Proč má moje žena po porodu jiné chovaní?

petrpanzz
9. únor 2011

-když přišla z porodnice tak byla jiná časem se uplně změnila ,až na tolik ,že
jsem druhy rok u svých rodiču a se mnou nehce být. v porodnici málem vykrvácela ,tak ji dali cizí krev. muže to být třeba tím?

smisek2011
9. únor 2011

a zajimal ses o laktacni psychozu???zkus se poptat treba i u jejiho gynekologa... ☹ drzim pesti at vse zvladnes...

mateta888
9. únor 2011

Přikláním se spíš k neléčené poporodní depresi nebo laktační psychoze. Zdá se možná jako banalita, ale u někoho je to mazec. 😖 Stačí docházet k psychologovy a ono se to srovná, případně prášky - prošla si tím kámoška, taky na to došli až po dvou letech a málem před rozvodem a ted jsou v pohodě. Přeji hodně štěstí

kristi
9. únor 2011

tezka otazka.....ptal ses ji? krvi to asi urcite nebude

kefir
9. únor 2011

a nemůže to být tím že jste se změnil vy? můj manža taky tvrdí že jsem se změnila a já zase tvrdím že se změnil on a taky nám to zkřípe. ale může to být ta laktační psychoza jak píšou holky, i když v mém případě nevím nikdy jsem nekojila . krví to určitě nebude, nejsme v americkým filmu 😀

miska73
9. únor 2011

hodně stručný popis problému...ale krví to asi nebude, já ji dostala taky a snad jsem to pořád já 😉

didi07
9. únor 2011

tak všichni jsme se podle mě po narození dítěte trochu změnili, ženské možná trochu víc, ono to ani jinak nejde - je to o prioritách ne? ale krví to teda určitě nebude 😕, to nevím zda brát jako recesi nebo vážnou otázku...

kubaka
10. únor 2011

Jako vtip dobré. 😝 pokud to myslíš vážně, tak v krvi to určitě nebude. Ze dvou vět se opravdu nedá nic usuzovat. Ale jestli jsi jí klad podobné otázky, tak nevím , nevím 😖

weri1
11. únor 2011

tuhle otázku beru jako vtip a někdo se dobře baví 😀

petruna
11. únor 2011

já myslím, že je z ní teď upííííííííííííír 😎

anatanka
12. únor 2011

Dite zenu zmeni kazdopadne a to bez vyjimky. Bohuzel ta zmena obcas vztahu vubec neprospeje.
Trochu chapu, u nas se s tehotenstvim zmenilo vse az to doslo k rozchodu. Vim, ze kdyby nebylo dite, jsme spolu dodnes. Ale v podstate porad tak nejak nevim, "kde udelali soudruzi z NDR chybu".

martaska78
13. únor 2011

Nevím, jak se tvoje žena změnila. Ale dítě změní každou z nás. Myslíme si, že jsme připravené na ten nával citu, ale je to mnohem intenzivnější než jsem čekala. Po obou dětech jsem v šestinedělí "zanedbávala" manžela, je najednou plno práce s děckem, byla jsem ještě unavená po porodu, ale manža byl v pohodě a asi s tím i počítal 😀 . Někdy se stává, že čerstvá mamina má pocit, že mimčo musí ochránit před každým i před mužem. Někdy to chce čas, někdy nějakou poradnu, hlavně klid a vše by mělo jít pomalu. Krví to určo není, zkuste to vyřešit, na mimi jste se určo hodně těšili a je škoda, že si to teď spolu neužíváte 😉

verusky
14. únor 2011

zit uz druhy rok u rodicu znamena,ze krize prerostla v rozchod,ne? ano,my zeny se porodem menime a take ocekavame od muze velke nasazeni,co psychicke podpory se tyce. a ne ze si milostpan chce prosazovat svoji.znam nekolik paru, kdy muz po porodu nebyl dobrou oporou a ta manzelstvi se cim dal vice kazila,protoze se od sebe partneri vzdalovali. v dobe po porodu jsme obzvlaste citlive (to tedy i v tehotenstvi) a pamatujeme si nektera slova a jednani velmi hluboce (tim myslim skareda slova a nepekne chovani). a nekterym muzum,bohuzel,vubec nedojde,ze zenu mohli zranit. takze zkus zpytovat svedomi, urcite jsi udelal chybu a z toho vzniklo osudne odcizeni (pripocitame-li k tomu spatnou komunikaci na obou stranach).

eloana
19. únor 2011

jeden znamy mi taky rikal,ze se jeho manzelka po porodu hrozne zmenila- jako kdyby vyplula na povrch jina osobnost. Je z toho docela spatny v podstate jsou spolu jen kvuli diteti. pred tehotenstvi pry naprosto v pohode a super...
takze se to asi nekdy stava

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru