• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pôsobí mi po porode ovulácia bolesť podbrušku?

16. března 2011 
Ne, nechci porovnavat, kdo ma horsi nemoc, ja jen ze obecne mi nevadej horecky, bolesti, kasel, zvraceni ani prujmy, ale k smrti NENAVIDIM rymu! ach jo, musime papat vitaminky
7. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ja uz ani nepamatam ako taka ryma "vyzera" ale fakt..asi sa to neda porovnavat...ale ja zase co fakt najviac neznasam su kramy..to fakt radsej grcam tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, ja kdyz to sectu, tak az na to mini dvouhodinovy krvacenicko v krame jsem uz to nedostala 26 mesicu, uz ani nevim, co to je, ale vzpominam si, ze byly vzdycky 1. den desne bolestivy a mela jsem je vzdy cely tyden, des bes
7. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
by mě zajímalo jak to děláte, že nemenstruujete. . . :unamused: Po tom co jsem měla 4 týdny očistky jsem měla týden klid a pak mi začal menzes. Asi první 2 měsíce jsem ho měla co 14. dní a od té doby pravidelně každý měsíc :angry: Přitom stále kojím. . . :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zaavidiiis co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis to, u nas v celym okoli to taky nikdo nema, asi zalezi na tom, jakou vysokou hladinu hormonu vas ve svym tele jako takovem a pak do toho ty minipilule a je. A teda ne ze by me ta mrcha chybela :grinning:
7. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidím :angry: :angry: :angry: :angry: To je pech. A jak je to přesně závislí na těch hormonech?
7. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtem mohla by ste mi niektora poradit? moze byt po porode ovulacia j 2-3 krat medzi jednym menstruacnym cyklom? znie to nelogicky, ale pytam sa pre istotu... nemate s tym niektora skusenost? dakujem!
16. bře 2011 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek