Průjem po porodu. Je to normální?

kachnicka01
17. dub 2008

Holky, mam takovy problem - jsem 16 dni po porodu a porad mam jakoby prujem - neni to ze bych litala nekolikrat denne, ale kdyz jdu, tak to je "tekuty" ☹ je mi blby se na to ptat, ale nevim, jestli to neni nenormalni.
Mela jste to nektera? Jako ja normalne spis trpim na zacpu, tak me to prekvapuje. Myslite, ze je mozny, ze jsem porad nejak jako vnitrne nervozni a je to z toho?

Dekuju moc za rady 😅

romankav
25. dub 2008

Kachnicko, může to být tak jak říkáš, můžeš být nervózná a z toho se ti střeva hýbou trochu víc. Dál to může být způsobeno hormonálně nebo nějakou infekcí. Kup si v lékárně Smectu - je to přírodní, čištěný jíl, působí proti průjmu a proti patogenům ve střevě. Vezmi si 2x denně 1 sáček a uvidíš. Uškodit ti to nemůže a pokud kojíš, dítěti to nevadí.

kalo
25. dub 2008

Kachnicka01: já měla po porodu průjem snad 2 měsíce...Nevím proč. Jedla jsem normálně, k žádnému dr.jsem s tím nešla a srovnalo se to samo...

kacerka
25. dub 2008

Já vám teda neporadím, jen musím napsat, že Vám závidím, měla jsem totiž opačný problém a to teda fest - no nic příjemného ☹

kacka11
2. pro 2009

holky já mám taky dotaz.já jsem po porodu teprve týden,ale průjem mě taky trápí...taky nelítám každou chvilku,jíst můžu taky normálně,ale když jdu,tak mám řídkou stolici ☹ poradíte mi s tím někdo?smectu jsem nezkoušela,spíš jestliu nepomnáhají nějaká homeopatika nebo probiotika a je to normální?

luthien.k
2. pro 2009

Smecta je přírodní, nebála bych se jí 😉 Jestli je to normální, to bohužel netuším, ale co já bych byla bývala dala za řídkou stolici, já musela používat glycerinové čípky, aby to nebolelo jako čert kvůli šití a veliké modřině 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru