Po dítěti nemá partner chuť na sex. Mám si ho brát?

misiko
22. bře 2011

jsem 3 mesice po porodu.do ted nebyl sex, i kdyz ja bych rada.ale moje draha polovicka jaksi nechce,pry neni ta spravna atmosfera.
zacinam z toho byt znacne nervozni. problemy s frekvenci byly bohuzel uz i pred tim,ale takovahle dlouha pauza jeste ne. rika,ze se mu hnusi pocit,ze by na me mel hned "skocit" po 6tinedeli,protoze se to od nej ocekava.pokazde kdyz zavedu diskuzi na sex rekne,tak a ted uz nemam chut,protoze jsi to zkazila tim,ze o tom zase mluvis :( kdyz jsem se ptala,jestli to je tim,ze byl u porodu,rekl,ze ne.ze proste jen neni ta spravna chvile....takze mozna prijde az se mala odstehuje?
kdyz se ho pokousim svest,tak odvede tema na neco jineho nbo odejde....
na podzim se mame brat a ja zacinam silne uvazovat o tom, jestli nebude lepsi se na to vykaslat.nedovedu si takhle predstavit zit.sice sex neni nejdulezitejsi,ale podle me,pokud to nefunguje,pak se zacne kazit i to ostatni.
vubec netusim, co delat......

slavicky
22. bře 2011

Ahoj, bohužel jsem něco podobnýho zažívala s minulým manželem. Ted mluvím o frekvenci a jeho nechuti. U vás by mohl hrát roli ještě "madonin komplex" . Každopádně my jsme se z toho vyhrabat nedokázali, takže bych sebrala odvahu a dotáhla ho do partnerské poradny. Myslím, že tři měsíce po porodu jsi unavená a vyčerpaná a asi nemáš ani sílu to sama vyřešit. Pokud nemáte jiný problémy, tak si myslím, že to bude dobrý 😉 . Moc držím pěsti a doufám, že to dopadne dobře 🙂

beatrice7
22. bře 2011

@misiko no tak to je opravdu přinejmenším zvláštní... A změnila jsi se nějak hodně ? Třeba ho znervozňuje že jsi jiná. Anebo ho znervozňuje že jsi máma. Tak tohle by bylo bláznivé. Já za sebe můžu říct, že mě manžel celé šestinedělí pořád dokola opakoval že se už nemůže dočkat 😎 Dočkal se a bylo to krásný ... 🙂

marketa137
22. bře 2011

@misiko to je zvláštní ne 😒 . my nikdy nedodrželi ani šestinedělí 🙂 . manžel ví že sex potřebuju dost často a manžel teda taky ale říká že kdybych já neměla sex alespon ob den tak za chvíli lezu po zdi 😀 . zkusila bch s nim fakt promluvit co je za problém a dkyby to enchtěl řešit tak bych navrhla že svatbu odložíme dokud se to ostatní nevyřeší. ono se říká že sex neni důležitý ale jen v případě že funguje 😉

misiko
autor
22. bře 2011

@beatrice7 nezmenila,vahove mam jen 5 kg navic a myslim,ze tak pulka toho jsou obri prsa. jinak trosku povisle brisko,ale jinak pohoda.ja jsem spokojena.v tomhle problem nebude ☹
presne to, jak se choval tvuj manzel,bych si prala taky

anysek85
22. bře 2011

Misiko: a byl manžel u porodu? Pro chlapy je to někdy strašně traumatizující zážitek. Nalij do něj láhev vína, zapal svíčky a nech ho mluvit - třeba to z něj vyleze 😉 a pokud ne, tak bych na něj udeřila napřímo, že to takhle dál nejde 🙄.

misiko
autor
22. bře 2011

@marketa137 to teda nevim,jaka by byla reakce na odlozeni svatby.kazdopadne pokud se to nezlepsi,nic jineho nezbude :(

misiko
autor
22. bře 2011

@anysek85 na toto tema jsme se bavili a rikal,ze v tom problem neni.ze si z toho moc nepamatuje.tak snad by byl natolik uprimny,ze by to rekl.

marketa137
22. bře 2011

@misiko chce to mluvit a prostě bych mu řekla že v tom vidim problém a i ybch řekla že dokud se tohle nevyřeší že svatbu neřešim. jen je mě divné že mu sex nechybí? Já teda měla vždycky císaře a po pár dnech co sjem byla doma už se manžel ptal že až to půjde tak mam říct 😀 a tim že sjem pak ejště byla na JIp jak s prvnim tak i s druhym tak vždycky jsme vydrželi ty 3 týdny. Nějaký problém ais má ne když yvdrží 3m a do té doby jestli bylo vše ok?

beatrice7
22. bře 2011

@misiko píšeš, že problémy jste měli i dřív ? Tak pokud je to tak, tak asi je to typ chlapa, který ten sex až tak nepotřebuje 😕 No a s příchodem miminka se to vždycky trošku změní, si myslím, a ne k lepšímu, aspoň ne ze začátku, únava, jiné starosti než jenom o sebe, chlapi i obavy z toho, aby uživili rodinu a td... Pomáhá Ti s mimčem hodně ?

michelleuk
31. bře 2011

@misiko ti mas doma asi mojho priatela sa mi vidi 🙂 ale nie zartujem....mi to mame podobne sice som 8 mes po porode prvy sez sme mali 7 tyzdnou po ale od vtedy je to vo frekvenci asi 3 krat do mesiaca 😒 stale chodi unaveni z roboty k tomu tu este mala lozi starosi o peniaze o buducnost....na sex neni cas a jemu to tak vyhovuje on totis neni ten typpicky chlap ktory mysli len na sex....obcas sa aj u nas stane ze ja spomeniem sex a on na to ze su na svete poctatnejsie vecia ako sex 😒 ja si myslim ze to je tym ze sa stal otec ze ma vetciu zodpovednost ako pred tym.ja som sa s tym uz zmierila a vies co zacina sa to pomali upravovat....venuj sa malemu a nechaj tomu cas too je moja rada.....

vandom
11. črc 2012

Ahoj holky...prijde nekomu normalni chlap, ktery nesahne na zenskou 17 mesicu a stale v tom pokracuje? ☹ mam 8 mesicu po porodu a cele tehotenstvi nic nebylo!!!!

kikinda
12. črc 2012

@vandom teda holky jak to tu ctu tak je mi stoho nejak divne ale mam pocit jestli to neni spise stoho pokud byl partner u porodu ale jako cele tehu nuc nevim co jsi o tom myslet ale neslo treba fakt o to jen mit miminko????

pissskotka
18. črc 2012

@vandom to jsem ještě v životě neviděla...ani neslyšela..do teď.. 😅 není možné, že by třeba měl partner milenku?

pissskotka
18. črc 2012

@misiko Ahojky, tak jak jste vyřešili problém? Přiznám se, že je to docela zvláštní..já myslela, že můj partner je divný, když semnou nespal 14 dní, ale tohle je opravdu divné? Zlepšilo se to?

chmurkaxy
18. črc 2012

ahoj, ono to moze byt pokojne len tym, ze je starsi a klesol mu testosteron. moj manzel ma 34, no s problemom libida bojujeme uz dlhsie. v kazdom pripade, mne sa osvedcilo naozaj zatat zuby a mesiac o tom nehovorit, ani ho nejak nezvadzat, potom pride aj sam. alebo mu skus do nocneho stolika kupit liderin, mozno potrebuje pomoct. v kazdom pripade, urcite vas lubi a neznamena to nic zle, no aj my zeny obcas mame obdobie, kedy sex "pretrpime" so zatatymi zubami. u muzov to nie je take jednoduche, u nich musi vzdy fungovat mechanizmus vzrusenia, inak to nejde. netlacila by som na pilu, oddychni si zatial, este sa nasexujete v zivote dost 🙂

luciebx
18. črc 2012

tak ja mam neco podobnyho.. na rozdil od toho jsou malymu 2 roky ted.. predtim byl sex tak jakoby normal.. ale od ty doby co sem naznacila ze bych chtela druhe ditko.. je to des.. taky si pripadam ze se musim nutit vic ja abych ho presvedcila.. on ze sve strany vyvine inciativu tak 2x do mesice.. vim ze je to vic nez to co mas ty.. ale i tak pro me je to des.. predtim musel premlouvat on me.. ale ja byla docela ko s hlidanim malyho.. nocni buzeni a tak.. ale ta vidina druhyho me nadchla.. bych klidne mohla obden.. no ale to on zase ne.. bohuzel reseni na toto asi neni.. taky sem z toho docela hotova.. ze musim vetsinou dolest ja.. a on si jen uzije.. a obcas jeho pripominky dneska zadny extra vykon necekej to me taky dostava.. no jo no.. hold si asi musim zvyknout

misiko
autor
18. črc 2012

@pissskotka zatim se to nevyresilo,sice se snazi,aby to lip fungovalo,dosel si i do sex. poradny,ale tim to skoncilo na zadne dalsi vysetreni nesel. ja si uz nejak zvykla,zacala jsem chodit do prace,mam spoustu zajmu,takze to ted momentalne neresim....ale ono to zas jednou vypluje na povrch ☹

pissskotka
29. zář 2012

@misiko tak to je mi upřímně líto....můj partner teď změnil práci, takže je ještě více pracovně vytížený a nějak to v posteli také vázne, takže chápu že je to docela nepříjemné 😖 ale zase chvála, že se aspoň snažil s tím někam jít ne? to je pro chlapy dalo by se říct potupa..

misiko
autor
31. říj 2012

@pissskotka no jenomze tam byl jednou a rekl,ze na lekarske vysetreni nejde....ted se zda,ze problem vyplouva na povrch znovu ☹ nedavno vyroci svatby....a nejak to bylo divne celkove. nechtel se se mnou na verejnosti ani libat,pry je to trapne...bylo to po dlouhe dobe, co jsme byli nekde spolu sami, tak jsem si myslela,ze to treba pomuze,uvolni se a tak,ale nic...chybi mi komplimenty,doteky,libani proste vsecko.najednou jsem si uvedomila,ze se dokazeme bavit pouze o praci a nebo o organizacnich vecech a to jeste dost podivne reaguje na to,ze po nem chci,aby pomahal a mel zajem o nasi dceru....ted je 3 tydny pryc a vubec mi nechybi....takze nevim....mam v sobe zmatek.

pissskotka
2. lis 2012

@misiko Pááni to je tak divné...to už přeci nemůže být normální ne? Jsi si jistá, že nemá nikoho jiného? nebo není snad dokonce na chlapy? už také byly takové případy ne? každopádně je to divné a mě by se to určitě nelíbilo, v tomhle případě bych si hledala útěchu jinde, protože žena opravdu potřebuje lásku, pohlazení a všechno co už jsi napsala...tohle by mě strašně vyčerpávalo ☹

haniplanetka
8. pro 2012

@misiko tak to podle mě normální není, v takovém vztahu bych byla nešˇtastná a asi už by byl rozvod.. ☹

trexx25
18. únor 2013

@misiko něco podobného mám doma s manželem ode dne kdy jsem mu ukázala těhotenský test u první dcery. Před tím sex 3x i víckrát týdně, pak třeba 2 měsíce nic... jelikož jsem byla těhu a s rostoucím břichem ubývalo chuti, tak jsem to neřešila. Když už na to přišla řeč, tak argumentoval tím, že na to nemá náladu, že je unavenej, on totiž od té doby, co zjistil, že čekáme dítě se začal hrozně honit za penězma, (k zaměstníní ještě podnikání )a náš vztah tím poslal tak nějak na druhou kolej, jako určitě se v něm probudil chlapskej pud zabezpečit rodinu a aby jsme se měli dobře, ale pro mně nejsou peníze to nejdůležitější ☹ . No abych to zkrátila, po porodu, protože se přece potřeboval vyspat, jsem mu ustoupila a začal spávat v obyváku, takže už dva roky a 5 měsíců nespí se mnou v ložnici. Teď máme druhou dceru, má 6 týdnů a já čekám, jestli se něco změní, jako už té práce nemá tolik, ale ještě furt je dost utahanej. Do ložnice se zatím určitě nevrátí, ale milenku prý nemá, nevím proč, ale věřím mu to. Chová se ke mně hezky, ale už to není jak to bylo. Už se nevodíme za ruce, to tak jednou za rok ho to napadne, pusu si dáváme při přivítání, při odchodu a na dobrou noc, tím to končí, ale cítím, že mu na nás záleží, ale odcizili jsme se. Já sedím doma s dětma a nemáme čas na společný zájmy. Já to zatím nevyřešila, jen jsme se dohodli, že jak bude malé kolem roku (tj. jak přestanu kojit) uděláme místo obyváku dětský pokoj a on se vrátí do ložnice. Pak se uvidí, jestli se to mezi náma zas oživí nebo kde byl/je zakopanej pes.

misiko
autor
19. únor 2013

@trexx25 tak my druhe neplanujeme,respekive ja momentalne nechci, s manzelem hnulo az to,ze jsem mu rekla,ze se s nim rozvedu. ono to totiz neni uz jen o sexu. zije si svuj vlastni zivot se svyma konickama a hospodama a ja uz vic jak2 roky sedim sama doma....no holt ma jistotu,ze mu nikam neutecu.
a najednou se zacal snazit?az jsem sahla po uplne nejhorsi moznem reseni?
2 roky mu rikam,ze to takhle nejde,aby bylo vsecko na me a jeste na me ani nesahl od te doby co jsem mu porodila dite a nic.....komentoval to slovy: jezis,uz to zase resis?! a zmizel si nekde za kamosema......

najednou asi 2 tydny se snazi,dokonce i doma pomaha a obcas se premuze a pohladi me .....jenomze ja uz asi nechci.
trva to strasne dlouho...vubec nevim,co bude dal...
doufam,ze vam to klapne a najdete si k sobe zase cestu zpet. ja se o to budu pokouset taky,ale myslim,ze sama uz to nezvladnu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru