• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. února 2017 
autor
JAni.sun jj, nápodobně, aby čerti neunesli vás :grinning:

JAni, my měli divočáka :grinning:

LAch, to je škoda. A co kdyby spal u tvé mamky? :wink:
4. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes jsem uspávala já, MM je v hospodě.To byl řev, usnul až teď! Tak mě vytočil :angry:
4. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lach, vy už spíte nebo teda paříte? :confused:
4. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:pensive: tak tedy dobrou :pensive:
4. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nás čerti neodnesli, vás jo?
TAkhle jsme se jim vysmáli:
http://honigovi.rajce.idnes.cz/zimni_schovavanky/#mikulassky_den_016.jpg
5. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! TAk co čertíci?

MY byli včera na Svoboďáku, čerti se tam rojili :grinning: a dnes u našich :grinning: Ikdyž jsem celkem znechucená z mamky :frowning2: ,pořád si na něco stěžuje, na všecko a všecky nadává...a nemá nikoho ráda :frowning2: Tak jsem tam chtěla být na vánoce a teď se mi tam ani moc nechce. Taťkovi je to už všechno jedno....onu ju poslouchá a myslí si své, nebo to vypouští druhým uchem ven....
6. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme zpět a taky nás neodnesli!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jsme rádi, že ani vás ne :dizzy_face:
Pavli, super fotečky :slight_smile:
Lach, to je smůla s těma oldies - nebo jste nakonec byli? :wink:

Jejda, Pavli a nemá mamka nějaké problémy, třeba v práci? :fearful: :fearful: :fearful:
6. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, práci měnila v březnu. Dost jsme to spolu řešily...ale ona je prostě už taková. A asi se jen tak nezmění. pOřád nadává a je vážně jedovatá! A to mě moc mrzí! Zdravotní problémy nemá a v práci to má na pohodu, je účetní ve školce, jenže prostě pořád hledá nějaký konflikty, něco řeší, pořád hafká na taťku...Ach jo!

Na chějde dobrý?

My jak byli u našich, tak se nám to všecko posunulo, tak teprve koupeme. Teda MM:
6. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nás teda čerti taky neodnesli a dokonce mikuláš tady něco za okýnkem nechal, ale asi se spletl, protože náš raubíř zlobil :grinning:
Pavli, úplně tě chápu a bohužel nezbývá dělat nic jinýho, než to, co tvůj tatka. jedním uchem tam...já mám takovýho tátu, strašnej pesimista a dokáže otrávit všechny kolem sebe, tímhle (teda kromě jinýho) i rozeštval rodinu. pořád jen nadává, jak má nejhorší práci na světě (jeho pracovní dobu bych chtěla mít) a prostě všechno je špatně, moc drahý, pes moc starej, on moc nemocnej, všichni jsou na něj hnusní a třeba řeší věci, který nastanou až za pět let a vidí hozný problémy, no prostě...když tam jedu, jsem z něj úplně hotová a doted nechápu, ak dlouho sem s ním vydržela být pod jednou střechou (i když sem kvůli nemu z domova odešla docela brzo), no nic...prostě jiní nebudou, ani tvá mamka ani můj otec, nezbývá nám nic jinýho, než si je nepřipouštět a na tom Pavli pracuju pořád a nevím, kdy to tak bude :confounded:
6. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nás taky neodnesli,ale měli jsme včera namále:DD jinak mikulášská sobota byla moc fajn, šli jsme i navečer na prochajdu a dokonce nám Mikuláš s čertíkama donesli domů i tašku s dobrotama :dizzy_face: . Hodím sem zas aspoň jedno foto pro ty co to nevidí na facebooku :slight_smile: Simča se vůbec nebála,slíbila Mikuláši, že si bude poctivě čistit zoubky a bez řevu, no zatím se to zlepšilo, tak si to snad i pamatuje :sweat_smile: Jinak dneska jsme byli popřát mojí mamce, měla narozky a taky s Lukym kouknout do Vaňkovky, vybrala jsem si tam k narozkám moc hezký tričko tak z něho mám radost :sweat_smile: Jinak Pavli, taky bych asi ty Vánoce být Tebou zvážila, pokud je mamka taková, tak aby Vám je nezkazila těma řečma a tak :pensive: my budem doma jen jako rodinka a až druhý den všechny objedem, doufám, že si je uděláme moc hezký, budou to takový první pořádný Vánoce, z těch prvních ještě Simča měla prd :dizzy_face: klidnou noc holky.
6. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beti a Jani, díky moc holky :dizzy_face: Jste zlatý, že jste mě tady tak vyslechly a poradily. Zvážím to, ale je mi to líto být bez nich...uvidím.
6. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:pensive: dobrou
6. pro 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!!!

Tak jaká? Počasí zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ani nevím co dnes budeme dělat, teď si tady hrajeme....
7. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holčinky a dětičky :slight_smile:

Pavli, Beti - to je mi líto, že to máte takto - ještěže už s nimi nemusíte bydlet a máte svůj klideček. no Pavli, s těma Vánocema bych to promyslela, možná bude lepší rodiče jen na chvíli navštívit a být raději doma a nebo u tchánovců?
My taky řešíme, kde budem - mm bude mít možná na Vánoce službu, takže dojedem na chatu dost pozdě - nevím, no. každopádně jeho mamka je sama, tak budem asi u ní a jako každý rok, tak každého aspon na chvíli navštívíme - i když možná až toho 25.12. - no ještě se uvidí. Maty z toho ještě letos nebude mít moc rozum, tak to naštěstí nemusíme řešit nějak zásadně :wink:
Januli, jsem ještě včera zahlídla fotečky Simči a Mikulášů a vypadá fakt dost v pohodě :dizzy_face: tak aby jí to pěkně vydrželo, to čištění zoubků bez křiku :wink:
dnes teda nikam nejdem - včera jsem dost kýchala a smrkala, tak se raději budu kurýrovat, aby to nepřerostlo v něco horšího - máme na tento i příští týden dost plánů :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, my máme taky plány, něhak se nám to kupí :grinning:
TAk to vylež :wink:
7. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se nám to nějak nakupilo - asi už letos nedáme žádný srazík, co??? :zipper_mouth:
no neva, hlavně, že se potkáváme tady, že :wink: :wink: :wink:

už je mi o něco líp, tak snad to bude dobrý - musíííííííííííí!!!!!!!!!!!!! :pensive: :pensive: :pensive:
7. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ještě mám dotazík - už jsem se ptala na Supermamčách, ale zkusím to i tady - jak připravujete a hlavně s čím dětem červenou čočku??? děkuji. my totiž luštěniny moc nejíme - jen v takové spešl uzené polívce - a to Matymu zatím dát nechci :zipper_mouth:
7. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, no to už srazík asi nestihneme. Př. týden chci péct, pak nějaký kámošky a pak je MM už doma :slight_smile:

JAni č. čočka je moc mńam. Dříve ji jedl ája samostatně, teď s vajíčkem na cibulce a nebo i s gnochi :wink:
7. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk zejtra asi jdeme na to očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no uvdím jak to dopadne. Řeknu dr. na rovinu, že jej te´d nechceme...

PA holky, dobrou :pensive:
7. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, budu ti dneska držet palce, ať vám dr. nedělá žádný problémy. Já bych k ní asi ani nešla a jen jí to zavolala:slight_smile: Bych měla strach, že když tam půjdem zbytečně tak jen něco chytnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!

MArci...no tak my tam zbytečně nešli, neb jsme měli prohlídku v 1,5 roce.
Váha 12,120 kg a výška 81 cm :grinning:
A hádejte...máme ho :confounded:
MArci

:unamused: d :confounded: Dr. mi říkala, že reakce nejsou zase tak strašné, že vánoce nám to nenaruší, že jsme konečně v pořádku, tak bychom měli očkovat. Tak jsem na to nakonec přistoupila,ikdyž jsem měla v plánu protestovat...
No a že teda když naočkujeme, tak bychom neměli minim.týden do kolektivu, do kaváren, nákupních center...
8. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nijak z toho nejsem nadšená, chtěla jsem prostě počkat až po vánocích, ale...zase o nic nejde, už je to tak jak je...Možná kdybych se bránila víc, tak nám jej nedá? :confounded:
Takže teď budeme raději sami tady u nás, vyhýbyt se lidem a vetšímu množství dětí auvidíme..
jdu kouknout na reakce...
8. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, radši nikam na reakce nekoukej a zbytečně se nestresuj.....držíme palce, ať to Ája v pohodě snese.
8. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, tak jo! :wink:

TRochu jsem naštvaná, že jsem striktně dr. neřekla NE, že jsem to tak řešila ještě včera a lup už ji máme...na druhé straně o co jde? Nikam te´d pár dnů nepojedeme, jen tady ven a na déšť...a bude ro. cVíčo jsem zrišla , solnou taky, kámošky taky...
8. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...Kubíku a Míšo, gratuluji k tomu roku a půl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jste velcí kluci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kde vězíte? :grinning:
8. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, my byly dnes v Brně. Dokoupila jsem ve Vaňkovce dárečky a už to mám skoro komplet :dizzy_face: Simči pyžamko a krásné kalhoty na jaro a snad i podzim, no jsou na 4 roky, velikost 110 tak by ji to sakriš mělo chvíli vydržet :sweat_smile: teď jdu naložit hermelíny. A proti čemu Vás očkovali??? My teda nikdy žádnou reakci na nic neměly a dokonce nám o nějakým zákazu chození mezi děti apod. mudr neříkala :angry: :confused: Jani, Simča právě na fotkách moc v poho nevypadá, ale v pohodě byla, já nevím co se to naučila, ale až na výjimky, jen co uvidí foťák, začne se neuvěřitelně ksichtit :grinning: jinak mi od včera už neříká mámo nebo mami, ale maminko, tak jsem z toho celá naměkko :sweat_smile: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, priorix
Simča asi dělá blbiny když vidí fo´ták, ne, podle těch fotek na fB :grinning:
8. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, priorix
Simča asi dělá blbiny když vidí foťák, ne, podle těch fotek na fB :grinning:
8. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MK nějak zablbnul :angry: :confounded:
8. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí