Sex po porodu, máte s ním taky problém? Poraďte

monulka003
5. led 2012

jsem 4,5 měsíce po porodu (dost těžkém-klešťovém) a nemám absolutně chuť do sexu...štve mě to a nevím co s tím, hledám holky s podobným problémem na pokec a možná najdu řešení.... 😨

crawler
5. led 2012

je bolestivý a proto nemáš chuť? nebo je to psychický blok?

ffiinnkkaa
5. led 2012

Byla o tom hezká diskuze v Sama doma - ještě rok a půl po porodu pokud nechceš tak nemáš

evulina77
5. led 2012

začít pomalinku, někdy to trvá docela dlouho, než to bude zase fajn. Pokud náš bolesti, zašla bych k doktorovi, jestli není něco špatnýho s jizvou (předpokládám, že tě šili). Pokud je to psychického rázu, tak pomůže čas...
Jinak chuť na sex je nepřímo úměrná s věkem mimča a vaše prtě je hodně malý... 😀
Bude líp!!!!

dlabinecka
5. led 2012

@monulka003 já měla holčičku taky kleštěma. nešlo to půl roku, bolelo to a i proto jsem se tomu vyhýbala. naštěstí manžel byl chápavý. Po půl roce se to, ale uplně obrátilo a my doháněli, co zameškali, až z toho má Eliška brášku 😉

llluckaaa
5. led 2012

Taky s tím bojuju. Nejde ani tak o bolest, jako že spíš mám plno jiných starostí, jsem dost unavená a večer, když děti konečně usnou, jsem ráda, že si můžu jít sednout na gauč nebo spát. Na nějaké hrátky mě moc neužije, bohužel. Chudák manžel ☹

monulka003
autor
5. led 2012

@crawler trochu bolestivý to je, ale spíš se bojím, občas mám chuť, ale spíš takovou duševní, když přijde na věc nejraději bych utekla
@ffiinnkkaa jako že když nechceš, tak nemáš mít sex? proč? nějak nechápu 🙂
@evulina77 šili mě až moc, mám i vnitřní šití a to dost velký, malá měla 4 kila, doktorka mě navíc postrašila tím, že budu při styku krvácet a pak by mi tu jizvu museli nějak spravit
@dlabinecka a co předcházelo tomu obratu? prostě jen tak ze dne na den???

ffiinnkkaa
5. led 2012

@monulka003 Tak když na to nemáš chuť nevidím důvod to dělat 🙂

dlabinecka
5. led 2012

@monulka003 V podstatě ano. Přišla na mě chut, tak jsme to pomaličku zkusili a najednou to šlo a bylo to hrozně hezký. MAnžel byl velmi opatrný (byl u porodu a věděl, co jsem tam prožila). Hlavně opravdu netlač na pilu. Já si taky často říkala, že bych chtěla, ale jak na mě manžel sáhnul, tak jsem měla tmu před očima.. Zkuste spíš počkat, at to ještě nezhoršíte...

monulka003
autor
5. led 2012

@ffiinnkkaa tj, rozumím, ale než přijít o chlapa, tak se asi raději nějak přemůžu, o to huř to ale pak půjde dát do normálu ☹

@dlabinecka u nás je problém v tom, že když mám chuť tak on většinou není doma, můj byl taky u porodu, ale asi mu to nepřišlo tak hrozný nebo nevím, už nemíní čekat ani mě chápat a je naštvaný když řeknu ne ☹

ffiinnkkaa
5. led 2012

@monulka003 jak přijít o chlapa? Ten chlap snad musí mít pochopení..pokud se dle mého přemůžeš bude to jen horší a horší mě se líbí jak to psala @dlabinecka netlačit na pilu a až budeš mít chuť tak chuť bude

jeudi
5. led 2012

holky me se do toho nechce mmoc nikdy asi je to tim ze uz jsme spolu dyl a uz tam neni ta jiskra co byla na zacatku ,pokud pro to ma manzel pochopeni tak se do niceho nenut ,bylo by to pro oba asi pak neprijemne

monulka003
autor
5. led 2012

@jeudi no mu už právě asi došla trpělivost a myslí si, že mě donutí do sexu tím, že se naštve a začne říkat, že půjde jinam

jeudi
5. led 2012

@monulka003 no to jsem si zazila taky 🙂 tak jsem rekla tak di 🙂 a bylo to .a jestli s nekym nekdy opravdu nekdy byl nebo nebyl to nevim nepidim po tom .co oci nevidi srdce neboli 🙂 ja mu verim a to mi staci 🙂

moudivlacek
5. led 2012

@monulka003 😢 chjo to je sakramentsky,ale proboha musi pochopit, porodilas dite,staras se o nej, jako nucenim se niceho nedocili a jak vidis z reakci ostatnich mamin,je to uplne normalni, chce to cas a vice trpelivosti u partnera

leiladelly
5. led 2012

@monulka003 promiň, ale to je ÓBR vůl.....A co nějaká úcta k ženě, která mu porodila dítě a ještě není fit, to mu asi moc neříká...já sice chápu, že má potřebu sexu, ale od toho je člověk a ne orangutan, aby se ovládal.

zuzi82
5. led 2012

@monulka003 Dcerka je fakt ještě hodně malá, takže chápu, že to je o strachu a i o vyčerpání. My si první opravdu skvělý sexík zažili, když jsme v šesti měsících dali syna na noc k rodičům, zašli si na véču, do kina a pak se na sebe vrhli a bylo to super. Ještě teď vzpomínám, jak jsme si ten večer užili. Třeba by vám to taky pomohlo. Ale já nekojila, takže bylo jedno, kdo dá malému v noci flašku. 😉

monulka003
autor
5. led 2012

@jeudi já mám z jeho nevěry panický strach, naši se kvůli nevěře rozvedli a celé dětství jsem to poslouchala
@moudivlacek ale podle jeho slov jsem chtěla dítě já a tak si nemám stěžovat
@leiladelly úctu nemá ani k vlastní matce, natož ke mě

No je to nahouby, ale aťz je jaký je, neřeší to můj problém, mě to s tím sexem štve a něco s tím chci udělat.... zní to blbě, ale přemýšlím o nevěře...to je asi jediný způsob jak zjistit, jestli je chyba ve mě, nebo v mém protějšku

jeudi
5. led 2012

ja si myslim ze ty chlapi tohle nak nedokazou pochopit nerikam ze nejsou vyjimky ,ale az by si to vyzkouseli oni sami byt na nasem miste a od rana do vecera byly s detma ,poslouchali jejich upiskane hlasky a vecer se trapily s tim jestli budou spat nebo nebudou ,ja osobne jsem taky rada kdyz to vecer ztichne a ja mam klid ,muj muz uz jezdi asi pul roku pracovat do nemecka a ja jsem pres tyden sama ,musim rict ,ze mi to vyhovuje jak jen to jde .o vikendu jsme spolu a uzivame si jeden druheho a pres tyden mam od nej klid 🙂 zadne reci okolo proc jeste neni vareno proc neni uklizeno proc sem si sla odpol s detma lehnout ,proste pohoda 🙂 a vam maminky co mate takovy problem moc preju at se to casem srovna 🙂

monulka003
autor
5. led 2012

@zuzi82 já taky nekojím, takže o to by nešlo, ale spíš o to, že do kina ani jinam ho nedostanu ani náhodou a na večeři by šel jen tak kde točí pivní speciály a nakonec bych jedla jen já sama, protože on by tam byl kvůli pivu 😒 😒

moudivlacek
5. led 2012

@monulka003 a on dite nechtel??? sama si k nemu snad neprisla ne
no z nevery mas strach u nej a sama bys to udelala 😲
nevim ja bych par mesicu pockala, urcite se to srovna

jeudi
5. led 2012

@monulka003 mozna by pomohlo kdyby jste si sedli a popovidali si o tom,jake mas pocity a proc to tak je ,ja vim to se mi to radi ,ale za zkousku nic nedas

kocicinka
5. led 2012

@monulka003 asi tak, jak psala leiladelly. Taky to moc nechápu.

moudivlacek
5. led 2012

@monulka003 to je pak tezky,kdyz ho ani nikam nevytahnes... jako potrebujes vypadnout z toho stereotypu,znam tu u sebe,to pak neni nalada na nic,jen litat cely den kolem ditka, ja si taky myslim, ze by se tim uvolnila atmosfera a slo by to lip, zkus to navrhnout, neco chce,tak by se mel taky snazit ne?

dlabinecka
5. led 2012

@monulka003 Tak to je hodně špatný. opravdu je asi jediné řešení a to popovídat si o tom 😉

martina_z
5. led 2012

Chut by byla, cas bohuzel moc ne - dite cele vecery proplace a vetsinou neusne pred pulnoci, ale to uz jsme tak unaveni, ze si dame akorat pusu a jdeme rychle spat. Jedine vikendy, kdyz mrnous dopoledne spi.

zuzi82
5. led 2012

@monulka003 Promiň možná se pletu, ale jak to tady tak čtu, tak začínám mít pocit, že problém není v sexu ale spíš v tom partnerství jako takovém. 😖 Pak je těžké radit. Asi to chce si uvědomit, jestli spolu vůbec chcete být.

denousek
5. led 2012

@monulka003 tak jsem to trossku procetla a nic s tim neuddelas mas podbnyho chapa jako ja... silacký řeči že pujde jinam si ale muze nechat od cesty...vydirání to by jim šlo.... když te bude nutit bude to jen horší a budeš k tomu mit navzdycky odpor!!!!!

verled
5. led 2012

@zuzi82 @monulka003 moje řeč, proč s nim jsi, když je takovej jak píšeš?

jeudi
5. led 2012

@denousek souhlasim ja taky musim chtit sama a jak me nekdo do neceho nuti tak je po vasni

monulka003
autor
5. led 2012

@zuzi82 co se týče vztahu, tak problém je spíš v tom, že jsme dřív byli kamarádi co spolu chodili do hospody a jezdili po výletech, pak jsme se dali dohromady a dokud jsem neotěhotněla tak to fungovalo v podstatě stejně a klapalo to, v momentě kdy jsem otěhotněla, tak najednou nebyly hospody, ani moc výlety a teď zase nechce pochopit, že s miminem se toho moc dělat taky nedá...prostě je najednou všechno jinak a to on nějak nezvládá....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru