Povolené břicho po porodu. Potřebuju plastiku?

misa.cekatelka
16. dub 2010

Všechny zdravím,potřebuji radu.Po porodu už budu skoro dva roky a stále mám větší povolené břicho.Přestože jsem shodila patnáct kilo,břicho zůstává.Když na sebe kouknu do zrcadla,připadá mi,jako by ke mně a k mojí postavě ani nepatřilo.Snažím se cvičit,ale dnes jsem narazila na netu na stránky kde se píše o abdiominoplastice.Fotky,které tam byly mě šokovaly,protože stejné břicho mám i já.Ale jak poznat,zda plastiku žena potřebuje nebo jestli by to šlo dlouhodobým cvičením spravit?Jsem už vážně zoufalá....Plastika se dá udělat jen,když už žena nechce otěhotnět a to já bych jednou chtěla,ale až za delší dobu.tak 5-8 let.ale co do té doby?nevím jak dál....

linduskaxxl
16. dub 2010

misa.cekatelka/ ja som tiez bola cca 5,6 rokov po porode a mala som strasne povolene brucho,takisto som cvicila ale nic to nenapravilo tak som zasla za plastickym chirurgom sa poradit a nakoniec bola z toho operacia ale mam skaredu jazvu od praveho boku az po lavy bok,brucho mam ploche a pevne i napriek tomu ze som 3 roky po operacii otehotnela a nadalej mam brusko pevne a nic z nohavic nevycnieva ale co mi vadi je ze ta jazva je v takej vyske ze nemozem nosit bikiny len cele plavky lebo ludia kukaju ze co je to za obrovsku jazvu a stalo ma to cca 15.000,-sk a to pred 5 rokmi 😎 nikdy som neolutovala ze som sa na to dala,psychycky som sa velmi vyrovnala 😉

verusky
17. dub 2010

ahoj holky,ja mam taky trochu povolene brisko,ale kdyz najdu vuli a silu cvicit,tak je to za dva,tri tydny mnohem lepsi!!tak nez nejake jizvy,radsi bych poctive cvicila a kdyz Vam nezabiraly Vase cviky,tak je vymente.a taky bych to rozhodne neriskovala,kdyz je v planu dalsi tehu,to by pak mohlo nadelat strie.ja mam bricho v pohode,ale u druheho mimca jsem vic jedla a vic pribrala a to mi pred porodem den za dnem (prenasela jsem 😒) pribyvaly strie na bocich.takhle to neprirozene zmensene brisko by to nemuselo zvladnout (linduska drzim Ti palce,at je to pred porodem v pohode!).

ygreen
18. dub 2010

misa: mě čeká plastika až porodím a dokojím a zhubnu 😉 takže to vidím tak za rok a půl. Mám po prvním porodu obrovské břicho s velkou převislou flaxou, kde jsou spadané tukové buňky, navíc mám i rozestoupené břišní svaly, takže vypadám stále jako v 5měsíci. Jediná možnost na nromální břicho je abdominoplastika. Chystám se asi ke Kufovi do Podolí. Jukni se na www.stream.cz, tak jsou k abdominoplastice videa. Pro mě je to jediné řešení, cvičení to nemůže spravit. Ale co vím od lékařů, tak se abdominoplastika doporučuje až po všech porodech. Stojí cca 50 tisíc a nikdo ti nezaručí, že se to při druhém těhotenství nestane znova. Takže jde o vyhozené peníze. A asi tam bude i nějaká doba, třeba 2-3 roky, aby to bylo i bezpečné. Já osobně ti doporučuji spíše vydržet, mít další mimčo a pak jít na plastiku 😉 A jizva je veliká, to je pravda, ale jak jsem již říkala, někdy je to jediná možnost a navíc, já sem po císaři, takže mi ji jen protáhne 😉 A že tu jizvu po císaři mám velikou, tlustší, než mají holky po abdomminoplastice v těch videích od Kufy. Ale pak jde jít i na laser, kde ti jizvu zploští. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru