• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po 3 císařských řezech, můžu mít ještě miminko?

12. dubna 2013 
Ahoj holky...Mam za sebou 3cisarske rezy a chtela bych se zeptat,jestli muzu mit jeste miminko?Moc bych si prala jeste jedno.Myslite,ze je to realne???Vsechny cisare byly bez komplikaci a bez nejakych nasledku...Nekde jsem slysela,ze uz bych nemela.Mate s tim nektera zkusenost nebo slysela jste o tom.Diky za rady... :wink:
10. dub 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší bude, když se o tom pobavíš se svým gynekologem a uvidíš, co si o tom myslí on....
10. dub 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám kamarádku co má čtvrté dítě císařem,doktoři z ní nadšení nebyli,ale má krásnou zdravou holčičku bez komplikací ovšem nemusí to být pravidlo.Hlavní nebezpečí je ruptura dělohy,která je po opakovaných řezech v tom místě zeslabena a s rostoucím miminkem může prasknout.Prober to s gynekologem.
10. dub 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@speedygon
@kaculka46 : dekuji holky,za tyden jdu na gyndu,tak uvidim,co mi dr. rekne.. :frowning2: Ach jo....
10. dub 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samcuska
Zkus tady maminku Ellan (myslim, že má tenhle nick), ta je po 4 císařích.
Také tu byla ještě jedna maminka po 4 císařích, už není aktivní, ale psala, že žádný problém, lékaři jí prý po třetím císaři řekli, že další není problém, když ty tři byly v pohodě. Po čtvrtém jí pátý už nedoporučili, ale kdyby prý byla popáté těhotná, tak by se to prý také zvládlo.
Držím palce.
10. dub 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helcenka Dekuji moc,zkusim ji napsat. :wink:
11. dub 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helcenka : ja jsem ji na MK nenasla tu holku..Asi tady uz neni a nebo ma mozna jiny nick... :wink:
11. dub 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samcuska - určitě jo, je aktivní, má nick ellan. Najeď do fotoblogů, vlevo dole zadej hledat maminku a pak v pravo nahoře je zadej jméno nebo nick. Tak tam zadej ellan a vyjedou ti asi 4 maminky a ona mezi nimi, má v profilu foto s dítětem, je to blondýnka :wink: .
11. dub 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helcenka : me to proste nic neukazuje... :angry:
12. dub 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samcuska - tak jí zkus napsat interní poštu, já když zadám hledat maminku a její nick, tak mi tam vyjede ještě se třemi dalšími. Je to ale divný, protože je normálka aktivní a já jí v pohodě najdu.
12. dub 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samcuska helcenka asi myslela tuto maminku: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ellan/
12. dub 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helcenka
@daisyjane :jo tak ted uz ji vidim,ale kdyz jsem dala do vyhledavace jeji nick,tak mi to ukazalo jen nejakou vestkyni a to bylo vse...!!!Dekuji moc,zkusim ji napsat. :wink:
12. dub 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane
@samcuska
To je ona, já ji najdu úplně normálně. Takže když teď klikneš na ten odkaz, tak najedeš rovnou do jejího fotoblogu.
12. dub 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helcenka : jj,uz jsem ji nasla a uz jsem od ni i informovana..:Diky holky... :wink:
12. dub 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek