Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

pavlina05
26. čer 2008

Ahoj holky!!!!
Nevím zdali tohle téma tady už někde není...každopádně bych ho chtěla otevřít a trochu probrat, poradit...
Já rodila před 14 dny.
Když jsem přišla po týdnu stráveném v nemocnici domů, tak jsem se s tak velkou změnou nemohla srovnat. dostavily se u mě stavy smutku a pláče, beznaděje...
Hormony začaly hrát velkou roli!!!
Možná je to tím, že náš chlapeček je větší uplakánek než ostatní děti, možná tím, že porod nebyl jednoduchý...
Každopádně mě prostě sem tam přepadne smutek, depka a pláč... ☹ ☹ ☹
Vím, že je to asi velkou hormonální změnou, ale přesto bych ráda o těchto věcech popovídala a poradila se.....

pavlina05
autor
19. kvě 2009

☹ tak přestalo pršet, slunko se dere ven....doprčic ☹ 😠 Ája mi bude spát tak do 11:45 a já už vařím. tak mě to počasí na.....o 😠
JAni, kdo tam teda je, bude???

lacherka
19. kvě 2009

ahoj holky, tak jak jste dopadly? přišel vůbec někdo? Já od dr vypadla kolem 12hod a Míša se po.....tak jsme museli dom, prostě jsem nevzala nahradní plínku...a ted jsem uklizela, vařila...no....
Moty jo jo to bych ti mohla mávat z okna, na Kamechy máme zrovna výhled....dneska už mě chytla depka z baráku, já prostě si tady nemůžu zvyknout, pořád binec, žádný utulný byteček, obyváček kafíčko atd...no tak jsem začala přemýšlet, že bych nejradši místo tady toho koupila nějaký větší byt třeba na těch Kamechách, sice se mi to tam tak nějak moc nelíbí, barák na baráku, ale zas pokud se vychytá dobrý dům, je tam pěkný vyhled...a taky jsme šli dneska kolem Campusu a tam kuchyně Oresi, taková krásná...tak jsem si to hned představila,jak by to bylo krásný....no asi budem muset vyhrat ve sportce🙂

Moty, jo ceny jsou pěkný, já ten svůj 2+kk kupovala to je dva roky zpátky 1.350.000, teba bez kuchyně atd, ale je malý, tak fakt za 2miliony 60m to je super cena

motylek
19. kvě 2009

Moni, super cena to je, ale teď jsem se dočetla, že jsou k nastěhování někdy 2010 😠 😠 😠 , tak dlouho čekat nemůžeme. Mě to nevadí, barák na baráku, žila jsem celý život na sídlaku na barrandově a teď v kr.poli, sice to tu není sídliště jako sídliště, pár vysokejch paneláků, pár řadovejch a jinak domky, ale i tak. Takže to by bylo bylo to poslední co by mi vadilo. Já bych si asi těžko zvykala na samotu. Jako třeba na vesnici bych nešla ani za nic.

Ale jinak byty 3+kk, 3+1 nejsou. a 2,5mil. za starej hnusnej byt s umakartovým jádrem se mi teda dávat nechce.

motylek
19. kvě 2009

Jo a v tý sportce bych chtěla vyhrát - minimálně jackpot 😀 😀 😀 😀

pavlina05
autor
19. kvě 2009

Holky, taky bych brala nějaký melcek 🙂

Moty, my budeme prodávat byt tady v Kohoutkách 3+1 😀 Ale až postavíme.

Lach, to bude ok. Vše chce svůj čas, zvykneš si a budeš happy, že máte domek 😉
jinak Kohoutky jsou krásný 😉 tak pak jedině sem 😵

lacherka
19. kvě 2009

no můj dědeček vsazí snad už 40let pořád ty samý čísla, no a miliony nikde ach jo!
když Kamechy začaly stavět, tak to byly krásný obrázky, jak tam budou travniky atd...no a na ty nějak zapomněli, ale zase je pěkný, že kousek máš hned lesy atd. no a to je hlavní, že máš kousek přírodu.
Do starýho bytu bych taky nešla, pak tě to štve, že se ti nelíbí kuchyn nebo dlažba, nelepší je, když si to vše vybereš sama a namyslíš, tak jsem to měla já v tom 2+kk, jenže škoda, že byl tak malý.

jana.sun
19. kvě 2009

ahojky,

tak do jogušky jsme dorazily 3 maminy!!!! 😝 😝 😝
Pavli, na tebe s Betinkou moooc myslely, neškytalo se ti??? 😀

No, ale holky, příště vás nííííc neomlouvá, jasný!!!! 😠 😠 😠

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pavlina05
autor
19. kvě 2009

JAni, promííííň 😔 😔 😔 😔 😔
Já na vás v 11:15 u polotny také myslela a říkala si jak to udělat a doběhnout za váma. Štvalo mě to, počítala jsem s tím. Jenže...on Ája spal, tak bych ho budila a vše by se zkomplikovalo!! (měla jsem to naplánované, jenže ten děšť!!!)
Dřív mi nevadil deštík, jenže jsem si řekla, že nejsem blázen a musím být trochu normální matka a nerajzovat pořád. 😅

TAkže tam byla Bet, KAlerat a ty??
Ach jo!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Příště jedu aji kdyby hovna padly

lacherka
19. kvě 2009

Pavli🙂)
a už máte vylezlý zub? U nás nic, Míša chce asi trhnout rekord

jana.sun
19. kvě 2009

jj, byly jsme tam my tři.
Pavli, jestli budou padat hovna, tak nejedu já 😀 😀 😀

Jinak jsem se zapomněla "pochlubit" - Maty tam začal trochu "kolínkovat" a taky se trochu plazil - tak snááád konečně!!! se někam pohneme 😵 😵 😵

jana.sun
19. kvě 2009

holky, taky vám sem šupnu odkaz na fotečky....z dneška směr doprava.... z našeho prvního srazu v jogušce 17.2.09 směr doleva 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

pavlina05
autor
19. kvě 2009

Lacher,jj je mega velkej ten zoubeček. Ale další neleze. Ráďa od švagrové měl první zub až v roce. TAk musí Míša počkat 3 týdny 😉

JAni, máme plášťenky, ne???? 😅
Teda já závidím!!! Dnes by to byl super pokec!! KAl taky znám... ☹ tak mě to sejří.....
TAm to fakt vypadá dost dobře!!
JAni, co jste jedly vy mamči🙂?????

pavlina05
autor
19. kvě 2009

Holky, co je dobrého na hlasivky? nějak nemůžu mluvit 😒

Jinak všem dobrou a klidnou noc

pavlina05
autor
19. kvě 2009

Jo holky....šetřete penízky 😀 😀 😀 😀 😀 , v červnu doplňují kolekci Next a v červenci dávají novou - podzim, zima. 🙂
Už teď jsem natěšená

jana.sun
20. kvě 2009

ahojky, dobré ráno 🙂

Pavli, jj, pokec byl super 😉
Mají tam chlebíčky, nějaké pečivo, sýry, medovník, spoooooustu jogurtů 😀 a já si včera dala cottage 😉 JInak tam v nabídce mají i nějaké sendviče, tousty - nebo tak něco - zatím jsem si tam nic takového nedávala. "normální" oběd tam nedostaneš 😔 ale hned vedle je nějaká restauračka - chodí tam dost lidí na obědy - tak tam budou mít asi nějaké meníčko 😉 I ta paní, co prodává v jogušce měla jídlo z tama 😵

Pavli, my ted šetříme penízky na auti - jedno vypadá hoooodně nadějně - takže s jiným utrácením ted budu mít na chvíli útrum 🙄 ještěže jsem těch hadýrek tolik podědila 😔

lacherka
20. kvě 2009

Pavli ty teda umíš naštvat!! já mám vítr v kapse, ale myslím,že stejně podlehnu...no v nečem ten kluk chodít musí, ne🙂
Jo a dnes jsem nahmatala taky zoubek! zatím milimitřík, ale je tam🙂

pavlina05
autor
20. kvě 2009

Ahoj holky!!!

Já už skoro nemluvím ☹ to je pro mě konec!!!

JAni, tak příště 😉

Moniiiii, super!!!!! Gratec k zubu 🙂 do týdne bude mega 😉
JJ, Next to musí být 😵
Však píšu zavčas, ať si odtrhnete od huby a šetříte 😀 😀 😀 😀

Já žehlím 😝 , v poledne mi přijede ségra a půjdeme i s MM na obídek. tAk aspoň vařit nemusím 🙂

pavlina05
autor
20. kvě 2009

Holka, nevíte co na ty hlasivky? prej vincentku....

jana.sun
20. kvě 2009

Pavli, tak si nechte chutnat.
Na hlasivky bych taky zkusila tu vincentku - ale zeptej se v lékárně, určo ti poradí 😉 hlavně to chce taky je nenamáhat - tedy nemluvit 🤐

Lach - gratulace k prvnímu zubu!!!! Tak a máš na šaty 🙂 🙂 🙂

pavlina05
autor
20. kvě 2009

Jani, tak mám Vincent. pastilky a ještě cosi. Ale mluvit musím, bez teho nepřžiju 😎
Obídek byl fajne, pak jsme byli pěcha až v CAmpusu. ZAse útrata.... 😝

Holky, tak ty vedra...to bude něco.....

jana.sun
20. kvě 2009

holky jen rychle zdravím. Byli jsme dnes na Kraví hoře s pár holkama z Pyloušků a bylo fajn, jen teda dost slunko, tak to snad bude bez následků 😉
Mějte se hezky, dobrou noc. pa pa

pavlina05
autor
20. kvě 2009

Holky co mají prckové na sobě?? My měli dnes lehké kalhoty a triko s k. rukávem. Zítra dám snad už i kraťásky.

Jani, to muselo být prima 😵

Dobrou...nemám hlas 😅

jana.sun
21. kvě 2009

dobré ranko 🙂

tak Maty mi dnes udělal budíček po šesté hodině, tak jsem mu dala mlíko, přebalila a šel zas spat.
A já místo abych šla s ním, tak jsem začala uklízet 😀 blázen, hoďte na ni síť!!!! 😀 😀 😀

Pavli, jak je dnes?

jinak my včera byli venku jen v body s krátkým rukávem a kraťáskách - a pohoda 😉

lacherka
21. kvě 2009

Pavli mi včera dlouhé kalhoty, sandálky a tričko. Včera jsem byli v solné jeskyni a paráda. Míša si tam hrál s kyblíčkem a přebíral si tu sůl a hazel do kbelíčku, tak už máme pernamentku a příští týden jdeme zase. Potom jsem měla scuka s kamarádkou a domů jsem dorazili až po 8hodině. no tak já jdu taky uklízet🙂
Míša měl dnes budíček v 5 a pak naštěstí ještě usnul

jana.sun
21. kvě 2009

Moniii a kde v solné jeskyni???
jo a všechno nej nej k svátku 🙂

lacherka
21. kvě 2009

Děkuji, já vždycky čekám kdo si vzpomene a napíše🙂

Byli jsem v Žabinách v Rubínu, je to tam pěkný, mají tam akvárko s rybičkama, hračky pro děti, křesílka, skluzavku, my s kámoškou prndaly a pod nohama si nám hrály děti

jana.sun
21. kvě 2009

Moni, rádo se stalo 😵
a není na ten Rubín nějaký odkaz??? jsem zvědavá 😅

betina
21. kvě 2009

ahoj holky,

moni, rovněž vše nej ke svátku. tak ta solná jeskyně mě zaujala, ale nevím, jak by se u nás uchtla, jsme ještě moc malý ☹

lacherka
21. kvě 2009

Jani dej si do vyhledávače solná jeskyně orchidea a mělo by se ti najít jejich stranky, je to ul. Makovského.

lacherka
21. kvě 2009

beti, děkuji🙂 tak můžeš mít mimčo i na klíně, prostě ležíš-sedíš v křesle, ale asi je lepší, když je dítě větší a už si tam trochu vyhraje, přehazuje si tu sůl do kbelíčků, babovek.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru