• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu se mi změnila vůně. Nevím, co s tím

13. června 2017 
pot pot pot myslim,ze tesne po porodu je to hormonama pak kojenim..
23. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přečetla jsem celou diskusi a moc se mi líbí, napadlo mě při tom tahle teorie:
před otěhotněním - lákací vůně pro samečky hlavně v době ovulace, ale je to trošku překvapení, jestli z toho bude dítě nebo ne
v těhotenství a době kojení- to jste říkaly - tahle samička není k mání :sweat_smile:
po skončení kojení - samička je k mání a vůně je jiná, má za sebou porod, tedy je naprostá jistota, že její tělo je plodné, postará se o dítě atd.
Jen nevím, jestli se nová vůně manželovi líbí nebo ne :dizzy_face: Pokud ne, tak mám asi někde chybu :grinning:
Chtělo by to odkaz na nějakou literaturu, početla bych si (co mě čeká :wink: )
2. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, oživuji tuto diskuzi, protože jsem jinde nic moc relevantního nenašla. Je to už nějakých sedm let, co jste se o tom tady bavily, tak by mě zajímalo, jestli se to s odstupem času ještě nějak změnilo, resp. jestli se vůně vrátila do stavu před porodem/těhotenstvím. Mám stejný problém, tedy že mi muž říká, že mu voním jinak (přesněji řečeno lehce smrdím :unamused: ) než před druhým porodem. Já sama necítím vlastně žádnou změnu. Jsem 13 měsíců po porodu dvojčat (druhý porod) a nejvýraznější to bylo prý několik měsíců po porodu, teď je to prý o trochu lepší, ale pořád ne stejné jako předtím. Dost mě to trápí, protože to má (ať chceme nebo nechceme) negativní vliv na náš vztah, tak bych ráda věděla, jestli je šance, že se to ještě zlepší. Mojí soukromou teorií je to, že tělo prostě dává najevo, že tahle ženská má tři malé děti a je to s nimi fuška, takže teď už žádné další nechce. A že třeba, až to taková fuška nebude, že si zase řekne, teď by to šlo, a změní svojí vůni na nějakou přitažlivější... Kéž by to tak bylo... Díky za všechny reakce.
3. srp 2016 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám stejný problém. Od porodu mám pocit, že smrdím - stejně jako u zakladatelky je to cítit především z hrudníku a prsou. 7m po porodu. Stále však kojím, tak doufám, že se to zlepší, až přestanu! Teď se chystám vyhazovat i nějaké kojící podprsenky, protože mi přijde, že se ten smrad do nich zažral a nejde to ani pořádně vyprat :( Myji se dvakrát denně a na podpaží používám i driclor...
13. čer ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek