Pôsobí mi po porode ovulácia bolesť podbrušku?

rimmel
4. pro 2009

snazila som sa dvakrat tuto temu dat ale nik mi neodpovedal..v snazilkach..ani ju tam neni vidno ☹ 😀

neviem ako boli ovulacia, od 18som na hak a co bolo pred si fakt nepamatam...syn bol planovanytakze ked somvysadila hak, ovu prisla a otehotnela som hned, ale tiez si moc nepamatam, iba ze citlive bradavky hoci muz mi spomina ake som mala bolesti ze som bolaprikovana k stolicke no neviem..

ide o to ze od porodu asi 3-4krat sa mi stalo, ze som mala bolesti v podbrusku ale nie menstruacne..take cudne ako keby palive..ako aj posledne dva dni..dnes uz menej. Ako keby svalovka..alebo daco ja neviem..bradavky ci ma bolia tazko zistim nakolko kojim ale po pravde tiez su nejake bolave od maleho ale neviem ci si to iba nevymyslam

menstruraciu som este nedostala.

myslite ze tieto bolesti su sposobene ovulaciou??

kutcher
4. pro 2009

Ja to psala proto, ze kdyz mi vysla ta slaba carka, tak kdyz to zaschlo, tak to bylo viditelnejsi, protoze zbelalo pozadi testu a bylo lip videt ty carky, jinak vysledek polozenim na topeni nezmenis, to je jasny a omlouvam se za odmlku, papali jsme

rimmel
autor
4. pro 2009

v pohode 🙂 uz to viac neriesim...uvidim v pondelok a dam vediet..idem ja varit papa a dik 😵

kutcher
4. pro 2009

No jo, tak papej, cesnekuj 😉

lamarika
4. pro 2009

rimmel: se budem snažit obě 😉 Tak jak ti vyšel?

lamarika
4. pro 2009

A zkoušela jsi i druhý?

rimmel
autor
4. pro 2009

baby druhy nic..neg...akurat som dogrcala..zle mi bolo aspon vyse hodiny a hned sa mi ulavilo ako som dogrcala..ja nikdy negrcam...fakt nikdy...mam silny zaludok..ja som asi fakt v tom

lamarika
4. pro 2009

Mně první vyšel negativní, druhý slabolinká čárka a teprv třetí pozitivní. Skus si udělat test zítra ráno 😉 Kdyžtak to budete mít alespoň bez práce a takový pěkný dáreček k Vánocům 😀

rimmel
autor
4. pro 2009

ano zajtra robim dalsi a aj v nedelu 🙂 ale bojim sa ak som fakt v tom ako to zvladnem ..pri prvom teh.mi nebyvalo zle a teraz s malym babom..ja fakt neviem.nuz ale budemmusiet..

silvik
4. pro 2009

Rimmel, tak můžeme gratulovat_ 😀 😀 😀

Chci jen napsat, že po porodu mám ovulaci bolestivou, někdy více, někdy méně. Občas se stane, že ani nevím, že mám menzes, ale jakpak skončí tak do tří čtyř dnů mám bolesti jako na menzes - hlásí se mi ovulace.... mudra říkala, že se to stává, spraví se to jen antikoncepcí 😉

lamarika
4. pro 2009

rimmel neboj, zvladlo to spousta jinejch a ty to zvladnes taky. S decka budou alespon brzo po sobe a vetsina takto brzo po sobe narozenych deti si dobre rozumi ;o) Teda jestli jsi opravdu tehotna, porad to muze byt neco jinyho. Ale ze uz se tak trochu tesis? 🙂)))))

rimmel
autor
4. pro 2009

baby zatim som v soku ze co ak.......inak som sa chcela spytat je priznakom tehotenstva hnacka? lebo uz tretikrat som bola na zachode a uplnu vodu som kakala...a stale mi je zle od zaludka ☹

lamarika
4. pro 2009

já bych řekla, že je to možná z nervů

rimmel
autor
4. pro 2009

ale ja nemam nervy...resp bola som celkom vytesena, zvedava ci som ci nie a potom bum, zle od zaludka, tak strasne ze no ani nejdem popisovat, k tomu hnacka, vygrcala som sa bololepsie a teraz zase mi bolo zle, vykalala, je milepsie.. 😀

lamarika
4. pro 2009

Tak v tom ti asi moc neporadím, já měla strašně klidný těhotenství a v pohodě. S něčím takovým nemám zkušenosti 😨

rimmel
autor
4. pro 2009

ani ja 😀

rimmel
autor
5. pro 2009

furt mi je zle..hnacky a grcanie..pride dok.za mnou domov ma prezriet lebo ani nevladzem ist do nemocnice kam ma povodne poslali..

anicka164
5. pro 2009

Rimmel, držím palce, ať ti je brzo zase fajn, ať už s miminkem nebo zatím bez něj! 😉

lamarika
5. pro 2009

rimmel drzim pesti aby to nebylo nic vaznyho 😉

rimmel
autor
5. pro 2009

no ze mam crevnu chripku
maly akurat mal trosku hnacku dufam ze to nechyti odo mna budeme ho sledovat 😉

a dakujem za povzbudenie 😵

bereninka
5. pro 2009

Já mám od porodu ovulaci bolestivou.

KOjení je antikoncepcí jen v případě, že se nedostavila MS. Pokud se dostavila, pak je i ovu a otěhotnět lze.

Nicméně u mne jsou bolesti způsobené ovulací (vždy kolem 12 DC). Jsou velké, jela jsem i na pohotovost a tam to zjistlili.

rimmel: v jaké části cyklu tě to bolí? pokud uprostřed, může to být ovu. Mně bolí celé břicho a víc někdy na jedné či druhé straně, podle toho, kde právě probíhá ovulace...

rimmel
autor
6. pro 2009

berenika asi si necitala cele coo? 😀 😀 netusim v akej casti cyklu, ms som este nedostala 😉 a neni to ovu ale crevna chripka 😒 uz aj muzovi je nejak divno..noto bude...

kutcher
6. pro 2009

Taky jsem si pred 3 mesici myslela, ze jsem v tom, pak jsem jen zaspinila a do ted nic, jako otehotnet ja s tim nasim malym tornadem, tak si dam rovnou smyclu kolem krku🙂

bereninka
6. pro 2009

jééé, rimmmel, to s e omlouvám, nečetla jsem vše. 😕

rimmel
autor
6. pro 2009

v pohode 😀

kutcher
7. pro 2009

Tak co rimmel, byla jsi u dr.?

rimmel
autor
7. pro 2009

kutcher nebola..doktorka prisla v sobotu ku mne..a ze teda crevna chripka, dnes uz mi je lepsie ostali iba krce v zaludku sem a tam a stale hnacka..ani moc nejem nemam chut..horsie ze muz to vcera odo mna chytil..pregrcal celu noc...dufam ze mally bude ok ☹

marusch.mat
7. pro 2009

Berenika trošku tě opravím kojení není antikoncepce ani do té doby než se menstruace dostaví. Jak víme ovulace je před ms, tudíš můžeš otěhotnět aniž bys menstruovat začala ( protože otěhotníš dřív než se ta "první" menstruace po porodu dostaví). Stejně jako dívky, které ještě nikdy neměly menzes mohou otěhotnět.

kutcher
7. pro 2009

Tak to mas jeste dobry, ja jsem nemocna, kejcham, smrkam, trosku boli v krku a mam trochu hnacku, tak to vypada, ze jsem se nachladila... ale asi furt lepsi nez veprochripka!

rimmel
autor
7. pro 2009

no teda ale mas pravdu vzdy lepsie ako to co mam ja 😝 😀 tak sa teda skoro uzdravme! 🙂

bereninka
7. pro 2009

marusch: to jo, to ej jasný, že před 1. ms klidně. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru