• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. února 2017 
To přejde, v 15-ti tě tam už chtít nebude, tak to je za pár :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ještě nespíme :angry: :angry: :angry:
jj, souhlasím s Moty - v 15 máme klid :grinning:
no, klid, to se budem děsit, kde to dítě vězí a s kým se tahá,....klid už nikdy!!!

pa pa
14. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

včerejší oslava v restauraci super!!!! já měla nejdřív výčitky, že Sárinku takhle pozdě tahám do restaurace ještě v takovým mrazu, ale cesta do centra byla v pohodě, jedna paní mi chválila Sárinku v autobusu, že prý vypadá tak rozumně, jako kdyby byla dvouletá a vše chápala a že je krásná, tak jsem se tam nadýmala pýchou. Pak jsem měla sraz na metru s manželem, tak už to bylo ok.
no a v restauraci řádila, ale byla hodná, seděla v židličce, vykládala teda dost nahlas, ale každý jí tam obdivoval, byla to dost luxusní restaurace, tak jsem měla strach, aby to někomu nevadilo, ale byla tam fajn atmosféra a Sárince jsem zacpala pusu chlebem nebo rohlíkem. Pak tam laškovala s kuchařema, měla jsem jí stojící na klíně a furt se tma na někoho smála, tak ještě ze srandy říkám: jsou tam hezký kluci viď a otočím se a tam byli vylezlý kuchaři z kuchyně!!! no je po mamce :grinning: Byly jsme tam nakonec až do půl 9 a pak byla i lepší noc, vzbudila se asi jen 2x, zázrak!

Dásně má naběhlý nahoře už úplně šíleně, rýsují se tam jedničky i dvojky, ale jedna jednička už skoro kouká ven, tak snad to už bude rychlejší, hrozně se to táhne.
15. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!

Moty :grinning: skvělej humor :grinning: Dík :wink:

Jani, Moty...si s klukama užijeme ještě :sweat_smile: za chvíli je budeš nahánět kde kouří a kde se zašívají :sweat_smile:

Zuzi, skvělé :dizzy_face: Proč by se měl jako někdo v restauračce zlobit: Dnes je trend babyboom, tak musí kmitat a přizůsobit se rodinám s dětmi :wink:

Tak u nás také další zub! Konečně 6 zubů :grinning:

Dnes tady nešla 2 hod elektrika, tak jsem si uvědomila jak jsem zívislá...nemohla jsem nic, takže jsem stavěla komín z kostek. :slight_smile:
No a teď vařím na zítřek, podržte se jelena na houbách :grinning: Jsem zvědavá jestli to bude k jídlu.
Ájis spí, pak vyrážíme do solné jeskyně.
15. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo takový hody u Vás Pavli no to bude asi lahůdka :wink:
Se mi nechce to mrazu, na teploměru 2 stupně :confounded:
15. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, aby to neletělo do záchodu :sweat_smile:
mě se také nechce, ale bude hůř!
15. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Zuzi, tak paráda, jak jste to pěkně zvládli a užili si to - to jsem moc ráda :slight_smile: a Sárinka bude pěkně společenský tvoreček, že? :wink: takhle na ní, na potvůrku :grinning: pěkně večer do společnosti a pak se líp spinká :dizzy_face: :sweat_smile:

Pavli, tak gratulace k tolika zubům :wink: a at se jelen povede - ty jo, to si ani nedovedu představit, jak bych to dělala - kde jste k němu přišli, někdo známý je myslivec??? a budeš to dávat i Ajiskovi? a hřibky už může?
my jich máme hodně - letos se nám zadařilo jich mooooooc nasušit - nevíte, kdy můžou dětičky hříbky?

jinak u nás noc zas nic moc - usnul až někdy o půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějaký to buzení bylo - ani nevím kolikrát, jedno bylo zas takové větší - nad ránem, teda asi, nedívala jsem se na hodinky, ale naštěstí jsme to ustáli bez mlíka, ufffffffff.
vstávali jsme v 10 - to je děs, už at se posune čas - bude to 9 - to není tak hrozný :sweat_smile: no jo, to je ale normální, že když člověk "ponocuje" tak pak dopoledne prospí, že (když to jde) :astonished:
divné je, že před dvanáctou chtěl zas jít spát a spí doted - tož jsem zvědavá, jak to bude odpoledne - že by se tu zadělávalo na jedno spaní denně?? :dizzy_face: má to ted každý den jinak - fakt režim nerežim :rolling_eyes:
15. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně nejvíc vadí ten šílenej vítr :angry: , kdyby ten nebyl, tak mi zima ani tak neva :wink:

Pavli, to se povede, uvidíš - ty si šikula!!! :wink:
užijte si jeskyni - tam bude dnes super - s kým jdete a do které?
15. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani třeba už bude mít jen jedno spaní přes den a ustálí se mu to i v noci. Tak dej pak vědět. Snad mu ty zoubky už taky vylezou nebo je to prostě jen takový období, co přejde. :wink:

Fuj ten vítr je právě taky to kvůli čemu se mi tam nechce, ale vzduch nám asi udělá dobře. tak já jdu. pa
15. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, pořád nevím, jaký zoubky mu ted rostly - nechce si tam pořád nechat sáhnout a ani podívat se nemůžu - pořád vystrkuje jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, užijte si to venku a pozor na nachlazení. já ještě dneska dodržím nevycházení, zítra už budu muset na poštu, takže to na chvíli vyzkoušíme. spíš se bojím, že já zas prochladnu nebo profouknu a vrátí se mi ty dutiny atd.

Maty stále spí :confused: :confused: :confused: takže dnes to bude jedno spaní :sweat_smile: včera byly dvě, předevčírem taky jedno,...no to je teda režim fakt!!! :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!

JAni, no nevím jestli se to jídlo povede...uvidíme, teď jej dopékám. :sunglasses:
Tchán je myslivec, mají plné mražáky :sweat_smile:
Na houbách to dělám, Ájovi je dávat nebudu, myslím, že 2 let nemají houby děti jist!!!
Už jsme zpátky, bylo to vážně fajn, za 3 vstupy 240,-TAkže za 14 dnů jdeme znova, děti sy bezva vyhrály. Bylo nás tam 5 holek a 5 dětiček.
http://honigovi.rajce.idnes.cz/zimni_schovavanky/

venku chaldno, ale fajn. Už jsme měli i fusak, ale myslím, že není ještě potřeba....co budu dělat v mínusových teplotách????

TAk nevím, mám už jet koupit zimní boty pro Aldu? :unamused:

Jani, jak dloho spal MAty?

Zuzi, zuby jsou potvůrky!!!
15. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, super fotečky :slight_smile: a kde jste to byly v té solné - že tam mají tu skluzavku. to ve Filii nebyla!
Maty spal do čtvrt na čtyři :sweat_smile: jsem zvědavá, v kolik ho to večer skolí :dizzy_face:
fusak máte mooooooooc hezkej :slight_smile:

tak co jídlo - pak pisni, jak to dopadlo, jo!!! :slight_smile:
15. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni v Rubínu v Žabinách.
Díky, z loňska :wink:
ZAtím peču stále....bojím se ochutnat.

TAk já se byla koupat, MM hlídal Áju, že pak jak vylezu, že jej nakojím a oni šli spát bez kojo. TAkže dnešním dnem už nekojím ani večer, jen v noci :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, tak ten jelen na houbách se povedl. MAsíčko měkkounké, voňavé a mňam. MM chutnal a chválil.
Tak jsem zvědavá co na to Ájisek zítra :slight_smile:

Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsem dopracovala a tady nikdo....

TAk dobrou všem :pensive:
15. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!
tAk jaká u vás noc? U nás... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak se máme ale ok :grinning:

c y mfrmdc nm fvdv jnm v...Ája Vás pozdravuje :grinning:
16. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc zdravíme. Jsme pořád taky nějak v jednom kole, jak se nám tam v týdnu přidalo cvičení, říkanková herna atd, tak se nezastavíme :sweat_smile: Myslím na Moničku a Míšu, opravdu se neozývá,tak snad nám brzo napíše :frowning2: Zkoukla jsem fotky a ta solná jeskyně je parádní, kde že to je Pavli? Vypadá to, že od listopadu budeme víc v Brně, Barunce (ségře) kupují naši na Vinohradech docela velký byt a protože bydlí ještě u přítele v Rousínově,tak to bude mít spíš jen tak aby nemusela v týdnu tolik dojíždět do Brna a na občasný přenocování, takže říkala, že není problém tam s malou sem tam pár dní v měsíci pobýt jak se to zařídí.Budu na jogurtárny a herny tím pádem víc flexi,to je fajn :grinning: Teda jelena Pavli, ty jsi kuchařka, já bych vůbec nevěděla co s tím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mm mě už pak nepustil k PC :frowning2:
Pavli, tak super, že se masíčko povedlo - to máte dneska super dlabanec :wink:
Maty včera usnul o půl desáté - noc párkrát dudel, jinak dobrý, ale zato ráno!!! v 5 budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pořád jsem to na něj zkoušela, jako že se hajá, že je tma, ale nezabralo to :zipper_mouth: vždycky si lehl,
vypadal, že půjde spát, tak jsem si lehla a jak jsem začala usínat, tak on vstal, zavěsil se na šprušle
a békal :angry: :angry: :angry: usnul znovu až kolem sedmé, tak jsem to zalomila s ním a spali jsme do 10:45 :grinning:
no, dopolko prostě v pr... a nic nikde, že :rolling_eyes:
Jéééééééé, Jani, ty budeš na Vinckách (tada segra, ale to je jedno :wink: ) tož budem spolu chodit
veeeeeeen????????????? :slight_smile: Simča bude dávat Matymu lekce!!! :grinning: :grinning: :grinning:

jj, Monča a Míša nám chybí :frowning2: Moni, jestli to čteš, myslíme na tebe, moc moc moc- drž se :pensive:
16. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj babizny

JAni08, Monča něco těď řeší, tak snad se brzy ukáže. NA Facebooku také není :frowning2: Ale po neděli přijde next, tak snad si pro něk k nám dorazí :slight_smile:
Solná je v Žabinách v Rubínu.
Jé, tak to bude bezva, že budete více v Brně :wink: To vypadá na nadějné setkání :slight_smile:
Kuchařka naší vesnice :slight_smile: , také jsem neměla tucha, ale musela jsem, máme mražák narvaný zvěřinou a nešlo už nic tam, tak muselo ven. Upeklo se to samo :wink:

JAnisun :slight_smile: , u nás noc no comment, ráno budíček v 8 hod, pak hraní,obídek, po O spí už zase jen 1,5 hod :angry: Přitom minulý pátek dal 3 hodiny!!!
No a pak jsme byli v jogušce, jak jinak. Už mě tam paní zná, zase jsme pokecaly. PAráda. ZAse jsem koupila mňamky.

Holky, tak já už pomalu plánuju dárky, už mám hotový kalendář pro naše:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3417149#navigator

Zítr odpo asi zajedeme do Tesca, kouknout na hračky pro Áju na vánoce, pro nás do Giga sportu :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, nekoukaly jste na Uvolněte se, prosím? Byl tam můj bratranec :sunglasses:
16. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Pavli, tak dnes jsem Uvolněte se, prosím prošvihla - Maty mě tu zaměstnával :rolling_eyes:
co dělá tvůj bratranec, že tam byl???

Kalendář moooooc hezkej - tak ses to nakonec naučila - nebo ti to někdo dělal?
Joguška váš druhý domov, jo??? :grinning: já bych taky potřebovala projít fotky a nechat udělat kalendáře, ale furt se k tomu nemůžu dostat :unamused:
My Vánoce nic - mm nemá čas, mají ted o víkendu inventury, tak je v práci od nevidim do nevidim. Pěkně to v Tescu omrkněte a pak poreferuj, ju? :wink:

tak dobrou noc a užijte si víkenda :slight_smile:
16. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, politik za Moravskou stranu. Celkem to šlo, ale Kraus mu pořád skákal do řeči. To je celý on :sweat_smile:
Jani, dělal. TAk dobrá nejsem. :sunglasses:
JJ, joguška je má útočiště.
Já mám fotky bezva uložené a označené, takže pro mě to byla hračka. Kalendář byl za 4 dny hotovej :grinning:
Jo, jasný :wink:

Také dobrou :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezkou sobotu...propršenou :sunglasses:
17. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky!
Tak jsme byli na nákupech v Tescu, nechali tam majlant, ale máme vánoční dárky :grinning: Už v říjnu :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Pavli, tak se pochlub, co jste koupili??????????????
a kdo ti teda dělal ten kalendář, můžu se zeptat??? :slight_smile:
17. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, my dnes spali ceeeeeeeeeeelou noc bez vzbuzenííííííííííííí :dizzy_face: to byla parááááááda, sice usnul o půl dvanácté, ale pak spal do desíti a fakt se nevzbudil - teda aspon já o tom nevím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Zato přes den spal jen asi hodinu - tak jsem zvědavá, v kolik večer usne :pensive:
17. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani :confused: :confused: :confused: s těbou už nekamarádím!!!!

.......ale jo, přeju vám to a závidím!!!

Koupili jsme nějakou kosmetiku,...a pak Ájovi mašinku tomáše, Duplo, nářadí z pvc, auto, velký traktor a trenažer volantu. MM mikinu, on mě set rukavice+čepka a šála a kosmetiku.

Kalendáře dělá třeba tato paní.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=19088

já mám vzor tento, Milky:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25990147&tab=0
17. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás teď uspává MM bez prsa :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás se spí :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli -tak mm uspává bez prsa jo??? :grinning: :grinning: :grinning:
ne, to je taky pěknej úspěch ne????
a kamarádit se mnou můžeš - ona to beztak byla jen jedna noc :dizzy_face: a jestli ne, tak se třeba příště Ajisek nakazí :wink: :wink: :wink:
Tada to je dárečkůůůůůůůůůů :slight_smile: asi bychom už taky měli začít nakupovat :confused: :confused: :confused: Pavli, od kolika let je to Duplo?
17. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek