• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sex po porodu, máte s ním taky problém? Poraďte

4. dubna 2012 
@llluckaaa ale já jsem se taky zahojila docela rychle, ale doteď mě jizva občas bolí, tahá to, je to hnusný ( zahojené, ale hnusné) prostě žádný med. A @kasparci ono to platí i naopak - sekci bez "důvodu" může chtít jen někdo, kdo zažil přirozený porod :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diviska Jasný, však jo. Vždyť jsem to psala. Kdybych zažila CS, tak třeba mluvím taky jinak.
4. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasparci ono hlavně jde i o miminko, ale to všechno jistě víš :slight_smile: tak ať se konečně zbrcháš a zapomeneš na to ošklivé!
4. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam se ke kasparci - krasna prezdivka:slight_smile:, prvni dite spontanne, druhe CS a jsem jednoznacne pro CS, mela jsem velice narocny prvni porod, predlouhe siti v celkove narkoze a az po vic jak pul roce jsem se dala do kupy, sex zacal fungovat az nekdy kolem 1 roku veku dcery. CS byl beztraumatovy, i kdyz rekonvalescence je asi fakt narocnejsi, ale pro druhorodicku uz je vse vzdy jednodussi, takze proste stejne jede:slight_smile:

A k tematu - az tak rok po porodu bylo vse ok, obecne u me po odstaveni - kdyz se sliznice zase zvlhcily:slight_smile:
4. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mahulena Dík za "pochvalu":slight_smile:
4. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diviska Tak jasně že jde o miminko!
4. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alamo psychika je teda pěkná mrška :slight_smile: No odzkoušíme, koupíme lahvinku vína a až malej usne, pokusíme se pokročit :slight_smile: Moc děkuju za rady , snad se to brzy srovná,asi to chce trpělivost :slight_smile:
4. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasparci no jo, tak tos měla asi těžký porod. Já na porod zapomněla tak do týdne, ale na šestinedělí nezapomenu do konce života... :grinning:
4. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek