• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. června 2016 
autor
Zuzi, dort pekla pak babička a jedli jsme jej jen my.
5. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to je hezky napsáno.... jj, nemůžeme mít všechno. já mám přes den zlatý milý dítě, ale v noci to buzení a neklid.... ch jo.
ted´zase vidím, že budeme pozadu s chozením. Vůbec nechce chodit ani za ruce jen kolem stolu trochu. :unamused: bez bačkůrek pořád baletka :confounded:
5. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, jsme na tom stejně :sweat_smile:
Ona začne chodit, neboj :wink: Vždyť to nejsou závody!!! A aspoň ušetříš za boty.
:wink:
Jednoho dne se pustí a začne :wink:
My začali chodit až ve 13 m a 10 dnech :wink:
5. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi vždyť má teprv jedenáct měsíců, neblázni. Hlavně ji netahej za ty ruky, to dělaly naše babky a pediatrům z toho myslím ještě teď vstávají vlasy hrůzou na hlavě a nejen jim, asi i na zádička atd je to hovadina dělat :rolling_eyes: holky, vy netušíte co máte doma, věřte mi. Mít vaše spavé děti tak se asi ukoušu nudou a už mám minimálně jedno další :sweat_smile: u nás se stále nespí a ani to nevypadá, to zas bude nonstop do večera :pensive: Zuzi, já mám dort vyfocený v albu, byl to myslím pudinkový s jabkama.
5. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, jen máme hodně o měsíc mladších kluků a všichni už skoro chodí :sweat_smile:

když říkáš piškot, tak to je jen mouka, cukr, vajíčka, máslo? :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty jedničky koupíš všude, já kupovala takový serepetičky v tescu, už mám i dvojku :wink: ale party věci objednáš i v e-shopech.
5. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, :dizzy_face:
Zuzi, jj :wink:
5. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, místo cukru jsem dla Glukopur, aby to bylo šetrnější.
5. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co máš z toho Zuzi, kolem nás zas všichni mluví a my si vystačíme s máma, táta, pojd sem, pojd tam, tady, tam, hop,papa a to je asi vše :sweat_smile: když jsem to řešila s doktorkou,že má 20 měsíců a slovní zásobu asi 10-15slov,tak mi řekla, že jestli mi rozumí (a to ona všemu rozumí ví než výborně) tak to nemám řešit,že se časem rozvykládá.
5. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, nebyli jste ze Simuš diovochem v Laa?

Jdu kouknout do ložnice jestli ten šmoula nezmrznul :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebyli Pavli už jsem to tu psala, že,ale vím,že tam malé děti můžou, kámoška s dcerkou tam byly snad v půl roce :wink:
5. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, jj. jen tak sonduju, třebas že to máte docela blízko :grinning: Ale zase ty chřipky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No tak už jdeme k zubaři, 19. listopadu na Hybešku :sunglasses:
5. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já přemýšlím jak tu svou malou šmoulinu ještě víc přes den utahat, to je fakt dítě nezmar :pensive: a mudra mi nechce věřit,že je hyper :sweat_smile: dopo jsme byli (pěšky !) přes hodinu nakupovat ve městě, pak jsem ji koupila vodovky tak jsme malovaly, prostě kupa činností a ona skáče v postýlce jak ero, mezitím co mně tu padá hlava na spaní u komplu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, třeba už nepotřebuje spát...??? :sweat_smile:
Jé, já chci taky malovat! Ona jako vydrží už u barviček? :confused:
5. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...stále chrní, ještě jsem jej nebyla kontrolovat :sunglasses:
5. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já taky myslím, že je ještě čas na to mluvení, aspoň ségry kluk ( teď 2,5 roku) sice mluví, ale nikdo mu nerozumí.

nějak to utíká, ty jo 17 měsíců a 20 měsíců, to už jsou veliký děti :confused: a já bych furt mluvila o miminkách :dizzy_face:

mě taky ještě pořád spí... co to? to bude zase večer.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufala, že do předškolního věku ji aspoň to jedno spaní denně vydrží :frowning2: dvakrát mi nespala snad nikdy :pensive: jj celkem vydrží, hodně ji kreslení baví a z vodovek byla uplně fascinovaná, musím to večer vyfotit jak důležitě namáčí ten štětec do vody a pak do barviček, to je celkem srandovní :grinning: tak já to balím a nakouknu večer, neustálé vyřvávání mama mama mi fakt už leze krkem :grinning: hezký zbytek dne holky.
5. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj, jsme se zas nechali vytáhnout ven a nebylo tam zas tak špatně :wink:

Marci, máte super režim - závidím :wink: no, tak ti ta chřipajzna dává až takhle zabrat, jo? :frowning2: :frowning2: :frowning2: drž se, at se ti co nejdřív uleví :pensive:

Zuzi, my měli na oslavu kupovanýho muffina a Maty ho jen rozpatlal. jinak na rodinnou byl normoš dort a ten jsme jedli jen my. co se mi ale moc líbilo, byl ten Simončin, jak má Janula v albu - tak to omrkni :wink:

Janluli, ten tvuj tatka je takovej??? :confused: to je fakt o další "průser" - vždyt Simuška je ještě malá a karamboly se holt stávají! nechtějí si tam dočasně dát něco dřevěnýho??? :sunglasses:

holky, vy jste toho naprdaly :sweat_smile: já asi ani nestačím na vše reagovat, za chvíli dojede mm z práce, tak jdem papkat, Maty usnul venku a spinká zatím tak hodku a čtvrt, nevím, jak ho mám dlouho nechat - a kdo ví, v kolik zas dnes (zítra :confused: ) půjde spát :fearful:
jako je fakt, že když v noci hůř spí, tak si to pak dospí - ale to je takový režim o ničem, ještě když tak rostou zuby, tak to chápu, ale jinak???? :confused: :confused: :confused:

Pavli, tak dnes v noci jedno dlouhý kojo????????????????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Zuzi - tak to máš v okolí nějaké "divné" kluky - páč ty jsou většinou spíš pozadu. Vem si nás - my máme 14m a nechodíme - jen stojíme a tot vše :sweat_smile: neva, ušetřím za boty :wink: :wink: :wink:
5. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Jani, jsem si všimla, jaké máte hezké fotečky se Simonkou z Bonga :slight_smile:
a to že je hyper - jako co potom mudra bere jako hyper, když ne Simonku????? :confused: :confused: :confused: :confused:
5. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, tak jak dloho spala, mě 2,5 hod :grinning:

Jani, propána krále, kdy půjde dnes MAty spát když tak vyspávaL???
Jani, konečná prsíčková....
5. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme byli holky venku, bez kočárku...no Ája se vyválel hned v první kaluži co potkal.

Už se u nás spí, MM se snaží uspat a´t máme čas na sebe :sweat_smile: ,pokud klučík dovolí :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak my už konečně spíme :grinning: fakt už jsem padala na hubu :unamused: byly jsme ještě u tchýně, už jsem nevěděla co s ní. Jani, jo taťka je prostě takovej, nenadělám už s ním nic :frowning2: oni byli odmala dost chudí, myslím jako rodina, sám si vše v životě vydřel, založil poměrně prosperující realitku, všeho co si koupil za vydělané prachy si neuvěřitelně váží a opečovává to, až přehnaně... a mě, segru i mamku tím vytáčí,ale jinej už prostě nebude :confounded: auto kontroluje snad 5x denně jestli nemá někde nějaký škrábaneček a tak, trochu psycho pro mě jako ,,šlompačku a bordelářku" :grinning: Ale beru ho zas na druhou stranu takovej jakej je, díky němu nemáme se segrou ani jedna hypotéku,dost nás zaopatřil,takže za tohle máme být za co vděčné :wink: Jani, já taky nevím, kdo je víc hyper než Simča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: přes den každopádně vede :slight_smile: ale i Lukyho segra (studuje spec.pedagogiku nebo tak něco) mi říkala, že hyper děti spí max. cca 4-5 hod.denně a že je to teď móda říkat o každým o něco živějším dítěti,takže do toho Simča díky bohu nespadá, spí v noci kolem těch 9,ale i tak myslím, že je prostě temperamentní divoch a ještě si s ní užiju :sweat_smile: budete mi nosit do blázince koláčky :grinning: jo Bongo je super, tam to milujem :slight_smile: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, teda klobouk dolů před tátou :dizzy_face: Asi se dost nadřel, ale zaopatřil Vás dobře :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Pavli, jak spal do 12, tak pak usnul až ve čtvrt na pět :pensive: spal do šesti, tak uvidíme, v kolik půjde spát - zatím je čilej až až :zipper_mouth: ale pro nás ted bude úspěch i v jedenáct :confounded:
Si pěkně užijte ten splečný večer :wink: :wink: :wink: my nic - Maty "nedovolí" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no jo, Jani, si představ, že by Simča spala jen 4-5 hodin denně :fearful: :fearful: :fearful: (takovej smajlík tu ani není) - no mě by odvezli - to bych prostě nevydržela - já su strašnej spáč (a lenoch!!!!) - ufffffff
no a s tím tatkou - to je fakt fajn, jak vás zabezpečil - to teda klobouk dolů a holt ty jeho "vrtochy" se musí brát tak, jak jsou - nikdo není dokonalý, že :pensive:

myslím, že v tom blázinci se jednou sejdem všechny :grinning: - snad nás tam nechaj si ty koláčky upéct :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě spala odpoledne 2 a 3/4 hodiny, nevídáno. Teď usnula v půl 9, tak uvidíme, jaká bude noc :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, nebylo nic..Ája tam MM dusil do 20:45 a to se mu pak nechělo :sweat_smile: :astonished:

Zuzi, nápodobně..

Dobrou holky :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se naštěstí od těch osmi chrní a doufám, že dřív jak v sedm ráno slůvko mami neuslyšímmm :rolling_eyes: :grinning: klidnou noc holky.
5. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak držímě pěsti :wink: at je noc OK.

Pavli :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:

Januli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Maty usnul o půl desáté a já jdu taky spát a doufám, že se zas nevzbudí - bojim, bojim. tak dobrou noc
5. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek