Pôsobí mi po porode ovulácia bolesť podbrušku?

rimmel
4. pro 2009

snazila som sa dvakrat tuto temu dat ale nik mi neodpovedal..v snazilkach..ani ju tam neni vidno ☹ 😀

neviem ako boli ovulacia, od 18som na hak a co bolo pred si fakt nepamatam...syn bol planovanytakze ked somvysadila hak, ovu prisla a otehotnela som hned, ale tiez si moc nepamatam, iba ze citlive bradavky hoci muz mi spomina ake som mala bolesti ze som bolaprikovana k stolicke no neviem..

ide o to ze od porodu asi 3-4krat sa mi stalo, ze som mala bolesti v podbrusku ale nie menstruacne..take cudne ako keby palive..ako aj posledne dva dni..dnes uz menej. Ako keby svalovka..alebo daco ja neviem..bradavky ci ma bolia tazko zistim nakolko kojim ale po pravde tiez su nejake bolave od maleho ale neviem ci si to iba nevymyslam

menstruraciu som este nedostala.

myslite ze tieto bolesti su sposobene ovulaciou??

rimmel
autor
4. pro 2009

chumac kukni aj na prvu stranu, tam som pisala teraz ma to takto vyhodilo sem .. 😉

kutcher
4. pro 2009

chumac: minipilulky, naplasti a vse cistn na gestagenu opravdu funguje jinak nez viceslozkova antikoncepce, proto maji minipilulky 28 tablet a viceslozkove maji bud 21 nebo 21 + 7x placebo

kutcher
4. pro 2009

zahustuji hlen sliznice delohy jak jsem jiz psala ja a rimmel, trosku upravuji i pH, ale to uz nema takovy vliv...

rimmel
autor
4. pro 2009

dakujem za preklad kutcher 🙂

kutcher
4. pro 2009

Neni zac 😉 ono je i dost dulezite vedet, co to gestagen je a co v tele zeny dela, ale to uz je snad ucivo biologie ne?

evena
4. pro 2009

usilovně leštím křišťálovou kouli a ono nic ... nic ve zlém, ale za tu dobu co čekáš na odpověď už si mohla být po vyš. u dr., já bych se teda bála co mi je, s tímto se zahrávat nemá ... u mě se ovulka projevuje teda jinou bolestí

kutcher
4. pro 2009

Ja to vidim na tehu nebo menstruaci, ale uvidime mno

rimmel
autor
4. pro 2009

kutcher ozaj myslis? dam vediet idem ten test kupit akurat sa maly zobudil....ja sa hlavne bojim tych vajecnikov alebo mechura..ale bolest neni neznesitelna alebo co..skor ako taka svalovka alebo take daco vcera horsie.. no nic k tomu doktorovi samozrejme pojdem evena, ale vies tu v uk ked chces ist k lekarovi musis zavolat rano medzi 8-8.30 a objednat sa na ten den.....inak ta nezoberu jedine emergency..cize musim rano v pondelok zavolat aby ma v ten den zobrali..dnes ma uz nik nezobere 😒

rimmel
autor
4. pro 2009

doriti ale ma porazi ak som tehotna

kutcher
4. pro 2009

rim ja fakt netusim, ale pokud mas citlivejsi ty bradavky, tak je to nadejny, uvidis, treba o vikendu zacnes krvacet. No a mas teplotu? vspomen si na menstruacni bolesti a zkus to porovnat.

rimmel
autor
4. pro 2009

kramy to sto pero nebudu....idem von pridem oznamit vysl.testu 😀

kutcher
4. pro 2009

Tak se tesim 😀 A nikdy nerikej stopro, na me skocily, kdyz jsem byla na nakupu, des

aleachim
4. pro 2009

rimmel, nechci tě děsit, ale já měla nejdřív malé bolesti jako při menstruaci, pak už to bolelo tak, že mě bolela i záda a měla jsem teplotu. A i tak mě to někdy bolelo, někdy ne, pak manžel zavelel, že půjdu k doktorce a hotovo. No, a je to zánět vaječníku. Ležím doma, polikám pilule, mám být v teple a v klidu. Tak se snažím.

kutcher
4. pro 2009

Prave proto jsem se ptala, jestli ma teplotu, kazdopadne bych bez potvrzeni tehu k dr urco sla, tyhle diagnozy na dalku jsou na prd

rimmel
autor
4. pro 2009

no z obchodu nic nebolo mam novu kartu ale nemala som k nej novy pin 😠 posielam muza nech mi kupi po ceste domov 😀 boze ja uz to nevydrziiiiim

ale inak mate pravdu diagnozy na dialku to je onicom..mna len najrpv zaujimalo ci to moze byt ta ovu. k lekarovi na nestastie sa dostanem az v pondelok

ps teplotu odmeram ochvilu lebo som akurat prisla z vonka nech nezavadza ale urco nemam,ja to vzdy vycitim.

kutcher
4. pro 2009

Nejhosi je, ze v urcitym obdobi se ti tehu ani neukaze, tak jsem fakt zvedava. . . a jestli se ti tehu nepotvrdi velmi bych ti doporucila cesnek jako pyre, syrovy nebo ususeny delam trochu do prirodni mediciny a vim, ze to je prirodni antibiotikum, tak bych se jim preventivne naladovala kdyz nemuzes k dr. zni to blbe, ale fakt je to dobry.

kutcher
4. pro 2009

A hlavne i kdybys tehotna byla, prckoj neublizis

ava
4. pro 2009

rimmel - ja mam poslednich par dni neco podobneho, ale od 7t po porodu mam menzes, sice ne pravidelne, ale cca jednou za 5 tydnu. A ted mam pocit, ze je tu i ovulace, drive jsem ji mela velmi bolestivou, cca 2-3 dny. Ale HA nemam, kojim po 2 az 3 hodinach den&noc

rimmel
autor
4. pro 2009

kutcher jasne ze by som si prcka nechala..sme zvazovali ze kedy, nakoniec sme sa rozhodli pockat ale sme si povedali ak sa stane, stane sa 😉 len by to bolo v.narocne pre mna..ALE test negativny...skusim este neskor no neviem ci cakat tyzden ci do nedele? ked uz v pondelok idem k lekarke. ale dik inac 🙂 a dik za radu dam si kopec suroveho cesnaku lebo ten mam doma 😵

jaaj teraz citam ze hovoris ze tym cesnakom prckovi neublizim a ja ze ak som tehotna ze prcku neublizuj hahahahah tak niiiiccccc

kutcher
4. pro 2009

😀 to nic. Ja mam rada cesnek peceny, ale uz to neni tak vostry no. Nase babci zahanely nemoci cesnekem a jak byly zdrave, hih

rimmel
autor
4. pro 2009

doriti baby

ten test

kukam a po 3min sa objavila nie ze ciarka
ale taka bodka ako keby zaciatkok druhej ciaarky ale nedokoncene..ako keby jedna osmina ciarky ..taka dlhsia bodka ale dalej nic..co to jeeee pomoccc

kutcher
4. pro 2009

Haaa takhle jsem byla tehotna i ja, ukazalo se to po 6 minutach velmi slabe, no me mrdne haaa 😀😀

rimmel
autor
4. pro 2009

ale kutcher..ono to neni ciarka ale bodka ktora nepokracuje do ciarky!! hmmm???

idem spravit dalsi ze co to spravi

a este sa chcem spytat, nemoze to byt falosny? sa hovori ze pri zapale moc.mechura ci coho sa moze tento hormon hcq vytrovit..ci ne??/ diiik moc

kutcher
4. pro 2009

Muze nebo treba kdyz se ti udela cysta, tak taky, tak ti nevim, co to ma znamenat, tak to dej na topeni, aby se odbarvilo i to ruzove okolo a uvidis mno

rimmel
autor
4. pro 2009

co tym myslis dat to na radiator? co tym dosiahnem..?

rimmel
autor
4. pro 2009

druhy test zatim ziadna bodka ci nic...hmmm

rimmel
autor
4. pro 2009

inak haluz..obaja tajne dufame ze je poz...sme z toho obaja sokovani a daco sme si uvedomili....

ze aj ked nebude asi sa zacneme snazit o druhe 🙂 🙂 🙂

kutcher
4. pro 2009

Tim dosahnes toho, ze to zaschne a vyjasni se to

rimmel
autor
4. pro 2009

tak skusim to...a to mam ten test iba polozit na radiator? sorry za blbe otazky 😅

rimmel
autor
4. pro 2009

dala som nic sa nestaloaj som ho rozobrala a nic..tak uvidm v pondelok co povie doktor 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru