Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

pavlina05
26. čer 2008

Ahoj holky!!!!
Nevím zdali tohle téma tady už někde není...každopádně bych ho chtěla otevřít a trochu probrat, poradit...
Já rodila před 14 dny.
Když jsem přišla po týdnu stráveném v nemocnici domů, tak jsem se s tak velkou změnou nemohla srovnat. dostavily se u mě stavy smutku a pláče, beznaděje...
Hormony začaly hrát velkou roli!!!
Možná je to tím, že náš chlapeček je větší uplakánek než ostatní děti, možná tím, že porod nebyl jednoduchý...
Každopádně mě prostě sem tam přepadne smutek, depka a pláč... ☹ ☹ ☹
Vím, že je to asi velkou hormonální změnou, ale přesto bych ráda o těchto věcech popovídala a poradila se.....

pavlina05
autor
10. čer 2009

MArci 😀 😀 😀

Moty, to jsem zvědavá co ti řekne dr. 😅 Já myslela že 4. hexa až v 15 mšsících

Zuzi, díky 🙂 zdraví spící Ája

lacherka
10. čer 2009

Pavli užijte s dnes Aleškovi narozeniny, my za chvíli pomalu vyrazíme, ještě dovézt k mamce psa, tak snad to ve zdraví zvládneme🙂
Počasí fakt na prd, nic se mně nechce...tak jdu ohřát Míšovi skleničku

jana.sun
10. čer 2009

ahoooooj, moc moc zdravíme 🙂

Ájisku, přejeme ti s Matym všechno nej nej nej nej nejlepšíííííííííííííííííííííííí 🙂

Lach, tak krásnou dovču, pěkně si to užijte. 😵

Moty, taky jsem zvědavá, co ti na to Dr.řekne 😕

Januli, vy budete v Brně až v pátek? ne třeba zítra 😉 v pátek teda podle počasí - ju 😉

jana.sun
10. čer 2009

holky, tohle se mi líbí, pravda, některé jsou už trochu moc přehnané, ale některé fakt moc hezké a něžné...
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

betina
10. čer 2009

ahoj holky,

přejeme s Verunkou Kubíkovi i Ajovi co nejvíce zdravíčka, krásných hraček a hodné rodiče, kteří jsou pro každou lumpárnu 😀at vám holky ti kluci pěkně rostou!!!

pavlina05
autor
10. čer 2009

Lach, vy si to užijte. Pořádně!!!! Maximálně!!!!!
Pěkně si odpočiň, T. ať hlídá 😉 a ty si to užíváš 😉 Míša ať nezlobí a všem se vám to líbí 😎

bet

🙂 děkujeme.

JAni, tedy ty scrabooky jsou pěkný 😉 Ty to umíš, moje švagrová jo. Ale já na to nemám čas. ☹
Moty je v tom asi dobrá, koukala jsem jí do alba 🙂

TAk tady přestalo pršet 🙂 ......asi bude hezky i na prochajdu. Jen to máme dnes jakési posunuté, Ája spí a ani nejedl...??!!!

jana.sun
10. čer 2009

Pavli, tak mi holky na Pyloušcích daly co proto, že je to kýč 😅 je fakt, že některý jsou dost přehnaný, ale některý se mi líbí 😔 a neumím to - su na tyhle věci antitalent, ale umět bych chtěla - ale soudě mého vkusu bych stejně asi vyráběla samé kýče 😀 😀 😀 no jo, to je ta moje zamrzlá puberta v 80.letech 😀

pavlina05
autor
10. čer 2009

JAni, něco kyčové teda je 😉 ale pár jich je tam ok 😉
Myslím, že na to je potřeba čas...a ten jen tak nebude 😅

tak a je po oslavě ☹ Áju nejvíce zajímalo auto.....no a my si to s MM také užili. Byli jsme na večeři všichni 3 a pivku a tiramusu 🙂

Monči, šťastný let 😵 a vra´t se nám 😉 odpočatá.

jana.sun
10. čer 2009

Pavli, jj, něco je hooodně přehnané 😔 právěže se mi tam sem tam něco líbí - ale prostě jsem myslela ten styl - tu fotku nějak zakomponovat do obrázku 🙂

tak super, že se oslava povedla 😉

janula2008
10. čer 2009

Brý večír! Oslavencům vše nejlepší!!! Hlavně zdravíčko a spokojenost s maminkou 😀 Jani, tak jsem to shlédla, no něco je dost kýč,ale líbí se mi třeba 15, 17, 21 a poslední, ty teda moc 😵

pavlina05
autor
10. čer 2009

17 a 21 😉
Kýčovité jsou hlavně ty barvy a ti pávi 😝

Co asi LAcherka?

TAk holky dobrou....jsem zvědavá jaká bude noc. Máme rok, tak se to zlomí???? 😅

janula2008
11. čer 2009

Ahoj Pavli tak jaká? Mám na tebe prosbu, psala jsi někde o tipech na dovču po ČR a byly tam moc dobré, jen to nemůžu nikde najít, dáš mi sem odkaz?? Chcem ještě někam asi jet i víckrát, hlavně to vaše ubytování vypadalo suprácky tak to chci prozkoumat detailněj 😉

pavlina05
autor
11. čer 2009

Ahoj holky!!!

kojila jsem jen 1x...sice to evidentně vyžadoval, ale já se nedala 😀 No snad by to tak mohlo jít i dál 😀

Jani, tak my jedeme v srpnu sem.
http://www.apartmankolisko.net/

pak vypadá dobře:
http://www.permonik.eu/
http://www.rusalka-upa.cz/

...pokusím se najít ten co se mi moc líbil...ale byl dost drahý.... 😖

jana.sun
11. čer 2009

ahojky,
Pavli, tak noc dobrý 😉 😉 😉
dojedete dnes na 14h do jogušky???

pavlina05
autor
11. čer 2009

JAni, ráda bych. Ale na 12 hod mám dr. Takže vyrazit musím už ted, aby se Ájula prospal. Tam pak budeme asi jen 15 minut. ale pak musím domů na obídek. No a pak to už asi zase bude chtít ája spát. obvykle mi spí od 14 nebo 14.15 na prochajdě.
Mrzí mě to.......vypadá to, že se mi tam za váma nechce.....ale právě že chce, jen mi to nevyhovuje ☹
A zítra taky ne 😢 To se budeme balit na chajdu a odjíždíme.

zuzanka26
11. čer 2009

Ahoj,

tak u nás noc nic moc, kojila jsem v půl 1 a v půl 4, pak už vv 5:45 vzhůru, usnula brzo v 8 večer. Ale do 10 večer byla asi 3x vzhůru, no je to divoženka....Až někdy budu v Brně, musím zjistit, kde je ta joguška
😉

pavlina05
autor
11. čer 2009

Zuzi ahoj 🙂 Noc sice u Vás nic moc, ale kdybch tohle měla v 6 m, tak bych byla spoky 😎 to víš, já kojná co 2 hod 😅

motylek
11. čer 2009

Ahoj holky, tohle je dost nechutný, nechápu jak si to někdo vůbec může koupit:

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

Jinak k těm scrapům, já to dělám jen rekreačně, ale není to nic těžkého, já nejsem moc vizuálně nadaná, takže spíš mám problém jak co s čím zkombinovat. Ale ve fotošopu je to rychlovka, chvilku se s tím člověk drbe než ten program dostatečně pochopí, ale pak už je to celkem snadný. Do takových extrémů jako dělá ta paní bych nešla. Ty s pávama a zelený jsou opravdu nechutný. Ale teď tam přihodila nový, růžový s holčičkou a ty jsou moc pěkný.

V noci dobrý, spal celou noc s náma, ale dnes sebou moc netřískal okolo. Včera po očkování nejedl, teplotu neměl, ale spát šel bez večeře, ani svačinu odpoledne nechtěl, snědl jenom trochu lipánka. Nevypil vůbec nic za celej den. No už aby se zpravil, už mě to někdy nebaví 😝 😝 😝 😝 . Pořád mu něco nutit. Jinak večer ještě pěkně vyřvával - cca od 5 do 8 než šel spát jenom řval, pořád se po nás sápal, možná ho bolela ta nožička, nevím.

Jo jogurtárny nedorazíme, MM má dovolenou, tak jedeme na chaloupku, zítra taky a v sobotu tam budeme slavit Kubu s druhou stranou rodiny. Takže zase žranice 😠 😠 😠 . A já si pořád říkám, kdy už konečně začnu hubnout. Jakoby to šlo, když je všude pořád furt plno žrádla 😀 😀 😀 😀 😀 .

Tak jdu pobalit pár věcí a pojedeme, už se nám v bytě dělá kua hic.

Pápá

zuzanka26
11. čer 2009

no moty to jsem se lekla toho odkazu, myslela jsem že to je nějaký postižený miminko než jsem pochopila že to je hračka na prodej 🙂

motylek
11. čer 2009

je to takovej čakýýýýý

pavlina05
autor
11. čer 2009

Tak máme 10430g a 75 cm a k tomu 4. hexu 🙂
Dočtu později, letím obídkovat a pak ven.

moty, jsi borec! Nádhera! Pak mě to musíš naučit!!!!!!! A říci kdy na to máš čas 😎

janula2008
11. čer 2009

Holky, tak koukám, že to tam paní přemazala a přečíslovala,tak ať si nemyslíte,že jsem úplně prdlá, zvlášť ta poslední fotka je pěknej kýč 🤐 😵 no a ta hračka či co to je..... 😝 🙄

janula2008
11. čer 2009

Tak teď už teda č. 23, paní je nějaká rychlááá 😉 ale 24 je rozkošná 🙂

zuzanka26
11. čer 2009

Pavli tak gratuluju, to jsou hezký míry! 😉

Dala jsem nový fotečky do alba. 🙂

jana.sun
11. čer 2009

ahooooj

holky, měly ste tam dneska být - dělali jsme fotomodel(k)y - teda Barunka od Petapi, Terinka od Barči1 a Maty nakonec taky 🙂 fotil se tam katalog nějakých čepiček od českého výrobce a jako honorář si budem moct vybrat z katalogu dvě čepičky 😉
ted už jen najít, kde se fotí zimní oblečení -aby si na sebe Maty "vydělal" 😉 😉 😀 😀

Musím zas mrknout na to album - at vidím, co je tam nového - taky bych se to chtěla naučit -ale teda bez těch pávůůůůů 😝
no nic, tak si užijte chajdaloupkování, my tentokrát jedem asi v pondělí, ale na celý týden 😉
teda uvidíme, jak to bude s tím naším neštastným autem - mm to dnes celý den řeší - musí se tam měnit motor, tak schání na vrakovištích 😔

jana.sun
11. čer 2009

jé, tak mi se líbí ta svatební, jak jí dává pusu na rameno - myslím, že je to ted č.12 a pak ta poslední, na židličce méda a mimi na něj "kouká"

pavlina05
autor
11. čer 2009

24 😉

Jani. já chci taky čepku 😀
No já dnes nestíhala, obědvali jsme až 13:45, seděli jsme u dr. 15 min po očkování

pavlina05
autor
11. čer 2009

JAni, super fotky z těch Lužánek 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru