Sex po porodu. Máte s tím problém?

0401
14. srp 2006

Nevím, jestli se sem hodí tohle téma, ale mám problém se sexem po porodu. Svůj problém jsem omylem načala na PARAGRAFECH 😒 tak mi své rady posílejte sem. Dík.

deathy
24. čer 2009

momin, no jo, není o sexu...ALE...víme že 😀 No mě v sobotu řekl krásnou věc..že jako kdybych se mu nelíbila nebo tak něco, tak že přece se mnou nebude a nebude mě otlapkávat a něco po mě pořád chtít. No, jako jo, hezký, fakt mě to potěšilo. Ale bohužel, nic nevyřešilo.

Asi to budu řešit tak, že se "posilnim" pivem. Kojim, ale jako sem tam si to jedno velký dám, dyť je to zdraví, lepší než nějaká limoška. A minule sem teda jako neodolala a dala si dvě, a musim teda říct, že nohy mi pěkně tancovali. A byla bych i svolná 😀 Bohužel, nějak druhá strana usnula dřív než já uložila dítě atd. 😀 😀

aji81
29. čer 2009

deathy prosím Tě, Ty máš tělísko? Mě se právě nechce brát antiko ale zase bych chtěla tak za rok dítě cca. To bych mohla taky? Jsem četkla, že ho doktoři neradi dávají mladým ženám, co by ještě v budoucnu chtěli rodinu, že je riziko zánětu??

ferinka
29. čer 2009

no holky po porodu jen jednou(to spíš aby byl klid 😝) a to má malý 3 1/2 týdne a před porodem cca 3 měsíce taky nic 😅
Manža už z toho taky začíná mít nerva a večer co večer se snaží,ale ta chuť u mě je prostě na bodu mrazu ☹

deathy
29. čer 2009

aji81, jo jo, mám. Jako v podstatě vše ok, už se to i celkem srovnalo, že "neteču", jen mám divnej pocit, že sem z něj fakt přibrala, zadek a nohy...Dokonce sem včera objevila strie na stehnu!!!!!! BOŽE!!! Měla sem z toho asi tak půlhodinovej šok.
No, ale jako dr. se nijak nebránil, taky proč když z toho mají prachy že. Ale takhle, nedávají - nebo nedoporučují to holkám/ženám, co ještě nerodily. Protože porodní cesty sou prostě "nepoužitý" a to zavádění...nevim nevim. Nechtěla bych to zkoušet. A prostě to neni dobrý.
A jinak s tělískem klidně za rok dítko můžeš, ačkoli je na 5 let. Vyndáš a si okamžitě plodná, né jako u pilulí.
Je víc druhů tělisek, já mám Mirenu - ta je drahá a s hormonem. Pak je nějaký bez hormonu, levnější... Ale o tom se dozvíš více v nějaký diskuzi (aby to tu někomu nevadilo 😀 )

Jinak k sexu...ferinko, já v těhu sex cca 3x? Prostě sem nemohla. Takže přítel fakt držel docela dlouho.
Ale já to fakt prubla s tim pivem. Mamina si dala v posteli jednoho lahváče a hle...včera moooc fajn sex 😀
Jako můžu jen doporučit, jinak by fakt asi k sexu ani nedošlo - opět, ale toto bylo dobrý.

ferinka
29. čer 2009

aby ze mě za chvíli nebyla alkoholička... 😅 😀 😀 😀

deathy
29. čer 2009

ferinka, to snad neeee 😀 😀 Pivo neni špatný a ani prckovi to jedno pivo neuškodí, naopak dneska mě nechala spát do 11 😀

samik2008
29. čer 2009

Aji81...já mám taky tělísko už druhé..po prvním porodu jsem si ho nechala dát a měla ho něco přes 2 roky a po druhém porodu sem si ho nechala taky dát.Jsem s tím spokojená.A souhlasím s deathy že se tělíska nedávají ženám které ještě nerodily..určitě až po porodu.A stejně tak i s tím jestli ho budeš mít rok nebo dva..to je jedno,jak se rozhodnete pro druhé dítko,stačí zajít za dr.a ten ho vytáhne..nemusíš čekat 5 let.

Deathy..uvidíš že časem to půjdu i bez piva...přitel tě má rád určitě stejně jako předtím i když máš nějaký nedostatek na těle po porodu(prosím neuraž se,nemyslela sem to zle).To víš že u mě se taky najde něco,ale neřeším to..mám jiný prsa(menší)a břicho taky není tak pevné,ale co nadělám.Mám dvě krásný a zdravý děti a to je důležité.

ferinka
29. čer 2009

Tak sem si dala pivčo a mám spíš akorát motáka... 😅 😕 😀 😀 😀

aduuska
29. čer 2009

Ahojte baby, tak ja sa k Vám pripájam. Akurát, že problém nemám ja ale môj muž. On totiž úplne stratil chuť na sex. Rodila som cisárskym takže bolesti po šestonedelí som sa nebála. Som taká nasratá, lebo sa môžem pred ním prechádzať aj nahá a s ním to nič neurobí a mňa to teda dosť štve a trápi. Musela som sa už niekde vyrozprávať, lebo ma ide poraziť od zlosti. Svoju pôvodnú váhu už mám a telo mám myslím tiež celkom v pohode. No niekto má asi iný názor. Netuším čo robiť.....

katka1981
29. čer 2009

aduuska, netrap sa, uplne staci ze je nevyspaty a v tom moze byt problem. S tvojim telom to urcite nic nema spolocne.

ferinka
30. čer 2009

Tak zase nic... 😅

momin
30. čer 2009

deathy nasla si strie? 😀 Ja ani hledat nemusim.... 😀 mam je vsude....

ferinka
30. čer 2009

Hmm tak hledat taky opravdu nemusím,čumí na mě z obou boků a to nemluvím o celulitidě co si oblíbila mojí prdel a stehna 😖 😀 😀

deathy
30. čer 2009

samiku, jo časem bez piva jo, ale zatím mi dělá i dobře, a aspoň se na něco zmůžu a neřeším tělo 😀
Jinak sem se tě chtěla zeptat ohledně toho tělíska...měla si Mirenu s hormonama? Já jen jestli si přibrala... Po porodu sem se spíš tak jako zmenšovala tak jak je normální, a nohy a zadek byl stejnej jako předtim. Ale od tý doby co mám tělísko, no prostě zadek a nohy fakt narostli...dost mě to děsí, aby to nepokračovalo, protože se bojim, že když by to bylo hormonem, tak to asi těžko shodim a dát pryč tělísko...uff ty peníze 😖 😠 😒 Ale nerada bych byla jako koule...

momin, no já jako sem taky jak zebra - břicho, boky. Ale takhle jako divně schovaně na noze, resp. pod zadkem, no fakt mě to překvapilo co to tam dělá!!!?? Chjo, ty strie sou fakt děěěěsnýýýý!!!!!

ferinko, celu mám taky, právě jak mi narostl teď ten zadek, no tak fakt se mi to nelíbí.
Pivo ti nezabralo? 😀

sunnyna
30. čer 2009

Ahojte baby,ja mám takú otázočku trošku intymnú,neostane mi po pôrode vačšia vagína??? 🙂

aji81
1. črc 2009

ahaaa, tak to bych si to tělísko taky nechala dát-díky🙂 a bolelo to? se vkládá asi při menstruaci ne? a kolik to stojí? 😉

samik2008
1. črc 2009

deathy..ty máš asi to tělísko co stojí okolo 5 tis. ne?Já mám teda za 1700,-,nepřibrala sem vůbec nic

aji81..mě zavádění vůbec nebolelo,dokonce za chvilinku bylo po tom a sem se divila že už je to,mě to dr.zaváděl ke konci menstruace a ceny jsou různé.Já sem poprvé dala za úplně obyčejné 500,- a bylo to v pohodě.

momin
1. črc 2009

deathy me se zase udelaly 2 strie svisle nad pupike.... 😀 Ale az po porodu,.. taky zahada....
sunnyna myslim ze se to casem urcite upravi.... 😀

zuzu333
1. črc 2009

ahoj baby,chcem sa spytat,ze ci je normalne,ze nemam chut na sex po cisarskom reze a to uz skoro rok?

deathy
2. črc 2009

sunnyna, hele, já mám spíš opačný "problém" 😀

aji, mě to dr. zaváděl těsně po 6ti nedělí, menzes sem neměla. Čím dřív po porodu, tím líp. A jako je to nepříjemný, ale dá se to vydržet.

samik, jo jo, já mám za 6300,- 😖 Právě kvůli tý ceně se modlim, aby to přibrání nebylo z toho, protože jako vyndat teď a mít to předplacený stejně ještě na 5 let...ty prachy mi nikdo nevrátí. No tak snad už nebudu kynout... 😒 ☹

momin, mě se po porodu udělala ta jedna tam dole pod zadkem jak sem psala, a jinak taky na prsou jak se to různě nalejvá a vylejvá 😀

zuzu, člověk má mnohem jiný starosti než sex, takže klidně na něj chuť mít nemusíš a není to tím že si měla CŘ.

samik2008
2. črc 2009

deathy a můžu se zeptat máš u toho měsíčky?někdo mi říkal že u tady toho by neměly být ale nevím jestli je to pravda.

zuzu..císařem to určitě není!!!

heliik
8. črc 2009

Ahoj holky, doufám, že vám nebude vadit, když se taky připojím.. 😅
Jsem po porodu něco málo přes 14.dní, a musím říct, že chuť na sex mám fakt obrovskou, a přítel taky, jen jsme si řekli, že ještě tak 14dní počkáme a vyzkoušíme jak to půjde.. Ale musím říct, že se fakt bojím bolesti jak blázen...

A s tím tělískem, taky uvažuji, že bych si ho nechala zavést, rozhodně lepší, než pilule, takhle na to aspoň nemusím myslet,že si musím vzít prášek, což u mě bylo občas těžké. 😀 Zajímalo by mě jakou dobu po porodu se zavádí?? Hned po 6tinedělí?? Nebo se ještě pak musí čekat?? Nevíte??
Doufám, že někomu neva, že píšu o tělísku, když je to jiné téma, ale když to tu tak rozebíráte.. 🙂

ferinka
8. črc 2009

nic a nic a nic... 😅

reruna
8. črc 2009

heliik se sexem ti všichni lékaři přísně řeknou počkat až po šestinedělí, nebezpečí infekce je příliš velké, bolesti se bojíš a infekce ne? Tělísko se samozřejmě dříve než po šestinedělí taky nezavádí, počkej na prohlídku po šestinedělí, dr. ti řekne,jestli je vše v pořádku a můžete začít se sexem a domluvíte se na tělísku, jsou i jiné způsoby, jak si s přítelem můžete užívat bez nebezpečí 🙂

ojo
8. črc 2009

ahojky, když jsem byla u dr. na kontrole před koncem šestinedělí, tak se mě ptal, jestli už jsme zkoušeli sex...nijak přísně se k tomu nestavěl 😅 ...my jsme to vyzkoušeli přesně na konec šestinedělí a pohoda, žádná bolest, ani jiný divný pocity 🙂 a to jsem byla nastřižená skoro až k zadku a nemohla jsem 14dní po porodu vůbec sedět... 😅

lidus2
8. črc 2009

ahojik,tak ja jsem po porodu skoro 12tydnu,chute by byli,bolesti pri sexu taky nemam,ale jsem jaksi "sucha" 😔 😖 nez se rozjedeme,tak to trva treba pul hodky 🙂 pak samotny sex a odpadnu jak po sto jarnich kilometrech 😀 😀 pouzivame lubr,.gel a kondomy a pak je to ok 😀 behem tehu jsme meli sex zakazany,takze to pomalinku dohanime 🙂
jinak HA jsem zezacatku brala Azalii ,kvuli kojeni a ta mi po 10dnech zacala delat neplechu.Krvacela jsem,malej me odmital,tak jsem volala dr.,ze jsem to dostala a jestli to mam brat dal a ona mi rekla,ze to nejni normalni menstruace a ze se to stava,at vydrzim a jestli to neprejde,at ji vysadim.Tyden jsem krvacela jak nikdy v zivote,vysadila jsem ji a v patek si jdu pro jinou HA,asi se vratim ke sve puvodni 🙂 jsem na to zvedava

eatygrenee
9. črc 2009

Ahoj, já bych při kojení nebrala žádnou HA. Včera jsem o tom mluvila s MUDr. a ta mi řekla, že jakákoli HA jde do mléka, i ta nejšetrnější jen s žensk. hormony a to ona by svému dítěti v mléce pít nedávala, ale rozh. že je na mě. A hlavně u těch novějších HA se ještě moc neví důsledky v delším čas. úseku....takže mi budeme asi o kondomu:( co budu kojit, to ten pul rok-rok snad vydržím...Pro mimi to nej 😉 A včera jsme se poprvé po porodu a manželem milovali, zítra mi končí šestinedělí, tak jsme na to hupli..chutě byli, bolesti taky žádné- i když jsme byli hodně opatrní. Jen my to stejně přišlo "jiné", jako že jsem trošku taková znecitlivělá, že ho méně cítím....máte to někdo obdobně a upraví se to???kdy jste tak dostali MS po tom co jste kojili?

zuzi118
17. črc 2009

no tak ja som na tom so sexom blede. Pocas tehu nechcel muz a teraz zas nechcem ja. Jednak som unavena a nemam chut, potom ma to dole boli (je mozne ze som este uzsia nez predtym, sa mi to nechce verit) a za dalsie mam dost komplexy z postavy. Prsia sa mi natiahli hned ako som otehotnela, uz vtedy som mala Ecka a nechcite si predstavit co mam teraz... su az po pupok ☹ ☹ ☹ , navyse mam velmi jemny typ pokozky a tak sa mi spravili strie uuuplne vsade. Mala som paskave prsia a stehne este z puberty, ale teraz mam paskave uplne vsetko...

fakt si ani neviem predstavit, ci este niekedy budem mat vasnivy sex. ☹

t.g.milena
18. črc 2009

ahoj holky,no já mám problém ještě teď v těhu,a tak se chci zeptat jestli mám valit k doktorovi nebo to přejde a je chyba jen v tom,že já mám s manželem sex pořád.Jedná se mě o to,že jsem skoro ve 4měsíci (teprve),ale začalo mě bolet v podbříšku a mám i špinění,ale jen když se tam vytřu,jinak ne.Tak prosím o odpověď,a nezlobte se že se ptám tady,nevím kam jinam se obrátit.Jinak píši na Porod v Irsku a tam mě nikdo ještě neodpověděl,tak kdyby některá z vás byla od tud,mrknite tam.Díky moc a všem držím palce je to mazec.

devita
18. črc 2009

zuzi,neblazni,chce ta manzel?ja som na tom rovnako a moja polovicka mi povedala,ze nie o vyzore je pritazlivost.Takze hlavu hore.

t.g.milena,radsej by som sla za lekarom,ak sa objavi spinenie len v case ked mala byt menstruacia je to v pohode,ale ak mimo,tak tam moze byt riziko potratu a nech si to radsej odsleduje lekar.aspon ja by som to riesila takto.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru