• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. června 2016 
Zuzi, to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: Drž se :cry:
17. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, už se asi nedostanu k PC -tak se tu mějte hezky, opatrujte se - a v neděli pa pa :pensive: :pensive: :pensive:
17. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi, je mi to strašně moc líto, upřímnou soustrast.
17. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi, :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je mi to moc líto........

JAni, až vneděli :astonished: ,proč? TM?

Holky, my se měli dnes bájo u našich a ségry. Užili jsme si to mega, naši budou uklízet celý večer jak tam Aleš dováděl:slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, jedem na chalupu - mm dostal dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak pa pa pa a opatrujte se :pensive:
17. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, vy se mějte bezvadně :wink:
17. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lach, jak se máte vy? mě pořád Alda kašle, tak jdu zítra k dr.

Zuzi :frowning2:, jak bojujete po nocích?¨

dobrou holky :pensive:
17. lis 2009 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, bojujeme pořád dost, teď to teda vypadá, že má trochu lepší období, není to buzení po hodině, ale budí se teda pořád hodně. Příští týden jdeme na roční kontrolu, tak uvidíme, co na to dr. řekne.

Já tomu pořád nemůžu uvěřit, koho jsem ztratila. Znala jsem ho moc dlouho a tohle bude hodně dlouho bolet. nějak nemám na nic sílu a snažím se být co nejvíc se Sárinkou abych na to nemyslela, ale zatím to nepomáhá. :frowning2: Omlouvám se, nechci tady jen depkařit
18. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi to je mi moc líto, já před necelými 3roky zažila něco podobného, navíc to byl takový muj idol, kolega z práce a kamarád, a byla to rána pro všechny...chce to prostě čas

Pavli, Míša měl včera bez odečtu 39,7 tak za mnou přijela mamka a dovezla mi pro Míšu nějaké léky, takže už je to lepší, akorát má pořád průjem, a taky rýmu, jenže odsavačka to je boj, a kapky to samý

Jani, užijte si to na chajdě, je prima počasí
18. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj!

Zuzi, jen se vypovídej :dizzy_face:

LAch,a co mu je? K dr. nepůjdeš?
My byli teď. máme pořád kašel a štve mě to, bála jsem se o průdušky, naštěstí to na nich není, uf!
Máme kapky do nosu, sirup na kašel a za týden kontrola. Ven můžeme, mezi děti ne!
Jinak mi řekla, že když má dítě rýmu a kašel, tak je vždy infekční!
Takže si to s kámoškama asi pinkáme pořád dokola! :frowning2: jednou ája kašle, jednou Jolanka, MAreček, Eliška....takhle to bude celou zimu?! No tak to mě asi odvezou!
18. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky právě že to byl idol, všechny holky po něm šly, byl prostě super. A prý to nebyla jeho vina :pensive: je mi z toho hrozně zle. nevím jak s tím žít
18. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, mi povídej, taky mě to štve, jak jsem psala, ted máme zase rýmu, no kašel teda naštěstí ne, ale mažu tím tymiánem a tak to má rychlejší průběh, ale ta samotka :frowning2: a asi s tím nic neuděláme, prostě bude zima a tak budeme soplovat na střídačku, ach jo.
Zuzi, vypovídej se, od toho tady jsem, přece jen je to diskuze o depkách, že :wink: s tímhle se člověk nevyrovná jen tak a potrvá to....nemělo by se to stávat a mladým lidem už vůbec ne.
18. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já ani nevím co psát. prostě je to hrozný šok a navíc to vypadá že se nedostanu na pohřeb, je to daleko a my asi budeme mít vítání občánků a doktora... to je paradox a zní to tak hloupě :pensive:
18. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi já tenkrát taky nemohla na pohřeb, brečela jsem v práci a nakonec jsem byla ráda, že jsem tam nešla, protože i ty co by neuronily slzu se vrátily a byli ubrečení, tak mi říkali, bud ráda, že tam jsi nebyla. Tam to na tebe všechno padne
18. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi, je to hrozný, když přijde někdo takto o život.....Jen piš a vypovídej se.
já nevím jak tě uchlácholit.....

Bet, je to na prd! Holky jdou dnes do solné,my budeme trčet tady! No půjdeme ven na auta.
18. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi je mi to taky moc moc líto :cry: snad to časem aspoň trošku přebolí, i když smutno z toho asi zůstane v člověku hodně dlouho :frowning2: jak píšeš, zkus se rozptýlit aspoň trošku Sárinkou,tolik na to nemyslet, i když asi to dost dobře nejde že :pensive: :pensive: :pensive:
18. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my se zatím stále držíme bez soplíků a chrchlání, dnes jsme byly v jesličkách (musela jsem v Brně na kožní atd.,jinak bych ji tam snad ani nedala když vidím kolik dětí je nemocných :cry: )takže čekám kdy se něco projeví. :confounded: A dnes mi bylo v jeslích sděleno, že od ledna vedení ruší ty pobyty dětí jednou týdně, že není místo pro děti, co chodí každý den, tak jsem z toho naštvaná, rozhozená a mrzí mě to, Simči se tam fakt líbilo a hezky si tam zvykla:angry: naštěstí jsem si ještě obezřetně žádnej kurz nezacálovala a chtěla jsem od ledna...takže nic a teď přemýšlíme jestli zítra obvolat jiné (kde stejně nebude místo) a nebo už bude jen se mnou než půjde do školky. :unamused:
18. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani08, to je škoda :frowning2: , tak obvolej jiné.
Já dnes kontaktovala školku :sweat_smile: , prý je času dost , místo bude...no tak snad za 2 roky bude :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrou holky, nebuďte smutný, zítra vyjde sluníčko a bude líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Už jsem obvolala, jsou v Brně jen další dvoje a dřív jak v září my ji nevezmou :frowning2: tak mě to štve, kvůli mě, že to byl fakt půldenní oddych a pozařizovala jsem vše co jsem potřebovala a kvůli ní, že byla hezky s dětma a měla to nácvik na školku :frowning2: Pavli, taky už začnem shánět pomalu školku, jen netuším kde, jestli ji nahlásit tu v Židlách nebo v Brně, těžko říct,jak to bude s tou prací ještě za rok :rolling_eyes: .
19. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!
Psala mi Pavča - Moty, že má pro Vás ty scraby přáníčka.Nemá ovšem na vás mobil :confounded: , tak se jí prosím ozvěte, ju???? :dizzy_face:

JAni, já volala do drnovic kde bude náš domek :grinning: , přitom není ani zákl. deska :sweat_smile:

Holky, tak jsme byli u zubaře. Taková sranda, otázka 2 minut. Dr. fajn, starší paní, snažila se Aleška pobavit, jezdila s křeslem, ukazovala hračky, nalívala vodu do kelímku...ještě chyběli delfíni :grinning: a Aleš na ni koukal a nehnul ani brvou...vypadl , že mu může vlést někam....
No koukla, zjistila, že je vidět 6 zubů a to bylo vše :grinning:

Jdu jíst, Aleš už spí po O.

Jinak mě pěkně namích MM, došla jsem v 11 hodod doktorky a on ještě chrápal!!!!! :angry:
19. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky :confused: kde jste kdo???
19. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky!? :confused:
20. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:astonished:
20. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
..tady je teda ale nuda :frowning2:
20. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

no umírá to tady nějak, ale asi jak je hezky, tak jsou všichni venku. my ted, jak je pkěně, chodíme ven 2x denně, včera jsme byly 2,5 hodky dopo a 2 odpo, no ale nemám čas ani uvařit :cry: jinak teda se asi bude měnit počasí, protože mě začala dneska pekelně bolet hlava a to něco přijde, tak to Ibalgin aspon na chvilku vyřešil.
Pavli, tak MM chrápal do 11, jo? no tak to mě nepřekvapuje, po tom našem MM marodění už mě nepřekvapí nic, od té doby mám na něj snad alergii, jak mě leze krkem, tak doufám, že to přejde.
co máte holky v plánu na víkend?
20. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bet, konečně živá duše :grinning:
Super počasí, že?
My jak jsme v té izolaci, tak nikam nechodíme, ale ven jo. Obcházíme tady kolem domu...taky dost hodin :grinning:
Bet, on ten MM chrápe tak normálně :angry: , není nemocnej, to je zlozvyk z dětství. Mamka ho tak nechávala spávat a ted se mi jako diví, že ho nevykopu z peřin :angry: :frowning2:
Bet a co jako jíte když nestíháš vařit? Já jsem děsná, já nikam nejdu když nemám navaříno :sweat_smile:

My jedeme do Kojetína ke tchánovcům.
20. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Psala mi Pavča - Moty, že má pro Vás ty scraby přáníčka.Nemá ovšem na vás mobil , tak se jí prosím ozvěte, ju????
20. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli, plácám to, jak se dá, prostě nemůžu s malou vařit,nenechá mě a držet ji v náručí, tak s tím se blbě vaří. takže polívku rychle stihnu ráno a pak ji dám na oběd k tomu skleničku a sama se nějak odbodu, prostě budu muset vařit večer a to se mi teda fakt nechce :angry:
21. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak já tady jediná straším zase brzo, protože jsme asi od 3/4 na 7 vzhůru. Dneska většinu noci hlídal MM, tak jsem se aspoň trochu vyspala. Ty noci teda nejsou moc dobrý, v úterý jdeme na roční prohlídku k doktorce, tak s ní o tom hodím řeč.
Včera byla oslava v rodině našich 1. narozenin, bylo to moc fajn, jsem ráda. Není mi teď dobře a tohle bylo prostě něco jinýho, tak jsem na to nemyslela. Potom sem hodím nějaký fotky.
22. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek