• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. června 2016 
Holky, dneska je fakt nádherně, teď jsme došly z prochajdy. Musela jsem Simču hned oblíct a vyrazily jsme na hoďku a půl, protože mi začínalo hrabat a trošku i ta depka začla padat, asi je to nevyspáním, zas od pěti řádí a sotva po obědě usla a já poklidila,za 30min.byla vzhůru, takže mi nějak asi docházely síly a to sluníčko mi je zas nabilo :slight_smile: . Jinak máme fleky po celém koberci v ložnici, během chvilinky si stáhla džus, odšroubovala uzávěr a rozlila ho na dost míst :angry: :frowning2: . Prostě je to fakt potvůrka a pěknej raubíř, tchyně říkala, že takovej divokej nebyl ani Luky. Ale jinak už krásně chodíme!! Jen nevím jestli se mám tak radovat, protože to bude asi ještě o dost veselejší tím pádem :sweat_smile: To řízení je u mě kámen úrazu, jak ráda bych jezdila (mám řidičák) a prostě si už vůbec netroufnu :frowning2: .Moni, to mě mrzí, že máte s tím domkem takové starosti :pensive:
9. únor 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, mě venek, vzduch a sluníčko neuvěřitelně dobíjí.....tak my také dorazili teď domů. nevím co se dělo, ale s křikem?! TAk jsem dala svačinku a je klid.
No JAni, u nás jsou noci na padnutí.....ze soboty na neděli co 2 hod...kaše nekaše....už jsem málem padala na hu... dnes celkem ok noc. TAk uvidíme jaká bude tato....??? :sweat_smile:
9. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky jsem byli včera venku, na přehradě a pak na kafíčkoa dezert paráda....Míša ted poslední 2dny vstává až po 7hod a za celou noc vůbec nejí...tak uvidíme jak to bude dál, ale bylo by to fajn, kdyby takhle spával celou noc, no teda ve 4hod ráno se probudí a začne brečet, ale tak já si ho přitulím a on zase spí dál
Jani jo s tím chozením, taky se spíš toho obávám, to nám budou utíkat a tak....už ted je to něco největší zalibu má ted pod stolem a cucat tyčku a nebo tchanovi pod jeho pracovním stolem rabovat ve věcech....tak všechno odlízí...pak utíká do předsíně, kde je velká zrcadlová skřín a tam na sebe kouká.....
10. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!!

Moni...teda závidím ty noci! Ale jinak je míša číslo....takže ono se to srovná....Ája je pohodář a kli´das.

...dnes jsme byli u dr. Moc nás chválila i za to, že jsem sekla s plavčem...váha 9 kg, 70 cm. Moc spoky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dojím obídek a zase mažu ven.

Mějte se :slight_smile:
10. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.....holky tak to počasí je teda mazec :confused: :confused: :confused: :confused:
Já byla venku, málem jsem nedošla...kalamita!!!! No, silničáře to zřejmě zaskočilo :sweat_smile:
10. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky :confused: snad jste neumrzly :sweat_smile:
Zdravíme s Ájikem :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

januli, pavli, tak jsem psala do jedné diskuze s holkama o mojí uplakané a vzteklé verunce a jedna holčina mi psala, že existuje knížka o chybějícím 4.trimestru, což znamená, že děti, které byly vytáhle z bříška císařem jsou uplakané a vzteklé, protože nešly "přírodní cestou". zkusím zjistit název a písnu...protože si myslím, že zas tak blbý to není a je to docela možný, že ten důvod by třeba moh být v tom....uvidíme.....jinak hezký kalamitní den!
11. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Beti není to knížka Nejšťastnější miminko v okolí? Dostala jsem jí a píšou tam přesně o tom chybějícím 4. trimestru, ale ne jen u dětí co šly císařem. klidně poskytnu rady :grinning: no něco na tom možná je, ale nedá se to aplikovat na všechny děti obecně
11. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
betina
:wink: díky. Náš Ája už uplakánek není. To bylo první 3 měsíce...teď už je to pohoda. JJ, také jsem o tom slyšela a věřím tomu. MYslím, že byli vytéhlí násilím a tak jim něco chybí :wink:

zuzi, beti...jj, určitě to je ona!!!
Nejšťastnější miminko v okolí
Mám ji doma a je super!!! čerpala jsem z ní rady!!!! :wink:
11. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a holky, není to pro malá miminka úplně: Veruš má 4,5 měsíce. Pavli, tak to jsem ráda, že je Ajísek už lepší, to u nás to má spíše opačnou tendenci :frowning2:
11. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti pak je ta další Nejšťastnější batole v okolí. :wink:
Některý děti víc pláčou, ale pak bude třeba bezproblémová, až bude chodit do školky nebo tak. Já vím, ale vydržet to. :pensive: Kdy pláče a proč? jen tak? Moje neteř řvala furt až do jednoho roku, pamatuju si, jak jsem jí jednou hlídala 2 hodiny a ona opravdu řvala a řvala a já jsem volala ségře, co mám dělat a ona mi řekla, ať jí nechám vyřvat, pak z toho usnula asi pět minut předtím než se ségra vrátila. :pensive: Prý s ní nikam nemohla mezi lidi, protože to byl prostě stres, že bude celou dobu plakat.
11. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je dneska fakt hnusně, dneska to vidím jen na nákup ( před barákem Tesco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak zase domů, to toho moc nenaspíme.

Holky já mám zase problém, že mi málo spí, je moc živá, furt mele rukama nohama a furt povídá. Dopoledne spí 2x čtvrt hodiny a odpoledne max. 2 hod a to ještě ne v kuse, prostě jakoby to nepotřebovala. :fearful:
11. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak my uplakanci taky, i když jsme šli přirozenou cestu, ale 3dny byl vyvolávaný, takže se mu taky na svět nechtělo a myslím, že ten 3-4měsíc už snad brečel hlady, protože od začkátku 5měsíce jsem začala dokrmovat Bebou a razem usměv...
jo Pavli to je fakt, já mám noci super, že se i vyspím, ale přes den, na něj musím pořád koukat, kluk cestuje po bytě, zkouší co se da, ted tady vytahl ze sříně letačky a začal je trhat....kdybych byla u sebe doma, tak jsem klidnější, vím kde co je, ale tady ne...prořád aby něco nerozbil a nebo se nestalo něco jemu, ted došel ke sklenenýmu stolku a na něm květináč...tak zas si stoupá a jde po květináči...potom se mu líbí žaluzie, pořád taha za tu tkaničku...
počasí pěkné....teda!
11. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lacherka,

s tím vytopením, stěhováním a vším okolo ti nezávidím :frowning2: tak držím pěstičky!!!!

zuzi, malá řve taky skoro celý den...ale protože chce, abych ji houpala, hrála si s ní a chodila po bytě a všechno ji ikazovala, neumí se zabavit sama. tu knížku asi koupim, obě dvě :grinning: jinak se zvencnu :frowning2:
11. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zuzi, s tím nespáním, malá spí přes den 1X10 minut a max.2 hodkxy v kočárku, ale musím jezdit a nesmím zastavit :grinning: a v noci kojím ekaždé 2 hodiny, první kojení je po 3 a pak až po dvou,k ránu vstávám epo hodině, takže tak..malá je prostě rebel
11. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, no taky si mákneš :astonished: Tu knížku mám a po pravdě jsem četla tak dvě stránky, pak už jsem se k tomu nedostala :sweat_smile: malá je taky rebel, teď tu chvíli vypisuju a řve mi tu hysterákem, naprosto si neumí sama hrát,ale já už jsem asi nějaká otupělá,takže pěkně ať si řve :rolling_eyes: Zuzi na naši půlhodinku spaní za celý den nemáte, dnes jdem na roční prohlídku, tak pěkně řeknu mudře, že si myslím, že je hyper :angry: :frowning2: Beti, moc se na Vás těším v té jogurtárně, snad to výjde. Ráda bych už viděla i tebe Pavli...a Monču samo taky.
11. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti odkud vůbec jsi? asi jsi to tady psala někdy dřív, ale musela bych projet všechny stránky. :pensive:
jo jo, prostě živá miminka :grinning: tady je každá rada drahá, s tím nošením to mám stejný, nejhorší je, když jí někdo chce chovat jako miminko v náručí, to už teď nemá ráda, jen když chce uspat ( pouze na míči), tak je pak jako mimi, dám jí dudánka a ona má ručičky zaťatý v pěstičky u sebe a pak usne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, jsem z Rousínova od Brna, prostě máme chovánky malý :grinning: nosti se jako miminko , tak to taky ne :angry:

jani, taky se moc těším...bude to sranda, bude slyčet jen Verunku a Simonku, jj se těším :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, i tu druhou o batoleti máme. Ale ještě jsem ji neotevřela.
Zuzi, ano v té knize je napsáno....bet :slight_smile: :slight_smile: , že miminka, které jsou uplakánci, tak z nich bývají pak velice inteligentní lidé a baviči :wink: A musím říci, že toho jsem se za uplakaná období našeho Áji držela.

zuzi, mě Ája spal také málo!! Tak jsem pořád chodila po venku. Jedině v kočárku spal i 2 hodiny, ale ne vkuse :unamused:

Lache, teda Míša je ďáblík :sweat_smile:
No musím se pochlubit, že Ája už také cestuje....

beti, ty máš teda také 100 procentní vytížení! Ty kojíš také tak jako já!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
První kojení po 3 hod a pak co 2 hod. No teď se nám daří , že až po těch 3 hod, uf!!!

Jani, i já bych ráda viděla tebe a vlastně i ostatní holky od vás :slight_smile: , vždy´t je také znám :slight_smile:

Bet, jooo?? já myslela, že jsi z Brna!!! TAk to máš kousínek do Vyškova :slight_smile: Já pocházím odtamtud :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co máte dnes dobrého??
Jí mám brokolici zapečenou ze smetanou a Ája cuketu+brambor+pertžel

moni, kdy máte dr.???
11. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...jo holky, nevíte o někom, kdo by chtěl Nutriolon?? já mám 1 i 2 a nepotřebuji. Koupili jsme to v pominutí mysli :sweat_smile: Udělala bych dobrou cenu :wink:
11. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli optám se kámošky, má 7měs.holčičku a čeká druhý,je z toho chudinka pěkně na nervy :pensive: Beti, no Simča bude určitě všude lítat a vyvádět kraviny, na to ji užije, ale brečet snad ne, když se něco děje a má hodně podnětů, tak většinou nebulí. A jinak k té inteligenci Pavli, fakt tomu věřím, Simča je extrovertka už teď a všechno se strašně rychle učí, myslím, že je na svůj věk velká šikulka,ale musí se ji chtít. To pak ukáže na spoustu věcí doma i v knížce,hodně rozumí, včera jsem ji naučila podávat mi při věšení po jednom prádlo :wink: a taky jsem ji ukázala, jak se provlíká tkanička na botě a hned ji to šlo, i když to asi byla hlavně náhoda. A tak no, ale když se nechce neudělá nic, ani blbé pápá nebo paci paci :grinning: :grinning: dnes jdem na roční prohlídku, to zas bude pláč :cry:
11. únor 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak držím pěstičky aby pláč nebyl :wink:
Děkuji za optání.
Tady mám inzerátek, myslím, že je to výhodné :wink:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=223863&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php

JJ, já si také myslím, že bude Ájis inteligentní :slight_smile: (no která maminky si to o svém mimču nemyslí, že?)
On leží na koberci, hraček kupy...ale on si nehraje!! Zkoumá ten koberec, cedulky na hračkách a uvážlivě studuje :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tak co u dr.???

My byli zase na vycházce a bezva vzdoušek, Ája spinkal 1,5 hod :slight_smile:
11. únor 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, no dobrý, sice pláč (chichi řev :sweat_smile: ), ale už ne tolik jak dřív. I když hrůzou se tam zas chudinka počurala :cry: prostě to tam nesnáší a já se ji nedivím, pokaždý ji očkuje nebo berou krev apod. Jinak máme 12kg a 87cm. Víc toho nezkoumala, což mě udivilo, máme dojít až za půl roku, tak nevím co si o tom mám myslet no :confused: .Teď jsme dali s Lukym malé dárečky k zítřejším narozkám, hrozně nás to dojalo, protože na celé čáře to vyhrála panenka, celou ji zulíbala a všude ji s sebou teď tahá :dizzy_face: .Bych nevěřila, že ji tak bude jako vnímat, pořád ji rve do golfáčku, který taky dostala (fotky vložím) a nebo ji dává svoji flašku s pitím :grinning: . V pátek nás ještě čeká oslava s dalšíma dětskýma oslavencema a v neděli s rodinou, to už bude i s dortem a výzdobou, tak pak taky nafotím. A zanedlouho už budete slavit Vy,toto letí :grinning:
11. únor 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak vidíš. co nás čeká!
tak zítra nesmíme zapoemnout popřát:slight_smile:

Pavli já myslela, že jdu k dr12. a včera jsem mrknu na kolikátou a zjistila jse, že jsem tam měli byt už 10:slight_smile: no nic no....tak jdem v pátek a uvidíme...typuju váhu kolem 8kg a delku snad 73cm ne-li víc...
11. únor 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, jé, to bude oslav. Jsem zvědavá na fotečky :slight_smile:

Moni, ty jsi číslo. No Míša je dlohán :wink: Já bych typla že bude mít tak 7890 kg :wink:
11. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simonce vše nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A velkou pusu od Ájiska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning:
...nikde nikdo.... :confounded:
13. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já tady jsem a průběžně nakukuju :grinning: :wink:
13. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek