Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

pavlina05
26. čer 2008

Ahoj holky!!!!
Nevím zdali tohle téma tady už někde není...každopádně bych ho chtěla otevřít a trochu probrat, poradit...
Já rodila před 14 dny.
Když jsem přišla po týdnu stráveném v nemocnici domů, tak jsem se s tak velkou změnou nemohla srovnat. dostavily se u mě stavy smutku a pláče, beznaděje...
Hormony začaly hrát velkou roli!!!
Možná je to tím, že náš chlapeček je větší uplakánek než ostatní děti, možná tím, že porod nebyl jednoduchý...
Každopádně mě prostě sem tam přepadne smutek, depka a pláč... ☹ ☹ ☹
Vím, že je to asi velkou hormonální změnou, ale přesto bych ráda o těchto věcech popovídala a poradila se.....

pavlina05
autor
30. pro 2009

JAni, no jo, vždyť vy to máte za rohem 😉
Fotky nemáme ☹ ,já bych samo fotila, ale MM mi řekl,ať foťák pořád netáhám....TAkže dnes bez fotek 😎
Zítra to vidím na domácí pohodu, snad budou nějaký pohádky a odpo ohňostroj tady 😀

pavlina05
autor
31. pro 2009

Holky,tak pěkného Silvestra Vám přeju.
V novém roce jen to pozitivní,lásku,zdraví,dětičky a peníze 😀 😀 😀

betina
31. pro 2009

ahoj holky,

my vám přejeme hlavně šťastný rok 2010 prožitý ve zdraví a klidu 😀

motylek
31. pro 2009

Ahoj holky, my vám všem taky přejeme dnes super zábavu a krásný celý příští rok.

janula2008
31. pro 2009

Taky se přidáváme k přání krásného roku 2010 a přejeme jen samé hezké události a okamžiky. My teď uspáváme a pak se vrhneme na dva filmy, které jsme ještě neviděli a do obžérství 😀 užijte si dnešek a zítřejší svátek, ahojky

pavlina05
autor
31. pro 2009

http://honigovi.rajce.idnes.cz/zimni_schovavank...
Moc vás zdravíme a užívejte si holky moje 😀

motylek
31. pro 2009

http://doubravaci.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/

našich pár vánočních 😉

pavlina05
autor
31. pro 2009

PAvli, vy jste taky mega fotografové. Už jsem to sjela🙂

pavlina05
autor
31. pro 2009

Jen škoda, že ti co fotí jsou tak málo foceni 😖

pavlina05
autor
1. led 2010

Ahoj holky!
TAk jak je v novém?
JAké byly oslavy?
My doma u vínka, pak jsem rozbila skleničku 😅 a bylo to 😀
Ájiska naštěstí petardy neprobudily 🙂

motylek
1. led 2010

Ahoj, u nás bezva, kuba se neprobudil, my jsme se pohádali, tak s ním nemluvím, ještě chrápe. POslední dobou už mě to vážně sere, hádáme se neustále 🙄 🙄 🙄 . Bych ho musela zabít.

Jdu vařit čočku, ale zjistila jsem malej problém, že jsme včera nekoupili chleba 😀 😀 😀 , tak nevím s čím to požereme 😀 😀 😀 .

motylek
1. led 2010

JInak pavlí ten foťák fakt fotí nádherně a není ani tak drahej, jsem čekala, že máš nějakou zrdcadlovku.

pavlina05
autor
1. led 2010

Moty ☹ ,asi je to tím,že na tebe je toho víc než dost,ne?
Mít domácí pekárnu,tak bys upekla chleba 😉
Já jdu dodělat toho zajíce na smetaně....snad to bude k jídlu...

Moty, no já ten foťák mám na ty své akcičky s dětma. Zrcadlovka by byla fajne,to jo 😀

betina
1. led 2010

ahoj holky,

tak u nás jsme KO, verunka měla nějaké zlé sny, takže jsme se dívali na jeden film asi 3 hodiny a střídali se v uspávání. jinak petardy ji neprobudily, zato pejsek byl schovanej pod peřinou úplně hotovej.
moty, je toho na tebe moc, prostě to těhu a taky hormony a taky ti chlapi, co si budeme nalhávat že? 😠
já dělám čočkovou polívku a sekanou. venku zas hnus, takj půjdeme snad aspon na hodku odpoledne ven, ale po obědě zaleháme všichni, protože se tady jen tak potácíme jak mrtvoly 😀

pavlina05
autor
1. led 2010

Venku 😝 ani nemám tucha co budem dělat my 3

pavlina05
autor
1. led 2010

Bet 😉 dobrej plán

motylek
1. led 2010

Tak já se odeberu do postele, chce se mi šíleně spát, jak nemám těch svých osm hodin, tak jsem mimo 😀 😀 😀 . Co budu dělat s tím miminem 😀 😀 😀 ?

motylek
1. led 2010

Už jsou rozdaný, tak se můžete kuknout na můj letošní rychlopočin - kalendář 😉 😉 😉

http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid...

pavlina05
autor
1. led 2010

PAvli 😅
Teda to je nádhera! Je to krásný, jednoduché,nepřeplácané a úžasné! Jsi šikulajda 😉

u nás je po jídle,kluci mlaskali i já si pochutnala. Sama se divím jak jsem to dokázala. 😀

motylek
1. led 2010

No tak vidíš jak jsi to zvládla, já bych ani nevěděla co s tím, ještě že to nedostáváme, bych se snad musela naučit i vařit 😀 😀 😀

pavlina05
autor
1. led 2010

😀 😅 to jo

motylek
1. led 2010

JInak pekárnu mám, ale nemám do ní co nacpat, nemám droždí 🙄 🙄 🙄 .

pavlina05
autor
1. led 2010

PAvli, ani sušený? To jw škodec.
Teda ty tvoje výtvory nemají chybu!!!!

BYli jsme na 40 minut na odrážedle venku. nějak nevím co dělat 😎

pavlina05
autor
2. led 2010

čauvec 😀

jAk je holky? Co plány?
MY máme po O a nevíme co dělat 😅

pavlina05
autor
2. led 2010

😝 tak jsme z nudy jeli do Campusu a utratily prašule 😅 moje rifle,Aleškovi bodynka a overalky, MM čepku,pak Tesco nákup, jídůlo a DM 😅 😀

betina
2. led 2010

ahoj holky,

Pavli, tak to gratuluju k nákupům, rifle bych si teda ted nekoupila, to zase až shodím ty vánoční kila, fakt je to hrozný, jak se člověk rozežral 😀 ze začátku jsem se držela, dávala si místo cukroví ovoce a pak se to rozjelo 😀 , dostali jske k vánocům váhu, ani si na ni nestoupnu, až na konci ledna, raději.
jinak teda už chytám opět depku 😀 z toho, jak ty dny volan utekly a to jsem si myslela, jak si odpočnu, jsem utahaná jak pes 😠 , takže si už neodpočnu asi nikdy. ted tady máme moji mamku na víkend a celkem se bojím, co přijde v pondělí, až zůstanu na Verunku sama, byla zvyklá ted na společnost a pěkně se rozjela, tak nevím, co s ní budu dělat 😀

pavlina05
autor
2. led 2010

Betinko, já kila nějak neřeším. 😅 Dolů to už nepůjde,tomu nevěřím, takže rifle mi budou maximálně malý 😝 😅
No já si už taky nějak zvykla na MM a plány na každý den.
bet, co takhle dojet za náma do Brnečna, někdy? Co daly bychom třeba Bongo nebo akci u nás 😉

pavlina05
autor
3. led 2010

Ahoj holky!!!

Kde vězíte jako??

Tak a je po volnu , zítra zase chlapi do práce. No a my naběhneme do každodenního stereotypu všedních dnů Musím přiznat,že se těším na cvíča, kámošky, akce a pokecy. Nějak jsou ty domáci radovánky dlouhé
Dnes má MM boleníčko, krček a to znáte, jak to je u chlapů ne? No málem na smrtelný posteli.tAkže mám dnes děti 2
Ájisek tady pobíhá,vymýšlí pořád nějaké nové lumpárny. Ráno mě bral ďas,chvíle klidu...dokud jsem nenašla v kuchyňi totalně rozhrabaný koš, slupky od okurku na zemi, v tom nudle co zbyly z pátku a byly v koši na vyhození a v tom všem seděl Aleš a žmoulal knedlík co byl také v koši
A to jsem Vám nenapsala co bylo v pátek. MM šel na wc a z mísy trčela trubka od vysavače
Takový radosti

😅 😀

janula2008
3. led 2010

Ahoj Pavli, já nějak nemám čas ☹ jak Simča nespí tak se nezastavíme, vymýšlí neustále kraviny a do toho na mě padá depka, že zas budem bez taťky, hrozně si na něho zvykla, to bude boj ☹ jinak vaše trubka to je ještě dobrý, u nás jsme dnes měli o zábavu postaraný půl dne 😒 včera se mi zdála Simča teplejší, tak jsem Lukymu dala k posteli v ložnici, kde se koukali na pohádku rychloběžku a obyč digi teploměr, ať ji oběma změří, že se mi zdá, že ten jeden měří špatně. Nic jsme nenaměřili,ale já debil, uklidila tu rychloběžku jen do nočního stolku,že ji pak odnesu a zapomněla na to. No a dnes ráno budíček 5.00, Simča vzhůru, tak Luky, že si s ní lehne do pokojíčku, ať se chvilku ještě v ložnici dospím a že ona si zatím bude hrát a vařit, jenže v nestřežené chvilce, kdy nejspíž zdříml a já taky,ona si tu v ložnici vytáhla ten teploměr a rozflákla ho ☹ rtuťovej (což jsem netušila, myslela jsem, že to už se snad ani nevyrábí,jen lihový) ☹ nevím jak dlouho tu ležel, Luky si toho všiml až mě došly vzbudit a já taky nic neslyšela, ale ty prťavý kuličky rtuti všude,i na posteli... krve by se ve mně nedořezal.Chytla jsem hysterák jestli nemohla něco sníst nebo tak,ale to naštěstí ne,vypadá celý den v pořádku a ani ty kuličky nešly jednoduše vzít do ruk. Luky letěl i do lékárny a to by prý už měla Simča průjem atd.,ale nervy hrozný.Půl dne jsme uklízeli, no snad jsme našli všechny, mrchy jedny malinkatý jedovatý ☹ takže klidná neděle, jako vždy. S ní musí být člověk neustále ve střehu, dvě minutky nedá pozor a je průser jak mraky 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru