Pôsobí mi po porode ovulácia bolesť podbrušku?

rimmel
4. pro 2009

snazila som sa dvakrat tuto temu dat ale nik mi neodpovedal..v snazilkach..ani ju tam neni vidno ☹ 😀

neviem ako boli ovulacia, od 18som na hak a co bolo pred si fakt nepamatam...syn bol planovanytakze ked somvysadila hak, ovu prisla a otehotnela som hned, ale tiez si moc nepamatam, iba ze citlive bradavky hoci muz mi spomina ake som mala bolesti ze som bolaprikovana k stolicke no neviem..

ide o to ze od porodu asi 3-4krat sa mi stalo, ze som mala bolesti v podbrusku ale nie menstruacne..take cudne ako keby palive..ako aj posledne dva dni..dnes uz menej. Ako keby svalovka..alebo daco ja neviem..bradavky ci ma bolia tazko zistim nakolko kojim ale po pravde tiez su nejake bolave od maleho ale neviem ci si to iba nevymyslam

menstruraciu som este nedostala.

myslite ze tieto bolesti su sposobene ovulaciou??

kutcher
7. pro 2009

Ne, nechci porovnavat, kdo ma horsi nemoc, ja jen ze obecne mi nevadej horecky, bolesti, kasel, zvraceni ani prujmy, ale k smrti NENAVIDIM rymu! ach jo, musime papat vitaminky

rimmel
autor
7. pro 2009

😀 😀 😀 ja uz ani nepamatam ako taka ryma "vyzera" ale fakt..asi sa to neda porovnavat...ale ja zase co fakt najviac neznasam su kramy..to fakt radsej grcam tyzden 😝 🙂

kutcher
7. pro 2009

Ty jo, ja kdyz to sectu, tak az na to mini dvouhodinovy krvacenicko v krame jsem uz to nedostala 26 mesicu, uz ani nevim, co to je, ale vzpominam si, ze byly vzdycky 1. den desne bolestivy a mela jsem je vzdy cely tyden, des bes

lamarika
7. pro 2009

by mě zajímalo jak to děláte, že nemenstruujete. . . 😒 Po tom co jsem měla 4 týdny očistky jsem měla týden klid a pak mi začal menzes. Asi první 2 měsíce jsem ho měla co 14. dní a od té doby pravidelně každý měsíc 😠 Přitom stále kojím. . . 🙄

rimmel
autor
7. pro 2009

zaavidiiis co? 😝 😀 😀

kutcher
7. pro 2009

No vidis to, u nas v celym okoli to taky nikdo nema, asi zalezi na tom, jakou vysokou hladinu hormonu vas ve svym tele jako takovem a pak do toho ty minipilule a je. A teda ne ze by me ta mrcha chybela 😀

lamarika
7. pro 2009

Závidím 😠 😠 😠 😠 To je pech. A jak je to přesně závislí na těch hormonech?

kkristinka
16. bře 2011

ahojtem mohla by ste mi niektora poradit? moze byt po porode ovulacia j 2-3 krat medzi jednym menstruacnym cyklom? znie to nelogicky, ale pytam sa pre istotu... nemate s tym niektora skusenost? dakujem!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru