• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. června 2016 
zuzi, Sárinka je nááádherná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratulujeme k první mrkvičce :wink:
27. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, asi máme pátou :sweat_smile: Dr. to tak nepojmenovala, ale já jo :slight_smile: Dle knížek.
Vepřové dávám tak jednou za 14 dnů, občas. Je dost alergenní. Dávám až tak od toho 10 m. :wink:

JJ, abych si nezvykla....spíš ho pak od nás nedostanu z postele :sweat_smile:

JAni, zak držím pěsti s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...kecám máme tu šestou. pátá nemoc ....má ve tváři tzv. motýle. My máme pupínky ve vlasech a trupu.
no je to jedno, hlavně že to je mírné a už to ustupuje :slight_smile:
Tak Ája usnul v 10:00 probudil se v 11, pak mi usnul v naší posteli a pořád spí :sunglasses: Asi to bude těma kapkama.

moty je v Praglu???
27. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potřebuju se zeptat na pár věcí:
kdy myslíte že dítě začíná slyšet na svoje jméno? já vidím že kolikrát Sáruška nereaguje, i kdybych se stavěla na hlavu, dělá si co chce. :sweat_smile:
a pak bych potřebovala vědět, když dávám ten zeleninový příkrm v poledne, tak co pití? já jí zatím dávám, ty malý hami skleničky 125 ml a pak jí dám ještě prso, ale občas jsem dala i čaj a doktorka mi řekla, ať jí na čaj neučím, že raději vodu, tu ale vůbec nechce, tak nevím. čajík pije, protože obsahuje i cukr a to je špatně no ale když už mám to balení, tak ho dodělám.
27. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc zdravíme. Ze Simči se stal pěkný spáč, takže včera v osm zalehla, vzbudila se dnes až o půl 9 a teď už zas po obědě spí, no tomu říkám konečně parádní mateřská a pomalu nevím co s časem :grinning: . Zuzi já se přiznám, že už vůbec nevím kdy tak Simča začla na své jméno slyšet :fearful: . Po obědě a v průběhu dne Simonce dávám taky hodně naředěné ty hami pití a nebo dělám ovocný čaj, dřív mi pila i vodu,ale tu už moc nechce. Jo a teď už sem tam i koupím nám nějaký lepší džus a ji to dořeďuju vodou. Vepřové maso teda dávám častěji než Pája, tak jednou za 4dny určo, neslyšela jsem, že je to alergen a nechci ji právě moc rvát kuřecím :astonished: .S těma obědama jsme taky na štíru, Luky má obědy z jídelny a nás dvě odbívám, ale nic moc s ní neuvařím když se na mě neustále drápe, tak mi příjde, že se motáme pořád dokola: zapečené brambory, podušené vepřové-kuřecí s těstovinama, špenát s vajcem a bramborem,rybu s bramborovou kaší,.. a prokládám cca co tři dny příkrmem z flašky.Asi zkusím na netu najít nějaké rychlé recepty pro děti.Svačinky a snídaně mi taky příjdou na jedno brdo, jogurt, chleba - rohlík s lučinou nebo dětskou šunkou, ovoce, ovocná přesnídávka, pudink, víc mě nenapadá :confounded:
27. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zuzi a Simča si dělá co chce zpravidla ještě teď a nereaguje když nechce,takže se tím neznepokojuj :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Pavli, u nás se taky spí v naší posteli, ale kojí se pořád často - já už na to rezignovala a on z toho má takovou samoobsluhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak mě teda začíná točit při poledním obědě - jí jak čuně, spíš by se v tom chtěl hrabat rukama, plive......no hrůůůza. Zatím mu vařím jenom zeleninu. Ráno u ovoce, večer u kaše tohle vůbec nedělá......achjo jsem bezradná!!
27. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem našla první zoubek! není to teda moc vidět, ale rukou to cítím a i lžičkou to zvoní! :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v Praze nejsme. Jen jsme teď v těch vedrech byli pořád na chalupě, v sobotu, v neděli, v pondělí, i v úterý. A večer jsem vás jenom dočetla a padla. V sobotu jsme byli v té ZOO, tak to byla paráda. Kuba byl unešenej ze surikat, bál se velkej ryb v akváriu a ve výběhu u koz :grinning: :grinning: :grinning: . Jinak fakt super.

Dneska je parádně, už to chtělo, ty vedra byli fakt úmorný.

Jinak u nás nic novýho. Spaní pořád nic moc. Večer hlavně nechce usínat, jedině v posteli a po pořádným řevu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

Pavlí, hlavně že se to Ajovi zlepšuje. Ale je to na prd. takový nějaký šestý, pátý, sedmý, osmý nemoci :grinning: :grinning: :grinning:.

Jani2008, teda ta Simča šla do sebe, doufám, že mi to se spaním taky tak budeme mít, časem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.

Marci, s jídlem my bojujeme už několik měsíců, nechce nic, většinou to do něj musím přímo napáčit. Když se vzteká moc, tak prostě nedostane, hlady neumře. Hlavně máme problém s pitím, mlíko nechce vůbec a čaje vypije max. 60ml denně, takže vůbec nevím co s ním, už mě pěkně sejří. Koupila jsem i stříkačku, hrníčků máme milion a nic nefunguje.

Zuzi, já si to taky nepamatuju, ale kolem toho 7. měsíce už určitě na jméno reagoval. Mám dojem, že to bylo i dřív, ale fakt nevím to jistě.

Moni, kamarádka má kluka 11 měsíců a ten jí na zahrádce v kočáru sedí i pět hodin, jen mu mezitím dá najíst a neví o něm. Může ho dát do postýlky s hračkou a on tam sedí, hraje si a pak z toho usne. A chrápe ji celou noc, třeba do devíti, i dýl. No přijde mi, že je nemocnej :grinning: :grinning: :grinning:, u nás nic takový nehrozí. Neposedí nikde, taky se sápe na stůl, na zem, v klidu ani minutu, je to fuška.

JaniSun, to je fakt na hovco s tím autem, hajzli to museli vědět a stejně to proávají, kreténi. Dej vědět jak to dopadlo.

No nic, my půjdeme do obchodu, než začne pršet, jestli teda vůbec začne.

Tak pápá
27. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, gratuluji k prvnímu zoubku, to je vždycky taková radost u maminek, ale po čase na ty zuby nadávají asi všechny :grinning: :grinning: :grinning: . Tak honem za TM ať ti dá na šaty.
27. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Zuzi :slight_smile: my se zas musíme pochlubit, že už samotné pijeme z dospěláckého hrníčku (nejradši teda brčkem :sweat_smile: ) a včera jsme poprvé vychytaly čurání do nočníku :slight_smile: .Dneska ráno jsme teda počuraly koberec,to jsme nějak rychlostně nezvládly :sweat_smile: .Holky,tady jsem našla nějaké jídelníčky od roka,jdu studovat.http://www.varime-detem.cz/clanky/detail/282
27. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moty,taky mám jednu takovou kámošku s ,,nemocnou " :sweat_smile: holčičkou, celý den o ní neví jak je hodná a zakřiklá :grinning: to včera jsme tu měli kámošku s Tobíkem,který je stejně starý jak Simča a to teda byla dvojka, jsem myslela, že tady z toho bytu nic nezbyde takový dva divoši :sweat_smile: já nám teď hledám na červenec dovču někde u nás na pár dní,chtěla bych něco u Zlína a s bazénem,taky bych chtěla vzít malou tam do zoo.
27. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte v plánu zajít někdo zítra odpo do jogurtárny? Budeme v Brně a nemáme parťáka na sedánek :frowning2:
27. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Zuzi, gratulace k zoubku velikáááááááááá :slight_smile:

Januli - já bych klidně zašla - máme 12:30 na obilňáku rehabku, tak pak bychom mohli klido do jogušky :wink:

auto je zpět v bazaru - odtah nás stál litr :angry: :angry: :angry: ted musíme čekat, až se ozve majitel, páč bazar byl jen zprostředkovatel, takže to musíme vyřídit s majitelem auta :frowning2: :frowning2: :frowning2: prý je ted někde v zahraničí. No, aspon že mu ještě nevyplatili ty naše prachy :pensive:
27. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!
TAk tady nezaprší asi nikdy :slight_smile:

Zuzi, také už si nepamatuji kdy Ája začal slyšet na své jméno. Ale řekla bych, že to dosti dlouho bojkotoval. :sweat_smile: a bojkotuje nadále :unamused: On si dělá co chce a ani neposlouchá :angry: Teď urval další dřev. lištu co chrání rohy. No už to tady vypadá jak u největších špindír....

Zuzi, já jako dlohodobá kojička :grinning: :sweat_smile: ...z počátku příkrmů jsem dávala i po obídku kojení. Asi měsíc...pak jsem jej vynechala pozvolna a zkoušela vodu. Bohužel, u nás se tomu pití moc nedá. Mě Ája vypije max. 50 ml a to jsem strašně happy. Je to asi také v těch x druzích lahvičkách a pítek.,..ale také v něm. On prostě nechce. Máme od Aventu, pak Nuk....no pořád něco vymýšlím.....ZAtím to moc neřeším, protože dost často kojím. ale co bude pak???? :confounded:

Zuzi, gratulujeme k zubu. My máme skoro v roce 1 :sweat_smile:

Jani08, tedy nakonec se budeš ještě na MD nudit :sweat_smile: JJ, kuřecí také moc nedávám, aby pak Ája nemusel na mamograf :confused:
Jinak snídaně už mě také nudí...pořád jen jogurt, chleba, gervais...

Moty :wink: nemocí je očíslovanejch....kdo se v nich má pak vyznat? :sweat_smile:

Marci...u nás se jedlo nádherně, co viděl Ája lžičku tak krásně otvíral pusinku. Ale poslední měsíc je to k uzoufání. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já už dělám vše jen proto aby jedl. Takže na stolečku je milion věcí, hraček, příborů...a k tomu miska s jídlem, aby je v ní mohl patlat a já tajně strkám jídlo do pusy. No, moc mi toho nejí. Ale je vypapakaný dost, takže to opět neřeším. ale štve mě to, vyvřuju mu také dobroty a on to nejí :angry:

Jan sun, naši si před pár lety kupovali auto v bazaru....a jeden známý co se pohybuje v tomto byznysu :sweat_smile: zjistil, že auto je kradený. Tak byly dost překvapení, šli do bazaru a majitel jim tvrdil že je vše ok. Až taťka řekl, že zavolá policajty, tak jim vrátili peníze. Dobrý, co?
27. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
te zoubek není moc vidět, je ale cítit na ruce, když jí tam šátrám:slight_smile:

jinak dnes mi po třech dnech vytlačila s hroznou bolestí tu tuhou stravu co jí dávám a plakala u toho bolestí, chudák :frowning2:
27. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak to je síla s tím autem - ještěže tatkovi ty peníze vrátili!!! :fearful: No, majitel "našeho" auta to chce dát na posouzení, jestli jsme to MY nějak nepřetočili nebo co :angry: :angry: :angry:

my zatím papkáme hezky - tuk tuk tuk

Zuzi, chudáček Sárinka :confused:
27. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a stačí ti když ti sem zítra dopo napíšu jak to s náma vypadá a jestli třeba na druhou budeme na ten shake stíhat? :slight_smile: Nikdo jiný už se nepřidá?? :fearful:
27. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych taky šla, ale T. má zítra volno a budem asi fachčit tady!! brr....jako volno mám pátek a celý víkend, ale to zas nemůžete vy, co?

Zuzi, taky gratulace!!
Moty: tak to nevěřím, že takový dítě extistuje:slight_smile:))

Marci: u nás napřed s jídlem dobrý a pak kolem toho 7-8měsíce to byla katastrofa, schválně prskal, strkal si prsty do plné pusy a pak s jídlem ven a podobně, taky jsem byla na mrtvici všechno okolo špinavé, ale ted už je to celkem v pohodě, akorát ví, že mu říkám ne ne ne, když strká prsty do pusy u jídla, tak on to dělá schválně a má z toho strašnou srandu

dneska jsem ho učila smrkat tak pořád funí, ale místo do kapesníku, tak se k někomu přitulí nosem k tváři a začne smrkat, je to strašně srandovní:slight_smile:

Jani, tak s tím autem to je teda mazec....to je jak my, jak na něco natrefíte, tak jsou s tím akorát problémy...ach jo...no je to prostě o štěstí, majitel se toho chtěla zbavit a ted to ještě budete calovat ne?
27. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaňulky, škda, už mám kámošku jinak bych šla s Vámi :sunglasses:

JAni sun, doufám, že pořídíte s autem dobře.

Lach, co zub u vás?

Dobrou všem
27. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli roste roste:slight_smile: Míša furt něco strká do pusy
27. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko tak já moc nestíhám, ještě potřebuju do města tak to necháme na jindy až nás bude víc, ok? Hezký den holky!
28. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hezký den,

Januli - ok - snad se někdy příště přidá víc lidiček :wink:

tak nevím, co je to zas za počasí - na východě, kde máme ložnici, krásně svítí sluníčko a na západě, kde jsem ted věšela prádlo, mi byla zima :fearful: tož zas nevím, co mám prckovi oblíct a povezeme hafo věcí s sebou :confounded:

mm je dnes na školení v Práglu, tak jak se vrátím z rehabky, tak se asi vrhnu na trochu větší úklid tady - je to tu táááák potřeba - včera jsme to s mm probírali, že máme velkej byt a furt o něco zakopáváme, trochu jsme se i chytli, jako čí je to vina atd.....no jo, s dítětem se holt rozpoložení domácnosti mění a navíc není tolik času to tu rychtovat, zvlášt, když je venku hezky a já sem s Matym furt někde na procházce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme si dohodli nějaká pravidla, jak to tu bude - jsem zvědavá, jak se to dlouho dodrží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Lach, práce, práce, práce :pensive: :pensive: :pensive: ale je to na svém - stojí to za to :wink:

Pavli, užij si kámošku :wink:

jsem zvědavá, kdy se ozve ten majitel auta a s čím na nás vyrukuje :confused: :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!

JJ, kámošku mám tady u nás, takže se uvidíme až na prochajdě :sunglasses:

Jani, a co teprve barák...až budeme mít, tak to nestihnu poklidit nic. celý dny budu sedět s kafíčkem na terase :grinning:
Já dnes dopo taky malám, převlíkla jsem ložní, peru, prach..a do toho Ájisek :slight_smile:
no, už to všechno vlastně mám. Te´d ještě uvařit :grinning:
28. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Pavli kafíčko na terase:slight_smile: no nemysli si, to já si ho dám v klidu tak za deset let:slight_smile:
dnes jsem poklidili trochu okolo baráku, ale stejně žádná sláva, Míša je pořád nějakej uknouranej, taky peru a mám tu zase hromadu na žehlení, snad večer u ružovky:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LAche, já si myslím, že to kafčo bude tak za 20 let. :sweat_smile: protože u baráku se sedět nedá..že jo?
No tak já jsem se tak radovala, že mi jde vše od ruky...a pračka se pokazila :frowning2: Prádlo mokré...tak čekám na MM, snad jen spadnul klíňák :unamused:
28. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, já dnes taky převlíkala ložní :slight_smile:
holky, žehlíte asi až jdou prckové spát, že? Si nedovedu představit, že se mi tady u toho Maty kutálí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže on chodí spát v jedenáct a to už se mi žehlit nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2:

kafčo bude - jen nééé pořád - ale jednou denně siesta musí být!!! :dizzy_face:

já mám taky pořááááááááááád oooooooooooooobrovskou hromadu na žehlenííííííííííííííííí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Pavli, tak držíme pěsti, at je pračka OK - nám se pokazila, jak se narodil Maty, tak jsme z porodnýho kupovali novou :rolling_eyes:
28. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

JAni, jj, žehlím při dopoledním spaní. Jinak bych to nedala...
Pračka je ok, MM přišel z práce, znovu jsme prali a šlo to. uf, jsem ráda :sunglasses:

Dobrou všem, jdu na melouna :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!

Zima jako v psírni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co plánujete na víkend? A co dnes?

Ája mi právě usnul, tak jdu vařit a zase uklízet a odpo ven.
NA víkend asi jedeme k tchánovcům, bude se čistit rybníček... a já asi vařit.
29. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

tak já mám dneska řvoucí dítě, fakt ale nevím proč? vařila jsem, to mi kňourala za zády a pak vřískala, až když byla u mě v kuchyni byl klid. a pak jsem dala brokolici (Hami) a najednou v půlce skleničky šílenej řev, ale fakt jako kdybych jí vraždila.... ach jo
:cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek