Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

pavlina05
26. čer 2008

Ahoj holky!!!!
Nevím zdali tohle téma tady už někde není...každopádně bych ho chtěla otevřít a trochu probrat, poradit...
Já rodila před 14 dny.
Když jsem přišla po týdnu stráveném v nemocnici domů, tak jsem se s tak velkou změnou nemohla srovnat. dostavily se u mě stavy smutku a pláče, beznaděje...
Hormony začaly hrát velkou roli!!!
Možná je to tím, že náš chlapeček je větší uplakánek než ostatní děti, možná tím, že porod nebyl jednoduchý...
Každopádně mě prostě sem tam přepadne smutek, depka a pláč... ☹ ☹ ☹
Vím, že je to asi velkou hormonální změnou, ale přesto bych ráda o těchto věcech popovídala a poradila se.....

lacherka
17. zář 2008

T. tento měsíc taky velký prd...dnes jsme byli na nákupech a já utratila 4.600. t. mikinu, brachovi mikinu, psovi granule, Míšovi hrací deku, minulý měsíc jsem ještě za t. platila litr paušál a on mi neustále říká, že ho mám jen na prachy.....chapete tu drzost?!!! co se týče Míše všechno financuji já, on nekoupí nic a dělá ze sebe fráju, jako kdyby dom nosil 50litrů, fakt bych mu přála nějakou slečinku, která ho o všechno obere a všechno bude cálovat on

lacherka
17. zář 2008

on se vykašlal na můj svátek, na to,že by mi dal něco za porod, i na výročí co jsme měli, sám dělá v luxusní restarauci kam mě nikdy sám nepozval.....a já ze sebe dělám chudinku a on nemůže pochopit proč mu to vyčítám, vždyt on je tak skvělej!

majana
17. zář 2008

lacherka:já byla s mým 5 měsíců,když se zadařil malej...a ten můj taky dělá v pohostinství,tak si asi dovedu představit,jak to máš 😒
taky mi furt vyčítá at ho nebuzeruju...holt na to ještě nebyl připravenej ☹ a je to poznat,taky sme se už párkrát rozešlli a hádáme se ale nakonec se vždycky usmíříme 😉 snad to u vás taky nakonec dobře dopadne.......ale úplně do budoucna taky nevím,jak to bude....protože ten jeho nezralej přístup mě fakt štve
až si někdy říkám,že mi bez něj bude líp a aspoň budu mít svůj klid 😖

jinak malej mi dnes v kočáru vřískal jak siréna,až se lidi otáčeli...je zvyklej se chovat a jak mu nevyhovím(venku v té zimě to moc nejde),tak se rozčiluje.....bylo to dost o nervy

majana
17. zář 2008

Jo a o uklízení jeho denonenního bordelu taky vím svý......uklidím a on dojde a do 10 minut je tady mrdník,jak kdybych ani neuklízela....nevím,jak si myslí,že to s malým mám všechno sama stíhat 😒

lacherka
17. zář 2008

ale já mu den předtím řeknu: když máš volno tak se věnuj nám a nedomlouvej si práci a řeknu to dost naštvaně a pár dní mu na to mu volají z práce jestli by nešel zase ve svým volno dělat a ještě se ho ptají a on sám řekne: jo jo já pujdu....no tak fakt nevím, jestli ze mě má prdel nebo jestli je mu to fuk,že zas budu naštvaná? To už opravdu byla další poslední kapka...a ještě jsme byli domluvení,že vyrazíme na dovču, kterou teda on sám nebo ani snahu najít.

majana
17. zář 2008

Taky se furt sama sebe ptám,jestli je fakt tak zabedňenej,nebo to dělá schválně 😖
Ale taky to teda nemáš jednoduchý 😢

majana
17. zář 2008

Jo ještě s tím volnem....když už ten můj má volno,tak má strašně moc práce někde jinde s různýma známýma a kdoví kde......a dom přijde stejně pozdě a když už je doma,tak je stejně věčně nalepenej na počítači,nebo spí...takže jak by ani doma nebyl 🙄

pavlina05
autor
18. zář 2008

Ahoj holky!!!!
nějak jsem nestíhala. Včera na vycházce dopo i odpo, dnes také. Včera jsme uspávali jinak...no čučeli jsme s Ájou na TV do 21:30 a pak usnul do 15 min§ prostě je to noční pták! Je mi jasné, že sestřička brzy nebude, když Ája tak ponocuje 🙂

mončo ach jo! To jsou ti naši chlapy tak zabednění? Oni by potřebovali dostat pětadvacet na holou!!!! 😠
kdy zase někam vyrazíme a postěžujeme si? příští týden má prý být tepleji...??!!
No teda jestli vy nepojedete na tu dovču, že??

Titi, takže bezva léto 😉

JAni, fakt je to takový zápřas s lezoucím mimčem? A já se tak na to těším... 😖 Jani, co to plavčo, byli jste znovu???

Penabpže MOnííííííííííííííííííí!!! Já čtu postupně...teda to né!!! Fakt je Tom pryč?????

JAni, on pral Luky povlečení? No tak to je teda chlap! Já peru dnes a mě MM řekl, proč furt peru, že to ještě nesmrdí...On ani neví kde je pračka!!!! 😖

Holky, mě je to tak všechno líto§ Já myslím, že fakt to dítě je hooodně zatěžkávací zkouška a nápor na vztah!!!! Já to tak cítím!!!! ☹

sharon co to je Yamaha ...???
Že my se známe s x-landerů 🙂 ?

Mončo, tak jak to je teď??? Je ten Tom doma nebo ne? promiň, ale je to blbec,který neví co doma má! Já už tě trochu znám a vím co jsi za bezva holku. Sama se tolik staráš a on furt žije ten svůj klučičí život!!! 😠 A ještě ti bude říkat jak ho ty sekíruješ??!!
😠 😠 😠 😠

Mončo a jakou jsi koupila tu hrací deku?? Já taky objednala a i fisak od Emitexu, tak teď čekám.

Holky!!!!!
Koukám, že je tady převaha Brna....holky, nedáme někde sraz a nepokecáme o tom všem??????

Já jsem tady také pořád sama, a když je MM doma, tak chrápe do 12 hod, pak řekne ahoj Šmoulo a jde na pC. Toť vše. Jediná jeho povinnost je vynést koš! Nic víc po něm nechci.

Alešek spí na bříšku, tak jdu kouknout na jeho dech a vyndat to vyprané povlečení.....

Mončo, moc na tebe myslím. A kdyby jsi chtěla, tak zítra odpo můžu ven..nebo ten příští týden????

Holky, držte se 😵

janula2008
18. zář 2008

Holky, tak jsem sem poprve od vcera koukla, doslova padam na hubu, Luky udelal male ohradku, protoze vcera se ji podarilo vysypat cely kvetinac, ale stejne v ni nechce byt a jen porad rve,strasne si v posledni dobe neustale vynucuje pozornost. Od 6h.rano spala jen cca 20min.po obede a to urcite do vecera uz pojede nonstop. 😒 Tak to my mame musim rict s Lukym vztah dobrej,teda kdyz nejsu na nej protivna,ale on aspon behem toho rana, kdyz jde na odpoledne vidi, co se tu deje, takze odchazi do prace se slovy, at to nejak do vecera ve zdravi preziju. 🙄 Je zlatej, jak to tu ctu, tak opravdu jeden z mala, kterymu nedela problem sam od sebe uklidit byt nebo i uvarit. Moni, no podle toho, co pises, tak Tomas je fakt nevyzralej a psychicka podpora na houby, stejne delas vsechno sama, tak nevim, jestli bys nemela lepsi ho vykopnout at se mu rozsviti. Holky, ja bych je hnala 😀 .Taky asi pujdem na chvilku na prochazku, at se provetrame, snad bude Simus hodna.Drzte se, papa.

lacherka
18. zář 2008

Pavli, však máme na sebe tel, tak si písnem, můžem vyrazit kdykoliv, v Kohoutkách jsem busem za pár minut. Jo jinak Tom je pryč, po tom,že mi včera řekl, že by mi nejradši jednu vrazil, schválně mi bral notas, když ví, že ho prostě potřebuji kvuli prodeji té kosmetiky, a taky řekl,že lituje,že dítě má se mnou. Dnes ráno si přišel že jde pro nabiječku, tak tady byl chvíli a vzal si do náruče Míšu, jenže ten pak začal strašně řvat, že měl asi 2hodiny hysterák...T. pak za 2hodiny přišel znovu-jak kdyby se nechumelilo,řekla jsem mu,že ho tady nechci vidět, až když si příjde pro věci,tak že velkoryse mě přišel pozvat na oběd, řekla jsem,že nemám zájem a že jdu pryč tak at odejde, pak si vzal Míšu do náruči a začal mít takové blbé narázky na mě. Ptala jsem se ho jestli to řekl rodičům, že prý jo, že jim řekl, že se ted pořád hádáme a že jsem ho vyhodila,protože zapomněl na můj svátek, výročí a ani k Míšov. narození nedal nic na památku. a že prý bych ho nejradši chtěla na pracáku,že netoleruji jeho práci. Ale holky víte jak to je? on je 3dny v kuse v práci: ráno vstává v 5hodi a vrací se v noci kolem pulnoci nebo jedné hodiny, pak má dva dny volno a to mu ještě někdo volá, at jde za někoho do práce a on jim to odkýve. Prostě jsem mu řekla,že po něm chci, že když ví, že má tak blbou prac.dobu a když vidí,že já tu mám na starosti dítě a psa od rána do večera tak at na volný dny si nic nedomlouvá. no a on to před rodičema obrátí takto! a taky že ho sekýruju....no jo, jenže když neumí po sobě odnes hrnek, talíř, zavřít skřín, tak nebudu jak jeho maminka, která klukám chodí za zadkem a uklízí po nich a jídlo jim nosí až pod nos a ještě se jich 10xzeptá, jestli něco nepotřebují!
Pak jsem šla na poštu a on že mě tak odveze autem, tak jsem řekla,že nemám zájem, celou cestu za mnou jel a přemlouval at jdu na ten oběd. Ale rozhodla jsem se, že neustoupím, protože to není poprvé a jeho rodiče jsou názoru,že toto není důvod k rozchodu, a že všude je něco,ale kdyby věděli jak se ke mně chová, jak doma mluví sprostě, jak se schválně obhajuje a lže mi do očí!

třeba jsem mluvila o tom,že kvuli mě si dovču nevezme, ale když přijede kamarád z Irska tak kvuli tomu přesune i naši dovolenou aby mohl být s kamarádem....a on mi na to řekne, že určitě bych to taky tak udělala, kdyby mně přijela kamarádka, že ho má rád....atd.
A když po 14dnech po návratu z porodnice jsme šli ven a on že sebou vezmu svou kamarádku, která mimochodeem v té době byla sama a on mi týden před tím řekne, jak se mu vždy líbila. tak se naštvu a řeknu,že toto se opravdu nehodí,že jdem ven jako rodina a nepotřebuji chodit ven s jeho kamarádkou, tak začne řvat,ach jo, co jsem si to našel za ženskou a že jsem nespolečenská!

To jsem se zas rozepsala, ale jsem už tak naštvaná,že to ani není možný!

lacherka
18. zář 2008

Jo Pavli koupila jsem hrací deku v Ikei, spíš tak na lezení, je moc pěkná a i velká, jsou tam našitý různý věci, jako housenka, pískací beruška-sluníčko jakože zrcadlo....moc se mi líbila, my doma máme všude plovoučku a ještě chlupy od psa, takže aby měl aspon něco na čem si pak bude hrát...stála teda 800kč-dost drahá,ale zas je velká a pěkná🙂 a už mám objednané i chodítko, koupila jsem autíčko od Jané, vyhrala jsem ho na aukru za dobrou cenu🙂
Pavli objednávala jsi něco z toho nextu? Mně dnes psala paní,že v pondělí bude zboží asi odesílat, tak už jsem zvědavá!
Jani ty to taky nemáš lehký🙂)) my sme teda fakt parta! ale já a Marcelka vedeme! a nevíte jak je to s ní teda? psala,že jde notas dát nějak na opravu nebo co

lacherka
18. zář 2008

Jani třeba co se týče toho uklidu, tak ten den po hádce, tak já žehlila a on uklidil celý byt, bez řečí no úžasný! jenže to tak bylo jen ten jeden den, včera chci jen ohřát jídlo a řekla jsem mu at telku přepne na novu,že ten seriál sleduji a on že ho akorát pořad komanduju a dodá...a guláš už máš ohřátej jdu spat!
ale zase třeba pár dní předtím,šel do hospody na fotbal, přemlouval kamarády a nikomu se nechtělo, z toho jsem měla tak srandu on má rodinu a místo aby se na fotbal díval doma, tak musí jít do hospody a všichni jeho kamarádi, co bydlí u rodičů snad nemají ani přítelkyně mu napsalo,že jsou unavení a že se jim nikam nechce-bylo hnusně....říkám dobrý...ty kterej bys měl být doma, taháš ty ostatní ven a přemlouváš...nakonec se po hodině vrátil,že ho to tam nebavilo, já se dívám na Poj.štěstí a on že by to chtěl přepnout na fotbal aby se dodíval, tak jsem neřekla ani slovo....a T.se díval na fotbal

janula2008
18. zář 2008

Moni, to je fakt no comment ti chlapi 😒 . Já bych se asi nejvíc urazila, kdyby chtěl na první procházku tahat ještě nějakou ženskou, to by asi Luky nerozchodil dojít s něčím takovým za mnou. 😠 Fakt tě lituju, nemáš to jednoduchý, ale Tomáš by sakriš se měl trošku pochlapit a chovat se jak otec od rodiny a ne puberťák 😝 .Doporučuju fakt podusit a snad se probere 😕 .

lacherka
18. zář 2008

Jani, jenže Tomáš ze mě vždycky dělá to,že jsem hysterka atd...ale já myslím,že každá jiná holka, která nebude nějaká pubertačka, by mu to taky neprominula. On ze mě dělá jak su hrozná, někdy se nad sebou zamyslím a říkám si,jestli to nepřeháním,že by mně třeba nemuselo vadit,že chce vzít nějakou kamarádku...ale pak se s tím svěřím nějaké své kamošce a tam mi řekne: no tak to je mazec! to jako fakt udělal, jo? tak se pak ujistím,že asi jsem normální,ale Tomáš ze mě dělá hroznou semetriku, která mu zakazuje jeho kamarádky

lacherka
18. zář 2008

a řikala jsem,kdyby to byla nějaká naše společná kamarádka, tak proč ne, ji vzít s sebou. ale je to jeho kamarádka, já tu holku viděla jednou v životě a prostě nemám zájem poznávat jeho kamarádky a chodit na vycházky ve třech!

lacherka
18. zář 2008

no on T. nikam nemůže jít se mnou sám, ted jsme jeli na vinobranní tak volal kamarádovi, který tam je a pak ještě bráchovi, at jedou taky, jeho brácha, že po pul hodině pojede domů, a t.: tak taky pojedem? a od té doby jsem slyšela jak už ho to tam nebaví at už jedem, já si potom nic neužiju, když on je vedle mě otrávenej, to stejný včera v té Ikei
kam. neumí říct Ne, jeho kam. slavil narozeniny,ale až od půlnoci, napřed tvrdil jak tam nepůjde, že je to pozdě, ale pak se rozhodl že jo, ale jak byl unavenej tak usnul a probudil se až ráno,ale jinak by tam šel, protože má strach,že jak jednou kamarády odmítne oni by se mu už pak neozvali. Ale jemu kamarádi umí odříct,ale on nikdy-to mě na něm taky tak s....

majana
18. zář 2008

lacherka:máš to teda drsný!!! taky bych to těžce rozdejchávala......ten můj zas sice netahá sebou žádný kamoše ani kamošky....ale má zas jiný mouchy.....furt by jen spal.....a po 10 hodinách spánku mi řekne,že je unavenej a že mu chybí spánek do půlnoci a ten od půlnoci už není tak kvalitní 😠 to že jde spát po půlnoci kolikrát kvůli tpmu,že hraje na komplu hry nebo je někde venku....to už neřeší....a taky všechno obrací proti mě,a já su ta nejzlejší atd. ach jo 😒

Ale to že ti řek,že lituje,že má dítě s tebou,to je hodně silný kafe....ale hádala bych,že to tak nemyslel doslova....to je spíš ta jeho nezralost......možná pomůže,když ho pořádně vydusíš....snad

Jakobysme toho ale neměly dost s těma malejma,ještě nás musí takhle trápit ti velcí 😢 😢
kolikrát jsem z toho taky děsně smutná ☹ ,ale zas pohled na malýho mi to všechno vynahradí 🙂
tak držím palce ať aspoň ti malý nás moc nezlobí

marcelka_88
18. zář 2008

Ahoooj holky !!!

Nějak jsem to nedočítala vše, ale MONI co to čtu ???? Jen co tu tak na rychlo pročítám, tak Ti můžu říct, že to znám a mám stejně jako Ty !!! Víš podle nich je to naše povinnost starat se o dítě, domácnost, zvířata, prostě o všechno a nedej bože, že je o něco požádáš... Jako musim říct, že Jirka dokázal občas uvařit (nevařim), ale úklid nebo něco ani za boh.. Co jsem si neudělala to jsem neměla a nějaký dárek za porod kromě kytky ??? tak to bych chtěla asi moc a kytku mi stejně dal spíš protože vidělt, že jsem jí dostala od sestry manži ... A aby odmítl narozeniny svých kamarádů ??? Tak to ani náhodou, prý by pak vypadal jako otrok !! Chápete to ? Ale že já už skoro rok nebyla na žádných, tak to nevadí ...
Za necelou hodku přijede se podívat na malého, nechce jít nahoru, tak jdeme ven ... Přijede poprvé od neděle se podívat a to jsem mu to musela svym zůsobem říct já aby vůbec přijel za malým !!! Tak mi držte pěstí, pak určitě napíšu, počítač už je spravený ... 🙂

A moni drž se !
Jinak holky Vám všem MOOOC děkuji za podporu !

majana
18. zář 2008

Marcelka:tak držím pěsti ať procházka vyjde!!!

Ten můj je taky Jirka a malej je Matyášek 😉

lacherka
18. zář 2008

holky, tak co kde jste? Marci jak ste dopadli? já jsem doma uplně v klidu....fakt pohoda, Míša už spí. T. mi volal jestli s ním prý příští víkend nepojedu na dovolenou....že má mám přes víkend dát vědět....hmmmm, to je zvláští, že najednou to jde aby něco zařídil...

janula2008
18. zář 2008

Moni, třeba se opravdu začne snažit, zkuste si promluvit...a klidně mu řekni, že ženskou na procházce by mu neschválila žádná kámoška z Koníka 😀 .Luky má odpolední, Simča spí, tak odpočívám a koukám na net. Myslela jsem, že zalehnu ale nějak se mi nechce.

lacherka
18. zář 2008

Jani, on se snaží protože ví, že to je ted mezi náma špatný,ale jak bych mu odpustila, tak po dvou dnech je to při starým. Prosimtě já o koníkovi nesmím říct ani slovo, strašně na vás žárlí a ještě to,že se tady zpovídám....chápu,že mu to vadí,ale co mám dělat, když je takový neknuba a má tak blbé nápady co by vytočilo každou a nedokáže si to uvědomit a přiznat,že ze sebe vyplodí fakt takový nevhodný nápady. Ale komu to mám říct....celej den doma, parkrát ven s kamoškou a pak kecám tady s váma....
taky asi pujdu pomalu spát

lacherka
18. zář 2008

Jani ještě jsem ted koukala na tvé fotky a Simča je celej Lukyn, fakt šílená podoba...hele a co sedící Simča....už máš teda pěkný skluz🙂

sharon2
18. zář 2008

Ahoj holky...vy jste se rozepsaly....ale je to potřeba se vypovídat.....
No, můj manžel je co se týká úklidu po sobě taky nemožný, neuklidí si ani ten hrnek. Než něco udělá trvá to hooodně dlouho, pak nechá nářadí kde mu odpadne. A tak je to s čímkoliv - CD, dokumenty, navíc dělá desky do počítačů, takže se nám všude válejí šroubky, konektory, dráty...... Dřív jsem to nechávala ležet i několik týdnů tam kde to nechal, s tím, ať to najde až to bude potřebovat. No, samozřejmě mu to i 3 měs. nechybělo, ale v okamžiku kdy jsem to nevydržela a "někam uklidila", tak to začal hledat a vztekal se, že on to nechal NEDÁVNO tam a tam.....no, teď mám krabici a Míša i já mu to dáváme do té krabice, ať si to vyloví 😀 co se týká jiných věcí jako špinavé tričko, ponožky.....po 4 letech boje z mé strany nahlásím že peru a pokud si to tam nedá, nemá v čem chodit 😎 no prostě jak s malým klukem.

Ale......když už fakt nestíhám, tak mi pomůže a hlavně /což je pro mě důležité, když vidím jak se často chovají partneři k mým kamarádkám/ se ke mě chová fakt hezky. Doma i před lidma. Nenadává mi, není arogantní apod. Asi bych nedokázala překousnout, kdyby přišel domů, a místo toho aby mě objal a dal mi pusu spustil řeči ve smyslu co jsem se doma zase celý den flákala a že h.... dělám, že jen utrácím /no, to nemůžu, nemáme co 🙂 /apod.
Vím jak kamošky trpí, že chlapa nenapadne je jen tak pohladit, obejmout, dát pusu. V tomhle si já stěžovat nemůžu....holt každý chlap má nějaké velké mínus. Můj to, že má na všechno čas, taky neumí říct kamarádům a cizím ne /ale po 6 letech se POMALU učí se mě zeptat jestli něco nemáme/ a je děsnej bordelář. Hihi je toho dost. No, jeho maminka říká, že si mě nezaslouží 😀 😀

sharon2
18. zář 2008

pavli....jojo, známe se z X-landerů a myslím, že i odjinud. Taky budu objednávat fusak Emitex, jen musím počkat, až dojdou nějaké peníze ☹ Kde jsi ho nakonec objednala?

YAMAHA je hudební škola, mají kroužky po celé republice, v B.jsou určite v Líšni na Horníkově /tam jsem chodila s Míšou , ale až od 3 let/ a myslím že na Vinohradech. Jeden kurz je pro děti od 4 měsíců. Mají i internetové stránky, kde není problém zjistit víc. Ale takovýhle kroužků a kurzů je po Brně hodně. Kdyžtak napiš odkud jsi nebo kam se lehce dostaneš, poptám se kamošek, co mají malé mimísky kde co je.....

Janula....a nemáte tam někde poblíž mateřské centrum? Ty pořádají dopoledne pro maminy s dětma, kam nemusíš chodit pravidelně. Nebo to dělávají Sokoli, Orli atd. Já to s Míšou taky řešila takhle.

Tak já jdu do hajan, dnes jsem byla na KO na Obilňáku a nějak mi není dobře. Pa a pevné nervy 😉

lacherka
19. zář 2008

holky já kupovala emitex na mimibazaru v kvetnu asi za 755kč

janula2008
19. zář 2008

Ahoj holky, my dnes jedem do Brna, v sobotu nebo v neděli se budeme vracet. Moni, ani mi nemluv, mám zahlcenej foťák, ale ztratili jsme kabel na stáhnutí do noťasu a NIKDE ho prostě nemají, nechápu! Ani tam, kde jsme fotak kupovali. Snad sezenem aspon nejakou ctecku ci co. Simča začne myslím už i chodit než já to natáhnu,musíme ho někde sehnat 😖 .Sharon, je tu jakejsi Budulinek - materske centrum, ale az pro deti od roku a pul 😠 .Omlouvam se, ze pisu chvili s diakritikou a chvili bez, hazu to tam jak me napadne 😀 .

pavlina05
autor
19. zář 2008

Ahoj holky!!!!!
Jé...to je teda románů tady, musím dočítat.

Holky ☹ , Ája zase usnul až ve 23 hod a v 5 už byl ready! A to se budil po 2 hod! Jsem ko. No a teď ještě od těch 5 nespal!! Musím ven s kočárem ho uspat! Jsem před zhroucením.
Jsem měla jít se 2 kámoškama ven, ale volaly, že je prý zima. no a strejně..zase by mi vykládaly jak mají úžasný děti a jak je to perfektní...
Ach jo!
Jdu raději dočítat....

pavlina05
autor
19. zář 2008

Mončo, ach jo!! Dočítám a mám slzy na krajíčku.
No to mi bylo hned jasné, že to on obrátí vše naopak před rodiči. Takže ty nakonec budeš ta špatná semetrika!!!
Sorry, ale matka ho špatně vychovala!!! On neumí žít v domácnosti a postarat se ovás!! 😠 A s tou kamarádkou co s vámi šla na vycházku to máme doma podobně.... Marek dojel z práce (cca 14 dnů po porodu) a že si bere Áju na vycházku a já ať si odpočinu či uklízím. TAk jsem koukala a byla happy že je tak pozorný. no a dojel za 3 hod, foťák plnej fotek, tak jsem zírala, byl tam s kamarádkou, která byla opuštěná a potřebovala se někomu svěřit...No a když jsem mu řekla, že se mi to nelíbí tahat moje dítě takhle po procházkách, tak se hned čertil, že snad může mít kamarádky!!??

Moni, jj, můžeme na vycházku kdykoliv. Vždyť já můžu za tebou 😉
Já tady stejně věčně chodím sama..

Z Nextu jsem ještě nic neobj. Pořád slintám nad těma rifličkama a tričenkama...no budu budu utrácet 🙂 . Mončo, to je levnější než u nás???? Jsem se chtěla kouknout ještě v Olympii. Ty máš takový přehled.

Marci, drž se a napiš 😉

Deku a fusak jsem nakonec objednala z netu, dorazí př. týden.

Maji, teda my to máme doma podobné!!! Já celý den skáču jak koza okolo děcka, večer jsem zbytý,..MM dijde z práce (moc se tam nepředře!!!), sedne k PC, TV a chce sex...já ko....pak jde spát ve 2 ráno (čučí na scifáče), chrápe do 10:00 a pak řekne, to jsem se zase nevyspal!!! A já vstávám po 2 hod a od 5 už jsem vzhůru permanentně!!!

Mončo, tak že by obrátil a pochopil????? 🙂

Sharon já nakonec na babydream.cz za 1099,-...No Monča umí nakupovat 😉
Ale te´d jsem zjistila, že tady u nás v Kohoutkách ho paní objdnává a prodává také za 1099,- holky, tady je bezva obchůdek pro děti! Teda né značkový, ale když mi doma něco chybí, tak hned můžu vyběhnout na kopec 🙂

lacherka
19. zář 2008

PAVLI ta paní s obchůdkem v kohoutkách právě prodává i na mimibazaru, měla jsem tam nějaký věcí vyhlídlý. Ten next mě nakonec stál necelý 3tisice a ma toho fakt hromadu, overalky, teplacky, mikiny trička, boticky, rukavičky s čepkou a několik párů ponožek, tak si myslím, že dobrý. do Olympie ani nechod, tam mají overálek tak za litr, hrozný ceny

já ten fusak kupovala v květnu tak proto ta cena...

taky si myslím, že je vychovany ne moc dobře, maminka mu za nic nenadá, nemá na něj žádné požadavky, je milá, takže T. je tak trochu sobec a neumí se vcítit do toho druhého, jak by bylo jemu v dané situaci. T.mamka je v poledne doma z práce, nemá ani žádný koníček, zvíře nebo kamarádky, takže žije svojí rodinou. je teda fakt hodná, ale někdy je to asi naškodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru