Roztržený a zašitý děložní čípek po 4 týdnech krvácí

hlavinka
30. led 2009

Ahoj holky, pri porodu v Podoli mi praskl cipek, tak mi ho sili. Ted je to 4 tydny a zacla jsem z cipku krvacet, ze pry vypadavaji stehy. Celou dobu nic, az ted. Zda se mi to dost dlouho, kdyz ostatni stehy se vstrebaly ci vypadly do cca 10 dnu.
Hrozi mi, ze kdyz neprestanu krvacet behem dne dvou, ze mi ho budou sit znovu.
Mate s tim nektera zkusenost? Sili mi ho totiz za ziva a byla to dost sila. Sili nektere z vas cipek v narkoze?

Dekuju
🙂

karot
30. led 2009

Ahojky,
mě ho šili v narkóze po konizaci před 4.dny.Zákrok trval necelou půlhodinu.Den po tom jsem v čípku cítila záškuby a pak jsem začala špinit.Trochu mi to přijde jako očistky,.................na klasické krvácení při MS to nevypadá.
Když mě propouštěli domů,tak mi setřička řekla,že mi stehy začnou vypadávát 7.-10.den a pokud začnu krvácet(prý to teče pak jako z kouhoutku,když ten čípek nesroste),mám se k nim urychleně vrátit. 🙄

animatua
30. led 2009

hlavinko to je des co musis zazivat 😒 drz se!!! 😵

josefa
30. led 2009

hlavinko, ja sice nevim co vsechno mi sili, vnitrni poraneni jsem mela, cipek taky + nastrih, siti me bolelo, ale ne kdyz prochazela jehla, ale kdyz dr. utahoval stehy.........jen jsem chtela rict, ze jsem krvacela stridave cely sestinedeli, mozna jeste nejaky den navic....

hlavinka
autor
30. led 2009

Josefko: dekuju za info 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru