Sex po porodu, máte s ním taky problém? Poraďte

monulka003
5. led 2012

jsem 4,5 měsíce po porodu (dost těžkém-klešťovém) a nemám absolutně chuť do sexu...štve mě to a nevím co s tím, hledám holky s podobným problémem na pokec a možná najdu řešení.... 😨

diviska
4. dub 2012

@llluckaaa ale já jsem se taky zahojila docela rychle, ale doteď mě jizva občas bolí, tahá to, je to hnusný ( zahojené, ale hnusné) prostě žádný med. A @kasparci ono to platí i naopak - sekci bez "důvodu" může chtít jen někdo, kdo zažil přirozený porod 🙂

kasparci
4. dub 2012

@diviska Jasný, však jo. Vždyť jsem to psala. Kdybych zažila CS, tak třeba mluvím taky jinak.

diviska
4. dub 2012

@kasparci ono hlavně jde i o miminko, ale to všechno jistě víš 🙂 tak ať se konečně zbrcháš a zapomeneš na to ošklivé!

mahulena
4. dub 2012

pridavam se ke kasparci - krasna prezdivka🙂, prvni dite spontanne, druhe CS a jsem jednoznacne pro CS, mela jsem velice narocny prvni porod, predlouhe siti v celkove narkoze a az po vic jak pul roce jsem se dala do kupy, sex zacal fungovat az nekdy kolem 1 roku veku dcery. CS byl beztraumatovy, i kdyz rekonvalescence je asi fakt narocnejsi, ale pro druhorodicku uz je vse vzdy jednodussi, takze proste stejne jede🙂

A k tematu - az tak rok po porodu bylo vse ok, obecne u me po odstaveni - kdyz se sliznice zase zvlhcily🙂

kasparci
4. dub 2012

@mahulena Dík za "pochvalu"🙂

kasparci
4. dub 2012

@diviska Tak jasně že jde o miminko!

slundo
4. dub 2012

@alamo psychika je teda pěkná mrška 🙂 No odzkoušíme, koupíme lahvinku vína a až malej usne, pokusíme se pokročit 🙂 Moc děkuju za rady , snad se to brzy srovná,asi to chce trpělivost 🙂

jop
4. dub 2012

@kasparci no jo, tak tos měla asi těžký porod. Já na porod zapomněla tak do týdne, ale na šestinedělí nezapomenu do konce života... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru