Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

pavlina05
26. čer 2008

Ahoj holky!!!!
Nevím zdali tohle téma tady už někde není...každopádně bych ho chtěla otevřít a trochu probrat, poradit...
Já rodila před 14 dny.
Když jsem přišla po týdnu stráveném v nemocnici domů, tak jsem se s tak velkou změnou nemohla srovnat. dostavily se u mě stavy smutku a pláče, beznaděje...
Hormony začaly hrát velkou roli!!!
Možná je to tím, že náš chlapeček je větší uplakánek než ostatní děti, možná tím, že porod nebyl jednoduchý...
Každopádně mě prostě sem tam přepadne smutek, depka a pláč... ☹ ☹ ☹
Vím, že je to asi velkou hormonální změnou, ale přesto bych ráda o těchto věcech popovídala a poradila se.....

pavlina05
autor
15. bře 2009

beti 😉 , budeš něco objednávat????
My s Moni asi mega balík 😀 😀 😀

Holky, pěkný zbytek víkendu...zase je v trapu 😒

zuzanka26
16. bře 2009

ahoj holky! tak včera mi vypila S. asi 166 ml Nutrilonu, ale asi za 25 min, už toho bylo asi na ní moc, protože od tý doby už asi 5x kakala 😝 chudák.
Taky jsem na ten Next koukala, ale holky kolik se platí za poštovné?Protože když jsou třeba 3 pyžámka za 13 liber, tak to je 13x 29 Kč tak to není tak moc levný ne? teda já vím, je to daleko hezčí než je Cherokee, ale právě kvůli tomu se ptám kolik je za poštu? Nebo máte nějaký tip na něco co se fakt vyplatí?

pavlina05
autor
16. bře 2009

Zuzi, tedy Sárinka je jedlík...a co jde do ní musí také ven 😅

Zuzi, Libra je sice 29 kč, ale holky co prodávají Next ji mají dražší od 36 kč do 40 kč. A pak také poštovné....
My objednáváme za 36 kč za Libru (u větších obj. je za 35 kč), + 200kč poštovné.
Záleží také na tom odkud Next holky posílají.Jestli přímo z VB nebo z domu, kam jim Next dorazí, oni to musí roztřídit....
Sama Next za 29 kč nepořídiš 😒 Tedy jen pokud máš někoho v Anglii.
no levná záležitost to tedy není, ale třeba body jo 😉 Setíky a komplety jsou dražší, ale zase tak krásné jsem nikde neviděla!!!!!! 😎

Holky, Ája se dnes překonal!! Probudil se na koj. jen 2x. a to v 0:30 a 2.30, pak až v 8 hod!! TAk to je mazec po půl roce 😀 😀 😀

pavlina05
autor
16. bře 2009

🙂 🙂 🙂 holky, tak jsme se vrátili z prochajdy 🙂 , venku nádherně§ Už se vážně teším na jaro!!!!

betina
16. bře 2009

pavli, no to jo, jenže viděla jsi předpověd 😠 ? já jsem naprdlá, na konci tohoto týdne, o víkendu a ten další má zase sněžit, ach jo ☹

pavli, moc se mi ty Nextíky líbí, přemýšlím, že něco objednám, já se omlouvám, ale nechodím na MMB, jak tam ty holky najdu Pavli prosím? moc děkuju a hezký večer

pavli, ještě se chci zeptat, jak chodíte s malým přes den ven?

pavlina05
autor
16. bře 2009

Beti.....jj, vím o tom sněhu co má dorazit ☹ ☹ ☹ Já chci jarooo!!!!
Beti, http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
třeba my objednáváme tady:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=10124
Manča je nejlevnější..... 😉 . libra za 36 kč +200 poštovného
mě napadlo, že by jsi mohla objednat s námi. Už jsme 3 holky,takže o poštovné se podělíme. Ale nevím zdali by se ti to vyplatilo...a také nás neznáš osobně, že???

Bet, dopo už nechodíme, to většinou vařím. A odpoledne obvykle od 14:30 do 16:30-17:00, pak je svačinka, v 19.00 večeře a 20:00 spánek.

betina
16. bře 2009

Pavli, tebe znám dobře, zhruba 9 měsíců 😀 , kdy budete holky objednávat? že bych se k vám, s dovolením, přifařila 😉 jen mám problém odhadnout velikost toho mýho prcka, tak snad se strefím 😀
já zase plánuju, že dopo hodit budu, ale až bude trochu hezky, jinak taky vaím oběd pro MM a pro sebe a za chvilku i pro Veruš 😀

pavlina05
autor
16. bře 2009

Bet, klidně 😉 Myslím, že holkám to vadit nebude 🙂
Tedy je to tak, že si napíšeš objednávku, pak zaplatíš a pak teprve čekáš na zboží.
Paní uzavírá obj. do 27.3, balíčky posílá do ČR 12.4.
Verunka má skoro 6 měsíců, že? A co by jsi chtěla objednávat???
Poslední dobou se mi zdá, že next velikostně odpovídá věku. Tedy u nás ano.
Moni co u Vás???

...tak ta včerejší noc se opakovat nebude ☹ , Ája usnul v 20:00 a už je od 21:00 vzhůru a dělá blbiny 😅 tAk co teď?? snědl celou dávku kaše (120 ml) a byl dokojen, takže hlady netrpí.... 😅
To je spuza 😠

pavlina05
autor
16. bře 2009

Bet, koukala jsem k Vám na diskuzi. Jdeš na veletrh? TAké to mám v úmyslu, kouknout na golfíky.
Mám vybrané JAné nebo Chicko....zatím.
Jo a ta jogurtárna vypadá vážně skvěle!! Někdy musím s vámi zajít. Jen teď asi ne 😅 ....když jsou na nás možná útoky neštovic 😅

Holky, tak on pořád nespí 😅 😅 😅

motylek
17. bře 2009

Já bych se k vám možná taky přidala, ale teda nevím jestli to do 27.3. stíhán, jak s pěnězma, tak s vybíráním. Nějak s tím naším ďáblíkem nemám čas ani sednout k netu. Pokusím se, zatím vím o kšiltovce, ale taky nevím size -9-12 nebo 12-18 .

pavlina05
autor
17. bře 2009

Moty ahoj! 🙂
klidně...to bude tedy maga balík 😅
no já beru kšiltovky 6-12 next 😉 , tak uvidíme 🙂

pavlina05
autor
17. bře 2009

Holky, pohoda. 😉 tedy nakonec budeme obchodovat... 😅

Jen plán objednávek na Next....
Objednáváme si s Mončou. Cena za Libru je 35 kč + 200 poštovné (pokud budeme 4..tak 200:4 🙂)
Pokud tedy chcete některá, tak klidně připište svoji objednávku.(mail vám písnu do Ip, kdo chcete) PAk zašlete penízky na můj účet...
JAk to bude pak s vyzvednutím balíčků????

lacherka
17. bře 2009

To se nám to tady s tím Nextem rozjelo🙂
Mně zase vyhovuje to, že si večer sednu k netu projedu si co by se mi líbilo a prostě vše objednám najednou, krásné kombinace, zas tak šílená částka to taky není, no a nemusím lítat někde po městě s kočárem a shánět tu velikost co potřebuji. Takže mě to objendávání teda chytlo🙂 a věci mají fakt krásný. Já pro Míšu na léto objendávám velikost 9-12m, ted ještě nosí overálky 6-9měsíce a minulý měsíc měl ještě 3-6m, nám to oblečo prostě vydrží nějak dýl.

Pavli tak já to mám uplně stejně, dopo jsem doma, vařim uklízím a odpo kolem té 15hod jdeme ven a kolem té 17hod jsme doma. ted se za chvíli budu chystat a vyrážíme.
To mi ani o tom sněžení neříkejte, mně už to nebaví přikládat do krbu, doufám,že tu budem brzo mít tu přípojku na elektriku nebo se už asi zblázním, ten binec z toho dřeva a hlavně všude prach, vůbec nemá cenu uklízet----zlatý byteček🙂
Pavli to je škoda, že proběhly ty neštovice, mohli jsme jít spolu na prochaju☹

pavlina05
autor
17. bře 2009

Ahoj Moni!!!!
Plně souhlasím s tebou 😵 😵 😵
Dnes jsem lupla Áju nemocnému MM (teda už je mu až moc dobře!!!, choutky na sex 100 procent) a jela jsem na nákupy. Ája nějak moc rychle roste, nemáme pořádné bodýnko s dl. rukávem....Tak jsem jela do centra, do CaA (tam se rekonstruuje 😝 ) a do HM. No a....... 😝 😝 😝 Všude plno lidí a nikde nic nemají! Asi už čekají mega pařáky? 😅 V CaA už jen body s kr. rukávem!!! V HM věci pěkný, koupila jsem ale 1 body za 150,- , což tedy v Nextu koupím za lepší peníze. Jinak 2 trika za 300,- (srovnání s Nextm, tam jsou za 320,-) a klobouček - pěkný modrý za 119,- (Next 140,-)
Takže.....už na to prdím a vše koupím přes net. JAk říkáš Moni, z pohodlí domova a 100 krát hezčí kombinace!!!!! 😵 😵 😵 😵 A cena stejná jako třeba v HM a myslím že super kvalita. NA značku nehledím...ale Next mě prostě dojal 😀

Večer musím sepsat svoji objednávečku 😀 😀 😀
Moni, už to máš?????

JJ, škoda s těma neštovicema zatracenejma!!!!!
😝 😝 😝 ale třeba je mít nebudeme???? No ale nechci riskovat , že někoho nakazím!!!!!!!

betina
17. bře 2009

ahoj holky,

pavli, napíšu, co nejdřív tu objednávečku. dneska jsme s malou bouraly autem a jsem ještě trochu mimo, nic se nám nestalo, ale ten šok....tak holky, dávejte na sebe velkej pozor, my za tu nehodu nemohly, auto, co nás srazilo, nás prý nevidělo a o tom to je..stokrát si můžete dávat pozor.....dobrou noc

pavlina05
autor
17. bře 2009

Beti 😕 jsem v šoku!!! To je mazec!! Uf, ještě že jste ok. Uf!!!
JJ, napiš. 🙂
Já také musím zkouknout a konečně si vybrat 🙂

Dobrou všem 😵

lacherka
17. bře 2009

Beti, ty jo....no tak at to rychle rozdejcháte...no to víš, nikdy nevíš co se stane....tak hlavně, že jste v poho, to je nejdůležitější!

Pavli jo tak nějak to mám, ale ještě to musím projet..T. si taky vybral a pak ještě jsem něco vybrala pro kamošku k narozeninám pro malou
Já dnes taky blbý den...volala mně podnájemnice, že musí skončit v podnájmu, že prostě nemají penize-holt finanční krize...tak jsem nadšená,že mě zase čeká shánění nových podnájemníků a doufám,že je seženu, protože jinak zase budem sušit hubu...

pavlina05
autor
17. bře 2009

Moni, tak to mě teda mrzí ☹ No jo krize se už začíná projevovat....
Moni, tak já už to mám...70 Liber 😅 😅 😅 😅 Doufám, že to MM nezjistí 😀
(ikdyž toho budeš mít více, tak objednáme dohromady, že jo??)

TAk už vážně dobrou 😵

lacherka
18. bře 2009

no jasně, já určo těch 100 budu mít, i když nebudu brát teda ty botičky...
no holky v bytě byli do unora, takže dva měsíce....a ted zase prohlídky atd...odznova
Holky tak mi dnes budíček v pul 6 a už neusnul to je fakt mazec, každý den vstává dřív a dřív...a ted mi vytuhl v lehátku

janula2008
18. bře 2009

Moni, tak buď ráda, že ti aspoň dospává přes den, my mezi 5-6 vstáváme běžně a fakt někdy vytuhne jen chvilku po poledni a někdy vůbec. Tak myslím jsi na tom ještě dobře 😅

pavlina05
autor
18. bře 2009

Jani ahoj!!! 🙂 JAk se máte???

Moni, cca před 14 dny se budil Ája v 7 hod. Naštěstí se to vrátilo zpět, tak vstáváme v 8:30 🙂
TAk super. Já už to mám napsané (obj. Next), tak čekám co vy ostatní.

janula2008
18. bře 2009

Ahoj Pavli, máme se dobře, ale tak nějak neustále v poklusu 😀 dnes jsme byly celý den v Brně, dopo se podívat za kolegyněma v práci a odpo s holkama v jogurtárně, bezva den. Jinak vše při starým, už nedočkavě vyhlížím jaro a léto...a ono pořád nikde 😠 😀 Simča je potvůrka, celé dny akční,ale aspoň se fakt není čas nudit 😅 no a do teď se střídá u nás dobrá nálada s horší, podle toho jak se princezna vyspí,když špatně tak promrčí celý den a když dobře tak je k sežrání 😉 jdem koupat a míchat kaši, ještě večer nakouknu. Co Ajik?

pavlina05
autor
18. bře 2009

JAničko, u nás bezva dny a i noci 🙂 Je to andílek, miluju ho víc a víc!!! TAké vyčkávám na jaro a ono nikde 😖

Holky, tak co ten Next???????
monča a já jsme jasný 😀
Jestli se chcete přidat, tak písněte pomalu co chcete a pak bychom měly dát do kupy i peníze 😅

betina
18. bře 2009

ahoj holky,

pavli, mrknu na to a dneska,max.zítra bych ti to do IP poslala.

januli...no jo Simuška je čertík, ale k sežrání 😀

holky, jen nás s tím autem čekají náklad y a škoda je vyšší, než jsme si mysleli, jen jsem naštvaná, že i když jsme nic nezavinili, takže některé nakldy nám stejně nikdo už nezplatí a doba, kdy budeme bez auta...to nikdo neví ☹

lacherka
18. bře 2009

beti, kamošce se stalo něco podobnýho, její manžel jel do práce s naboural do nějak kluk, co měl pujčený auto a ještě měl popito, takže auto měli uplně na odpis a to ho měli uplně nové staré cca 3roky a hlavně na leasing navíc si k tomu autu doplatily ještě asi za 100tisic doplnky což jim nikdo nedá. Jsou ted bez auta, za které 3roky platili leasing s tím že jej budou mit na x let, penize žádné nedostali a ještě musí doplatit něco za leasing, takže auto nemají, 3roky placení za to, že v tom aute jen jezdili a ted ještě budou doplacet....no mazec

betina
18. bře 2009

moni, tak to jsi mě dostala ☹ máme to totiž stejný, auto 3 roky starý a na leasing ☹ kde je nějaká spravedlnost, asi už vůbec ničemu nerozumím

motylek
18. bře 2009

Holky, co se do té objednávky píše??? Podle toho čísla to objednává?

pavlina05
autor
18. bře 2009

Beti ☹ ...ale tedy díky bohu, že jste obě v pořádku. TY jezdíš často???

holky a tan koktejl bar je na Hlinkách Blue bery, takový růžový dům???
Prcky tam držíte v náručí nebo je tam prostor na lezení???

Moty....Bet.....v klidu, nechci na vás kvaltovat holky 😅
já to vždy naházím do košíku (shoping bag) a pak jej otevřu a celé si to zkopíruji do wordu nebo přímo do mailu 😉 je to snadné 😉

pavlina05
autor
18. bře 2009

Holky...nevíte kde nechat upéct dort až bude mít Ája rok?? Nějakou fajn cukrárnu, neznáte????

betina
18. bře 2009

pavli,

jezdím dost často, jezdím ještě s malou i do práce a právě po návratu z ní se nám to stalo ☹

tady v Rousínově je malá cukrárnička (taková rodinná) a dělají tam domácí mnam zákusky, tak se ti můžu zeptat, kdybys chtěla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru