Rok po porodu mám vytahanou kůži na břiše, máte radu?

veraakubik
4. črc 2012

Jsem maminka 3 deticek-Kubika-bude mu v rijnu 6let,Tynky te byly v unoru 3 roky a Adamka-v cervnu mu byl rok,takze deticky jsou celkem ,,brzy,, po sobe..Jak jsem psala-je to rok od porodu a ja mam osklivou vytahanou kuzi na brise-navic jsem mela hodne vystouply pupik a zustal mi osklivej-hodne se stydim a bojim se dovolene-plaze-plavek...Cvicila jsem,mazala a nic nepomaha..Mate nekdo nejakou radu?!Hlavne to kolem pupku me stve..Jinak v tehu jsem priblala 25kg-temer vse byly v brise...

veraakubik
autor
4. črc 2012

Nikdo nedokaze poradit?Stahne se to?!Hlavne teda ten pupik....

petromilka12
8. srp 2012

Dobrý den, dítě mám zatím jen jedno. Ale naprosto stejný problém. V těhu jsem přibrala asi 13 kg.. vše v bříšku. Všechno se srovnalo, kůži na bříšku, samotné bříško ok, jen ta oblast kolem pupíku... Poradí někdo? Co se s tím dá dělat?

lundenburg
16. srp 2012

Myslím, že máte krásnou postavu, břicho je pryč, to je hlavní a jestli je tam malilinko kůže navíc, tak too si nikdo nevšimne. Takovou hezkou postavu vám můžou závidět 18tky 🙂 Já nějak tlustnu a už mám skoro tolik co před porodem, pořád jsem unavená a prďola má rok a v noci se často budí ☹ a kojím. Takže tak. Žádné mindráky, jiné jsou na tom hůř a málokterá naopak líp 🙂 Snad jen Agáta Hanychová 🙂

ebsian
16. srp 2012

@veraakubik Bříško to je pěkně ploché, zkusila bych cryolipolýzu, nebo podobnou metodu, má prý při tom vyhladit i kůži a zpevnit, do jaké míry, to netuším. sama jsem po zhubnutí 40 kil chtěla bříško doladit, ale otěhotněla jsem a tím pádem tato metoda je vyloučena, poukaz na ni dostane máma k narozeninám 🙂
Musím tedy říct, že na takto tenké bříško jsem se nedostala po dietě, obvod byl 76cm 😉 Před dietou 115cm+-

alenalbc
13. zář 2012

Krása!! Já přibrala 26 kg a zhubla 17 a další už ne a ne..já bych to brala i s kůží navíc!! Ale obávám se, že kůže snad nejde jinak než operativně??

raduz06
18. zář 2012

Pekny den, ja mam po 1. diteti stejny problem a musim napsat, ze me to velice trapi a zakladatelku tohoto dotazu celkem dost chapu.Ja mam k tomu spodek bricha a cast mista nad pupikem samou strii a take rozestup brisnich svalu.V lete me v dvojdilnych plavkach uz nikdo nevidel. V tehotenstvi jsem pribrala jen 9 kg,pravidelne mazala, ale bricho bylo tak velke, ze to neustalo, takze mam vytahanou kuzi take. Byla jsem u me kozni pro radu, co s tim a jedina odpoved byla...na vytahanou kuzi a strie jedine PLASTIKA BRICHA.Vim, ze jsem vas asi nepotesila, ale pokud neplanujete dalsi ditko, mate finance a nebojite se operaci, jdete do toho. mejte se.Martina

kalo
18. zář 2012

@veraakubik můžu se zeptat, jestli to máš až po tom třetím porodu? Po těch dvou předchozích bylo bříško pěkné??

blahova_andrea
18. zář 2012

Teda nevím jestli je na to nějaká rada. Já mám bříško spíš vystouplé, jako bych zase čekala, ale kůže docela ujde. Nechci tě zklamat, ale kamarádka je maminka dvou dětí a má bříško podobné jako ty. Záviděla mi to moje, že mě bude stačit cvičit, ale že ona s tou kůží těžko něco nadělá, tak nevím jestli to fakt zkoušela a informovala se, nebo to byl její pocit. Každopádně se nestyď. Na blbce okolo se vykašli. Já vím, že je to těžký, sama jsem samej mindrák. Ale vždy si řekni, že je to daň za ty tvoje tři zdravá zlatíčka, co máš doma a že to není to nejhorší, co se mohlo stát 😉 Já myslím, že u maminky podobné nedostatky dokáže každý pochopit. Já spíš nedokážu pochopit, když mají silné nedostatky dneska slečny v nácti a tu jejich nesoudnost, jak je ještě ukazují. Jak se k bříšku staví partner? I to dokáže se sebevědomím pomoct, pokud on to neřeší, bříško hladí.

beeruska
5. led 2013

Úplně chápu, po dvou dětech mám kůži kolem pupíku vytahanou, ještě více než na fotce a navíc je břicho stále vystouplé,hlavně nad pupíkem a povislá kůže pod pupíkem,mám cca 1,5cm rozestup břišních svalů a obávám se, že jediné co pomůže je plastika ☹

belinduska
26. bře 2013

@beeruska na ten rozestup vypadá, že mi zabralo rehabilitační cvičení na bederní páteř (které posiluje zároveň zádové i břišní svaly, nejsou to sedy lehy, ale takové kompexní cviky na několik svalů najednou), měla jsem na břiše v lehu při zvednuté hlavě u pupíku rozestup asi tak na čtyři prsty, teď už jen na jeden a půl, snad se to zatáhne úplně ... doporučuji si nechat napsat rehabilitaci a nebo se domluvit s fyzioterapeutkou a zaplatit si pár rehabilitací, vyplatí se to ... na kůži asi nezabere nic, mám taky pěkný visící kožený vak .... ☹

beeruska
27. bře 2013
veronikazave
6. čer 2013

Tak takto přesně vypadám. 25kg v těhu. Teď už na své váze. Cvičím, cardio a posilovací na celé tělo. Kromě přimáků, mám rozestup max 2 prsty. Tak jedu šikmé, mažu si to žindavovou mastí. Je to sice na hemeroidy a atopický exém, ale slyšela jsem na to dobré ohlasy a že to tu kůži natáhne a strie zesvětlá 🙂 Tak mažu a budu doufat, že mi to pomůže. Psala jsem si s jednou slečnou a měla to samé, strie a popraskanou kůži a po nějaké době cvičení měla krásnou naplou kůži na břichu a říkala, že to jde, pomalu ale jde to 🙂 tak asi poradím takto, cvičit cvičit a zkusit tu mast 🙂
Jinak ten pupík mám uplně stejně. Kolem něho prohlubeň, nahoře vytahná kůže, jak kdybych tam měla další díru a prostě na pohled fakt nehezký. (taky přemýšlím, že si koupím monokiny místo opalovaček :D ) trochu jsem se bála pupeční kýly, ale nic tam nenahmatám a ani mě nic nebolí, tak snad to bude dobré. A jak koukám tak je to fakt jak kdybych se fotila já. 😲

majki636
5. bře 2017
Uživatel majki636 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od majki636.

Mně teda cvičení ani mazání taky nepomohlo. Nepřemýšlela jsi třeba nad plastikou ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru