Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

pavlina05
26. čer 2008

Ahoj holky!!!!
Nevím zdali tohle téma tady už někde není...každopádně bych ho chtěla otevřít a trochu probrat, poradit...
Já rodila před 14 dny.
Když jsem přišla po týdnu stráveném v nemocnici domů, tak jsem se s tak velkou změnou nemohla srovnat. dostavily se u mě stavy smutku a pláče, beznaděje...
Hormony začaly hrát velkou roli!!!
Možná je to tím, že náš chlapeček je větší uplakánek než ostatní děti, možná tím, že porod nebyl jednoduchý...
Každopádně mě prostě sem tam přepadne smutek, depka a pláč... ☹ ☹ ☹
Vím, že je to asi velkou hormonální změnou, ale přesto bych ráda o těchto věcech popovídala a poradila se.....

lacherka
8. kvě 2009

my jsme tady taky, měli jsem tu dělníky, klempíře atd,tak tu vegetíme🙂 zítra asi pujdem s kamoškama ven a neděli na chajdu se podívat.

pavlina05
autor
8. kvě 2009

Ahoj holky!!!
My jsme také doma...dopo jsem vařila, te´d jsme přijeli z přehrady. A zítra valíme pryč.
Moni, tak už máte hotovo???

JAni 08, díky za odkaz 😉

lacherka
8. kvě 2009

Pavli ne ne, to je ještě na dlouho, ted musíme podbíjet střechu a rozšiřovat, bohužel přes lešení to tam nejde, tak se tato akce bude muset provést ještě někdy asi v létě. ted je jakž takže zatepleno, snad během příštího týden už budeme mít i fasádu no a pak nás čeká to šílený uklízení.

pavlina05
autor
9. kvě 2009

Ahoj holky 🙂

Moni, jj, myslela jsem zatepletí. Ono to jde vše pomalu, ale až to někdy bude, tak to bude paráda 🙂

My se balíme a vyrážíme směr tchánovci. Tchyňe je v lázních, takže mám za úkol uvařit...no tak doufám, že tchán přežije a prababička také....po tom dnešním obědě 😅

Pěkný víkend 😵

lacherka
9. kvě 2009

Pavli já si říkám to samý, když vařím těm dělňasům, jako jestli jim to vůbec bude chutnat a tak🙂 ale zatím vždy vratily prázdné talíře, tak to asi tak strasný nebude

pavlina05
autor
10. kvě 2009

Ahoj holky!!!
Jaký byl víkend?
My se měli parádně, dokonce jsme se koupali a Ája také. 🙂 🙂 🙂 No dováděl v bazéně o 106 😀 Prostě letní radovánky 😀 Jídlo naštěstí dopadlo také ok. TAkže super.

zuzanka26
10. kvě 2009

ahoj,
u nsá víkend dobrý, ale zase válčíme s uspáváním. teď jsem to vzdala, protože řve ať dělám cokoliv, tak zkusím chvíli nechat řvát. 😖

pavlina05
autor
10. kvě 2009

Zuzi, já válčím pořád s něčím 😅 a ze spaním tuplem...

pavlina05
autor
11. kvě 2009

Ahoj holky 🙂
JAk žijete???

jana.sun
11. kvě 2009

ahojky holkyyyyyyy 🙂

tak jak ste see mělýýý??? 😉 my perfektně - hlavně se mi líbí to, že si můžu sednout venku, najíst se, nechat Matyho jen tak v kočíku na vzduchu, a k tomu ty grilovačky a pokecík a tak....prostě paráda. Počasí taky bylo super, no vydržela bych tam tentokrát i dýl 😵

No návrat "do reality" nic moc. Dostala jsem MS a jsem dnes jak praštěná polenem 😖 takže dnes jen tak vegetuju a nejsem schopná nic dělat - prostě lenora 😕

jj botičky jsou drahé. Nám dnes došly ty sandálky od Bappi - jsou náádherný, už se těším, až je Matymu obuju a budou mu 🙂 Bude je mít na doma a pak na ven, když bude hezky. Samo mu pak, až bude chodit, pořídím uzavřené boty a normál v obchodě - ptže se to musí vyzkoušet. Ale těm sandálkům jsem prostě neodolala a když jsou nenošený a jen za 120 Kááá 😵

a s těma vodama - to už fakt člověk neví, co kupovat. Jani08 - díky za odkaz. 😉

betina
11. kvě 2009

ahoj holky,

tak my se vrátily od rodičů a ted se mi stýská po zahradě ☹ jojo bodla by. jinak dneska si verunka poprvé sedla 😀

pavlina05
autor
11. kvě 2009

Beti ahoj 🙂
Tedy to musel být bezva veget 🙂 Gratuluji k sedu 😉

JAni, no počasí bylo perfektní 🙂 My si také užívali zahrady a koupáníčka k tomu 🙂 ¨

Holky, jj, mě je také teskno po zahradě a domku...no za pár let 😉 Vás pozvu 😀 😀 😀 (doufám)

jana.sun
11. kvě 2009

Pavli, tak to se budem těšit 😀

pavlina05
autor
11. kvě 2009

JAni 😉 určitě.
TAk konečně prší 🙂

Dobrou všem 😵

jana.sun
11. kvě 2009

tady taky prší.... 😉

dobrou noc 🙂

betina
12. kvě 2009

pavli, pršení je moje noční můra (teda pokud prší přes den), protože to se s tím prťavcem doma nedá vydržet 😀

marci
12. kvě 2009

Já taky nesnáším déšť ve dne, protože Dejvík spí ve dne jedině venku. Jak začalo včera večer pršet, tak na mě šly mdloby z představy, že by měl dneska celý den propršet. Naštěstí jsme s MM vymysleli náhradní variantu uspat Dejvíka v garáži a nechat ho tam s otevřenými dveřmi 😀 😀 (nevím teda jestli by na to skočill), naštěstí teď neprší, tak jdu uspávat ven, protože je na zabití!!!!!!

pavlina05
autor
12. kvě 2009

ahoj holky!! 🙂

TAk dnešní noc tedy na prd... 😝 nějak špatně se u nás spalo. I MM a já i Ája.... 😒

JJ, také nesnáším když prší, ale už to bylo potřeba!!!! já už jsem naštěstí áju vycvičila spát doma v postýlce, takže pro nás no problem 🙂

Lach, nejde net či co????

Bet , mArci, takže obě doma 🙂

jana.sun
12. kvě 2009

ahojky, dobré ráno 🙂

no dneska tady teda nic moc. ale neprší, tak to snad tak vydrží, at můžem na prochajdu 😉

Pavli, to je blbý, špatná noc 😒 my teda spali dobře - dokonce Maty včera usnul už 22:30. samo pak ráno byl před 7.vzhůru, ale od 8 do 10 ještě spal, tak já s ním - vzbudila nás až pošťačka 😵

pavlina05
autor
12. kvě 2009

JAni, tiše závisím 😵

jana.sun
12. kvě 2009

pavli, já vím - tady to zní jako provokace 😅 ale zas je to určitá daň za to, že jsem nekojila - teda asi 😔

jana.sun
12. kvě 2009

teda ne daň - ale odměna. Daň je asi blbost, že 😵

pavlina05
autor
12. kvě 2009

JAni, jasňačka...každá máme něco 😉 , to je ta spravedlnost 😉
Tak u nás se už spí, MM ještě na školení ☹ . TAk valím do vany a žehlit ještě 😝

pavlina05
autor
12. kvě 2009

😀 už to mám 😀 , tak valím na tv 😀

motylek
13. kvě 2009

Ahoj holky,
jakpak se máte??? U nás dobrý, akorát dnešní noc nic moc. Pravidelně večer pláče a dneska v noci měl asi trénink stoupání, bo neustále stál a já ho musela pořád pokládat. Ani nevím kolikrát, asi 100x. Jdeme snídat a já přijdu a dočtu vás 😉 .

Zatím čágo a pěkný den.

pavlina05
autor
13. kvě 2009

Ahoj moty!!!
TAk už i u vás se řádí?????
TAk co boty??? Už jsi to promyslela????

jana.sun
13. kvě 2009

ahojky 🙂
teda Pavli, ty si rychlík s tím žehlením!!! To já kdybych se k tomu konečně dostala, tak to bude trvat nejmíň 2 hodiny!!! 😖 😖 😖
TEda Moty, co se Kubíkovi asi zdálo, že u toho i stoupal??? 😕

pavlina05
autor
13. kvě 2009

JAni, byly to jen Ájiskovi věci 🙂

LAcher žijete?

motylek
13. kvě 2009

tak já mám na žehlení zase dva koše, no vůbec se mi nechce. Ale budu to muset udělat, o víkendu jdeme na tu svatbu, tak nebudu mít kdy.

Na tu pekařskou jsem nejela a ani nepojedu. Zatím na sandále prdím, pokud začne chodit, tak jedny boty zatím má a kdyby nezačal v létě, tak je budu mít na hovno 😨 😨 😨 .

Jani, myslím, že ho zase zlobí zuby, lezou mu trojky dole, už aby to bylo za náma. Že jich musí být tolik, těch zubů. A za pár let stejně vypadají 🙄 🙄 🙄 . Vždycky se vzbudí s šíleným řevem, musím ho vzít k sobě, v postýle chytá totální hysterák. Jakoby se tý postýlky bál.

Tak jsme začali kupovat Tomu naturu, když je lepší a nepřevařuju ani tu.

Co ten sraz??? Pořád to platí??

Pavlí, když jdeš s ájou ven, spí ti v kočárku??? Mě Jakub nezavře oči i kdyby měl sjít s uma 😀 😀 😀. Například dneska (pomalu se stává pravidelností a já se toho děsím) usnul ve 12:00, probudil se 12:40 a pak už prostě nespal. Protivnej byl jak nevím co, unavenej, ale spát prostě nebude a nebude.

Monča se uvařila k smrti (dělníci nenažraní 😀 😀 😀 ).

Zuzi, jak je na tom Sárinka???

Holky dobrou nocinku a klidný prďousky.

pavlina05
autor
13. kvě 2009

Moty, moje řeč...zuby za pár let vypadají 🙂 tak nač rostou??? My máme jeden, to si ještě užijeme 😅
JAsńačka s těma botkama máš pravdu 😉

TAk já teda vařím už v Aquile 🙂 co mi MM kupuje na pití. Jen kaši a na pitíčko dávám kojeneckou 🙂

Moty, já musím zaklepat. u nás se spí přes den úžasně. kLasika dopo 1,5 hod v postýlce doma, odpo v kočárku, obvykle od 14 hod, také tu 1,5 hod. Když nespí, tak kouká a povídá. A když mu dám kočík do lehu, zavře oči a je klid 😎

zuzi, no co malá???

Manča se vážně uvařila 😒

JJ, já do té jogurtošku jedu. douufám, že vy také 😉 Hlavně abych Vás viděla a děti taky 😵

TAk dobrou,.....nějak nestíháme, my jdeme teprve večeřet 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru