Sex po porodu. Máte s tím problém?

0401
14. srp 2006

Nevím, jestli se sem hodí tohle téma, ale mám problém se sexem po porodu. Svůj problém jsem omylem načala na PARAGRAFECH 😒 tak mi své rady posílejte sem. Dík.

aviv
4. čer 2009

první milování po šestinedělí byla hrůza - strašná bolest ☹ Trvalo hodně dlouho, než jsem si začala zase sex užívat. Teď, rok a kousek po porodu je to jiné než bývalo před pouze v tom, že večer bývám hodně unavená a chybí mi chuť na cokoliv - ale pokud se milujeme v sobotu, nejlépe hned po obědě dokud malá spí, nemá to chybu 😉

deathy
5. čer 2009

Tak mi už jeden pokus "o" měli někdy hned po šestinedělí. To nedopadlo nijak, lehký náznak, ale toť vše. Asi víc jak dva týdny mám tělísko, takže sme se stejně o nic nepokoušeli, jelikož nějaký to krvácení bohužel bylo, ale včera... Ano, úspěch! Sice ne na poprvé, přítel konstatoval, že "sem" menší, a teda začátek nebyl moc příjemnej. Ale po nějaký chvilce se to dalo a já řekla, že chvíli budu masochista a bylo to nakonec fajn.
Sice se nehrnu do dalšího, ale první krůček vykročen, už musí být jen líp 😀 No a podávání dudlíku "při", máme postýlku hned vedle postele...to je taková srandovní vsuvka 😀

jancici
5. čer 2009

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli je možné dostat menstruaci pěttýdnů po porodu.S manželem jsme to nevydržel.Začala jsemasiza dva dny trochu krvácet.Nevím zda je to sexem???
Jinak poprvé jsem se bála,ale chuť byla silnější,ale dobry a bolelo to jen trošku na začátku.

deathy
5. čer 2009

Teda, nejsem znalec, ale můj laický názor je, že 5 týdnů po porodu je teda hodně brzo...a pokud kojíš, tak ani pak bys jí neměla dostat. Já MS neměla, teď sem 2 týdny po zavedení tělíska, takže jako sem krvácela, ale to není MS, takže....no prostě si myslím, že by to neměla být u tebe MS. Hlavně, po tom porodu si spíš myslím, že to krvácení bude to šestinedělní (očistky).
Možná by nebylo na škodu zeptat se dr., každopádně stejně půjdeš po šestinedělí na kontrolu, takže tam ti třeba řekne něco odbornějšího.

Btw., mámě krásně děti od sebe, měsíc a týden a obě Kristýnky.

milisska
6. čer 2009

Ahojky.Já první menses dostala přesně pět týdnů po porodu.Kojila jsem rok a menses dostavala pravidelně...jinak jsem rozdíl mezi sexem před a po porodu nezaregistrovala...ani bolest...nic...každá jsme jiná,má kamarádka taky kojila rok a ms nedostala ani jednou :o)

sweetangel20
6. čer 2009

ahojte maminky. len tak som sem nakukla a vidím, že riešite ten istý problém, ako som riešila pred rokom aj ja. Normálne som sa až bála pri mužovi spať, bo som mala z toho prvého sexu taký zvláštny pocit, bála som sa ako malé decko, hehe 🙂 no ale dopadlo to super a fungujeme naďalej celkom normálne 😀

katkak80
6. čer 2009

Ahojky! Stejně jako vy, i já jsem tento problémek řešila hodně dlouho.První sex po porodu byl až za 2 měsíce a ze začátku mě to hodně pálilo a po styku jsem i maličko špinila (asi 3 dny) takže dalšího sexu jsem se bála o to víc, strašně jsem se tomu vyhýbala, ale už to bylo mnohem a mnohem lepší a dneska už je to zas jako dřív 😉

svataterezicka
7. čer 2009

Já se toho tak bála, až jsem to chtěla mít radši za sebou. Tak jsme na to vlítli a jak se mi ulevilo 🙂

deathy
7. čer 2009

svataterezicka, hezky řečeno, takhle já sem řešila to úplně po prvé po porodu..No, ale nic moc to teda nebylo. A vlastně sem tímto přístupem, abych jako teda si toho svýho lehce naklonila a aby to třeba vyvolalo porod, řešila sex cca 3 týdny před porodem 🙂) No, taky ani jedno nebylo moc úspěšný 🙂))

momin
15. čer 2009

Holky malemu uz budou 3 mesice a ja se porad strasne bojim sexu... 😢 pritel uz prestava byt trpelivy a hadame se... 😒 chjoooo..... ☹

veruska007
16. čer 2009

A proc se bojis, momin? Ze to bude bolet? Ze jsi se zmenila? My jsme s Jirkou spali tesne po sestinedeli, ale uz pred tim jsem mu parkrat rekla, ze jsem cetla na netu o sexu po porodu, a ze to holky vetsinou boli, a na poprve to nejde az do konce a tak. No, a kdyz pak chtel sex, tak jsme napred premistili mimco do pokoje (nedokazu si predstavit myslet na sex a pri tom koukat, jak se malymu v postylce zveda hrudnicek pri dychani 😝 ) a rekla jsem mu, ze napred se budeme jen mazlit a vyzkousime, jestli to pujde, ze kdyby to neslo nebo moc bolelo, tak to dokoncime jindy, a manzel na to pristoupil a bylo to v pohode. Tak se neboj, i kdybys prece nechtela kvuli bolesti nebo necemu jinemu pokracovat, manzel Te prece neznasilni 😎

eatygrenee
16. čer 2009

ahoj, jsem 3 týdny po porodu a na sex mám chut už nyní. ještě však krvácím trošku, tak chci dodržet 6 nedělí. nemám žádné stehy nic. Chci se zeptat, zda vás to po porodu bolelo, mám malinko strach, že to bude jiné...

milisska
16. čer 2009

Tak já jsem taky měla obrovskou chuť se milovat ještě před ukončením šesti nedělí,ale vydržela jsem to :o) a 5týdnů po porodu jsem ještě dostala MS...takže jsme se milovali asi 7týdnů po porodu...přítel měl větší strach než já...a bylo to úžasné,nic nebolelo,ve vnitř to bylo a je trošku jinačí,ale spíš k lepšímu :o) držím palečky...a z čeho mít strach...přežily to miliony před náma,přežijou to i miliony po nás 😀

eatygrenee
16. čer 2009

jo jo, to máš pravdu 😀 je to asi o tom poprvé. myslím, že i manžel bude mít trošku strach. ale snad to bude ok. to už jsi dostala MS 5 týdnů po porodu???

momin
16. čer 2009

veruska007 Bojim se vseho.... 😀 Mivala sem peknou postavu.. pekne brichoo.vsechno.. A ted na me vsechno visi.. Pribrala sem za tehu 22 kg mam vsude strie-vypadam strasne... Te bolesti se az tak moc nebojim.... 😅 Asi je to vsechno jenom v moji hlave a zbytecne moc to resim co... A je mi to blbe i kvuli malemu... 😀 haha tak ted se musim smat sama sobe kdyz to tu po sobe ctu ale je to tak...

berus222
16. čer 2009

som 4 tyzdne po porode a este trochu spinim, ale cim viac sa blizi koniec sestonedelia, tym viac rozmyslam nad sexom. neviem, ci to je strachom, ale nejako nemam chut. bola som hooooodne zasivana a teraz sa bojim. a pritom sny o sexe mam ako 17-rocny pubertiak. 😀

deathy
16. čer 2009

momin, tak tenhle problém mám taky. Modelka sem teda nebyla, ale jako pěkná..to jo. A teď? Sice mám navíc pouze 3kg oproti svý původní váze, ale...popraskaný povadlý břicho, upřímně...povislý prsa, nevím zda je to tělískem nebo prostě tak, ale přibral mi zadek a nohy. Takže jako sexy? Ne, to se teda vůbec necejtim.
Sex byl takovej, že sem prostě na sobě měla košilku...ono taky bez kojící podprdy je to celkem nebezpečný, protože já sem továrná na mlíko, a bejt jen tak v ní, to je fakt divný.. Pořiď si nějaké pěkné negližé ve kterým se budeš cítit dobře a sexy, a nahá bejt zatím nemusíš 😀 Taky to tak řeším.
A ještě s prckem, my máme Kris taky hned vedle postele, ale zatáhnu jí vždycky nebesa (to i kvůli telce, aby jí to tam neblikalo), a vůbec o ní nevim 😀 😀

Joo, a když sme u těch strií zatracenejch - jestli ste někdo viděl Nahá jsi krásná, byla tam mamina od 3 dětí. Jako postavu měla fakt suprovou, fakt bomba, no ale její problém - břicho a strie. Tak jí vzal někam, jmenuje se to Petra clinic a tam se tím tak nějak zabývaj. Tady je link http://www.bezbolestna-liposukce.cz/
Já o tom asi i uvažuju až budu mít korunky...

vendulka
16. čer 2009

ja teda taky zacala krvacet (MS( pet tydnu po porodu...ale ja uz nekojila...

evulinkab
16. čer 2009

No holky, tak jako já jsem taky dost neštastná, jsem po porodu 5 a pul měsíce a sex s přítelem jsme měli jen dvakrát. 😨 V 6tinedělí, když jsem nemohla, tak jsem na sex chut měla.Po 6nedělí, kdy už jsem mohla, tak mě to poprvé dost bolelo, začala jsem krvácet, dostala jsem nějakej zánět a to se táhlo dva měsíce.Měla jsem nějaké čípky a když jsem myslela, že už je klid, tak jsme to s přítelem prubli a já začala opět krvácet.No připadá mi, že krvácím spíš zvenku, jakoby z toho zašití.Přesně 4měsíce po porodu jsem dostala měsíčky,..připadá mi, že tou první menstruací se mi tělo jakoby srovnalo d o pořádku, záněty ustoupily, tělo už je asi připraveni se Milovat🙂, ale hlava ne.Jsem unavená, večer jsem ráda, když zalezu do postele a spím.No jsem prostě divná po tom porodu a doufám, že se to změní.
Jinak moje postava je naštěstí ok, pravda, jsem dost hubená, ale naštěstí mi břicho v těhu vubec nepopraskalo, prsa taky nepovadly, takže to je v pořádku.Jen muj mozek je divnej, no.

momin
16. čer 2009

S tou kosilkou je to docela dobry napad... fakt se asi za sebe stydim... 😖

veruska007
17. čer 2009

No, ja taky nejsem modelka... a hlavne kdyz se snazim vecpat do obleceni, co jsem nosila driv, tak mam depky ☹ . Ale rikam si, ze nas vztah by byl strasne ubohy, kdyby mne manzel mel rad jen pro to, jak vypadam. Ja mam manzela porad stejne rada, i kdyz pribral, i kdyz mu trci vlasy a tak 😀 . Navic manzelova kamaradka po porodu pribrala pres 20 kg, nezhubla nic, porad vypada jak tesne pred porodem (rodila pred rokem), a kdyz jsme se o tom bavili s manzelem, tak rikal, ze chlap prece zenskou nemiluje pro to, jak vypada, ale proto, jaka je. No, a tim, ze ho odmitas, to je jako bys mu skoro rikala: ja se ted nemam rada, taky mne uz nemej rad... Tak hlavu vzhuru, usmej se na sebe do zrcadla a prestan se trapit necim, co Tvuj manzel s nejvetsi pravdepodobnosti vuec neresi!

deathy
18. čer 2009

Jo jo, taky sem si uvědomila že přítele tak nějak teď odmítám. Né že bych mu řekla že nechci, to ne. Ale nějak se z toho vyvlíknu.. On by rád, moc rád, takže aspoň vidím že mě má furt rád a asi nijak moc neřeší to moje břicho nebo něco jinýho, ale to spíš já sem ta co to moc řeší. Je teda fakt že do toho mám ještě starosti se školou, takže nemám absolutně na nic náladu, tak třeba až bude po, tak se zklidnim a vše půjde normálně.
Nejhorší na tom teda ale je, že se mě přítel neustále ptá, zda nemám někoho jinýho, že ho nechci atd. To je vážně strašný a nedokážu mu vysvětlit, že to tak neni. On prostě asi nechápe a já mu to neustále dokola opakuju, a už sem z toho někdy pěkně vytočená, že se pohádáme... A řekla bych, že pokud to takhle bude pokračovat dál, tak to bude začátek nějakýho problému. A to vážně nechci.

zuzkak7
20. čer 2009

Deathy, vysvetli mu, ako to naozaj je, aky mas problem. Chlapovi musis povedat vsetko na rovinu. Ak mu nieco iba naznacis, on to nepochopi. Chlapi maju uplne ine myslenie, ako my zeny - ovela jednoduchsie. Oni nepoznaju napr. nebovo-modru farbu, oni poznaju iba modru (dufam, ze som dala dobry priklad). A neboj, aj ja som pribrala po porode, moj Matusko ma 4 a pol mesiaca a ja mam pocit, ze stale iba priberam. A tiez mam z toho depky a nie su to lan 3kg, u mna ide asi o 10kg. A moj manzel ma ma rad, dokonca mam pocit, ze ako mamina ho dost pritahujem. Oni, ti chlapi nas uz beru aj ako matky svojich deti a paci sa im to. Tak sa mu pekne priznaj a uvidis ako sa ti zasmeje, ze to je len tvoj hlupy pocit. Takze odvahu.

zuzkak7
20. čer 2009

Sex po porode ma tiez dost bolel a stale boli. Mne poradili veeeeela lubrigacneho gelu, fakt to pomaha, ale este stale boli. No, bola by som rada, keby sa to vratilo do starych kolaji, uz by som sa rada zbavila tej bolesti tam dole. Najprv porod( rodila som spontanne), potom rana po nastrihu( 3 tyzdne som sa neposadila) a este aj ten sex boli. Strasne, my zeny sme fakt potrestane, aj ked mat babo v brusku bolo super. Inak pri sexe sa zakazdym citim ako keby to bolo prvy krat.
A mala rada: Ak to chcete skusat este v sestonedeli, tak pozor. Ked pojdete ku gynekologovi na kontrolu( po sestonedeli, na Slovensku sa chodi) tak on to zbada, ze ste to nevydrzali. Tak sa na to pripravte - nedockave.

deathy
21. čer 2009

zuzkak7, vysvětluju, vysvětluje, ale mám obavy, že on to jedním uchem pustí dovnitř a druhým hned zase pustí ven.
A mě se tak do ničeho teď nechce, fakt se na sebe poslední asi dva týdny nějak nemůžu ani podívat do zrcadla, natož lítat před nim nahá..ze začátku to bylo dobrý, i na ten sex sem měla i chuť, ale teď se to nějak rychle stupňuje. Docela mě to štve.

momin
22. čer 2009

Tak sme to skusili! A slo to... Fakt to ani nebolelo.. 😉 Sice to bylo takove divne..byla sem nervozni.. jako poprve 😀 😀 ale slo to.. Ted mam zase problem ze namam na sex vubec chut ani naladu... 😖 Ale asi se musime premoct nebo co.. Zjistila sem ze mi ty 3 mesice sex moc nechybel.. 😒 Ach jo...snad se casem zase vsechno vrati do starych koleji..........

deathy
22. čer 2009

momin, mě už je proti srsti i to přemáhání. Dneska mladej do mě "hučel", že by to šlo...no já mu na férovku řekla že nic nebude. Ježiš já snad budu normální frigida!!!! 😖 Je mi z toho pomyšlení jak sem asi asexuální zle..najdu si psychologa, vidim to tak. Když to nešlo, chuť byla nesnesitelná, teď když můžem...sex? Ne, díky. Co to je se mnou? Nakonec si najde milenku, a já se můžu plácnout.

momin
22. čer 2009

Ja sem si taky rikala ze bych se ani nedivila kdyby si ten muj nekoho nasel... 😖 Musim se sebou neco delat jinak se to stane....:(

momin
22. čer 2009

Vim ze vstah neni jenom o sexu... 😀 Ale je taky hodne dulezity..

veruska007
23. čer 2009

Caute, manzel by mel sex taky casteji nez ja, klidne kazdy vecer 😝 . Ja nastesti chut po porodu neztratila uplne. A kdyz se chci naladit, tak si na www.sexypovidky.cz prectu nejaky pekny pribeh, a vetsinou dostanu i chut 😵 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru