Sex po porodu. Máte s tím problém?

0401
14. srp 2006

Nevím, jestli se sem hodí tohle téma, ale mám problém se sexem po porodu. Svůj problém jsem omylem načala na PARAGRAFECH 😒 tak mi své rady posílejte sem. Dík.

luciferkax
12. pro 2011

@marianna222 j a som po dvoch pôrodoch a stále je to takmer rovnakém, manžel sa nesťažuje 🙂

landrea
12. pro 2011

@luciferkax aj u mna po prvok krpcovi bolo zozadu nic moc, kvoli natrihu, akoby lekar zastopkal viac 🙂. ale upravilo sa to , treba trenovat :O) . a pri druhom tehu som natrih nechcela, robila som vela pre to aby nebol uz v tehotentve. a podarilo sa, ziadne rozjazdenie ani netrebalo :O).

missymici
6. srp 2012

Ahoj,meli jste nektera pohl.styk uz v šetinedelí kdyz jste uz zahojena a krvaceni uz ustoupilo a je jen ruzovej výtok? 😅

jennyska
14. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s tématem, které zde probíráte a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o daném tématu píšeme se všema maminkama i zkušenosti s ním? 🙂 Když jsou tyto zkušenosti ve Wiki Modrého koníka, je to daleko přehlednější než fórum, protože se dá vše rychle a přehledně dohledat...

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost se sexem po porodu zde: https://www.modrykonik.cz/sex-po-porodu , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy hlavně ohledně zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině žen...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru