• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu při šití ve mně zapomněli gázu

5. března 2014 
Po porodu pri siti ve me zapomeli gazu.. ted se jdu sprchovat a vypadnou ze me dve krvave koule tak se leknu a bezim do sesterny... sestricka mi rekla, ze to je gaza ze ji ve me zapomeli stalo se vam to? Mam si stezovat?
5. bře 2014 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano , ja bych se aspon zeptala na vizitě jestli to je normalni postup .
přece jenom je to material co do těla napatří !
5. bře 2014 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajurka ze me taky vypadla krvavá koule a pry to byla srazenina. Nemohla to být taky srazenina?
5. bře 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dana3262 ne byla to gaza
5. bře 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trošku jsem se pozastavila nad tím, že hned běžíte to psát na Modrého koně.. :sweat_smile: Nic ve zlym, jen mě to zarazilo..Nicméně asi bych si vyžádala primáře a ptala se zda je to standardní, že v pacientkách nechávají gázy....!
5. bře 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@dana3262 ne byla to gaza
@zelva a vy myslite ze ja hned psala sem... prvni sem to resila se sestrickam jelikoz to bylo.vecer a dnes rano.jsem to resila s doktorem
5. bře 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajurka ono se taky mohlo jednat o tamponádu, takže že nechali v tobě gázu - no nevím a ještě další věc, není to asi příjemné, to věřím, ale to jsi necítila včera, že ti tam něco strkají a nevytáhli to?? no nevím
5. bře 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdy se dává gáza s nějakou masti jako tamponáda, tak je otázka, co to bylo.
5. bře 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajurka Přesně jak říká @megy , po revizi jsem tam taky měla nastrkanou gázu jako tamponádu proti krvácení, nemyslím si, že to bylo něco zapomenutého, ba naopak, že tam ta gáza byla úmyslně s jasným účelem. Ony sestřičky toho někdy napovídají... To bych nebrala vážně a zeptala se přímo doktora. Od sestřiček už jsem slyšela hodně mouder, ale málokdy to mělo něco společného s realitou... :slight_smile:
5. bře 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajurka Nic ve zlym, jak jsem psala. Jen to tak z příspěvku vyznělo..Viz.Teď se jdu sprchovat.... :wink:
5. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajurka někdy, když to hodně krvácí se tam "tamponáda" nechává, ale měli by ti to říct...
5. bře 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle nic není, nejlepší je, když Vám opravdu nic neřeknou :frowning2: zapomenou nebo jak se tomu říká, pustí vás z nemocnice s tím, že teplotu máte od prsou z nalitého mléka a doma po týdnu cítíte hnilobu :frowning2: tak mrknete do zrcátka vytáhnete a myslíte si že už se nic horšího stát nemůže, tak dojedete na gyndu kde vyndají další dvě skoro shnilé, musí vše vyčistit, je tam zánět dostáváte atb....dlouhou dobu výtoky a kontroly!!!!!jo tohle se mi stalo 6 let zpět u prvního porodu. Nikdo s tím stejně nic nedělal, takže stížnost u nás o ničem.
5. bře 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne u me ji zapomeli.. doktor me vysetril uz by tam nemelo nic byt.. mela sem stesti, ze to samo vypadlo..ale stejne se budu at jezli je vse ok
5. bře 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek