Po porodu mám nechuť k sexu

konik88
13. črc 2013

Jsem 5 měsíců po porodu. Porod proběhl bez komplikací, nejsem ani šitá. Již měsíc po porodu chtěl manžel sex, ale já jsem se vymlouvala, že musíme počkat do šestinedělí. Šestinedělí dávno pominulo a já se pořád na něco vymlouvám. Od porodu jsme spolu spali asi jen 2x a já mám k sexu hrozný odpor. Neměl jste s tím někdo zkušenost, jak jste to řešili? Manžel je samozřejmě na mě naštvaný, říká že jsem sobec. Bojím se, že mě opustí nebo si najde milenku. Ale nevím, jak to řešit. Manžela miluju a nechci ho ztratit, ale na sex nemám ani pomyšlení. Syna zatím kojím, MS nemám. Nemůže to být i tím? Neexistuje něco na podporu chuti k sexu i pro kojící. Budu ráda za každou zkušenost.

leejlaa
29. kvě 2014

@blahova_andrea no, to mě taky napadlo, že i to se může stát, hmmm....a ten můj je v hajzlu
:D

blahova_andrea
29. kvě 2014

@leejlaa no jako jestli fakt pravda ten rok, co píšeš...to je šílená doba. já teda trpím nechutí, ale dýl jak 2 měsíce pauza nebyla a to bylo kolem porodu prvního dítěte. aspoň jednou měsíčně se tak nějak snažím přemoct 😅

leejlaa
29. kvě 2014

@blahova_andrea no je to 9 měsíců, ještě na začátku těhotenství to bylo párkrát, ale pak, když sem zázračně měla chuť, stejně nebyl doma, no, a s narůstajícím břichem sem neměla už ani náladu....ale sny jsem měla a často mě to i probudilo...no a teď je malýmu 3 a půl měsíce, a já mám vyloženě odpor :(

blahova_andrea
29. kvě 2014

@leejlaa tak tomu dej ještě trochu času, třeba ještě bude lépe 😉 až bude prcek trošku větší, tak ho můžete nechat babičkám a užít si chvilku nějaký program a třeba se nálada dostaví 🙂

olusenka
29. kvě 2014

@leejlaa jako bych četla o sobě, mám stejný problém. ☹

megy
29. kvě 2014

já naopak😀 sex je pro mě po dvou porodech mnohem hezčí a lepší

leejlaa
30. kvě 2014

@megy to závidím, ani nevíš jak :(

leejlaa
30. kvě 2014

@blahova_andrea Já bych tomu dala čas...respektive si dávám na čas 🙂 ale aby chtěl taky ještě čekat on, zatím se drží statečně, ale je mi ho líto:(

blahova_andrea
30. kvě 2014

@megy a jak dlouho to trvalo než jsi k tomu dospěla? já taky doufám, že se toho po druhém porodu dočkám, ale asi to bude chvíli trvat 😅

zvirka
30. kvě 2014

No já 3,5 roku po porodu a chuť taky nic moc. Byla jsem teda šitá dost, 4 týdny jsem se neposadila. Nevím jak bych to napsala, ale prostě jsem fyzicky "Jiná" a pořád si na to nemůžu zvyknout. Manžel to respektuje, není se mnou jen kvůli sexu, že. A jsou různé druhy sexu 😉

tsoneva2
4. srp 2014

Holky to je strašný kolik nas je a jak jsou někteří chlapi sobecký. Já jsem na tom takhle.....5 let po prvním porodu a 2 roky po druhém......už si pomalu začínám zvykat na myšlenku že si někoho najde a dokonce z něho jednou i vypdalo at mu sama někoho přivedu(na sex). Nemůžu to ani dělat natoš o tom mluvit....nemám absolutně na nic naladu ani chuť ....není se čemu divit....celý dny jsem sama s dětma doma, ted byla i půl roku ta starší doma neměla školku protože jsme se odstěhovali a nevzali mi jí. Takže jsem ůplně vyflusana každej večer...ještě i ty upířice choděj spát fakt pozdě. A milostpán (chápu že je živitel rodiny a ma dost prace) si dorazi kolikrat domu pred pulnoci a diví se že na něho nečekám s "roztaženýma" nohama. Jako přibrala jsem dost asi 20 mi zustalo nahoře ale nejde mi proste zhubnout a to je asi i ta nejvetsi pricina. Ale ptám se ...máte někdo zkusenost s nejakou odbornou pomocí??? Ptala jsem se gynekologa ten mi doporučil lubr.gel.....no debil asi ho vymenim. Děkuji za nazory a odpovedi vaše asi frigidní Ivča :(

pulecp
4. srp 2014

@tsoneva2 Vedu skupinu Emoční terapie, ve které se snažím předat informace nebo i pomoci po skype s různými problémy. zvu Tě, v nejstarším příspěvku si můžeš přečíst hodnocení několika z MK. Snad v každodenním kolotoči najdeš čas na sebe (a nedělej to kvůli chlapovi, ale kvůli sobě🙂 ). I na "postavu" se dá jít přes emoce..

andelka
4. srp 2014

@tsoneva2 jo, probrat pořádně s manželem priority. Na tuhle věc jsou potřeba dva. On musí víc pomáhat, ty budeš odpočatější..možná by stálo za to změnit u dětí režim, aby šly spát dřív. Nebo si pomalu najít někoho na hlídání, abyste měli čas sami na sebe. A hodně je v hlavě..když se nelíbíš sama sobě, tak chuť moc mít nebudeš. Bez sexu vztah umře.

berusanda
9. říj 2014

Tak ja jsem asi divna,stale kojim a sex bych mohla mit denne 🙂 je to daleko lepsi a intenzivnejsi nez pred porodem. Jsem po porodu 7,5 mesice a opravdu parada.

nikousek1
6. led 2015

@tyf To že ti říká? no tak to promin, ale tak nevychovaného chlapa bych nebrala ani zadarmo. Jako ženy toho mají dost už od přírody a né aby je ještě někdo buzeroval :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru