• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní polštář, měly jste ho s sebou v porodnici?

29. května 2014 
Dobrý den,

měla některá z maminek tento polštář sebou v porodnici? Má cenu ho kupovat případně ušít? Pomohl vám při sezení po porodu? Všem předem děkuji za Vaše názory maminky. A co budoucí maminky, plánujete polštář pořizovat?
29. kvě 2014 v 10:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jkur Já si koupila obyčejný dětský kruh na plavání a svůj účel splnil asi stejně jak tenhle polštář. Navíc kruh malý časem využije :slight_smile:
29. kvě 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@veuni super děkuji za tip :slight_smile:
29. kvě 2014 v 10:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jkur Podle mě zbytečné. Jednak ho možná nebudeš vůbec potřebovat a jednak se to dá nahradit nafukovacím kruhem nebo smotaným ručníkem do kruhu.
29. kvě 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také sem měla kruh a super. Je podstatně levnější a jak zmínila @veuni, ještě jej využiješ pro prcka, jak odroste. A po nástřihu je to naprosto super věc-bez kruhu sem nemohla sedět, na židli sem seděla tak nějak prapodivně nakloněnaá a jakmile dovezli kruh, mohla sem sedět krásně pohodlně. Takže za mě určitě ano :slight_smile:
29. kvě 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zbytečnost.
29. kvě 2014 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě určitě já jsem sice měl na sezení kruh, ale byla to super úleva:slight_smile:
29. kvě 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla taky nafukovací kruh, ale při porodu se mi pohnula kostrč a bylo mi to na nic. Nemohla jsem sedět několik týdnů :slight_smile:.
29. kvě 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek