• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. června 2016 
tak jsem udělala první krok k pečení cukroví - opsala jsem si recepty od Pavči na papír :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ted už je to hračka :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj!
Nějak není čas nebo co :confused: :sweat_smile: jsme byli s Aleškem tady na živým Betlému a pak koupání, já dodělávala linecký a hned je tolik hodin :angry:
JAni, díky moc :wink:

Jani :slight_smile: jsi na dobré cestě :wink: TAkže budeš dělat co? Sádlový? To máš za 10 minut :wink:
15. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky pečete, nebo co? :confused:
15. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, nepečeme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
není sádlo :grinning: :grinning: :grinning:

áááááááá, kdopak přichází domů????

tak dobrou noc :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
manža jde tak pozdě? :confused:
JAni upeč 2 dávky,z jedné je teho málo :grinning:

brou :pensive:
15. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooooooooooooooj,
u nás se "straší" už od 7 h :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Pavli, napadlo mě to udělat z větší dávky - koupím kostku sádla a přepočítám to - snad se zadaří :dizzy_face:

Martin chodí tak pozdě, když má "zavíračku" :rolling_eyes:

tak snad dnes dorazí tchýně a já budu moci jít juchat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj :grinning:
Jani, jseš šikulka :wink:
To je teda dost na prd, když přijde ten tvůj tak pozdě :unamused:
No jasně že půjdeš juchat :grinning:

MY dnes spali zase do 8 hod, teda musela jsem budit :sweat_smile: A zase parádní noc, jak jinak v tom super pokojíčku :grinning:
MY dnes nemáme nic....budeme sami, pochodíme kolem baráku a zalezem dom :grinning:
Já udělám zase nějaký cukroví.
16. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já se k pečení dostanu - jestli vůbec - tak až v pondělí. Zítra jdem na návštěvu k mojí tetě, v pátek balení a odjezd na chatu a tam píct teda nebudu! :sweat_smile: no a v neděli nevím, nevím - vybalování, praní - no uvidíme, uvidíme :dizzy_face:
tak jsme tu jeden den probíraly, že už bych letos nešla do Ikei kvůli lidem a ten večer mi volá s prosíkem švagrovka, že by tam něco potřebovala na Vánoce - takže se tam budu muset vydat a to fakt nevím, kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vychází mi to tak na pátek, než pojedem na chatu, tak tam vlítnu, ale to tam bude asi nejvíc lidí - mě tam umačkaj!!!! :confused: :confused: :confused: :confused:
16. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JAni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ono to pečení neuteče :sweat_smile:
16. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, jen na skok, nemám ještě oběd:slight_smile:)

Pavli s tím alobalem jsem počítala,že udělám váleček a pak to jen nakrájím na tenké plátky

Jani, ten kalendář je 14ti denní stolní.
16. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, kalendáře z Printu jsou super. Já nechala dělat týdenní. Kvalitou se s fotolabem nedají srovnat (ten jsme měli loni).
Teda vy jste pekařky, holky!!
Já budu mít 15 druhů cukroví!!...................od maminky :grinning: Zítra přiveze:slight_smile:
Já jsem neschopná péct, jsem ráda, že uvařím oběd :frowning2:
16. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky...je mozne ze se ke me dostavila poporodni depka az 4.mesice po porodu..?
16. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lach, už máte u tchyně napečeno?

Marci :grinning: teda 15? No tě péro :confused: Já jen 8 :sweat_smile:
Mě to nějak chytlo a baví mě to.

U nás se spí, jdu vařit na zítra, dělat ten buriz.ř. a pak prádlo, kafčo....

winielka
60tt :grinning: :sweat_smile:
No tak to teda netuším? Spíš jestli to není nějaký splín JAk se to projevuje? Depka třeba???
16. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás se zatím nepeče, jestli se k tomu dostanu tak až tak v sob.dopo a to sotva 2-3 druhy cukroví, kilčo domácího mám objednáno a zbytek podarují babičky :wink: už teď jsem přibrala tak 4 kg za 14 dní, takže to nechci vidět po Vánocích :slight_smile: Aspoň, že už máme všechny dárečky :sweat_smile: jinak my dneska strašíme vzhůru od 6 :angry: teď dopíkám kuře s rýží, jsem zvědavá jestli zalehne po obědě. Když ne, vydáme se do mrazu na poštu a do banky :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli...ptoste sem unavena nespim...proste symptomy na baby blues...po porodu jsme se hned stehovali do zahranici takze v tejhle dobe sem asi na ni nemela cas...
16. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Win: myslím, že to možný je, já po šestitýdnech taky nebyla zrovna v poho,tak jak depky měly naopak končit.U mě to bylo lepší až kolem půl roku si myslím...právě si pamatuju to období kolem 3-4 měsíce, kdy do toho všeho začlo padání vlasů, rostly nám zuby o sto šest,malá už nechtěla ležet, ale sedět ještě neuměla, no celý ten první rok byl psycho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: zlatý teď :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ok...tak se dneska pritulim k manzovi a bude to snad ok....
16. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JAni :grinning:
No já co nekojím už taky přibrala 3 kg :cry: TAkže blbý :angry: :frowning2:
16. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
...ta burizon . roláda je strašně jednoduchá a rychlá :wink: Jen jsem tam holky dala 3 sáčky karamelek 1/8 másla a 1 lžíci kakaa. Toť vše.Teda ještě ty burizony :grinning: (MM je sháněl po celým Brně)
16. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli včera jsme upekli linecký, ale ještě nemáme slepený....to tak dlouho trvá....hrozný:slight_smile: nechápu kdy jsi dělala 8 druhů cukroví
my pekly 5 plechů lineckýho, pak chci ty rohlíčky a prý ještě budem dělat dortíky no a pak doma udělam ten burizonový hřbet. ani jsem si nenapsala ten recept, tak to musím vyhledat:slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, prý JEN 8 :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....já nemít mamku, tak si dáme na vánoce na stůl leda obrázky cukroví vystřižené z časáku :grinning: :grinning: :grinning: To teď dělá furt Dejvík - on je strašně nenažranej a furt listuje časopisama a slintá nad obrázky jídla. Ale fakt úplně strašně!! To byste ho musely vidět, byste řekly, že je to dítě, co nedostává najíst :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LAch, já mám každý cukroví jen z jedné dáky, Linecký bylo asi na 4 plechy, rohlíčky na 4 plechy, 1 plech sádl.kolečka, 4 plechy marokánek, pak plech koko košíčků a ten hřbet :grinning: :wink:

MArci :grinning: Aleš listuje v kuchařkách a letácích z Alberta :grinning:

JInak jsem to dělala po večerech a v odpo pauze co mám pro sebe :grinning: :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LAch, stránku nazpět :wink:
16. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TAdy pořád sněží.....to bude Aleš dovádět. jdeme ven :grinning:
16. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tchýně už je tadyyyyyyyyyyyyyyyy, hurááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
půjdu se venčit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Winie, drž se. myslím, že poporodní to není - ale mohla na tebe padnout "normální" deprese. Možná ten čas vánoc a ty jsi někde v zahraničí - nevím, kolik tam máš známých....at tě manža pořádně obejme, snad to aspon trochu pomůže :wink:
kdyžtak se přijd vypovídat sem k nám :pensive:

holky, dejte furt pokoj s tím cukrovím!!!! :angry: :angry: :angry: mám nadváhu a nechcu to jíst!!!! ale neodolám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JAni, já přibrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale řešit to teda teď nebudu!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ten burizon. je výbornej!!!Povedl se!!!! :grinning:

Byli jsme venku a Aleš spadnul do sněhu a děsně řval.....
16. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky jsme byli venku a Jakub pořád sahal na řetěz na hřišti a vždycky mu tam přimrzla rukavice. Jako fakt zima, brrrr. Ale sníh super, bylo to bezva.
16. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moty, Kuba chce rukavice? :confused: Alda ani náhodou! :angry:
16. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jemu nevadí, vždycky řeknu ,,ještě rukavice,, a už natahuje ruce :wink:
16. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to je fajn. Já můžu říkat co chci a s á. to ani nehne :frowning2: :angry:
16. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek