Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

pavlina05
26. čer 2008

Ahoj holky!!!!
Nevím zdali tohle téma tady už někde není...každopádně bych ho chtěla otevřít a trochu probrat, poradit...
Já rodila před 14 dny.
Když jsem přišla po týdnu stráveném v nemocnici domů, tak jsem se s tak velkou změnou nemohla srovnat. dostavily se u mě stavy smutku a pláče, beznaděje...
Hormony začaly hrát velkou roli!!!
Možná je to tím, že náš chlapeček je větší uplakánek než ostatní děti, možná tím, že porod nebyl jednoduchý...
Každopádně mě prostě sem tam přepadne smutek, depka a pláč... ☹ ☹ ☹
Vím, že je to asi velkou hormonální změnou, ale přesto bych ráda o těchto věcech popovídala a poradila se.....

pavlina05
autor
3. led 2010

JAni, to je teda průser....no to muselo bejt u v8s dne hallllo. Pane jo! Jo, to by asi Simuš tu rtuť nechtla, naštěsí 😉
Ale to teda muselo bejt.

já jsem dneska taky kupodivu ko, MM jakože má bolení krku, takže jen leží a nic nedělá..Aleš tady vymýšlel samé lumpárny, mamka nevolá...mám trochu smutnou náladu. Zejtra zase nový den,...snad bude líp. Přijede kámoška povykládáme...no snad mě to nějak přejde. A třeba se konečně odhodlám a zavolám mamce....
Ach jo!!

Tož tak holky. Mějte klidnou noc 😔

jana.sun
4. led 2010

ahojte všichni,

vítejte v novém roce.
Já jsem nachcípaná, zatím mám teda "naštěstí" jen rýmu a kýchání - ale včera jsem myslela, že ani neusnu, kapesník furt u nosu a pořád se mi chtělo kýchat - nekonečný 🙄 🙄 🙄 vzala jsem si antialergikum, nakapala hafo kapek do nosu a stejně jsem nakonec spala s kapesníkem zastrčeným v nose, to se fakt nedalo!!! 😝 😝 😝
Martin je taky KO - ale samo je v práci, tak jsem jen zvědavá, kdy to od nás chytí Maty ☹ ☹ ☹

ale jinak Silvestr super!!! šli jsme spát 3:30 😝 😝 😝

akorát mě mrzí, že jsme stále nevytáhla Matyho do sněhu, když už nějakej napadl, tak měl Maty rýmu, tak jsem to nechtěla dráždit a když mu to přestalo, tak už zas nebyl sníh. no, ted zas je, ale já se sebou ven jít nemůžu, bojím se, aby se mi to nezhoršilo a navíc tu v Brně nemáme sáňky a jen tak lézt ho ve sněhu nechci nechat - no v tomhle případně by bylo lepší, aby už chodil!

tak jak jste začali ten zas "normální" den? my měli tatku v práci i mezi svátky, tak jsme si tak nezvykli, takže pro nás žádná velká změna.
Pavli, tak co mm, už je mu líp - nebo zůstal doma??? 😀

Jani, to je teda síla s tím teploměrem!!! ale určo Simči nic nebude, ty kuličky nejdou pořádně vzít do ruky - ale je to teda šok - taky by se ve mně krve nedořezal!!!

MOty, ty jdeš ted někdy na NT test, ne? budem držet pěsti 😉

Beti, tak co? zvládáte bez tatky a babičky???? depku zažeň cvičením 😵
já si ted musím zvyknout asi taky na "nový režim - Maty podstatně zkrátil spaní jak přes den, tak přes noc - no uvidíme, snad to byly jen vyjímky, jak jsme byli na chatě a spíš furt někde na návštěvách - snad se to tady doma nějak zas spraví, páč jinak mě asi odvezou 😅 😅 😅

tak si užijte hezký zasněžený dník.

jo, Moty - hezké fotečky a kalendář super - museli mít všichni velikou radost, co ho dostali 😉 😉 😉
u nás měl kalendář úspěch - jeden dostali naši a když je tam na návštěvě 4-letej synovec, tak si ho furt prohlíží a dává jim ho na tu úvodní stranu, že to musí být tak!! 😅

pavlina05
autor
4. led 2010

Ahoj holky!

Ahoj JAni!!!!
MM musel do práce i s bolístkou.

měli jsme tady kámošku s Elinkou, tak děti blbnuly a my kecaly🙂
Jinak dnešní noc stála za h....o!! Bylo to děsný!! Já šla spát v 23:30 a nemohla usnout 😖 ve 2:00 se probudil Aleš, strašně plakal,tak jsem šla za ním do pokojíčku a spali jsme spolu na posteli...no nespali, do 5 po mě lozil,převaloval se a tahal mě za uco...pak slezl z postele a hrál si s autama!!! Jezdil ve tmě po pokojíku a hrál si na klavírek. Já byla total vyřízená a spala jsem. v těch 5 si ke mě přišel lehnout a usnul do 8:30,pak nás probudil telefon. No hrůza!!!

JAni, sněhu tady moc není pro děti co nechodí ☹

jana.sun
4. led 2010

Pavli, tak to je divný, ta noc 😕 😕 😕 snad jen nějaká vyjímka???? 😔
to je fajn, když si děti spolu vyhrají a je klídek - na kafčo 😉 😉 😉
sníh má ještě napadnout ne??? 😉 😉 😉

no, mně už je o něco lépe - ťuk ťuk ťuk - snad to bude dobrý 😔 chci zítra vyrazit s Matym taky aspon na chvíli ven - doma je to opruz 😝 😝 😝 😅

pavlina05
autor
4. led 2010

JAni, doma bych to nevadržela, já musím bej venku pořád 😀

snad už budete zdraví 😉

Doufm, že ta noc byla vyjímka....asi zuby?

betina
4. led 2010

ahoj holky,

no teda Januli to s tím teploměrem to je síla, ještěže je malá v pořádku!!!

Jani, doufám, že nachlazení přejde, s tím sněhem už má být líp a napadnout až 20 cm, tak bude veselo. my dnesk byly venku a Verča řádila i se psem, vrátili jsme se za hodku a půl a pěkně vymrzlý.

Pavli, určo bysme rády viděly a ani ted nemáme žádný plány, tak by to konečně mohlo vyjít 😀 teda raději asi co nejdřív, protože každou chvilku čekám tlf od dr., že máme jít na priorix.

janula2008
4. led 2010

Jo holky, malá je ok a my taky, asi jsem trochu zazmatkovala, ale když jsem si přečetla nějaké hororové diskuze na netu skrz vypařování rtuti z rozbitýho teploměru atd,tak to moc na klidu nepřidá 🙄 . Dneska jsme byly se Simčou kouknout za mudr, ráno pořád chrchle,ale opravdu je zdravá, na průduškách nic, tak to je asi jen trochu po noci zahleněná, přes den po kašli ani památky 😔 Taky má nějakou vyrážku na zadku, vypadá to z aviváže nebo nočníku 😕 no a samozřejmě jsem se jí ptala i na ten rozbitej teploměr tak na mě se sestrou koukaly jak na zjevení, proč to řeším, když nic nesnědla, zamést nebo vysát, vyvětrat a je to, připadala jsem si tam jak jelito 😀 o noci mě Pavli ani nemluv, budíček něco kolem 4.00 🙄 tak jsem si tam taky postěžovala, že na to že nespí celý den mi příjde těch pár hodin spánku když spí cca od osmi málo, ale prý holčičky jsou čiperky a asi ji to stačí 😖 tak mě za chvíli možná budete nosit buchtičky do Černovic 😀 😀 Holky, mizím do vany a pak rychle spát, hezký večer.

motylek
4. led 2010

Ahoj holky, já jen na skok.

Tak my v noci celekm ok, ale taky ne jako vždy, vyvolával ze spaní pořád tato, tato. Jinak ráno taky chrmle, přes den vůbec, už ale tři týdny, u dr. taky nic nenašla, zadek má taky opruzenej 😨 😨 😨 ani se nenechá pořádně namazat jak ho to asi štípe. Asi nějaký erupce, se to objevuje tady vícero 😀 😀 😀 .

Jdu si umýt hlavu a do postele.

Mějte se pěkně a lepší noc přeji.

pavlina05
autor
4. led 2010

Bet, tak jo. 😉 A kdy? NAvrhni termín,přizpůsobím se. Tobě bude volat na Priorix? Já si sama hlídala termín.

JAni 😅 Simča potřebuje asi 20hodin aktivit 😅

Moty, ze zubů ten zadek? čím mažete? 😕

LAch, kde se touláš po Silvestru? 😀

Pro zasmání
http://honigovi.rajce.idnes.cz/2010_lumparen%2C...

Dobrou a klidnou až do úsvitu 😉

betina
5. led 2010

ahoj holky,

Pavli, mně je to taky celkem jedno, jen můžu vyjet tak kolem 3 až nebo dopoledne, protože Verča chodí spát po obědě.

holky, poradťe prosím. co vám děti spí v pokojíčku, na čem spí? u nás postýlka nepřichází v úvahu, Verča pro sebe potřebuje celou manželskou postel 😠 a já už z těch nocí nemůžu. včera jsem šla spát někdy kolem půlnoci (vařila jsem a pak makala do práce), sotva jsem usnula, tak verča se budila a budila se celou noc, chtěla si hrát a povídat, pak MM vstával do práce o půl 6, samozřejmě ho vzbudil asi až 4.budík, já byla vzhůru už při prvním a pak už jsem nezabrala, protože mě zase budil pes. fakt už jsem zralá do blázince a trpím všema příznakama spánkové deprivace. 😀

jana.sun
5. led 2010

ahojky,

tak já jsem na tom o něco lépe, dnes odpo vyrazíme na chvíli ven po Vinohradech, abychom netrčeli furt doma, zítra jdem na návštěvu k mé tetě - má pejska, tak jsem zvědavá, co všechno si od Matyho nechá líbit - ten je z pejsků nadšenej, tak mu určo nedá pokoj 😅 😅 😅

Pavli, super fotečka 😀 😀 😀 taky oplachuju Matyho v umyvadle, když se nekoupe. zato, když se koupe, tak ho nemůžem dostat z vody!!! řve jak tur a chce zpátky - je to vždycky boj - utřit ho, namazat, oblíct!!! 😝 😝 😝

Moty, co ten NT test???

Jani, raději at na tebe koukají jak na zjevení, než aby se Simonce něco stalo 😔
stejně je zajímavý, že nechce přes den spát - kde bere tu energii??? a jak to bude dělat ve školce, tam se spát musí,ne??? nebo už ne, to bylo jen za nás?

Beti, tak ji zkuste koupit normální postýlku, dáte ji ke stěně, na druhou stranu nějakou zábranu, aby nespadla - asi už je na ni "zralá". my teda stále v postýlce - i když občas je mu taky malá, zvlášt, když má nějakou divočejší noc a začne se tam celej točit, ale vždy ho narovnám a je to dobrý - zatím. u nás by ještě normál postel nešla, jak nechodí, tak nevím, jestli by z ní uměl slézt - asi ne.

motylek
5. led 2010

Jani, na NT jdu zítra, tak uvidíme. Si připadám nějak netěhotně, tak snad je všechno ok. Pak vám písnu jak jsem dopadla.

My teď budeme kupovat K. novou postel, velkou, klasika 90x200, s tím šuplíkem pod matrací, na bordel a peřinu, mám jednu vyhlídlou v mobelixu, tak pro ni někdy pojedeme. Budu ho v ní zvykat zatím na odpolední spaní, tak uvidíme jak se bude tvářit. Ještě musíme dokoupit nějakou tu bočnicu, bo ji to nemá, mají v ikei, nebo si nechám udělat u truhláře nějakou pořádnou. Mám objednanej i kapsář na zeď za postel, ze stejný látky (potisku) jako má záclony a závěsy, tak to bude mít krásně sladěný 😀 😀 😀 . NO jsem na to zvědavá.

jana.sun
5. led 2010

tak Moty, hlavně, at je vše jak má být 😵 😵 😵

tak Kubík bude mít svou postýlku? pak nám to pěkně vyfoť - i ten kapsář, at máme do budoucna inspiraci 😅 😅 😅

pavlina05
autor
5. led 2010

Ahoj holky!

TAk noc naštěstí u nás zase ok,uf!
Cvíčo super, dokonce i Ája spolupracovala a nelítal jak poděs 😀

Beti, budete dávat Verču do pokojíčku? Máte kam? to je vážně nápad!!!! To už je neúnosné to nevyspání!
Mě spí Aleš normálně v postýlce, pohodka. a to se dříve také roztahoval na manželské.
TAk Verči kupte v Ikea rostoucí postel 😉

JAni 🙂 😉 super,že je líp. JJ, máme to s tím koupáním stejné 😉

Myslím,že ve školce se stále chodí spát a kdo nechce tak leží nebo si hraje, ale potichu 😅 ...jestli to teda jde?! 😅

Moty, teda to zní krásně 😀 PAk bych to ráda viděla 😀
NT 6.1. pamatuju se 😉

janula2008
5. led 2010

My už taky teď budeme Simči dělat postel, ať si do dovči zvykne (bude tam mít přistýlku), ona fakt v posteli zatím ještě nikdy neusla tak jsem zvědavá 😀 Jani, já myslím, že už ve školce spát nemusí když doma nespávají, tak jak píše Pája, asi si někteří potichu hrají. No ona prostě vůbec není unavená, dnes teda vstala o dost později, kolem sedmé,ale i tak jsme byly pěšky celkem štreku a teď tu řádí pořád jak nic, podle mě je jednoduše hyper, ale doktorka mi nevěří 😝 😀 za to uspávání večer je teď celkem super, do 10min. je tuháč 😅 Pavli, roztomilá fotka 😀 my koupeme kadý den, take se u účtů za vodu asi zas vyvrátíme 🙄 🙄 😅

pavlina05
autor
5. led 2010

JAni 😀 😉 No máš doma akčňáka 😀 😉 ..... 😝

jana.sun
5. led 2010

no jo, Simonka akčňačka!!! no Jani, asi si můžeš aspon gratulovat, že ti dobře spí přes noc 😵
se vsadím, že až bude mít vstávat do školy, tak se jí nebude chtít 😀 😀 😀

Pavli, tak fajn, že noc v poho - asi fakt nějaká vyjímka - díky bohu, že? 😵
tak my se za chvíli chystáme ven, tak tam snad neumrznem, Maty trochu soplí, tak snad se ho něco nechytne - ale kdyby, tak co nadělám, že. věčně doma zavření být nemůžeme! 🤐

holky, tak jsem tak přemýšlela, jestli si nezaložíme jiné téma - přeci jen ty poporodní depky se nás už tak netýkaj, tak že bychom toto téma uvolnily, případně se přejemnovaly - co vy na to???
tedy hlavně Pavlínka - zakladatelka????

motylek
5. led 2010

To je dobrej nápad, nějaký nadhozy na název tématu????

lacherka
5. led 2010

tak jsem po týdnu dočetla...

holky krásný nový rok at máme všechny

no u nás silvestr klasika...chlapi se ožrali, což se dalo čekat a já to taky čekala.. a my holky jsme vypili asi 5 lahví vína k tomu já 2 Frisca a byli jsme v pohodě. Hrali jsem 3hodiny člověče nezlobse,...pak šli bouchnout petardy

no příští rok bych asi radši byla doma u telky už mě nějak to jejich opijení nebaví

Pavli fotečka v umyvadle...to jsem se zasmála...ja bych měla strach aby se neuravalo🙂 a to i pod Míšem

u nás co se koupání týče, tak Míša chce do vany pořád, vezme mě za ruku dotáhne mně do koupelny, začně si stahovat punčocháče, vytahovat tričko a zvedat nohu, že jde do vany....a to dělá několikrát za den. Takže mi koupem každý den a to má plnou vanu a hraje si tam. Naštěstí máme studnu, takže máme vodu zadarmo, ale taky jsem si říkali byt v bytě, tak se nedoplatíme

Dneska jsme tu měli kamarádku, co jsem hodně dlouho neviděla s jejím malým, taky Michal, tak kluci dost řádily, pes chudák, náš Míša si ji ani nevšímá, ale ten její malej...pak jsem ji pustila ven a kluci si stoupli k oknu a začali na ni štěkat a šíleně se smát. Pak jsem šla na chvíli ven s Míšem, asi tak na 15minut🙂 a ted mi spí venku v kočáře a já dočítám

Já bych byla taky pro nějakou tu návštěvu🙂 zítra se jdem s kamoškou zeptat dolů do Bystrce na cvičení, prý tam to cvičo stojí 600 na celý rok...což je podezřele levný, tak uvidíme, že bychom chodily tam. A ve čtvrtek jedu tady k té kamošce se podívát domů, nějak přestavovali, tak to musím omrknout

Jinak sníh nic moc...sánky letos snad ani nevytáhnem, kopec vedle barádku a nic

Já bych chtěla pro Míšu taky nějakou postel s uložným prostorem, šuplíkem, místa tu moc není, tak tam by se aspon něco šouplo, tak počkám co pokoupíte vy

Pro nové téma jsem taky🙂

zuzanka26
5. led 2010

ahoj holky!!!

už dlouho jsem nic nenapsala, ale poctivě dočítám. taky bych asi byla pro založit nějaký téma, i když jsem tady tak trochu vetřelec mezi Brňačkama. 🙂

My jsme byli na Vysočině na Silvestra, kousek od Telče,bylo to fajn, jen to spaní bylo šílený, rozvrzaná dětská postýlka, vrzající dřevěná podlaha, vždycky jsem uspávala, pak udělala krok a Sára byla vzhůru, fakt paráda. Navíc jí tam lezl další zub. Ale jinak dobrý.
Na Nový rok přesně jsme vezli kamarády do Brna a šli jsme tam na oběd na Svoboďák, jak je Billa, tak v tom centru jsme byli asi v druhým patře v Pizzerii. Bylo to tam super a moc nám chutnalo.Moc jsem na vás na všechny myslela, jak se tam asi někde procházíte a jaký jste 😎 🙂 Ale asi po 2 hodinách jsme zase odjeli. Brno mám moc ráda, dřív jsem tam měla příbuzný.

Jinak u nás dost děsný pořád s tím spaním, budí se často, ale někdy překvapí a je to zase třeba chvíli lepší. Už asi měsíc chodí, teď už teda lítá dost dobře, má spoustu slov, je vidět, jak je chytrá, taky se s ní hodně nasměju.

Koukala jsem na všechny vaše fotky, no úžasný!!!
Pavli to jsem se fakt válela smíchy, jak jsi psala, co kam Alešek nosí. Já zatím našla jen Sárinky kartáček na zuby ve své botě a někdy mi přinese mýdlo co mám v její skříňce, aby to tam vonělo. 😀

Jo a dnes mi spala Sárinka přes den půl hodiny, paráda co? jinak byl řev jak tur, takže teď se kouká na televizi, podepírá si hlavu a tím jak nespala vypadá jak kdyby flámovala celou noc 😝 😖 Nevím co s ní, večer jí dám dřív, ale bojim se, že po hodině bude mít už vyspáno 😖

pavlina05
autor
5. led 2010

JAni, už jsem to tady...tu změnu tématu navrhovala kdysi 😉
Je pravda, že se nás to už díky Bohu netýká. Hurá!! Ráda někomu poradím, ale mohly bychom jít jinam 😉
Mě kdysi kámoška psala, že se lekla, že chodím sem 😀
TAk co založit jiné téma? 😀 😉 🙂
Určitě bych to tady nerušila, kdyby......

JAni,nezmrzli jste? MY skoro jo.Ale bylo pěkně vlezlo,až na kost 😀

Moty, něco vymyslím 😉

LAch a to my máme 12 kg 😀 Neurvalo se 😀 ,zatím 😀
Nechcete někdy dojet k nám? Třeba někdy př. týden 😉 Tento už mám mega nabitý.

Bet a co vy k nám?

Zuzi, nejsi vetřelec, jen trochu dál než my ostatní. 😖
Zuzi asi jste byli v Domě pánů z Lipé 😉
tAk až budeš mít cestu, dej vědět 😉
Zuzi a máte možnost dát Sárinku do jiného pokoje?

pavlina05
autor
5. led 2010

Takže já se tady loučím, jdeme kecálkovat sem:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Ale kdo by chtěl pomoci a poklábosit o depce a pláči po porodu,tak ráda odpovím 😉 🙂 a poradím jak z toho všeho ven 😀

Holky díky za všechno! Strašně moc mi toto téma dalo!
MOC!!!!!

jana.sun
5. led 2010

jo,jo, téma nekončí - budem to tu nadále sledovat a snažit se poradit a podpořit, když bude třeba!!!! 😵 😵 😵

pavlina05
autor
1. dub 2010

...tak jsem po delší době nakoukla a nikdo nepotřebuje radu,tak jsem ráda 😀

slavicky
23. kvě 2011

Ahoj holky, tak já se hlásim ☹ nechápu to, jsem půl roku po porodu, ale stavy přesně jak tu popisujete. Včera mi úplná kravina ( v podstatě jen vybočení z plánu na kterej se dlouho těším) spustila lavinu pláče, bezmoci, došla jsem až tam že jsem nemohla dýchat ☹ nejsem hysterka, celou dobu jsem v pohodě, i jako těhu i ted, ale bohužel od té doby co je malá na světě mi nikdo nehlídal (kromě manži), nic nestíhám, nic nedělám :o( před 4 roky jsem prošla středně těžkou depresí kvůli rozvodu, strašně se bojím, že to na mě padne znovu 😢 😢

lenulka20
8. říj 2011

achjo od porodu mam strasne deprese:(:(.....strach smutek litost beznadej uz si nevim sama ze sebou rady:(

iva_kucerova
20. dub 2012

ahoj, tak jsem moc ráda, že v tom nejsem sama, když to tady čtu. První týdny po porodu byly strašný, ale pak jsem si říkala, že se to začalo nějak srovnávat a že to teda bude už snad dobrý. Přišlo mi ale, že od tý doby, co jsem začla brát antikoncepci (asi poslední necelý tři týdny) se mi to všechno vrátilo. Malá blbě jí a já to strašně řeším, brečím kvůli tomu, mám pocit, že mě nikdo nechápe, manželovi odmlouvám, nezajímá mě, co mi říká, potřebovala bych, aby mě objal, jenže to zas moc nechápe on. Připadám si navíc tlustá a rosolovitá, i když manžel nic nenamítá. Za posledních 14 dní jsem kilo přibrala a to mám pohybu dost a teď se i snažím trochu líp a míň jíst. Když si pak chci vzít na sebe nějakej svůj dřív oblíbenej hadřík a zjistím, že se do něj nevejdu, jsem na prášky, na všechno se mračím a chce se mi brečet. Pak si zase řeknu, že s těmahle stavama se mi asi nepovede vrátit zpátky pěknou postavu, protože stres tomu zrovna nepomáhá. ......no jsem prostě ráda, že se to všechno dá napsat aspoň sem, protože nevim, komu bych to řekla, všichni mi řeknou akorát, že to chce čas a že to přejde a že to nemám tak řešit.... ☹

popellka
20. dub 2012

AHoj holky,

určitě v tom nejste samy - pro mě šestinedělí = nejhorší období v životě!!!!!! takže naprosto chápu, bylo to děsný, pořád jsem jen brečela, bála se co bude s malou, do toho mně furt bolelo břicho po císaři, bála jsem se s ní jít vůbec na procházky - co když mně začne někde strašně moc plakat,...atd. atd. hrůza hrůz a při představě, že tohle budu zažívat asi ještě jednou mně běhá mráz po zádech ☹
@iva_kucerova - tak já se do svýho původního oblečení, co jsem nosila před těhu vejdu až teď - až je dcerce 10 měsíců 😉 po upravení jídelníčku a cvičení! takže neboj, všechno se srovná 😔

iva_kucerova
13. črc 2012

Tak v antikoncepci asi problém nebyl. Teď neberu žádnou a je mi strašně. Mám s malou cvičit Vojtovu metodu a před každým pokusem o cvičení brečím, při cvičení se vztekám, protože nám to absolutně nejde a celej den mám potom zkaženej. Už to trvá 14 dní a čekám, kdy mi z toho hrábne. Nevidím absolutně smysl ve cvičení pokračovat. Všude se píše jen o tom, že na cvičení musí mít náladu dítě, ale co matka??? Copak na tuhle příšernost může mít někdy dítě náladu??? Uvažuju o psychiatrovi, ale doktorům moc nevěřim a kamarádky nemaj čas....začarovanej kruh už zase

jennyska
22. lis 2013

Ahoj @iva_kucerova @popellka @lenulka20 @slavicky @jana.sun @pavlina05 @zuzanka26 @lacherka @motylek @jana.sun @betina @janula2008 a ostatní maminky 🙂

mohly byste, prosím, vložit svou zkušenost s poporodními depresemi a nebo laktační psychózou do naší knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkami tvoříme?
Své případné zkušenosti můžete vložit zde: https://www.modrykonik.cz/laktacni-psychoza/

Tím, že popíšete průběh nemoci u Vás, jaké byly příznaky, léčba, rekonvalescence apod., pomůžete ostatním maminkám, které si právě prochází tím stejným a hledají na MK radu, tip, podporu.

Děkuji Vám a přeji fajn den 🙂
Janča

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru