• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. února 2017 
autor
Maji ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Díky za info ohledně Vašíka :slight_smile: však ono mu to půjde :wink: a jak to jednou zjistí, tak bude lozit pořád a to si teprve užiješ :grinning: :grinning: :grinning:
Ája se zase moc neplazil, hned začal lozit. A sedět také neumí...no umí, ale nějak se mu do sedu nechce. TAk ho nenutím, až na to přijde....
Pozdravuj MArcelku :dizzy_face: A jak se má?? Co vztah?
A pozdravuj holky na jdeme dál :wink:
1. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlí jj budu pozdravovat , holky se ptali proč už za náma zasejc nechodíš.......
renýsek je v lázních, akorát mi psala že se má úžasně , luci už počítá 10tt, janča drží pohormadě, a 9.č nejpozději rodí :slight_smile:))
marcelka se má báječně, vztah se překvapivě dal do kupy, jirka úplně otočil , stará se o malýho, nechodí do hospody, dokonce plánujou druhý dítě a příští rok začnou stavět barák, už mají pozemek :grinning:
tolik k novinkám, co se týkče vašíka, mám trpělivost až bude připravenej však ono to přijde :slight_smile:)))
jinak jsme na MMB koupila zatím jednu nextík soupravičku, bundička a riflíky, no krásný, dneska v tom vašík pojede na plavčo :grinning:
já se pokouším uháčkovat vendovi čepičku zatím nic moc :sweat_smile:
1. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MAji, teda to je novinek :grinning:
Nějak nestíhám...no jsou to výmluvy...nevím...zajdu tam :wink:
Next super, že jo, :slight_smile:
Tedy ty jsi šikulka :slight_smile: já zase pořád uklízím...dnes celý byt :slight_smile: Moty mě asi zaškrtí až to bude číst :sweat_smile:
To je fajn že je Marcelka zase ok a i ten vztah. :slight_smile:

no nic, utíkám dodělat rozdělaný úklid, nakrmit Áju a tradá na nákupy :sunglasses:
1. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho holky, já jsem dneska nějak bez nálady....byla jsem u zubařky, už jsem tam byla minulý týden, dnes mně vzala o pul hodiny pozdějc a byla jsem tam hodinu, řekla mi, že všechny plomby mám udělané blbě a budou se muse předělat + kazy:frowning2: Na osmičky prý nemám místo, takže budu muset jen vytrhnutí nebo co....a príští týden už jdu zase, takže už potřetí:frowning2:
No Mišu mi hlídala kamarádka, co přijela za mnou s malou, jenže tím, že mě vzala u pulhodiny později, stravila jsem tam celkem hodinu a půl, kamoška hlídala dvě děti a psa:frowning2: no a pak za chvíli musela jet domů, když jsem byli u nás, tak Míša zase spal a až se vzbudil, tak oni už museli jet, no takže děti si ani nepohrály....

Pavli no jasně, zajdi na návštěvu, však já jsem tě už zvala:slight_smile:

Jani. no je to něco jinýho jak v paneláku, hlavně mě vadí, že všichni okolo krásný zahrady, no a mi nic, bordýlek...no snad bude líp, no a s T. no nevím, tak nějak pořad valčíme....on by potřeboval k sobě mít služku, protože po sobě uklízení to je prostě horor...no a mě už nebaví mu vše říkat a jeho zase nebaví, že mu to pořád říkám.....takže taky takový unavný....
1. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, zubajdi nezávidím. Já ty osmičky mám také, také na ně není místo...zubař už mě leta straší tím, že mi je v Bohunicích na klinice vysekají......já se tam ještě neodvážila jít. No ani nemůžu mít anestezii když kojím!

Moni, ok, berú to :slight_smile: jak dorazí Nextík, tak ti ho přivezu, ju??
JInak Moni jsem dnes pořídila hrací stoleček Fisher Price. PAráda...Ája si hrál asi 10 minut když jsem seděla u něho. :sweat_smile: Te´d jsem na pc, on pod pc a už mi bere myš a klávesnici.....

Moni, co ho doma nenaučili...to ho budeš muset naučit ty. :frowning2: Jen ti chlapi se asi už nepředělají!!!! :angry:

Jinak máme autosedačku: Maxi Cosi Priori XP za 4880,- Ale parádní :sunglasses:
1. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a jaký stoleček jsi koupila? ten jak jsou uprostřed tu kuličky? dobrá zabava co? Jak u mě byla dnes ta kamarádka, tak chtěla koupit toho pejska malé, jak máte vy, no a ted zase přemýšlí, nad stolečkem:slight_smile:

na ty osmičky nemusíš jít hned, mně to doktorka už říká asi 3roky a i ted mi řekla tato zubařka, že mě tam může objednat, ale že třeba až za rok, prostě jak se mi to hodí. A myslím,že bez umrtvení by to to snad neřezaly...vždy to by bylo hrozný, kamoška mi říkala, že pak máš normálně antibiotika a neschopenku, takže to musí byt asi celkem drsný:frowning2:
1. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, jj, přesně ten máme :wink: I ten pejsánek od FP je fajn. Ten je na dlouho, protože umí počítat a barvy.

JJ, a také když ti ty osmičky vysekají...já je totiž mám, ale ne vylezlý, tak nemůžeš ani pořádně jíst!! Kašovitou stravu max!!!

Tak holky u nás se nespí!!! :frowning2: Ája se probudil v 22:00 a poblil se...asi se při koupání nalokal vody. Tak jsem jej slíkla, vyslíkla i plínku...začal skákat po postelích. S MM na něj zbožně koukáme a on se ještě počůral. :sweat_smile: TAkže u nás veselo :sweat_smile: tAk je počůráno, poblito a Ája dovádí v postýlce, teď!!!!

Všem klidnou noc :dizzy_face: ....když u nás není :sweat_smile:
Zítra zase vyzkouším cvíčo tady v Kohoutkách :slight_smile:
1. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky dnešní noc byla záhul, spala jssem možná tak 2,5 hod. Jinak jsem pořád vstávala a dávala ho lehnout, bo si neustále celou noc sedal. šla jsem spát o půl 12 a ve 12 to začalo. Do dvou to byl horor, pak jsem si ho dala do postele, ve tři jsem byla tak nasraná, že jsem ho dala do postýlky a usnul. Než jsem usnula já bylo bůh ví kolik a v 5 už jít zase chystat jídlo, mezi tou 3 a 5 si asi 3x sedl, takže opět vstávačka. No a když po jídle zase usnul bylo půl 6 a o půl 7 konečná a hurá vstávat nadobro.

Jinak ale super :grinning: :grinning: :grinning: . Motá se mi hlava jak jsem se nevyspala a to máme celej den před sebou.

Včera mi kakal na nočníku 2x, dnes ráno zase, takže já myslím, že to trochu goume, že se na nočníčku zatlačí a je to.

Jinak jsem se taky vrhla do úklidu, po vzoru Pavči :grinning: :grinning: :grinning: , abych se aspoň trochu probrala.

Stoleček jsme taky koupili, ale takovej co je jako i chodítko, takovej ten panel - 2 in 1. Celkem ho baví, chvilku :grinning: :grinning: :grinning: . Pejska máme taky, ten je supr.

Osmičky mi taky musí vysekat, jednu už mi akutně vyndali - ATB + týden neschopenka. Hnus. A v těhu mi bez umrtvení tahali nervy, zubaře nenávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moty, tak to dneska byly v noci erupce na slunku, my byly od půlnoci do ppl 5 vzhůru a byd si povídala, nebo se vztekala nebo brečela nebo jedla a pořád dokolečka, takže dnešní noc už bude 100% lepší :grinning: člověk je i po tom půl roce stále optimista :grinning:
2. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, u nás mega erupce na slunku vnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem na odvoz..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Po té večerní akcičce následovalo něco podobného jaku u Moty...od 2 do 4 řev a nechtěl spát!! Už jsem i brečela vysílením!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
No ale ráno jsem se otřepala a makám dál...uf, to je teda záhul!!!

holky, držme se :dizzy_face:
2. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky to je dneska krásně překrásně, co? mám otevřené dveře na terasu a paráda, Míša se tam dokonce za mnou doplazil v bilých ponožkách:slight_smile: měla jsem tu celé dopo kamarádku, kterou znám strašně dlouho a taky jsem se strašně dlouho neviděli, ted je těhulka a za měsíc rodí..tak jsme poprndali....

jinak u nás dnes noc v poho...tak se držte holky
2. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, kazíš nám partu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky, že by dokonce už léto??? To je mazec jak je krásně :slight_smile:

Pěkný den :dizzy_face:
2. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no dnes je úžasný počasí, úplně mě to nabilo energií. Dopo jsem byla s malou venku já, odpo jsem vyslala na písek Lukyna s jeho ségrou a dala si kafčo na balkóně, no takovej den jsem už dlouho nezažila :sweat_smile: . Musím to zaklepat ale u nás noci, i přes rostoucí stoličky, v pohodě, usne v osm tím posunem času a vstáváme kolem sedmé, mezitím teda byl v noci 2x čaj, ale díky bohu i za to :slight_smile: . O víkendu plánujem zoo a že si vyjedem na inlinech, tak snad to počasí vydrží. To mě mrzí Moni, že s tomem válčíte :pensive: Jinak jsem minulý týden taky potkala úplně haluzově v Brně u nádru svou dřívější nejlepší kámošku, odstěhovala se do Prahy a ztratily jsme na sebe kontakt, tak se těším jak příští týden na kafču poprndám, má už sedmiletou holčičku a pamatuju si ji jako dvouletou, to bude asi změna :slight_smile:
2. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já už zase nevím co dělat. Sárinka hrozně špatně spí. Usne třeba kolem půl 9 a na krmení se vzbudí kolem půl 2, to by bylo dobrý,ale ona třeba od půl 11 sebou hrozně mele, ruce nohy tak jako když je vzhůru a když ztratí dudlíka začne pobrekávat. Pak jak jí nakrmím, tak zase třeba hodinu spí bez hnutí a pak zase sebou takhle hrozně šije. Já byla pak vzhůru 3:20 , pak ve 3:40 jsem jí krmila zase, pak nemohla usnout, pak v půl 5 jsem jí zkusila ještě dát na uklidnění, ale nepila, jen se na mě koukala velikýma očičkama a tak jsem jí v náručí trochu pohoupala a to se jí zavřely očička. Pak jsem do rána asi 20x nasazovala dudlíka, protože furt pobrekávala- co s tím? proč je tak strašně neklidná? Já už vůbec nevím.
Navíc se úplně změnila- odpoledne spí hodinu a pak se začne vztekat, že chce ven z kočárku, když jí vyndám, tak je klid, ale prostě vůbec nechce spát!
3. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, v tomto věku nám to s malým začlo taky, přesně jak píšeš - a vylezly mu první zuby, pak se to zase uklidnilo.

Dneska jsme byli ve městě. MM má dovču, tak jsme jeli na čumendu, sháněla jsem vestu pro Kubu a nikde nic, to samý čepička na jaro. Nakonec jsem všechno nakoupila v Jadranu v Kr. poli u ťamanů :grinning: :grinning: :grinning: . Po to co jsme prolítali celý město jsem nakoupila skoro u baráku.

V noci nic moc, ale lepší než včera, to byl fakt děs.
3. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím dudákem - ona se to za pár měsíců naučí dávat sama a pak budeš mít klid. Já kolem jakuba poházím pár dudlíků. kdyby nějakej spadl na zem a on se v noci obsluhuje sám.
3. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!!
dnes je suprově, co??? :grinning: :grinning: :grinning:
Já byla od rána na přehradě, teď jsme dojeli domů a asr na večer zase mažeme ven :grinning:

Zuzi, já neporadím. :frowning2: U nás je to katastrofální..... :angry: Ája vnoci dovádí od 2 do 4 hod!!!!
Moty, u nás zuby - 0...doufám, že až budou, tak to bude lepší.....

Moty, na jaro máme čepku zatím jednu z Avionu. PAk vytasíme kluboučky z Nextu...pokud doraí :sweat_smile:

Holky, pěkný víkend všem!!

Máme tady jaroooooooooooo :grinning:
3. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=275789&vReferer=

jsem magor já nebo ta paní, co tvoří to album. Jsem trochu v šoku :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nic proti ničemu
3. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moty :grinning: :grinning: tak teď jsi mě pobavila :grinning: :grinning: ne ty vážně nejsi magor :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tomu jak to ta paní rozepisuje?...Valeriánek Valeriánek, po desátém řádku nemám ráda jméno Valeriánek:slight_smile:

Pavli mi byli taky dnes na přehradě:slight_smile: to sme se mohli potkat , že:slight_smile:

Zuzi napadlo mě co svinout pevně do plínky? Já to dělala Míšovi a pomáhalo to, byl klidnější....no za zkoušku nic nedáš a uvidíš...
3. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, oml.se, že vám sem tak "vpadám", čtu vás celkem pravidelně, když jsem měla silnou poporodní depku, tak jsem se i chtěla přidat, ale nějak jste tu řešily něco jiného, tak jsem to nechala být - no to je jedno, ted už je fajna malého si moc moc užívám - to jen tak na okraj.
Proč píšu - zaujalo mě, co napsala Zuzka - my to měli kolem konce 4.měsíce taky tak a pomohlo, když jsem Matyho dala spát na bříško. Teda, Zuzi, nevím, jak spí Sárinka, ale Maty do té doby spal na zádech a strašně se budil - hlavně ručičkama, samy mu tak nějak "vystřelovaly" a budilo ho to - po přetočení na bříško to ustalo, dala jsem dudlík a on spal klidně celou noc - od té doby až do nedávna takto spával pořád. ted už se točí na všechy strany, spí hlavně na boku a hlavně v noci docela "cestuje" -ale s tím už nic nenadělám a když u toho nebrečí, tak to je v pohodě.
tak to jen tak mimochodem.....moc vás tu zdravím a ještě jednou se omlouvám za vpád :slight_smile:

jo, Moty, dívala jsem se na ten odkaz - ta mamka ani nezvýraznila v tom šíleným přehledu, kdy se ten malej narodil :confused:
3. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moty :grinning: myslím, že ty magor nejsi, také jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

Lach, jj, MY byly na prochajdě a pak zapadly do restauračky a v 15 už jsme byly na cestě domů. Jsem netušila, že přehrada bude vypuštěná a parníky nebudou :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

JJ, také jsem zavinovala pevně jako Lach. A dloho a také to pomáhalo :wink:

LAcherko, už používáš ten golfík??? Pořád váhám mezi http://www.babycar.cz/web/website/mainmenu/babycars/golfove-hole/polohovaci/multiway-2009/
a JANÉ. Není to kostitřas ten váš?? Mě se líbí moc, ale aby to vydrželo??!!!!

TAk jsme dnes ušli snad 8 km, ája ko a přitom spát asi nebude :frowning2: MM v hospůdce....

Jani, vůbec to není vpád. NAopak :slight_smile: tě moc zdravím :slight_smile: Koukám, že další brňanda :slight_smile: super že se máte dobře. Prostě šestinedělí je záhul na nervy pro každého. Hurá, že už je to za námi :slight_smile:
Náš Ája spí na břiše pořád!!!! Už od 2 měsíce. i te´d, když nakojím, tak jej hned pokládám na bříško. A pohoda. ( :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co 2 hod kojím :slight_smile: ) ale je tak nejvíce spokojený.
3. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za rady, my jí zavinujeme, ale ona ty ruce rve ven. A na to bříško upřímně nevím, jak bych to udělala, když je na bříšku, propne se pa pořád zvedá hlavičku!!! tak nevím, kéž by něco zabralo. Teď třeba spí úplně krásně klidně a má jen hlavičku otočenou. Začne se takhle mlít až víc k ránu. :pensive:
3. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, já vím, jak to máš - čtu poctivě - konkrétně tebe jsem "vystopovala" už když ses rozhodovala, kam jít rodit :slight_smile: takže tě mám vysledovalnou jak v nějaké reality show - ne že bych byla takový slídil - ale to Brno prostě není tak velké, že - takže člověk tu na vás všechny dřív nebo později narazí chtě nechtě :grinning: A vzhledem k tomu, žes rodila pár měsíců přede mnou, tak to tak nějak vyšlo, že jsem vždy čerstvé info měla právě z "tvých diskuzí" :dizzy_face: Takže ti vlastně musím i poděkovat :grinning:

Zuzi, i nám to začínalo tím, že se Maty takto budil až nad ránem a právě tehdy jsem ho dala na to bříško - ještě v tom polospánku a to zabralo. po pár dnech - nebo tak nějak - už si to nepamatuju úplně přesně - začal spát na bříšku celou noc. Tak hlavně hodně štěstí, at apon něco zabere - snad to bude v pohodě. No, ještě mě napadá, jestli to je nad ránem, jestli ji nebudí světlo z venku - třeba by pomohlo nějaké "zatmění" místnosti - ale to je asi hloupost, že? :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, to mě tedy těší...že jsem mohla pomoct :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem ráda :slight_smile:
A jak vy bojujete?? Jídlo, spánek...zuby?????
3. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Matýsek byl prďolka krásnej malinkatej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Koukám, že to bude také milovník PC jako náš Ája :slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, JAni a Betinka.....už vím odkud vítr fouká :grinning: :grinning: :grinning: Supermamči :slight_smile: a začínající těhulky z Brna :grinning:
JAni, určitě bude mAty ok, jen raději sleduj :wink:

Všem klidnou noc :dizzy_face: a pěkný víkend
3. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pěknou sobotu :slight_smile: ...vyrážíme pryč na celodenní výlet... :sunglasses: a co vy?
4. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlí janča včera porodila :slight_smile:)) kluci jsou oba po 3,15 kg a 49 cm :slight_smile:)))))))))
4. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek