• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu mám nechuť k sexu

6. ledna 2015 
@blahova_andrea no, to mě taky napadlo, že i to se může stát, hmmm....a ten můj je v hajzlu
:D
29. kvě 2014 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leejlaa no jako jestli fakt pravda ten rok, co píšeš...to je šílená doba. já teda trpím nechutí, ale dýl jak 2 měsíce pauza nebyla a to bylo kolem porodu prvního dítěte. aspoň jednou měsíčně se tak nějak snažím přemoct :sweat_smile:
29. kvě 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no je to 9 měsíců, ještě na začátku těhotenství to bylo párkrát, ale pak, když sem zázračně měla chuť, stejně nebyl doma, no, a s narůstajícím břichem sem neměla už ani náladu....ale sny jsem měla a často mě to i probudilo...no a teď je malýmu 3 a půl měsíce, a já mám vyloženě odpor :(
29. kvě 2014 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leejlaa tak tomu dej ještě trochu času, třeba ještě bude lépe :wink: až bude prcek trošku větší, tak ho můžete nechat babičkám a užít si chvilku nějaký program a třeba se nálada dostaví :slight_smile:
29. kvě 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leejlaa jako bych četla o sobě, mám stejný problém. :frowning2:
29. kvě 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naopak:grinning: sex je pro mě po dvou porodech mnohem hezčí a lepší
29. kvě 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy to závidím, ani nevíš jak :(
30. kvě 2014 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Já bych tomu dala čas...respektive si dávám na čas :slight_smile: ale aby chtěl taky ještě čekat on, zatím se drží statečně, ale je mi ho líto:(
30. kvě 2014 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy a jak dlouho to trvalo než jsi k tomu dospěla? já taky doufám, že se toho po druhém porodu dočkám, ale asi to bude chvíli trvat :sweat_smile:
30. kvě 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já 3,5 roku po porodu a chuť taky nic moc. Byla jsem teda šitá dost, 4 týdny jsem se neposadila. Nevím jak bych to napsala, ale prostě jsem fyzicky "Jiná" a pořád si na to nemůžu zvyknout. Manžel to respektuje, není se mnou jen kvůli sexu, že. A jsou různé druhy sexu :wink:
30. kvě 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je strašný kolik nas je a jak jsou někteří chlapi sobecký. Já jsem na tom takhle.....5 let po prvním porodu a 2 roky po druhém......už si pomalu začínám zvykat na myšlenku že si někoho najde a dokonce z něho jednou i vypdalo at mu sama někoho přivedu(na sex). Nemůžu to ani dělat natoš o tom mluvit....nemám absolutně na nic naladu ani chuť ....není se čemu divit....celý dny jsem sama s dětma doma, ted byla i půl roku ta starší doma neměla školku protože jsme se odstěhovali a nevzali mi jí. Takže jsem ůplně vyflusana každej večer...ještě i ty upířice choděj spát fakt pozdě. A milostpán (chápu že je živitel rodiny a ma dost prace) si dorazi kolikrat domu pred pulnoci a diví se že na něho nečekám s "roztaženýma" nohama. Jako přibrala jsem dost asi 20 mi zustalo nahoře ale nejde mi proste zhubnout a to je asi i ta nejvetsi pricina. Ale ptám se ...máte někdo zkusenost s nejakou odbornou pomocí??? Ptala jsem se gynekologa ten mi doporučil lubr.gel.....no debil asi ho vymenim. Děkuji za nazory a odpovedi vaše asi frigidní Ivča :(
4. srp 2014 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tsoneva2 Vedu skupinu Emoční terapie, ve které se snažím předat informace nebo i pomoci po skype s různými problémy. zvu Tě, v nejstarším příspěvku si můžeš přečíst hodnocení několika z MK. Snad v každodenním kolotoči najdeš čas na sebe (a nedělej to kvůli chlapovi, ale kvůli sobě:slight_smile: ). I na "postavu" se dá jít přes emoce..
4. srp 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tsoneva2 jo, probrat pořádně s manželem priority. Na tuhle věc jsou potřeba dva. On musí víc pomáhat, ty budeš odpočatější..možná by stálo za to změnit u dětí režim, aby šly spát dřív. Nebo si pomalu najít někoho na hlídání, abyste měli čas sami na sebe. A hodně je v hlavě..když se nelíbíš sama sobě, tak chuť moc mít nebudeš. Bez sexu vztah umře.
4. srp 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem asi divna,stale kojim a sex bych mohla mit denne :slight_smile: je to daleko lepsi a intenzivnejsi nez pred porodem. Jsem po porodu 7,5 mesice a opravdu parada.
10. říj 2014 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyf To že ti říká? no tak to promin, ale tak nevychovaného chlapa bych nebrala ani zadarmo. Jako ženy toho mají dost už od přírody a né aby je ještě někdo buzeroval :/
6. led 2015 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek