První menstruace po porodu velmi krátká, trvající 2 dny

eficenka
12. led 2013

Ahoj maminky, všude čtu jak první MS po porodu je dlouhá a velmi bolestivá, silná...
Jsem 3 měsíce po porodu, plně kojím... V §tetrý sem začala večer lehce špinit, přes noc nic, ve středu, čtvrtek a pátek by mi na celý den stačily snad jen 2 tampony čtvrtek i pátek v noci zase nic a dneska v sobotu taky nic....
Mohla to být menstruace? lehké krácení trvající jen 3 dny?
měl to taky někdo takto 🙂 děkuji za zkušenosti...

danw7
13. led 2013

Ahoj ano je to mozné taky jsem to mela a muze to delat i nova antikoncepce .Sice se rika ze telo po porodu se da do kupy po 6 mesicu ale neni to pravda nekdy to trva telu dele .

petrusew
13. led 2013

možné to je.

lucinka_jirackova
13. led 2013

určitě to je možné...já před těhu jsem krvácela 6-7 dní a teď? jen 3-4 dny 🙂

betysek
14. led 2013

Určitě je to možné. Já měla po porodu první menstruaci, když bylo malé 5 měsíců. Měla rýmu, málo přibírala a tak asi málo pila při kojení. A taky jsem krvácela jen 2 dny. Před těhu obvykle 3 dny hodně a pak 2-3 špinění. A dokonce se mi prodloužil i interval na 40 dní, ale mám za sebou teprve 2. menstruaci po porodu a pořád dost kojím, tak že to asi bude normální. 😉 A bolestivou jsem neměla. Měla jsem hodně bolestivé menstruace před první těhu, ale po těhu už bolesti žádné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru