zkusila bych lubrikant 😉

korbicka
autor
6. říj 2010

@naty to jsme zkoušeli!! Už asi 4 druhy!! S ním je to naopak možná ještě horší

naty
6. říj 2010

a co na to mudr?

kote
6. říj 2010

není špatný lubrikant silikonový DOER MEDICAL SILK - udělá hladký a jemný povrch jak tebe,tak partnera...potvrzuji,že je to mnohem příjemnější než lubrikant na vodní bázi.. je malý a dražší,ale stojí za to a stačí opravdu malé množství použít

http://www.e-vitaminek.cz/1581-doer-medical-sil...

předpokládám,že jakákoliv infekce (kvasinky atd) jsou vyloučené a že jinak (mimo styk) obtíže (pálení atd.) nemáš 😉
pokud ano,tak zaléčit toto...

romana29
6. říj 2010

jak píše kote - může to být i zánět, kvasinky atd., takže běž k doktorovi - protože asi jsi tam nebyla, nebo jo? 🙂

korbicka
autor
6. říj 2010

U dr jsem byla před 14 dny pro prášky. O tomhle problému jsem mu neřekla...... úplně jsem na to zapoměla. Ale dělal mi stěry atd a vše negativní!!! Žádný výtok, svědění nemám!!!!! Jen to prostě pálí, jako když ji třeba máte někdy hodně odřenou od toaleťáku a sednete třeba do vany. Tak to chviličku štípe..........tohle prožívám já tam vevnitř při každém styku!! Ale fakt jen tak minutku a pak se to uklidní a já si to užívám

salluska
15. říj 2013

@korbicka
Dobrý den,
jak jste svůj problém vyřešila? Mám po porodu stejný problém.. ☹
Děkuji za odpověď.

jajaneu
18. říj 2013

@salluska
Já mam po pordodu problém jako vy holky... ze začátkuje ta bolest hrozná, že na to ani nemam chuť...
po prvním porodu císařem jsem to měla taky, myslím, že to způsobují nějaké hormony, přestalo mě to bolet až tak po roce... kojim a MS ještě nemam třeba to s tím souvisí, ale Dr mi řekl, že toje psychické, což pochybuju!
Díky za rady!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru