Poporodní polštář, měly jste ho s sebou v porodnici?

jkur
29. kvě 2014

Dobrý den,

měla některá z maminek tento polštář sebou v porodnici? Má cenu ho kupovat případně ušít? Pomohl vám při sezení po porodu? Všem předem děkuji za Vaše názory maminky. A co budoucí maminky, plánujete polštář pořizovat?

veuni
29. kvě 2014

@jkur Já si koupila obyčejný dětský kruh na plavání a svůj účel splnil asi stejně jak tenhle polštář. Navíc kruh malý časem využije 🙂

jkur
autor
29. kvě 2014

@veuni super děkuji za tip 🙂

jancip
29. kvě 2014

@jkur Podle mě zbytečné. Jednak ho možná nebudeš vůbec potřebovat a jednak se to dá nahradit nafukovacím kruhem nebo smotaným ručníkem do kruhu.

speedygon
29. kvě 2014

Také sem měla kruh a super. Je podstatně levnější a jak zmínila @veuni, ještě jej využiješ pro prcka, jak odroste. A po nástřihu je to naprosto super věc-bez kruhu sem nemohla sedět, na židli sem seděla tak nějak prapodivně nakloněnaá a jakmile dovezli kruh, mohla sem sedět krásně pohodlně. Takže za mě určitě ano 🙂

frantiska85
29. kvě 2014

Zbytečnost.

linnhe
29. kvě 2014

Za mě určitě já jsem sice měl na sezení kruh, ale byla to super úleva🙂

marlusa
29. kvě 2014

Já měla taky nafukovací kruh, ale při porodu se mi pohnula kostrč a bylo mi to na nic. Nemohla jsem sedět několik týdnů 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru