• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. června 2016 
my jsme tady taky, měli jsem tu dělníky, klempíře atd,tak tu vegetíme:slight_smile: zítra asi pujdem s kamoškama ven a neděli na chajdu se podívat.
8. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!
My jsme také doma...dopo jsem vařila, te´d jsme přijeli z přehrady. A zítra valíme pryč.
Moni, tak už máte hotovo???

JAni 08, díky za odkaz :wink:
8. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ne ne, to je ještě na dlouho, ted musíme podbíjet střechu a rozšiřovat, bohužel přes lešení to tam nejde, tak se tato akce bude muset provést ještě někdy asi v létě. ted je jakž takže zatepleno, snad během příštího týden už budeme mít i fasádu no a pak nás čeká to šílený uklízení.
8. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Moni, jj, myslela jsem zatepletí. Ono to jde vše pomalu, ale až to někdy bude, tak to bude paráda :slight_smile:

My se balíme a vyrážíme směr tchánovci. Tchyňe je v lázních, takže mám za úkol uvařit...no tak doufám, že tchán přežije a prababička také....po tom dnešním obědě :sweat_smile:

Pěkný víkend :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli já si říkám to samý, když vařím těm dělňasům, jako jestli jim to vůbec bude chutnat a tak:slight_smile: ale zatím vždy vratily prázdné talíře, tak to asi tak strasný nebude
9. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!
Jaký byl víkend?
My se měli parádně, dokonce jsme se koupali a Ája také. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No dováděl v bazéně o 106 :grinning: Prostě letní radovánky :grinning: Jídlo naštěstí dopadlo také ok. TAkže super.
10. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
u nsá víkend dobrý, ale zase válčíme s uspáváním. teď jsem to vzdala, protože řve ať dělám cokoliv, tak zkusím chvíli nechat řvát. :confounded:
10. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, já válčím pořád s něčím :sweat_smile: a ze spaním tuplem...
10. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
JAk žijete???
11. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holkyyyyyyy :slight_smile:

tak jak ste see mělýýý??? :wink: my perfektně - hlavně se mi líbí to, že si můžu sednout venku, najíst se, nechat Matyho jen tak v kočíku na vzduchu, a k tomu ty grilovačky a pokecík a tak....prostě paráda. Počasí taky bylo super, no vydržela bych tam tentokrát i dýl :dizzy_face:

No návrat "do reality" nic moc. Dostala jsem MS a jsem dnes jak praštěná polenem :confounded: takže dnes jen tak vegetuju a nejsem schopná nic dělat - prostě lenora :confused:

jj botičky jsou drahé. Nám dnes došly ty sandálky od Bappi - jsou náádherný, už se těším, až je Matymu obuju a budou mu :slight_smile: Bude je mít na doma a pak na ven, když bude hezky. Samo mu pak, až bude chodit, pořídím uzavřené boty a normál v obchodě - ptže se to musí vyzkoušet. Ale těm sandálkům jsem prostě neodolala a když jsou nenošený a jen za 120 Kááá :dizzy_face:

a s těma vodama - to už fakt člověk neví, co kupovat. Jani08 - díky za odkaz. :wink:
11. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak my se vrátily od rodičů a ted se mi stýská po zahradě :frowning2: jojo bodla by. jinak dneska si verunka poprvé sedla :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beti ahoj :slight_smile:
Tedy to musel být bezva veget :slight_smile: Gratuluji k sedu :wink:

JAni, no počasí bylo perfektní :slight_smile: My si také užívali zahrady a koupáníčka k tomu :slight_smile: ¨

Holky, jj, mě je také teskno po zahradě a domku...no za pár let :wink: Vás pozvu :grinning: :grinning: :grinning: (doufám)
11. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak to se budem těšit :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni :wink: určitě.
TAk konečně prší :slight_smile:

Dobrou všem :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky prší.... :wink:

dobrou noc :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, pršení je moje noční můra (teda pokud prší přes den), protože to se s tím prťavcem doma nedá vydržet :grinning:
12. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nesnáším déšť ve dne, protože Dejvík spí ve dne jedině venku. Jak začalo včera večer pršet, tak na mě šly mdloby z představy, že by měl dneska celý den propršet. Naštěstí jsme s MM vymysleli náhradní variantu uspat Dejvíka v garáži a nechat ho tam s otevřenými dveřmi :grinning: :grinning: (nevím teda jestli by na to skočill), naštěstí teď neprší, tak jdu uspávat ven, protože je na zabití!!!!!!
12. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!! :slight_smile:

TAk dnešní noc tedy na prd... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak špatně se u nás spalo. I MM a já i Ája.... :unamused:

JJ, také nesnáším když prší, ale už to bylo potřeba!!!! já už jsem naštěstí áju vycvičila spát doma v postýlce, takže pro nás no problem :slight_smile:

Lach, nejde net či co????

Bet , mArci, takže obě doma :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno :slight_smile:

no dneska tady teda nic moc. ale neprší, tak to snad tak vydrží, at můžem na prochajdu :wink:

Pavli, to je blbý, špatná noc :unamused: my teda spali dobře - dokonce Maty včera usnul už 22:30. samo pak ráno byl před 7.vzhůru, ale od 8 do 10 ještě spal, tak já s ním - vzbudila nás až pošťačka :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, tiše závisím :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, já vím - tady to zní jako provokace :sweat_smile: ale zas je to určitá daň za to, že jsem nekojila - teda asi :pensive:
12. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ne daň - ale odměna. Daň je asi blbost, že :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, jasňačka...každá máme něco :wink: , to je ta spravedlnost :wink:
Tak u nás se už spí, MM ještě na školení :frowning2: . TAk valím do vany a žehlit ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: už to mám :grinning: , tak valím na tv :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jakpak se máte??? U nás dobrý, akorát dnešní noc nic moc. Pravidelně večer pláče a dneska v noci měl asi trénink stoupání, bo neustále stál a já ho musela pořád pokládat. Ani nevím kolikrát, asi 100x. Jdeme snídat a já přijdu a dočtu vás :wink: .

Zatím čágo a pěkný den.
13. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj moty!!!
TAk už i u vás se řádí?????
TAk co boty??? Už jsi to promyslela????
13. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
teda Pavli, ty si rychlík s tím žehlením!!! To já kdybych se k tomu konečně dostala, tak to bude trvat nejmíň 2 hodiny!!! :confounded: :confounded: :confounded:
TEda Moty, co se Kubíkovi asi zdálo, že u toho i stoupal??? :confused:
13. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAni, byly to jen Ájiskovi věci :slight_smile:

LAcher žijete?
13. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám na žehlení zase dva koše, no vůbec se mi nechce. Ale budu to muset udělat, o víkendu jdeme na tu svatbu, tak nebudu mít kdy.

Na tu pekařskou jsem nejela a ani nepojedu. Zatím na sandále prdím, pokud začne chodit, tak jedny boty zatím má a kdyby nezačal v létě, tak je budu mít na hovno :fearful: :fearful: :fearful: .

Jani, myslím, že ho zase zlobí zuby, lezou mu trojky dole, už aby to bylo za náma. Že jich musí být tolik, těch zubů. A za pár let stejně vypadají :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Vždycky se vzbudí s šíleným řevem, musím ho vzít k sobě, v postýle chytá totální hysterák. Jakoby se tý postýlky bál.

Tak jsme začali kupovat Tomu naturu, když je lepší a nepřevařuju ani tu.

Co ten sraz??? Pořád to platí??

Pavlí, když jdeš s ájou ven, spí ti v kočárku??? Mě Jakub nezavře oči i kdyby měl sjít s uma :grinning: :grinning: :grinning:. Například dneska (pomalu se stává pravidelností a já se toho děsím) usnul ve 12:00, probudil se 12:40 a pak už prostě nespal. Protivnej byl jak nevím co, unavenej, ale spát prostě nebude a nebude.

Monča se uvařila k smrti (dělníci nenažraní :grinning: :grinning: :grinning: ).

Zuzi, jak je na tom Sárinka???

Holky dobrou nocinku a klidný prďousky.
13. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moty, moje řeč...zuby za pár let vypadají :slight_smile: tak nač rostou??? My máme jeden, to si ještě užijeme :sweat_smile:
JAsńačka s těma botkama máš pravdu :wink:

TAk já teda vařím už v Aquile :slight_smile: co mi MM kupuje na pití. Jen kaši a na pitíčko dávám kojeneckou :slight_smile:

Moty, já musím zaklepat. u nás se spí přes den úžasně. kLasika dopo 1,5 hod v postýlce doma, odpo v kočárku, obvykle od 14 hod, také tu 1,5 hod. Když nespí, tak kouká a povídá. A když mu dám kočík do lehu, zavře oči a je klid :sunglasses:

zuzi, no co malá???

Manča se vážně uvařila :unamused:

JJ, já do té jogurtošku jedu. douufám, že vy také :wink: Hlavně abych Vás viděla a děti taky :dizzy_face:

TAk dobrou,.....nějak nestíháme, my jdeme teprve večeřet :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek