Po porodu při šití ve mně zapomněli gázu

ajurka
4. bře 2014

Po porodu pri siti ve me zapomeli gazu.. ted se jdu sprchovat a vypadnou ze me dve krvave koule tak se leknu a bezim do sesterny... sestricka mi rekla, ze to je gaza ze ji ve me zapomeli stalo se vam to? Mam si stezovat?

prisnotice
5. bře 2014

ano , ja bych se aspon zeptala na vizitě jestli to je normalni postup .
přece jenom je to material co do těla napatří !

dana3262
5. bře 2014

@ajurka ze me taky vypadla krvavá koule a pry to byla srazenina. Nemohla to být taky srazenina?

ajurka
autor
5. bře 2014

@dana3262 ne byla to gaza

zelva
5. bře 2014

Trošku jsem se pozastavila nad tím, že hned běžíte to psát na Modrého koně.. 😅 Nic ve zlym, jen mě to zarazilo..Nicméně asi bych si vyžádala primáře a ptala se zda je to standardní, že v pacientkách nechávají gázy....!

ajurka
autor
5. bře 2014

@dana3262 ne byla to gaza
@zelva a vy myslite ze ja hned psala sem... prvni sem to resila se sestrickam jelikoz to bylo.vecer a dnes rano.jsem to resila s doktorem

megy
5. bře 2014

@ajurka ono se taky mohlo jednat o tamponádu, takže že nechali v tobě gázu - no nevím a ještě další věc, není to asi příjemné, to věřím, ale to jsi necítila včera, že ti tam něco strkají a nevytáhli to?? no nevím

mumisek01
5. bře 2014

Někdy se dává gáza s nějakou masti jako tamponáda, tak je otázka, co to bylo.

frufrunka
5. bře 2014

@ajurka Přesně jak říká @megy , po revizi jsem tam taky měla nastrkanou gázu jako tamponádu proti krvácení, nemyslím si, že to bylo něco zapomenutého, ba naopak, že tam ta gáza byla úmyslně s jasným účelem. Ony sestřičky toho někdy napovídají... To bych nebrala vážně a zeptala se přímo doktora. Od sestřiček už jsem slyšela hodně mouder, ale málokdy to mělo něco společného s realitou... 🙂

zelva
5. bře 2014

@ajurka Nic ve zlym, jak jsem psala. Jen to tak z příspěvku vyznělo..Viz.Teď se jdu sprchovat.... 😉

lenus202
5. bře 2014

@ajurka někdy, když to hodně krvácí se tam "tamponáda" nechává, ale měli by ti to říct...

milly.333
5. bře 2014

Tak tohle nic není, nejlepší je, když Vám opravdu nic neřeknou ☹ zapomenou nebo jak se tomu říká, pustí vás z nemocnice s tím, že teplotu máte od prsou z nalitého mléka a doma po týdnu cítíte hnilobu ☹ tak mrknete do zrcátka vytáhnete a myslíte si že už se nic horšího stát nemůže, tak dojedete na gyndu kde vyndají další dvě skoro shnilé, musí vše vyčistit, je tam zánět dostáváte atb....dlouhou dobu výtoky a kontroly!!!!!jo tohle se mi stalo 6 let zpět u prvního porodu. Nikdo s tím stejně nic nedělal, takže stížnost u nás o ničem.

ajurka
autor
5. bře 2014

Ne u me ji zapomeli.. doktor me vysetril uz by tam nemelo nic byt.. mela sem stesti, ze to samo vypadlo..ale stejne se budu at jezli je vse ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru