Po porodu mám neustále chuť na sex

iveta107
28. led 2013

Ahoj, už si připadám úplně jako šílená a docela by mě zajímalo jestli je někdo na tom podobně.V těhotenství to ještě bylo v normálu, chuť na sex jsem měla občas ani málo ani hodně prostě pohoda, ale po porodu hrůza.Já na to musím neustále myslet ani se nesoustředím na děti jen se celý den těším až zase bude večer a něco bude.Při představě, že mě ještě čeká MS a pět dní to nepůjde dělat mě stávaj vlasy hrůzou na hlavě 🙂 no to už trochu přeháním, ale stejně je to pro mě už docela trápení a závidím těm co si stěžují, že po porodu nemají vůbec na sex pomyšlení.Aspoň pár dní v týdnu bych to taky brala.Někde jsem četla, že když se kojí tak není chuť vůbec, u mě kojení asi způsobuje pravej opak.Ono by to ani tak moc problém nebyl, ale manžel zase tak často sex mít nemusí, já zase jo a už mě to taky moc nebaví to pořád po něm chtít, připadám si trapně.Máte to taky někdo tak?Já normálně nevím co s tím, prostě mě to vadí, že se nedokážu soustředit i na jiné věci.

wendis
28. led 2013

mě se to sice nestalo,ale nezkoušela si i jiné metody,než sex s partnerem,když zrovna nechce?

aneta0707
28. led 2013

hormony 🙂 uzivej dokud to jde, muze se to zase kdykoliv zmenit. me to potkalo v tehotenstvi. zhruba do 25. tydne sem mela porad chut a pak jako kdyz utne. uz si pripadam i sobe trapna, ale chut proste neni 😒 doufam, ze se mi to porodu zase zmeni 😉

buldok
29. led 2013

Na to ti můžu říct jen jedno: Půjčím ti svého manžela, bude nadšen!!!! 😀

iveta107
autor
29. led 2013

@aneta0707 já bych byla docela ráda kdyby se to změnilo 🙂 už si připadám jak totální nadrženec, fakt mě to už dost obtěžuje.A tebe chápu, že když není na to chuť také to není nic příjemného, po porodu se to určitě změní. 😉

editah222
29. led 2013

@iveta107 co by za tebe většina manželů dala 😀 😀
Chápu, že je to pro manžela možná náročné, ale tak tě přece může uspokojit i jinak než samotným aktem ne? At si to uživa dokud se i chce 😉

iveta107
autor
29. led 2013

@editah222 no může mě uspokojit i jinak, ale nakonec to stejně vlastně bude zase ten sex i když třeba ne přímo sex. styk.No a když je unavený po práci a chce se mu na večer spát tak nemá potom náladu na nic, to zase chápu kdybych chodila do práce budu na tom stejně, na mateřské mě to tolik neunavuje jako kdybych chodila do zaměstnání.Nebo jedině jiný způsob jak mě uspokojit je, že mě může třeba koupit drahý šperk, to je taky taková jedna možnost uspokojení, ale tohle to vyloženě nevyžaduji, ale když už, tak dárek potěší. 🙂

editah222
29. led 2013

@iveta107 jsem se málem smíchem počůrala 😀 😀 😀 Takže má na výber - sex nebo šperky 😀 😀
Tak at ti koupí vibrátor, třeba vám to bude vyhovovat oboum.

key25
19. únor 2013

Mám úplně to samé 😀 jsem 5 den po porodu a úplně to samé.Dokonce jsem na to myslela když jsem rodila 😀 a řekla doktorovi aby mě víc zašil aby měl muž radost 😀 no mám 7 stehu tak asi se povedlo 😀

leenulka89
2. bře 2013

já sem po porodu 16 dní a už asi 10 dní mám taky šílenou chuť na sex, nehorázně se těším až vypadají poslední stehy a až přestanu krvácet... pak u nás bude rošambo 😀 😀 😀

kockopes2724
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru