Po porodu mě bolí celá pánev. Máte zkušenost?

petulka25
31. led 2012

ahojky maminky nevím kam mám tento dotaz-diskuzi zařadit tak píšu tady!!Jsem 5 měsíců po pordu a poslední 2-2,5 měsíce bolí stydka kost,třísla,kyčle-no řekla bych celá pánev-hlavně v noci když ležím na boku!! máte s tím některá zkušenost?poslední 3 měsíce kojím co 2-2,5hodiny-může to být třeba že mám málo vápníku?děkuji za tipy...

jennynka5
19. únor 2013

@petulka25 Ahojky, ja mam to stejne, jsem temer 4 mesice po porodu a nekdy se citim jako starenka.. Pri lezeni v noci na boku (kycle), na brise.. Nekdy pri vstavani z postele se musim trochu rozchodit a taky pri vstavani ze zeme nebo kdyz jsem na delsi prochazce s kocarkem-to citim.. Je to neprijemne a ja velice doufam,ze to prejde. A to nemuzu jist ani mlecne vyrobky kvuli intoleranci male na BKM, ale jim vitaminy. Snad budeme brzy v poradku, verim,ze se to spravi 😉 A jis nejake vitaminy? VApnik? Mam pocit,ze od te doby,co jim vitaminy,je to trochu lepsi... Jo a take citim jakoby pretazene svaly u pochvy po "velke strane". 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru