• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. února 2017 
AHoj holky,

u nás taky pěkně na pytel. Sárinka začala v půl 10 plakat, ale dost bolestivě a říkala u toho mam to nedělá normálně a fakt nevím, asi to bylo břicho. Půl hodiny jsem jí nemohla uklidnit a pomohlo až kojení. Pak v 11 na mě zase koukala.
Ale já nemohla asi do půl 1 spát, přitom jsem byla tak unavená.
V půl 4 jsem zase kojila. pak mě vzbudila v 5.45 a pak mě naštěstí nechala spát do čtvrt na 8, takže to relativně dnes ujde a přežiju to.
Holky mě se ale s tím miminkem ten můj spánek tak rozhodil, ještě na VŠ jsem spala s třema lidma na pokoji a úplně v pohodě celou noc bez probuzení a teď se furt budím, každý malý zvuk mě probudí, fakt hrůza!
2. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lach, pátek teda fajn :wink:
Pavli, Beti, Moty, holkyyyyyyyyyy, můžete taky???

Zuzi, asi každá máme z miminka rozhozený spánek - tak nějak to k tomu asi patří :pensive:
se podívej včera (resp. dnes) v noci, v kolik jsem psala příspěvěk, že nemůžu spát :fearful: :rolling_eyes:
ale oni až prckové povyrostou, tak se nám to zas upraví :slight_smile: :wink:
2. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jsem byla nakoupit a na poště a v lékarně a je mi bléééé z teho vedra, přitom jsem chtěla léto :sweat_smile:

Zuzi, mě to povídej. Já si v těhu vyspávala do půl desáté....a teď celou noc nespím :sweat_smile: No spím, ale ne tvrdě.

TAk platí, já mám volno pořád. TAkže pátek určo!!!!
Se Vám přiznám,........v neděli už zase budu o rok starší :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Počasí je na figu, pořád je to divný....a furt to ti meteorologové mění :unamused:

Ájis mi chrupká, já vařím a plkám :sweat_smile:
2. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a kolik ti bude? teda jestli se můžu zeptat :sweat_smile:

jj, taky jsem chtěla léto, ale ty vedra člověka zmáhaj :pensive:
2. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
31 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to je dobrý, mně v září 32 :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, díky za útěchu :wink: No ale už se na ty leta cítím...Bohužel :frowning2:
Tak jsem chtěla dětem napustit za panelákem bazenek a dopadlo to jako včera u Monči. ZAtáhlo se a bylo po létu :frowning2:

holky, Ája mi te´d ušel 10 kroků sám. Jen tak si šel pro hračku :grinning:
2. črc 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, Pavli, to je šikulkááááááááááááááááá :slight_smile:

já se na to necítím :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, tak už zase :grinning: , asi chodíme :grinning:
2. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Pavli já ti říkala, že to u vás bude co by dup!

U nás zase Míša už 3x vylezl do podkroví a tam si lítá po kolenách, už jsem dala na schody to chodítko auto, aby tama nemohla,ale on se tam vždycky dostane...
Pavli tak předběžně všechno nej!!

My dnes byli v solné jeskyni a potom v Bystrci v cukrárně a před chvíli jsem dorazili, to pršení je fakt hrozný, půl dne krásně, vedro...vždycky výjdu v kratasích a večer se vracím jak blázen, kratasy tílko a k tomu ještě zmoklá
2. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, ale tak rychle? Ráno nic a po vycházce pořád chodí a padá. A už je to tady :sweat_smile:

Monči, díky :dizzy_face:

Taky bych někdy zašla do té solné.....až bude počasí na prd...
2. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tam je to dobrý když je právě vedro, protože se tam trochu zchladíš...tak pojd někdy s náma, chodíme 1x týdně, ale asi příští nepujdem, až pak ten další, ted mají akci 3vstupy + 1zdarma za 240kč...
2. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha :confused: , no já pak budu asi mimo Brno.
Mě to tady děsně uníjí. TAkže ještě př. týden a pak mizím na tu chajdu. :sunglasses:
2. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ubíjí...jsem myslela :slight_smile:
Tak dobrou všem :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak Pavli, gratulujeme k tomu chození :dizzy_face:
a taky předběžně přejeme vše nejlepší k narozkám - pěkně si to užij :wink:
vypadá to, že i přes fin.nepřízen pojedem zítra na chajdu - ale to bude tak vše,
žádné objíždění známých a příbuzných - kdo nás bude chtít vidět, musí tentokrát
za nama tam :wink: bude tam určo líp než tady, ty vedra tu v paneláku - fuj fuj fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, gratulujme k prvním krůčkům a rovněž tobě k narozeninkám. hlavně, aby jsi byla spokojená, zdravá a aby jsi měla v sobě tolik lásky a energie :grinning: , jako máš.
3. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Beti, jdeš s nama příští pátek na mraveniště????
3. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!
Jste zlatíčka, díky moc.
Chci Vás už konečně všechny vidět!!!

MY byli dopo s kámoškou na Rivieře. Celkem fajn. Teda vstup 90,- kč a děti zdarma. ale bylo to tam prima, ve vodě byli sice chvíli, ale stačilo. Paráda!!! Jen musíte mít plavky. My to tam šli jen tak obhlídnout, tak jsme je neměli a plavčici se to nelíbilo. Ale fakt super! Př. úterý tam jdu určitě!!!! Ája by tam byl myslím doteď :grinning:, jen kámošce pak nebylo dobře a začalo se smrákat, tak jsme jeli domů

http://honigovi.rajce.idnes.cz/Ajiskova_letni_dobrodruzstvi/#Riviera_007.jpg
3. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, pěkně se dětičky cákaly :slight_smile:
Snad nám dopadne ten příští pátek :wink:
3. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my zítra zase valíme do Prahy, ty vedra, teda spíš to dusno už mě sejří.

Pavlííí, super, gratulujeme k chození, u nás jen ty dva kroky a pak už nic. Jinak všechno nejlepší k narozeninám, 31 ještě není katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , máš za sebou teprve třetinu života :wink: :wink: :wink: .

Teď tu byla Monča pro plínky a je ještě drobnější a menší než na fotkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , s váma teda nikdy na koupák nejdu, ani za milion :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

no nic, jdeme koupat, večeřet a pak hajat, dneska možná usne dřív než v deset. Je nějakej protivnej a znavenej.

tak pááááá
3. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moty, ty budeš v Práglu - ty s nama nejdeš na mraveniště??? jsem dnes byla na prochajdě s Peroli - jestli ji pamatuješ - tak jsem jí říkala, že tam možná budeš taky - a ono asi ne :confused:
já s nima taky na koupák nejduůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moty, Monča je mega štíhlá. Vypadá jako když míšu někomu hlídá :grinning: , s tou se nesrovnáme nikdy!!! A já stařešina...se mnou na koupák můžeš :wink:

JAni, to teda jdeš :angry:

Jani a kdo tam ještě bude? Někdo s Pyloušků nebo Supermamč??? Jé, to bude paráda!!!
3. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jedeme na víkend, do pondělí, v pátek budu v brně, ale pokud bude 30 stupnů, tak asi raději pojedeme na chalupu, no ale zase s vama bude zábava, tak možná přežiju i to vedro :wink: :wink: :wink: . Nééé, když nebude extrémně nechtně, tak dorazíme v plné polní. No ani s tebou bych na koupák nešla. Já bych tam nešla ani sama se sebou, i kdyby tam bylo prázdno :grinning: :grinning: :grinning:.

Pavli, jaká stařešina. Jsi taky za groš kudla a je jedno kolik ti je. Jak si dneska ája pochodoval, piluje, piluje. Nás tam všechny v pátek strčí do kapsy. My 100% chodit nebudeme, za ruce ujde kus, ale potvůrka se nechce pustit, ne a ne a ne.
3. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moty...holky, tak pokud bude 30, tak jdeme na Rivec, ne??? Na Mraveništi bychom chcípli....

Moty, v chození to přece nejsou závody...až bude chtít, tak se pustí :wink: ájovi to jde nejlíp také za ruce. Dnes tomu samotnému chození také moc nedala, pár kroků....preferuje raději lezení.
3. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No abych řekla pravdu, já na to jeho chození taky moc nespěchám :grinning: :grinning: :grinning: .

No nic, jdu do postele, u nás se asi po měsíci spí od půl osmý, tak počítám, že bude i brzký budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . čučnu aspoň na harryho.
3. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na riviéru nejdu 100%, moje maličkost není ani vlastníkem plavek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moty, tak Mraveniště :wink: to jistí :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec, tak jsem se až po 8 vratili z Globusu a jeli si vyzvednout Míšu k T. rodičům, tak dneska máme skluz...to žehlení mi už tu leží týden! sem si říkala že dneska a zase nic:frowning2:
Zítra jedem na oslavu kamarádových 30. a budem spat na chatě tak tu taky nebudem....
no na ten pátek se těším:slight_smile: a ne že si zase zbydem s Pavlou sami!!
Jo holky hubená to jo...však jste mě měli vidět jak jsem kojila, to jsem snad měla 46kg a to už i mě z toho bylo zle...holt když mám takovýho neposedu, tak jsem pořád v pohybu
3. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Monči :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , to já už mám vyžehleno. MM v hospodě a já dřu. Aleš usnul už v 19:30 tak makám a te´d labůžo na MK :grinning: .

Jo, a doufám, že v ten pátek se jde!!!!! :grinning: Já jdu i kdyby hovna padaly :grinning:
3. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Monči a co v Globu? Tý jo, to máš dobrý hlídání.....

No tak už slyším, že Ája je zase vzhůru :angry: :angry: :angry: :angry: a to už jsem tam byla v půl desáté!!!! :angry:
3. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek