• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Placenta - co se s ní dá dělat?

28. března 2014 
@brigule Já taky neměla náušnice až v první třídě a musím říct, že mi to bylo hodně líto, že všechny holky je měly a já ne.....
18. únor 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne pripadne uplne nechutny jist lidsky organy teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nereknu, kdyby to bylo z prasete, to taky bekdo ji jatra, ale z cloveka????? Pane boze, uaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brigule já píchlé uši mám, ale dceři jsem to nenechala, až bude chtít, však ona si sama řekne :slight_smile: Jehel si už užila dost a navíc myslím, že se s těmi náušničkami (at jsou sebehezčí a sebemenší) nespí nikdy úplně pohodlně.
18. únor 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/clanek/placenta-k-veceri/

Já bych ji v případě, že bych ji měla doma, zakopala na zahradě pod ovocný strom (starý pohanský rituál :slight_smile: ). Myslím, že v mrazáku vydrží dlouho, min. několik měsíců, jako kterékoliv normální maso.
18. únor 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uf, tak jsem si právě vygooglila, jak taková placenta vlastně vypadá a neudělalo mi to vůbec dobře. Ještě, že to břicho není průsvitné :grinning:
18. únor 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jedni sousedi, co vyžnávají "zdravý životní styl" rodili doma a placentu zahrabali někde na zahradě, lae už se odstěhovali. Docela by mě zajímalo, co by na to řekl nový majitel :wink: Mám pocit, že u těchto rodiček, je zakopávání - ne pojídání - docela normální, taky kam s tím. A kromě stromu se prý také zahrabává před hlavní dveře - že to nosí štěstí :slight_smile: V mrazáku se vám přeci zkazit nemůže a i kdyby tak to nevadí, když jí nechcete jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Akorát nevím kam to zahrabávají ti, kteří bydlí třeba v paneláku :unamused:
20. únor 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najde se tu někdo, kdo si nechal placentu zpracovat do kapslí?
28. bře 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek