Sex po porodu. Máte s tím problém?

0401
14. srp 2006

Nevím, jestli se sem hodí tohle téma, ale mám problém se sexem po porodu. Svůj problém jsem omylem načala na PARAGRAFECH 😒 tak mi své rady posílejte sem. Dík.

radost
15. srp 2006

ahoj,
o jaký jde problém, nemáš chuť nebo to bolí?

0401
autor
15. srp 2006

No teď už ani jedno. Půl roku to bolelo, tak jsem na to nějak přestala mít chuť.

berus
27. zář 2006

S tou chutí je to těžký. Existují afrodisiaka, ale volně dostupný fungují jak na koho. Většinou to chce nějakou změnu. Nemyslím partnerskou 😀 , ale co třeba vyzkoušet někakou pomůcku?

0401
autor
18. říj 2006

My bysme asi potřebovali jinou pomoc. Nějakého fakt dobrého sexuologa, ale oni na mě působí tak nějak úchylně. Není poradna i na netu?

gedren
20. říj 2006

Ted jsem si precetla v knizce Slzy po porodu, ktera se zabyva poporodni depresi, ze pry je normalni nemit na sex chut pri kojeni (protoze ty hormony jdou nejak proti sobe - laktacni proti sexualnim 🙂). A ze zeny by nemely mit pocit, ze selhavaji a ze vsichni kolem soulozi a ony ne - proste fakt to ta priroda zaridila tak, ze ta chut tam neni, samozrejme pokud je, budme rady, a pokud ne, tak by mela po skonceni kojeni zase prijit 🙂

draga
20. říj 2006

já nevím ale myslím si, že je to stejné jako v těhotenství, spousta žen na sex nemá chuť a naopak, prostě jsme každá jiná a asi to chce trpělivost a přístup partnera...držím palečky aby tě to přestalo bolet a začalo bavit...já osobně v těhotenství sexuju pořád ale je fakt, že nemám žádný problém...a co bude po porodu teprve zjistím...
třeba moje kamarádka měla sex už před koncem šestinedělí a hlavně pořád chuť...druhá už se nemilovala ani v těhotenství...prostě je to individuální...

mishabv
20. říj 2006

zkus napsat treba sem
http://www.sex-poradna.cz/

brunetka26
22. lis 2006

ahoj já měla v těhotenství strašnou chuť na sex i po porodu... 😀 Nevím ale jaký to bude teď po tom druhém porodu,snad nebudu frigidní 😅

martinka.a.honzik
22. lis 2006

0401: Ahojky, já můžu vřele doporučit Haničku Fifkovou, je naprosto skvělá. Ale nevim jestli bere, nedávno měla plno, ale určitě ti kdyžtak doporučí nekoho jiného skvělého.

krista
22. zář 2008

bambulik • 1d • 30. březen 2007 ve 12:09
Kdy jste začaly s milováním po porodu a jaký to bylo? Někdo tvrdí že to je hodně bolestivý a kamarádka mi tvrdí že teprve rok po porodu z toho má teprve dobrej pocit. Jak jste na tom vy? Je vůbec chuť se milovat?

kristi • 1d • 30. březen 2007 ve 12:14
jeeee, tam my zacali tusim 5 tydnu po a super, teda ze zacatku takovej zvlastni pocit (zdala se mi mensi), ale tedka uz tezka pohodicka, akorat zase je min casu, pac mame malyho kazisuka, ze? 😀 😀
Chut mam, dost casto...

bambulik • 1d • 30. březen 2007 ve 12:15
Tak to jsem ráda že máš Kristi takovej průběh, ale asi je to dost individuální....

kristi • 1d • 30. březen 2007 ve 12:19
urcite, to je jasny.Myslim,ze spousta holek ma psychickej blok, jednak,ze nejsou ve forme, pak ze to bude bolet, pak ta predstava,co tam prolezlo atd...urcite je tezky se od tech myslenek odprostit, takze pokud nekojite, tak je potreba tak 0,5 l vinka a ono to pujde. 😉

jess • 1d • 30. březen 2007 ve 12:32
bambulík,kristi je štastná žena 😀 ,já od porodu na to teda zrovna dvakrát chut nemá,nemám na to ani myšlenky a to už jsem po porodu přes dva roky 😀 😝 .U mě je to ale asi tím,že ještě před půl rtokem mě to šíleně bolelo,takže chut se asi vytratila 😝

ale každý to má jinak,kámošku to vůbec nebolelo,ale chut taky nemá a další dvě kámošky se na to vrhli ještě v šestinedělí a chut jim vůbec nechybí 😉

jess • 1d • 30. březen 2007 ve 12:33
jinak kristi,s tím vínkem máš recht,já po alkoholu taky byla uvolněnější a líp jsem to snášela 😀

kamhajek • 1d • 30. březen 2007 ve 12:46
Tak mi se poprvé mazlili asi tak tři týdny po porodu. já mělo to štěstí, že jsem hodně krvácela první týden a pak už to bylo v pohodě. A ten třetí týden jen takové špinění, ale už jsme to nemohli vydržet, byli jsme oba pěkně "nadržený"(snad tím výrazem nikoho nepohorším), a docela to bolelo(taky mi přišla menší), hlavně ze začátku, a pak to bolelo čím dál méně a asi tak po konci šestinedělí už to bylo v pohodě a sexu si teď dopřáváme podle chuti. A chuť teď mám větší než před otěhotněním a přijde mi, že i ty zážitky mám silnější(orgasmus).

gedren • 1d, 21tt • 30. březen 2007 ve 13:41
Ahoj, ja jsem vzhledem k peclivy priprave na porod (cviky panevniho dna (ty jsem delala i pak po porodu), masaz a hlavne nafukovani balonkem epi-no) nemela se sexem zadnej fyzickej problem, nic nebolelo, no a byla jsem desne pri chuti, akorat ze ocistky potvory tekly asi tri tejdny, pak jsme na to hned vlitli a super 🙂 Pri chuti jsem porad, ale dite nam moc casto nedovoli 🙂 A co se tyce toho orgasmu, je to taky jednodussi nez driv, zvladame i celkem rychlovky ;)

zakarin • 1d • 2. duben 2007 v 15:06
ahojky,tak my jsme to dělali po porodu asi po třech měsících,pořád jsem měla strach a bolelo to. Už mám 14 měsíců po porodu,ale chuť se ještě nedostavila a ani ty myšlenky ☹

lenchita • 1d, 32tt • 2. duben 2007 ve 21:52
hm, my pořád ještě nic☹ Ze všeho, co je na mě sexuální, neustále něco teče...😉zítra jdu na revizi dělohy, tak doufám, že potom už konečně! Strach teda trochu mám a taky je taková zvláštní pocit z prsů: jsou teď takřka výhradně Julčiny, takže když mě muž hladí, je to...divný, taková divná směsice pocitů...a navíc se pořád soustředím na to, že z nich určitě každou vteřinu začne stříkat mlíko☹

mikyluna • 28. duben 2007 v 19:07
ahoj, to je zvlastni, nekomu prijde mensi 😲 , nebo to boli, ja to mam presne naopak, nic me neboli - a sita jsem byla, i kdyz "pouze" uvnitr- ale zato ani nic necitim, pride mi obcas ze by tam partner mohl strcit i hlavu a ja bych si toho nevsimla... 😅
ale z ceho mam opravdu nejvetsi rozkos a nejen ja jsou prave ty prsa plny mlika...kazda jsme jina 😎

listicka77 • 1d • 28. duben 2007 ve 21:02
gedren, co to je prosím tě "nafukování balonkem epi-no"?

verunnecka • 1d • 29. duben 2007 v 10:29
ahoj,to já po porodu mela pri sexu strach ze se rozrhnu,byla jsem HODNE nastrihla,tak sme museli opravdu opatrne ale ted mám taky pocit ze jsem hodne roztahla protoze to taky pomale necitim.zacali sme po sestinedeli.

jabjunka • 4d • 29. duben 2007 v 10:51
ahoj,mijsme začali tři týdny po porodu,i když chuť by byla i dřív. 😀 Ale po šestinedělí jsem začala brát antikoncepci při kojení a zhruba po dvou měsících bylo po chuti.Doktor mi řekl,že na některé z nás to bohužel takhle funguje a tak jsem si řekla,že existuje i jiná ochrana 😉,přestala jsem zobat a chuť je zpátky. 🙂 🙂 🙂 🙂

naty • 29. duben 2007 v 11:27
listicka77: mrkni na odkaz wewewe.coord-med.ceezed a najdi si tam epino delphine, předporodní příprava, mají to tam popsaný... 😉

gedren • 1d, 21tt • 29. duben 2007 v 17:54
Mne se ta stranka nezobrazuje nic moc, no muzes jit taky na originalni nemeckou www.epi-no.de

listicka77 • 1d • 30. duben 2007 ve 20:20
No to je teda věc, v životě jsem o tom neslyšela. A vyplatí se taková investice? Jestli je to fakt dobrý, tak asi jo. Ale přece jen to není levná sranda a je to jen na chvíli.

misakri • 1d • 30. duben 2007 ve 21:07
ahoj holky... chcete něco slyšet?... od začátku těhu máme sex přísně zakázaný, takže já se těším na porod jako malá holka na bonbóny. já snad manžela znásilním první den po příchodu z porodnice. 🙂

gedren • 1d, 21tt • 1. květen 2007 ve 13:19
listicko, ja myslim, ze to byla moje nejlepsi investice v souvislosti s porodem 🙂 Nebyla jsem nastrizena, natrzena, nic, proste absolutne nedotcena, nic me po porodu nebolelo (krom bricha), vytlacovala jsem beze strachu, ze mi neco rupne, proste supr, s tim sexem taky zadny problemy. Sice pri tom cviceni jsem myslela, ze vypustim dusi, ale pak jsem tu pripravu velmi ocenila 🙂

0401 • 1d • 2. květen 2007 ve 22:10
Misakri, přeji ti, ať ti ten sexuální elán vydrží 🙂

misakri • 1d • 4. květen 2007 ve 21:03
😀 😀 😀

lenchita • 1d, 32tt • 4. květen 2007 ve 21:37
Misakri, byla jsem na tom v těhu podobně, ale pak...no napiš, jaká byla tvoje poporodní realita 😀

misakri • 1d • 5. květen 2007 ve 20:49
Lenchito, myslíš, že pak zase nebudu chtít já?... ☹

bambulik • 1d • 1. červen 2008 v 09:02
taky my to prubly ještěv šestinedělí, poprvné nic moc, ale podruhé paráda se vším všudy...
dobrý, ale frekvence je menší, není čas....

liviky • 2d • 1. červen 2008 v 10:24
tak po prvním porodu hned po šestinedělí,na poprvé nic moc,tak po měsíci zase jak dřív,...
teď po druhém porodu po třech týdnech,na poprvé nic moc,teď po pár vyšetřených chvilkách super!! 😀

bambulik • 1d • 14. červen 2008 v 19:39
jinak u nás ani není moc čas, ale chut je....
už mám 4 měsíce a týden po porodu, ale frekvence nic moc....
padáme večer dobitý do pelechu...

lenkabu • 1d • 14. červen 2008 v 19:43
Mně to po porodu dost bolí..šití jsem měla docela velký,ale už je zahojený..stejně je každej sex nová deflorace ☹

bambulik • 1d • 14. červen 2008 v 19:44
mě to nebolí....
u nás není jen čas, ale při chuti jsme oba dva, aspoň se o tom bavíme....

lenkabu • 1d • 14. červen 2008 v 19:45
U nás je chuť na straně MM,na mojí ne kvůli té bolesti...a nelepší se to 😖

liviky • 2d • 14. červen 2008 ve 20:59
třeba cvičit a cvičit a bude to zase super ba snad ještě lepčííí

k284 • 1d • 25. červenec 2008 ve 23:28
my to zkusili hned po šestinedělí, udělala jsem to spíš ze zvědavosti a kvůli příteli, chuť jsem neměla, bolelo to, tak jsem doufala, že s každým dalším sexem to bude lepší a lepší, ale není a bolí to pořád stejně, ale změnilo se to, že na to mám občas chuť a pak přijde to zklamání z bolesti, ani nevěřím, že to snad někdy nebude bolet, snažím se k tomu vždycky dokopat, protože je údajně nejlepší tu jizvu "ochodit"

petrolejka • 1d • 26. červenec 2008 v 09:08
No, já byla šitá až k čípku, takže prvních pár pokusů - auau. Ale fakt se to časem povolí, my to zajížděli doslova po centrimetrech. V pohodě to bylo až tak 5 měsíců po porodu. A to jsem cvičila na pánevní dno před i po porodu, masírovala hráz, nástřih se dobře hojil a na regeneraci jsem zaváděla čípky Cicatridina. Prostě to chtělo čas než se jizva povolila.
A chuť je pořád, jen sil ubývá. Občas o tom večer jen mluvíme a sedíme bez špetky energie na gauči. 😀

pavlinka3 • 1d • 26. červenec 2008 v 09:59
tak já po bolestivém porodu (10hodin bolesti po Oxy a pak hodina tlačení....2doktoři ho tahali a 2sestry mi "skákaly" na břicho) byla šitá i vevnitř (popraskaly mi tam nějaké křečové žíly, který se udělaly z toho tlačení 😠 ) a už v porodnici jsem brala homeopatika....sedla jsem si už třetí den bez kruhu a ani to už nebolelo....zato při kadění jsem myslela, že podruhé rodím 😅
sexování proběhlo poprvé až 8týdnů po porodu (po KO u gyndr.) a nevím, jestli se tomu dá říct milování, protože to tak děsně bolelo, že tam šlo strčit sotva "hlavičku"...pomohla jsem tedy manželovi jinak - každé další milování (cca 1x týdně) to už bylo lepší a lepší....teď už se dá říci, že je to je celkem v pohodě...sice to ještě bolí, ale už se to dá vydržet a centimetr po centimetru to jde dál a dál....zase začínám mít na milování chuť

romana28 • 1d • 7. srpen 2008 ve 22:32
Tak já taky po dlouhým a těžkym porodu, nastříh, roztržení vevnitř i venku, sex dlouho žádný, nebyla chuť a hodně strachu z bolesti a dodnes mě to bolí, jsem 8m. po porodu.
Porod: Asi 8hod bolestí, ale dvě hodiny tlačení, oxytocin, dítě uvízlo v porodních cestách, šňůra 2x kolem krku 😲
dodnes nemám chuť se milovat 😒 Je mi to moc líto a doufám, že se to změní

romana28 • 1d • 7. srpen 2008 ve 22:34
Jo a ještě něco, chlapi se mi hnusí. Partnera si moc vážím, ale každý jeho dotyk mě obtěžuje 🤐

basak • 2d • 16. srpen 2008 ve 23:25
romano28 píšeš že se ti po porodu hnusí chlapi.vím o čem mluvíš já měla první mimi císařem takže pohoda ale druhé šlo normálně 😖 šily mne přes hodinu a byl to pro mne horší zážitek než samotnej porod ☹ teď byli malýmu 4 měsíce a po chuti na sex ani vidu ani slechu,partnera mám velice ráda tak doufám že to se mnou vydrží.jizva mne sice už nebolí ale když si na ní sáhnu tak je ještě dost citlivá

apricots • 1d • 30. květen 2007 v 11:12
Zajímalo by mě, za jak dlouho po porodu jste se vrátily k sexuální aktivitě a jaké to bylo - jestli jste pozorovaly nějaké změny oproti dřív, jestli to nebolelo a podobně.

margotka • 2d • 30. květen 2007 ve 12:05
my se teda vrátili poměrně brzy,po 4-5 týdnech po porodu...Já byla absolutně bez potíží,šití zahojený,žádný špinění,miminko v noci spící 😉 A žádná změny jsem nepozorovala,bylo to prima jako dřív.

kristi • 1d • 30. květen 2007 ve 12:08
my taky, cca po 5-6 tydnech, bez problemu 😉

irisp • 3d • 30. květen 2007 ve 12:17
my to skusili po 6 tydnech,prvni krat to trochu bolelo 😕 dokonce jsem si pripadala jako pana 😀 😀 😀 😀 😀 ale potom to bylo jako za starych cas.

kristi • 1d • 30. květen 2007 ve 12:20
irisp, podle poctu deti je to videt..ze jste to meli v pohode.

Jinak ja si poprve pripadala,ze mi ji sesili o kousek mensi, bo co... 😅 😀

andik • 1d • 30. květen 2007 ve 12:24
holky jak jste to řešily s mlíkem při sexu? 😀 Mě to docela vadilo,páč mi to teklo proudem 😀 Jinak sex byl v pohodě,měla jsem císaře,tudíž dole žádná změna

irisp • 3d • 30. květen 2007 ve 12:26
kristi-ta mensa se narodila cisarem,a manzel mne v tehu nechtel tak sem si myslela ze asi budeme potrebovat zbejacku a ne chlapa jak mne to tam zarostlo 😝 😀 😝 😀 😝

irisp • 3d • 30. květen 2007 ve 12:36
andik-ja sem uz v porodnice malej davala nutrilon a castecne kojila jelikoz mlicka sem skoro nemela.ale sem si pro jistotu nechavala vzdicky pri sexu podprsenku a v nij vlozky ( manzel si po kazdej delal ze mne srandu)ale tet ju nepotrebuji proto ze uz nekojim ☹

andik • 1d • 30. květen 2007 ve 12:40
irisp,no mě to právě přišlo takový blbý milovat se s kojící podprsenkou,páč podle mého názoru je to docela asexuální 😀 ,já aspon měla takové nic moc 😉 Takže jsem se vždy jen modlila,aby mi to nezačalo téct 😀

Jinak po tom císaři si myslím,že ten sex je docela nenarušený,nejsme dole sešité,ale zase máme jizvu 😒 si nevybereš 😀

kristi • 1d • 30. květen 2007 ve 12:42
irisp: dobry 😀 😀

irisp • 3d • 30. květen 2007 ve 12:48
andi-prosim te za jak dlouho tobe prestalo bolet bricho po cisare?? mne jizva neboli a uz davno krasne zahojena obcas zacne svedet kdyz se meni pocasi ale ta kuzu na brichu stale mam hodne citlivu hlavne nad jizvou 😒

andik • 1d • 30. květen 2007 ve 12:53
irisp, mě se jizva taky zahojila dobře a rychle.Já si ani nevzpomínám,jak dlouho jsem měla bolesti,asi ještě necelý měsíc jsem byla doma taková nemotorná,ale že bych měla vyloženě bolesti,to si nepamatuji 😉 Ty máš??

Jinak jizva mě taky svědí,necítím ji ani a dole mám taky ještě stále mrtvé břicho 😀 A to jsem 13 měsíců po porodu. 😒

irisp • 3d • 30. květen 2007 ve 12:59
andik- mne to bricho bolelo taky nejak prvni mesic. ja ho mam spis mistama mrtve a mistama vice citlive ale pouze na dotek( a nebo kdiz se hram s malou a ona mne do neho kopne nozickou) jinak mne to bricho neboli!!!

andik • 1d • 30. květen 2007 ve 13:01
irisp,stejně je to divný pocit vid,když je to dole stále mrtvé a necítíš to 😕

irisp • 3d • 30. květen 2007 ve 13:06
andik-to je a mudr mne rekla ze na to jeste pekne dlouho pockam az se to vrati do normalu 🙂 ☹ 🙂

andik • 1d • 30. květen 2007 ve 13:07
to mě taky,to jo,hlavně,že už to máme za sebou néé? 😉

irisp • 3d • 30. květen 2007 ve 13:18
andik-mas pravdu. 😉 😉 😉

apricots • 1d • 30. květen 2007 ve 13:59
po císaři asi v tomhle moc změny nejsou🙂to je na tom výhoda...já sem ted 2 týdny po porodu a protože sme v těhu taky skoro nic, tak ted se už fakt nemůžem dočkat...ale bojim se že to bude bolestivý(i když nastřižená sem nebyla) nebo že budu moc vytahaná🙂

andik • 1d • 30. květen 2007 ve 14:02
apricots, děloha je elastická a měla by se přispůsobit,mě říkal můj lékař,že jsou to fámy,že po porodu ji má ženská velkou 😉 tak nevím co je na tom pravdy 😉

apricots • 1d • 30. květen 2007 v 15:41
děloha?myslíš asi spíš pochvu nebo vagínu ne?přece jen dělohu při sexu zaSE tak moc nepoužíváš...no já slyšela hodně mamin, co řikaly, že potom byly zase jako dřív, ale taky sou takový, který si stěžujou že sou volnější...asi je to individuální

bambulik • 1d • 30. květen 2007 v 15:43
tohle téma už tady někde je...

kristi • 1d • 30. květen 2007 v 15:44
bambino, se ani nepochlubis???? gratuluji

apricots • 1d • 30. květen 2007 ve 20:34
opravdu?a kde prosím?

smrktovak • 2d • 6. červen 2007 v 08:07
Ahoj. my jsme se k sexu vrátili ani ne po třech týdnech a myslím, že je to spíš o psychice. Ta bolest je spíš proto, že je vagína daleko sušší. Asi by trochu lubrikantu neuškodilo. Jinak manžel říkal, že rozměr je stejný, nic vytahanýho 🙂

apricots • 1d • 6. červen 2007 v 11:35
tak my taky po necelých třech týdnech...a bylo to fajn, akorát když sem se přítele vyptávala, jestli je velikost stejná, tak nechtěl odpovědět přímo, ale vypadalo to, že stejná není:(zajímalo by mě, jestli se to ještě trochu "zatáhne"🙂

kabatko • 3d • 6. červen 2007 ve 14:30
Ahojte baby
Tak teda nevim, ale ja jsem pry po porodu byla pekne vykloktana. Muzskej rika, ze tam lita jak nudle v bande.A to jsme zacali az po sestinedeli. Ale pry pak to bylo lepci.Cca pred pocetim dalsiho mimi. Jinak ted jsme zase bez sexu 😢 A tak nevim, jak to po tretim porodu bude vypadat.

A jak prozivate vy intimitu? Mne to nejak nic nerika, asi jsem divna a s dr se o tom bavit nechci. Mozna je to tim, ze jsem utahana. ☹ Kazdopadne z toho velkej pozitek teda nemam a manza si stezujem ze nejsem tak divoka a ze jsem zlenivela. ☹

kamhajek • 1d • 6. červen 2007 ve 14:38
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

sisstin • 1d • 6. červen 2007 ve 14:43
kabatko: promiň, ale to ti manžel řekl? To mi přijde dost netaktní...po takovém výroku by už tuplem měl smůlu teda 😲

pavuska • 1d, snž • 6. červen 2007 ve 14:56
Ahoj. Já jsem rodila před čtyřmi lety. Se sexem jsme začali po šestineděli. Te podstatný rozdil je v tom, že máte mimino a nemáte zrovna náladu, jsme utahaná atd. Až se mimi tak za 2 až 3 roky "vystěhuje" z ložnice tak je to super 🙂 .

misan • 1d • 6. červen 2007 ve 21:54
Ahojky, já mám tedy super zkušenost, všichni mě strašili, ale bylo to fajn už tři týdny po porodu, byla jsem sice unavená, ale chuť na sex to neovlivnilo.Bez problémů

apricots • 1d • 6. červen 2007 ve 23:04
já mám teda chut dost, víc než v těhu...ale přece jen ten pocit, že sem "volnější"mi to trochu kazí...ale pořád si říkám, že po šestinedělí to bude o trochu lepší než ted...

misan • 1d • 7. červen 2007 ve 22:54
To bude dobrý, apricots, já mám taky mindrák, ale spraví se to, já jsem teda za 2 měsíce zhubla všechno, až se divím...Ale určitě - hlavně, že se máte rádi - ne?

poupe • 1d • 8. červen 2007 ve 14:42
byla jste nektera sita v narkoze?

verusky • 2d • 8. červen 2007 v 18:09
oni to lokalne umrtvuji, ale mluvim-li za sebe, citit je to dost, tu jehlu do te kuze dost rvou. ale kdyz uz clovek odrodil, nejake siti se prezije.

markeeta • 1d • 8. červen 2007 v 18:34
Ahoj holky, jak to delate s ochranou? Prasky asi nejsou dobry kdyz se koji, kvuli hormonum. Kondom je hrozne nepohodlnej. Prerusovani neni moc spolehlive a praktikovat to stale takhle neni ono. Me to zatim jeste ceka.

morusa • 1d • 8. červen 2007 ve 20:23
markeeta: Existuje spešl antikoncepce ( nepamatuji si název), kterou ti gynekolog může předepsat při kojení. Plánuju to hned při první prohlídce po ukončení šestinedělí.

tlapicka • 1d • 8. červen 2007 ve 20:25
ta antikoncepce pro kojeni se jmenuje cerazette. basti se kazdy den bez pauzy

hotarova • 1d • 8. červen 2007 ve 22:11
Holky, co si myslite o te antikoncepci pri kojeni? jdete do toho? Ja to zvazuju, nevim, moc se mi do toho nechce. Berete ji nektera pri kojeni?

sarkabrezen • 1d • 8. červen 2007 ve 22:16
ahoj, já jsem byla včera poprvé od porodu u doktora a chtěla jsem, ať mi něco napíše - napsal mi cerazette, přesně jak píšete. prý je to speciální kojící a až kojit přestanu, měla bych ji raději vyměnit. tak uvidím, ještě jsem ji nezačla 🙂

markeeta • 1d • 9. červen 2007 v 11:23
diky moc, hlavne ze vim, ze neco takoveho existuje. Ja mam problem, ze nejsem schopna brat pravidelne ani vitaminy. Vzdycky zapomenu.

hotarova • 1d • 10. červen 2007 ve 14:59
Holky a ta antikoncepce se muze brat hned po sestinedeli, nebo se musi cekat az na prvni MS. Jestlize pravidelni kojim, tak MS asi stajne dostanu az za delsi dobu, co? A zase spolehat se jen na to caste kojeni, jako ze nemuzu otehotnet, se mi zda docela riskantni.

magda27 • 1d • 10. červen 2007 v 15:13
Ahojky, chci přispět s rodinnou zkušeností. U bráchy teda pěkně naivně spoléhali na to, že "kojení je antikoncepce", a tak mají dva chlapečky narozené po 13měsících 😀 Švagrová po prvním porodu MS vůbec nedostala, až potom začala divně krvácet a gynekolog jí řekl, že je opět těhotná 😅.

Takže BACHA 😎

markeeta • 1d • 11. červen 2007 ve 13:11
Na kojeni jako antikoncepci uz me taky nekdo varoval. Me osobne to prijde jako hloupost, takze ja bych na to nikdy nespolehala. Za jak dlouho se tak dostane prvni MS?

zevina • 1d • 11. červen 2007 ve 14:44
hotarova, čekat nemusíš, možná by ses jen tak nedočkala 😀 já ji beru od konce šestinedělí a MS pořád nemám (a ani nepostrádám 😅 )

barbarkaaa • 1d • 26. červen 2007 ve 13:06
Čauky, koukám že si budu muset asi zajít ke ginekologovi když to tak čtu, i když se mi tam nechce. Zas mi na všechno řekne, že je to mormální. Marušce je už 7 měsíců a mě to stále bolí. Nepomůže ani gel. Se slzami v očích "držím" do konce, ještě že "je"rychle.Takhle to fakt nejde, myslela jsem, že to povolí a stále nic. Pak nemůžu 3 dny řádně sedět.

makelka • 1d • 6. červenec 2007 v 19:40
ahojky, se to tu téma jaksi zvrhlo úplně jinam co 😉 jinak já taky beru antikoncepci, hned jsem si pro ni po šestinedělí šla, nerada bych druhé dítko hned tak rychle a MS už jsem neměla snad od početí, takže více než rok a jsem spokojená 🙂
barbarkaaa - tak to si tam dojdi a pokud ti řekne že to povolí nebo tak něco tak bych vyměnila gynekologa, protože doktor ti má pomoct a ne blbě koukat a neporadit 😠 Držím pěsti

lenulin • 1d • 24. červenec 2008 ve 14:07
Ahojky tady všichni píšou, že sex po císaři pohoda.A my jsme to zkoušeli po 6ýdnech a děsně mě to při styku uvnitř pálí tak teda nevím.K doktorovi jdu až za 14dní jelikož mají dovolenou, tak nevím jestli to zkoušet dál a nebo čím to je na sex by chuť byla ale to pálení je nepříjemné.Máte taky někdo takové zkušenosti.

kijonkova.k • 1d • 24. červenec 2008 v 15:38
Ahojky,my jsme začali 5 týdnů po porodu a připadala jsem si jako panna,vlastně si tak připadám pořád,protože mě to za začátku vždycky bolí.Musíme používat gel a i tak mám zatnuté zuby.Pak už je to ale O.K.a dokonce lepší než v těhotenství nebo před tím.Jen ten začátek...Jinak beru Cerazzete a kojím a v pohodě 🙂 🙂

konja • 2d • 24. červenec 2008 v 16:13
Ahojky, tak já jsem nejprve po porodu měla také prášky cerazzete,ale protože jsem hlava děravá, tak jsem se pak s doktorem dohodla na antikoncepční injekci.Slyšela jsem, že sice hodně ženám nevyhovuje, ale já jsem s ní byla maximálně spokojená.Píchá se jednou za tři měsíce, stojí 200,- a po dobu užívání nemáte MS. Já byla plně spokojená. No a co se týká sexu po porodu - začli jsme zhruba 4týdny po a vše bylo v pohodě,tak jako dřív 😉

petule.h • 2d • 26. červenec 2008 v 19:06
lenulin: nepamatuji si, za jak dlouho po císaři jsem měla sex, myslím tak po 2 měsících a bylo to trochu bolestivé...ono ta děloha při císaři taky zažije nějaké rány...

j.a.n.u.s. • 1d • 30. červenec 2008 v 10:14
Dobry tema...

...tak ja se tady teda prisla kouknout a zeptat se, jestli se v tom sexu neco nezmenilo...jelikoz-ponevadz tatinek od nas odesel (mala cca 6tydnu)...takze ted to je 2 roky!!!!!! Co jsem naposledy videla nejakyho pindoura... 😢
Taky mam po cisari...doufam, ze jak prijde "ten pravy" 😝 bude to v poho...

lenulin • 1d • 30. červenec 2008 ve 20:26
No jak vidím na sobě trpělivost přináší růže.A po císaři je to asi o hodně jednodušší než po normálním porodu jelikož to dolů zůstane pořád stejné.

binki • 1d • 31. červenec 2008 v 09:26
lenulin: nevím, jestli to bylo tím, že jsem napřed dlouho rodila normálně, ale nakonec byl Cs, měla jsem klasické nedělí a dost bolavé vše, nemůžu říct, že bych to cítila jako výhodu, inkontinence taky trochu byla, měla jsem velké břicho, nevím, pořád z toho mám trochu trauma, ale to už je do jiné diskuze, takže první 2 měsíce po šestinedělí to bylo docela divné období pro něžnosti...

lenulin • 1d • 1. srpen 2008 ve 21:43
no já jsem měla taky akutní cisař po 10hodinách trápení a břicho mám ještě pořád jak splasklý pytel ale pro mě potěch bolestech ten císař a pooperační stav docela brnkačka a procházka růžovou zahradou Stačilo mi 5dnů abych to rozchodila a pak už jsem fungovala vcelku v poho a ze sexem jsem začala po 6týdnech a ze začátku mě to dole hodně pálilo ale postupně se o začíná srovnávat a je to lepší.S inkontinenci jsem neměla nikdy problém.Ale já mám dost silné svalstvo a možná i to mi pomohlo se tak rychle zmátořit.

kitty68 • 1d • 1. srpen 2008 ve 21:57
jej tak ja mela taky akutniho cisare, prvni sukec byl za 4tydny a musim rict ze uplne super 😅 mela js strach ale nic nikde nebolelo

ten pooperacni po cs taky v poho druhy den js vstala a snazila js se co nejvic hybat a fakt dekuju za to, myslim ze po normalnim porodu bych se rychtovala fakt tech 6 nedel 😅
a s pocuravanim js taky nemela problem 😵

janii • 1d • 1. srpen 2008 ve 23:20
já jsem rodila kleštěma, coš byl úplný humus a poprvé to bylo po 4 týdnech...A bylo to docela v poho.Úplně v poho to bylo po 6t.

boobinka • 1d • 4. srpen 2008 ve 14:16
holky, ja jsem po 15h trapeni rodila nakonec cisarem a tam dole to mam nejake zmensene 😕 pripadam si jako devce 😅

binki • 1d • 4. srpen 2008 ve 14:45
boobinka: fakt? Já rodila 2 dny před cs 😔

andy80 • 2d • 4. srpen 2008 ve 14:46
Ahojky. Po prvním porodu přesně den po šestinedělí a nešlo to, dost to bolelo. Pak asi 4 měsíce od porodu a to už bylo o.k. Po druhém porodu přesně 3 týdny po porodu 😨 a bylo všechno o.k.

elischqa • 1d • 4. srpen 2008 v 17:36
boobinka: Tak přesně tak to mám já .. po CS jsem nějaká "zmenšená".. ale dodávám, že já normálně nerodila.. prostě jen CS

boobinka • 1d • 8. srpen 2008 v 15:05
uklidňuje mě, že nejsem jediná 🙂 má první reakce když jsem se na ni podívala byla... že mi udělali snad i plastiku, neboť je to znatelný rozdíl 😖

pavlina05 • 1d • 8. srpen 2008 v 16:05
Holky já rodila plánovaným císařem. Vše ok. Jizva super. Sex ve 4 týdnu, bolelo to§ Dr. říkala, že sliznice se změní po takovém porodu... 😖 Ale už je to lepší 😀 (2 měsíce po CŘ)

mkr • 1d • 8. srpen 2008 ve 20:06
rodila jsem normálně a hned po porodu vstala ani potom žádný bolesti každá to má jinak a to jsem se ani nikam na svičení nechodila, jinak sex po porodu nic moc a teď je to ještě horší po sexu mě několik dní bolí podbříšek takže v pondělí letím k lékaři, aby tam něco nebylo

reruna • 1d • 13. srpen 2008 ve 20:50
Ahoj, lenulin, já taky měla císaře a taky jsem si myslela, že to bude v poho, protože se to dole přece nezměnilo, no ale to jsem se spletla, asi 5 měsíců po porodu jsem stále trpěla při sexu bolestí a pálením, nedalo se to vydržet, pak se to nějak změnilo, řekla bych, že je to i hodně o psychice a te´d už je to v pohodě.

lucenek • 1d • 13. srpen 2008 ve 21:59
můj porod rychlovka, bez epi bez nástřihu sex 10 den po..a super....vrátila se chuť, která celá těhu chyběla...takže pajada 😵 😵 😵 😀

katchula • 35tt • 14. srpen 2008 v 09:38
Holky mrkla jsem teď do tématu: „Sex po porodu“ a poslední příspěvek sem nakopíruju, zní totiž velice optimisticky 🙂 🙂
můj porod rychlovka, bez epi bez nástřihu sex 10 den po..a super....vrátila se chuť, která celá těhu chyběla...takže pajada
🙂

katchula • 35tt • 14. srpen 2008 v 09:40
lucenek: pardon, chtěla jsem to nakopírovat k nám do listopadovek, protože se zrovna bavíme o sexu, nebo spíš o nechuti k sexu 😒 A Tvůj příspěvek se mi moooc líbil 🙂 Omylem jsem to ale dala sem 😖

atreides • 1d • 14. srpen 2008 v 09:41
katchul ode mne též optimistický, porod mi nevím čím pomohl, že je to teď ještě lepší 😅 😉
samo, že první byl jakobych byla panna, ale potom ... 🙂

lucenek • 1d • 14. srpen 2008 v 10:19
katchula ok..... 😀

michaela1984 • 1d • 14. srpen 2008 v 10:22
áhoj holky já taky pohoda,sex třetí týden po, úplně v pořádku jako dřív snad i lepší po tak dlouhé době 😀

scharfinka • 1d • 15. srpen 2008 v 09:26
No já jsem 4 týdny po porodu a chuť by taky byla, jenže manžel nějak nee ☹

michaela1984 • 1d • 15. srpen 2008 v 10:05
jak to? se bál nebo co?

ssaara • 1d • 15. srpen 2008 ve 12:24
tak já sice měla porod rychlovku,malej se dral na svět,jak o život,až mě teda pěkně natrhl. Docela jsem trpěla a na sex jsem si troufla až 4.měsíc po porodu! Ale pohoda,jen jsem po sexu trochu krvácela,te´d už je to ok.

scharfinka • 1d • 15. srpen 2008 ve 13:16
nevim, jestli se bal, to bych nerekla...spis si to vyresil po svem a na me uz asi nezbyla chut ☹

kijonkova.k • 1d • 16. srpen 2008 v 11:56
scharfinka:tak to je smutné ☹

michaela1984 • 1d • 16. srpen 2008 ve 21:30
každý to bere jinak, ale určitě se to upraví.

pavluskak • 2d • 16. srpen 2008 ve 23:04
Po prvním porodu, těsně po šestinedělním šíleném absťáku 😀 a pohoda.... teď po druhém porodu jsem na tom úplně stejně... chuť mám nezřízenou, ale byla jsem při propouštění z porodnice vyloženě upozorněna, že v šestinedělí ŽÁDNÝ SEX, takže "trpím" a čekám... ale stejně ještě trošku špiním, ale už aby to šestinedělí bylo za námi...

aallii • 2d • 19. říjen 2007 v 19:34
Tak co holky,vydržely jste to v šestinedělí se sexem a nebo jste to porušily?Chci se zeptat jakou berete antikoncepci když kojíte.Já nebrala nic po porodu,kojila jsem malého rok a když mu bylo pul roku tak jsem do toho vlítla zase.Samozřejmě že jsem na to nespoléhala,ale to těhotenství druhé bylo fakt neplánované. Na potrat jsem nešla,o to mimi jsme přišly když jsem byla ve 4 měsíci.Ted po 7 letech čekám druhého chlapečka a nerada bych aby se mi to stalo znova.

elly • 1d • 19. říjen 2007 ve 20:14
Ahoj Aalli, no tak my jsme sex v sestinedeli meli, ale s kondomem. Ted me doktor predepsal Cazarette antikoncepci, ta se muze pri kojeni..ale pristi tyden jdu na nitrodelozni telisko. To je pry pak nejlepsi antikoncepce, kdyz ti neni 20 let a nechces hned deti nebo vubec. Je to na 5 let a kdyby sis to pak rozmyslela, tak ti to zase vyndaji. Uzivej si tehu. pa 😉

aallii • 2d • 19. říjen 2007 ve 20:22
Ahojky Elly,je mi 28let,já raději antikoncepci,nitroděložní tělísko neeeé.Pa

vojkina • 19. říjen 2007 ve 21:56
Ahojky, zkus mrknout sem:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
🙂

vojkina • 19. říjen 2007 ve 21:59
a ještě sem:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
🙂

danullinnka • 2d • 24. říjen 2007 v 15:38
ahojky holky,my jsme také měli sex v šestinedělí,protože krvácení bylo jen slaboučké,až vymizelo úplně,ted mám měsíc zavedenou Mirenu na 5 let,za 5800kč a neměly by u ní být měsíčky.Mám za sebou 2 porody,poslední před 4měsíci 🙂 je mi 25let 😉

delfi30 • 1d • 24. říjen 2007 v 15:46
A jaké to poprvé po porodu bylo? Docela mám obavy jestli to nebude moc au au 😲

danullinnka • 2d • 24. říjen 2007 v 17:13
milá delfi,taky jsem měla obavy,po prvním porodu to trošku au au bylo,ale ted při tom druhém to bylo v pohodě,dokonce se dostavil i orgasmus 😉

kristi • 1d • 24. říjen 2007 v 17:14
2-3x to bude malinko au a pak v pohode, neboj

danullinnka • 2d • 24. říjen 2007 v 17:15
je to takový malinký tlak a pak se přizpůsobí 😅

andilek • 1d • 24. říjen 2007 v 17:15
takže si budu připadat skoro jako pana 😅 😅 😅

kristi • 1d • 24. říjen 2007 v 17:16
ne skoro, uplne 😀 😀

danullinnka • 2d • 24. říjen 2007 v 17:16
no,malinko asi jo 😉

danullinnka • 2d • 24. říjen 2007 v 17:18
hlavně se uvolni,to půjde samo,uvidíš 🙂

andilek • 1d • 24. říjen 2007 v 17:20
už se na to taky chystám za necelé dva týdny, tak pak přispěji jaké to bylo 😅

danullinnka • 2d • 24. říjen 2007 v 17:26
já jsem se na to docela těšila 😉

irenan • 2d • 25. říjen 2007 ve 13:43
Ja teda muzu rict, ze ja jsem si jako panna pripadala. Mozna bych doporucila i lubrikacni gel aby to slo lip. A to si ze me jeste manzel delal pred porodem srandu, jestli by mi tam nemohli pridat o 2 stehy vic. ☹

elly • 1d • 25. říjen 2007 ve 14:26
Jo lubrikacni gel jsme meli taky...doporucuju. 😉 Pry zenska ma po porodu malo `klouzani`. 😉

danullinnka • 2d • 25. říjen 2007 v 15:04
milá irenan,manžel si ze mě dělá srandu dodnes,no po dvou dětech už to není jako dřív 😉 ☹

verusky • 2d • 25. říjen 2007 v 15:15
aalii,tak si treba manzel bude muset davat vetsi pozor...
ja antikoncepci nebrala a svagrove uz dve delaly s kojenim neplechu,takze se zatim rozhoduje,jak to resit (ma tri deti,5,3,1 rok).
my jsme sestinedeli nevydrzeli a protoze jsme se meli moc radi,celkem to ani nebolelo,myslela jsem,ze to bude horsi a ono bezva.ale asi tak tri mesice po porodu jsem vchod mela jakysi uzsi,petrovi to nepripadalo (zas mel vic mista vevnitr..),ale me to moc prijemne nebylo.takze myslim,ze ted opet probehne nastrih hraze,protoze si nedovedu predstavit,ze by me hlavicka roztahla,kdyz ani v sexu to moc nejde.

kristi • 1d • 25. říjen 2007 v 15:18
irena, manzel je vtipnej. Mne prisla ze zacatku takova jako mensi, uzka, ale byl jen subjektivni pocit, muz rika, ze je to stejne

irenan • 2d • 25. říjen 2007 v 16:51
My jsme teda sestinedeli dodrzeli. Po sestinedeli jsem zacala brat antikoncepci a to bylo sileny. Tyden jsem krvacela, tyden ne a pak zase jo. Takze jsem to mela ob tyden, k tomu me strasne bolela hlava a byla jsem silene unavena a kdyz si k tomu jeste prictete nocni vstavani ke kojeni a pres den starost o mimco a o domacnost. Byla jsem uplne vyrizena. Tak my manzel rekl ze nez aby mi bylo takhle zle, tak to at to radsi neberu.

verusky • 2d • 25. říjen 2007 v 16:53
hm,tak nejak na nic to bylo s antikoncepci u svagrove...

szedivka • 1d • 25. říjen 2007 v 17:07
Ahoj holky, jestli můžu přispět příspěvkem, my teda šestinedělí vydrželi a pak jsem začla brát antikoncepci Cerazette, bohužel jsem ztrácela mlíko a malej na váze, takže antikoncepce vysazena, kojíme do teď a používáme starý dobrý latex 😉

ladydi • 1d • 4. prosinec 2007 v 08:50
Taky jsme šestinedělí nevydrželi 😉 hrozně jsem se bála, dá se říct že jsem si připadla jako kdyby to bylo opravdu poprvé 😵 ale bylo to super, jen teď nějak není moc chuť (jsem pořád šíleně unavená a ospalá, kojíme v noci minimálně 2x a někdy až 5x) a abych pravdu řekla když už na to dojde, tak ten první vstup do vnitř bolí ☹ nechápu proč po porodu ne a teď jo, no ale hlavně že pak už to nebolí a jde to. Osobně beru taky Cerazette a MS mi už taky přišla a tento týden čekám zda zase dorazí či ne a přitom teda kojíme plně a často.

denousek • 1d • 9. leden 2008 ve 20:28
ahojky...

mam dotazek holky....jak dlouho po produ jste do toho prastili??malej ma 2 tydny a 3 dny a uz na me jdou choutky....samozdrejme si to jeste netroufnu...mela jsem i nastrih hraze z venku uz to vypada dobre ale co vevnitr??radeji jeste urcite pockam ale zajimalo by me kdy po porodu jste do toho prastili vy..??...

zanetka82 • 2d • 9. leden 2008 ve 21:07
ahoooj 😀 😀 😀 jestli tě to zajíma tak ja po prvním hodně dlouho ne protože jsem měla 18 stehu. trvalo to asi pul roku ale po druhym sem do toho šla po 5 tydnech 😅. ale mužu říct že i teď stale citím někdy bolest

denousek • 1d • 9. leden 2008 ve 21:29
no me nechteli rict kolik mam stehu... 😒
ale uz jako vim ze je to srostly uz me to neboli jeste urcite aspon tyden pockam ale beztak to bude dyl...proto shanim nazory no... 😒

zanetka82 • 2d • 9. leden 2008 ve 21:31
to pocítíš kdy budeš připravena 😀 ja měla strach. a co pord byl podle tvych představ nebo jsi to viděla jinak 😉

denousek • 1d • 9. leden 2008 ve 21:40
no popravde nevim kdy budu pripravena rekla bych ze uz sem ale bojim se aby se mi jeste neco nerostrhllo,jestli uz je to jako dostatecne srostle no...radeji pockam chtelo by to vic nazoru ale holky na to nejak prdi ze..

porod no popravde sem necekala ze ty stahy tak boli a ze je to tak desny kdyz jeste nemuzu tlacit a on chce ven....ufff jeste ze uz to je...

bramburka • 1d • 9. leden 2008 ve 21:41
no mě to teda bolí...nástřih mš pne jako blázen, kdy to přestane?

zanetka82 • 2d • 9. leden 2008 ve 21:57
to nevím těško řict zaleží....mě to trvalo teda dlouho 😒

denousek • 1d • 9. leden 2008 ve 22:00
to ja mam teda v pohode...uz skoro jak kdybych nerodila jasne kdyz si nejak blbe sednu tak to jeste citim ale teda jinak nic....

bramburko tak sexik jeste u vas neprobehl??a nebo jo??a jak dlouho po porodu??

myschka • 1d • 9. leden 2008 ve 22:06
Holky já teda trpím v některých polohách pořád ☹ je pravda, že jsem byla hodně šitá pač malá byla velká 😀 teda dokud nedošlo na sex tak pohoda, po týdnu už jsem v poho seděla a všechno se mi zahojilo a po šestinedělí jsme na to vlítli a šlo to ale občas to zabolelo i tak jsem měla radost, čekala jsem to horší a hlavně jsem se bála, že to nebude jako dřív 😀 do teď to ale není pořád ono ☹ ta jizva na hrázy mi nějak pne 😒 myslíte, že by pomohlo něčím mazat?

denousek • 1d • 9. leden 2008 ve 22:09
myschko tobe to taky pne jako bramburce ☹ ja jsem myslela ze uz jsem v pohode tak aspon vim ze mam jeste neco cekat....
ale stejne nevim kdy na to vlitnout.... 😒

perada • 1d • 9. leden 2008 ve 22:10
Holky já měla se spodkem docela problémy...nějaká granulační tkáň a hlavně jsem tu jizvu nemasírovala a tak když se dr. jizvy zatlačila jak by to bylo při šexu..málem jsem vylítla z křesla :-/ Musela jsem masírovat, Calciovkou, Bepanthenem nebo prostě čím mažu mimču zadek a že se to zlepší. Předepsala mi taky čípky Cicatridina a ty my ohromně pomohly. Zvlhčí mě to, pipka se zahojila, takže mi tu tkáň nemusela odštípávat a hlavně sex byl hned lepší a líp se mi ten spodek hojil. Jsou volně prodejné, takže je opravdu doporučuju. Jinak www.cicatridina.cz 😉 Beru je dál, asi třetí balení...Nejřív jsem jedno brala jeden čípek na noc a ty další balení mám brát každý třetí den zase jeden čípek na noc.

denousek • 1d • 9. leden 2008 ve 22:14
perada jak to myslis odstipavat???to mi s tim jako jeste budou neco delat??to teda ne§§§§!!!JA SI TAM NENECHAM RYPAT!!jsem rada ze me to neboli...a o masazi mi nikdo nic nerikal to se ma??

perada • 1d • 9. leden 2008 ve 22:14
Holky mě to pne pořád taky a musíme na to jít opatrně..né jako dřív 😀 ale chce to překonat a je to cítit míň a míň a sexem se to právě nejlépe masíruje 😉
Držím palce!!

denousku, vlítni na to po šestinedělí když už nebudeš špinit, nejlépe po vyšetření u dr. ta ti řekne jestli máš i vnitřní šití OK 🙂

denousek • 1d • 9. leden 2008 ve 22:18
no ja myslim ze mam i vnitrni siti ptz kdyz jsem se na sale ptala kolik mam stehu tak mi to nechteli rict ze prej se to nerika ze se nepocitaji ze se dela i vnitrni siti tak se to nepocita...no tak sem z toho pochopila ze mam i vnitrni no....
prave se mi zda po sestinedeli moc pozde....a ja uz prestava spinit uz je to uplne slabounky na vlozce uz nic nemam...jen kdyz se treba vytru po wc tak trochu....no...

perada • 1d • 9. leden 2008 ve 22:21
denoucku je to hlavně taky o pocitu připravenosti..já byla připravené na své druhé poprvé 😀 teprve cca před měsícem...fakt mě ta jizva bolela ale ty čípky opravdu pomohly...dr. byla na další KO moc spokojená a já taky, že mi to nemusela stříhat 😀

paolin • 2d • 9. leden 2008 ve 22:25
denousku, v sestinedeli bys sexovat nemela! rana po placente se hoji dlouho a krev je vysoce infekcni. ikdyz ted nemas krev na vlozce-nebo malo, tak to neznamena, ze nekrvacis. jen se krev cestou vstreba. po sestinedeli pujdes na prohlidku na gyndu a ta ti rekne. s tim sitim - nemysleli nahodou, ze te sili "vnitrnim stehem"..?

denousek • 1d • 10. leden 2008 ve 20:05
perada ja to nechapu jak strihat??co by ti jako meli strihat??jako tu jizvu spatne srostlou nebo co??sem myslela ze kontrola po sestinedeli je jen ze se podivaji jak se to zhojilo---....to mi bodou neco strihat??to snad ne??...jak si to myslela,??

paolin myslim ze bych nebyla jedina ktera nevydrzela nesexovat v sestinedeli a infekcni??jak to myslis infekcni krev\,,??...ja bych spis rekla ze se nesmi jako dovnitr nic dostat ale tak to je jasny proto jedine s kondomem a lubr,gelem ne...??...myslim ze to nicemu neva..
no a to vnitrni siti no vsak jo ze mam jako stehy i vevnitr asi sem byla potrhana i vevnitr a pak to jeste sesili z venku ...

paolin • 2d • 11. leden 2008 ve 12:00
denousku, denousku 🙂 samozrejme si muzes delat, co chces. proc se tedy ptas na nazory ostatnich? 😔
ikdyz vse je individualni, je nekdy vhodne dbat lekarskych rad a ty v kostce zni: pokud je porod bez komplikaci a bez nastrihu, tak je sex vhodny od 2 tydne po porodu. pokud byl proveden nastrih nebo natrzeni - vnitrni nebo hraze, tak je vhodne pockat do skonceni sestinedeli. sliznice po porodu byva hodne vysusena, muze tedy dojit k jejimu natrzeni a krev se muze dostat do rany a dojit tak k infekci. to stejne u spatne se hojiciho nastrihu/natrzeni. je vhodne pouzivat lubrikacni gel, ale ne vazelinu.

no a nepsala jsem o natrzeni sliznice, ale o zpusobu siti. sit te muzou napr. pokracovacim stehem nebo vnitrnim stehem(ten se pouziva napr. v plastice). tak treba mysleli zpusob siti. pokud jsi byla natrzena i zevnitr, tak to zahojeni bude prave kontrolovat tvoje doktorka po sestinedeli. 😉

myschka • 1d • 11. leden 2008 ve 12:11
No já mám i vnitřní stehy, jako prostě zašitá i vevnitř pač mě šili přes zrcadla snad hodinu ale ty se teda zahojili asi super ani o nich nevím ale ta jizva na hrázy je taková jako hodně plastická, nevím jak to napsat prostě je hodně vidět i cejtit na pohmat ☹ a pne. Já mažu jen občas když si vzpomenu, ono mě to kromě toho sexu vůbec nebolí ani nevadí. My čekali po šestinedělí, možná by jsme to prubli dřív ale já fakt krvácela skoro celou dobu 😝
Perado zastřihávat?? 😲 😲 😲 mojí mamku špatně zašili ale to byla jiná doba a chudák s tím měla takové problémy ale bylo jí blbé s tím někam jít a opravili jí to až při druhém porodu 😲 😒
Snad budem zase brzy všechny ok 😉 aby jsme mohli vyrábět další miminka 😀 😀 😀

martinka24 • 1d • 11. leden 2008 ve 12:11
Ja mohu doporučit alespon tak týden po porodu používat mycí intimní gel od Dr. Mullera, obsahuje tea tree oil a dokonale hojí.také jsem měla nástřih, ale po 3 týdnech jsem byla dokonale zahojená a nic nebolelo....takže sex nebyl překážkou - ikdyž mudře jsem to zatajila 😉

denousek • 1d • 11. leden 2008 v 18:01
martinko to jsem chtela slyset zda se nekdo takovy najde s nastrihem kdo nevydrzel sestinedeli 😎

monaberuska1 • 1d • 12. leden 2008 v 08:40
ahojky holky🙂
vy jste některá nevydržela šestinedělí?

bihan • 1d • 12. leden 2008 v 08:45
My teda nie 😅 Nemala som nástrih a po troch týždňoch ani žiadne očistky, takže sme nato vhupli.. Prvýkrát zo začiatku to bolo trošku nepríjemné, ale keď sa zase svaly "rozvičili" , tak to bola pohodička.. Asi po dvoch týždňoch som už ani nevedela, že som rodila 😀

perada • 1d • 12. leden 2008 v 08:49
Holky né že by mě znova rozstřihla dr. a znova zašila 😀 ale jak mi to srůstávalo, tak se tam udělaly na jizvě takový uzlíky a to dost. Takže bych to měla hodlě dlouho citlivý a nevím proč, ale prej to není dobrý...tak jsem brala ty čípky s ky. hylauronovou nebo jak se to píše aby se mi to pořádně zatáhlo a vstřebalo..říká se tomu granulační tkáň - prostě jako granulky na té jizvě... a kdyby se nevstřebávaly, tak by je dr. odštípla nebo co 😕 takže jsem do ordinace šla s pěkně staženým zadkem 😀 a vyvalenýma očima a pak byla úlevááá po prohlídce 🙂

monaberuska1 • 1d • 12. leden 2008 v 10:15
biham🙂
tak to jsi měla teda o.k že??to je pohoda🙂
perada🙂
tak to ti nezávidím chjo viď🙂
já jsem po císaři ale ještě si to nedovedu nějak představit, ještě ze mě jdou ty očistky to zaprví a za druhý mě ještě dost bolí jizva☹no ale po šestinedělku na to vlítnem🙂už se těším🙂

lenkazdenek • 1d • 13. leden 2008 ve 20:57
Tak já jsem byla také nastřižená,ale naštěstí jizva nják moc nebolela,za 14 dnů už byla skoro zahojená tak jsme po 4 týdnech prvně zkusily sex a jen to trošku tlačilo,tak jsme to zkusily další den zas,ale to to zalo trošku bolet,tak jsme zkusily jinou polohu kde bych si to mohla sama korigovat a teď už od vánoc řádíme jak zamlada 😀

denousek • 1d • 13. leden 2008 ve 21:15
lenkazdenek:ja jsem zitra 3 tydny po porodu a chytaji me uz choutky ale zatim se bojim....nastrizena jsem byla a tak mam jeste strach...no ale jakou tu polohu??...no nevim nevim kdy si to lajznu....
myslite ze dovnitr muze lubr.gel??ptz me to s kondomem bez gelu nejak nebere pak me to dre a bez kondomu to nejde kdyz jaksi prasky budou az po prohlidce ze ....

aallii • 2d • 14. leden 2008 v 08:28
Ahojky maminy,já už mám taky velikanánskou chut,ale bohužel ještě špinim,ale až přestanu tak přítel bude asi chudinka. 😀 😀 😀

lenkazdenek • 1d • 14. leden 2008 v 10:11
Denousek,já měla chutě už v porodnici 😅 mě to nejvíc vyhovovalo na koníčka tam se tak nedřela ta jizva,jinak my jsme gel nepotřebovaly jelikož nekojím ale gel určitě zkusit můžeš

denousek • 1d • 15. leden 2008 v 17:55
aallii a mas nastrih??takze uz bys do toho sla jo???ja bych spineni malikaty uz neresila atejne musime s kondomem prasky jeste nemam....

aallii • 2d • 16. leden 2008 v 08:14
Ahojky Denousku,měla jsem 3stehy z venku a asi 2 zevnitř,určitě do toho pujdu ale až přestanu uplně špinit a samozřejmě s gumou,myslím si že ani gelík potřebovat nebudem(mám totiž velikanánskou chut) tak pak dám vědět,ale hnedka po šestinedělí naběhnu k doktorce pro antikoncepci,přeci jenom bez gumy je bez gumy.Tak pa. 😀 😀 😅 😀 😅 😀 😀

denousek • 1d • 16. leden 2008 ve 14:02
aallii ja mam taky chut ale rika se ze zenska po porodu jaksi ,,nemaze,, no..

nikitka26 • 1d • 16. leden 2008 v 15:13
my jsme šestinedělí dodrželi, ale jen díky mému špinění, jinak by jsme na to vlítli dřív 😀 Měla jsem jen malej nástřih, celkem asi 4 stehy, takže jsem 14 dní po porodu už byla dobře zahojená 😉 Jo a bez gelu ani náhodou, sahara největší díky kojení 😝 Do HA se nehrnu, prej snižuje produkci mlíka a já chci kojit dlouho 😉. Takže to zůstává na kondomu, ale dá se to přežít 😉

denousek • 1d • 16. leden 2008 ve 22:01
jeste ze mam hodne mlika 😉
no snad nam to nejak mliko nesebee ale teda slysim to poprve ze to snizuje produkci mlika...
stejne se bojim jak se zase dam do sexu ze to bude nejak bolet...ale stehy uz musim mit plne srostli ne,?malej ma 3 tydny...teda mel ted v pondeli...no se prave bojim aby se mi to jeste nerostrhlo 😒

aallii • 2d • 17. leden 2008 ve 02:57
No tak na to se optám doktorky,taky bych ráda do roka kojila tak to budem muset přežít s gumou a gelíkem.

gabbi • 1d • 17. leden 2008 v 05:38
Holky ted asi budu odstarsujici pripad, ale se sexem fakt opatrne. Priroda vi proc to tak zaridila. Jak tady nekdo psal - muze to vypadat, ze nekrvacite, ale vevnitr muze byt malicka ranka nebo neco a mate infekcti jako krava.
My nesexovali, ale ja tu infekci bohuzel dostala trosku necemu jinemu a reknu Vam - porod hadra. Bolest, ze by clovek lezl po stene a v te chvili by jste litovaly, ze jste ten sex mely.
Ja mela chute jak nenazranej pes, ale jenom myslenka na to jak infekce a zanet pak svinsky boli mi hned zahnala chute.
Takze preju vydrz a po sestinedeli prijemne sexovani 😵

denousek • 1d • 17. leden 2008 v 09:47
gabbi a myslis ze dr po sestinedeli zjisti jestli jeste neni vevnitr ranka??vzdyt on jen prohmata deloho to si prstama male ranky nemuze ani vsimnout...
a myslite ze i s kondomem hrozi infekce??kde by se vzala?..to teda nevim 😒
ja mam spis strach aby se mi tim sexem ta ranka tam neudelala.. 😒

sisstin • 1d • 17. leden 2008 ve 20:59
my poprvé až někdy 12tt po porodu...nejdřív 7týdnů očistky..pak víc jak měsíc MS...ale je to ještě lepší jak před těhu...sice mě ještě trošku ze začátku tahá jizva...ale pak se to rozjede 😝

denousek • 1d • 18. leden 2008 ve 12:13
no ja uz ocistky nemam ale taky se bojim toho ze me nejak bude tahat jizva ale roztrhnout uz se nemuze ne ? 😕

ammalka • 1d • 11. únor 2008 ve 14:58
jak se tady před nedávnem psalo, taky jsem byla dost nadržená, takže jsme to nevydrželi a milovali jsme se v 5 týdnu po porodu, samozřejmě že s kondomem, bylo to krásný. Je to takový zvláštní pocit, člověk je hodně s mimískem a už jsem měla strach, že se s manželem už ani nemáme rádi, sex nás ale utvrdil v tom, že jsme OK. Hodně lidí mě strašilo, ať si manžu k porodu neberu, že prý pak už mě nebude chtít, jako v sexu, ale manžel byl ještě divočejší než před tím, fakt super.

kachne23 • 1d • 11. únor 2008 v 17:54
čau, já teda taky nevydržela šestinedělí - byla jsem císařem a myslim, že druhej nebo třetí tejden jsme do toho šli 😎 Největší překážkou je teď mimčo, nejlepší je, když si ho prarodiče pučej na procházku 🙂

ammalka • 1d • 12. únor 2008 v 11:04
Přesně tak, chceme ještě jedno mimi, je jasný, že ne hned, ale při tom, jak náš malej celý den a večer řádí, nevím nevím, kdy by jsme tu Aničku vyráběli 😀 😀

ammalka • 1d • 14. únor 2008 ve 13:30
Tak holky, jak to vidíte se sexem v šestinedělí o Valentýna?? Já manželovi koupila kondomy a vibrační kroužek, no jo, jenže on mi dneska odjel pracovně na Moravu, tak uvidíme zítra, jestli nás šmudlíček nechá???? 😉 😉 ☹

lu777 • 1d • 22. únor 2008 ve 22:52
holky, tak nakukuju a čtu vaše zkušenosti..
my zkusili včera, očistky už prakticky nemám asi deset dní a cítím se fakt fajn už několik týdnů, spíš jsem se musela držet zpátky, chtěla jsem dodržet aspoň měsíc...

těšila jsem se, jelikož jsme měli skoro nulový sex kvůli potížím v těhotenství... no a docela síla, "dole" se cítím jak někdo úplně jiný 😖 😖 😲 🤐
přitom se vůbec necítím jak po porodu, uvědomuju si to jen když vidím volnější kůži na břiše jinak si fakt celkově připadám jak předtím!

šití jsem neměla velký a jen jakoby pálilo asi týden po porodu.. takže jsem si říkala, že by to mohlo být docela v pohodě.. ale všechno to pne, jakoby tam nebyl plac... jsem se tak těšila, ale pak jsem se cítila jak kdybych tam snad neměla nervy, prostě reakce minimální 😒

tak teda nevím kdy se to upraví.. nevím jestli to zkoušet brzo zas, aby se to jakoby tím sexem masírovalo a uvolnilo jak tu někdo psal a nebo to naopak nechat třeba další měsíc radši být...

mám teď fakt strach, že už to nebude ono ☹ .. jsem se sem šla uklidnit, ale moc jste mě teda neuklidnily 🤐

asi ještě počkat a masírovat třeba tu jizvu Bepanthenem nebo něčím?

uff, už abych šla na kontrolu po šestinedělí a mohla jsem se aspoň doktora vyptat co a jak, třeba něco poradí...

monas • 1d • 22. únor 2008 ve 22:57
Nedávno se mě na tohle téma ptala známá, co před časem rodila. Je to hodně individuální, jak se kdo cítí. Ale pokud je všechno OK a máte chuť, tak bych se toho tak nebála. My jsme to vydrželi 4 týdny po porodu, pak jsme se milovali (samo, že s kondomem) denně a no problem.

lu777 • 1d • 22. únor 2008 ve 23:24
no moje známá prý měla sex pět měsíců po porodu.. a prý ok.. no tak nevím jestli čekat další 4 měsíce.. to mi manžel asi uteče 😅 😨

lu777 • 1d • 22. únor 2008 ve 23:39
ještě mě napadá: masírovala jsem hráz, takže mám doma ten olej od Weledy.. myslíte, že by se tím dala masírovat ta jizva, že by to na ni bylo dobré? 😕 😕 zkusila jste to některá?

janab78 • 4. březen 2008 v 11:23
Tak my jsme na to vlítli po šestinedělí a musím říct, že děs běs. Měla jsem pocit, že mam uvnitř jakoby blokádu, kde mám vnitřní šití. Když se dovnitř šáhne prstem, tak ro je cítit zduřený, hráz mi taky bolí a o orgasmu se nedá vůbec hovořit.Dovnitř to taky moc nešlo. Domluvili jsme se, že koupíme lubrikační gel, snad to pomůže a uvnitř se to na té jedné straně roztáhne. Taky mi přijde, že jsem dost užší, jakoby mi tu hráz víc zašili. Ach jo. Jestli se to nezlepší, tak nevím.

sisstin • 1d • 11. březen 2008 v 10:44
holky..mě to ze začátku bolí pořád..a jsem skoro 5 měsíců po porodu..pak už dobrý..ale ze začátku je to fakt au au au 😕 a nepomáhá ani lubrikant..prostě mě furt tahá to šití..a to jsem byla šitá docela málo 😕

simone • 1d, snž • 11. březen 2008 ve 21:39
holky tak ja taky neco pridam.Ja uz jsem ale 16mesicu po porodu 😉 a nebyla jsem sita,tak to je mozna jine.
My meli sex hned po sestinedeli a bylo to supr,dokonce jsem mela i orgasmus.Spis jsme byli opatrni a nedivocili.Tak jak pise gabi,nehrozi jen zanet,ale vnitrek je citlivejsi-taky tim prolezlo mimco,tak by mel byt clovek opatrny,tak jak poprve.Ale urco nezoufejte tem co to nejde,ono se to spravi a cekat pet mesicu taky nemusite.
Ja spis mam problem,ze jsem v tehu ztratila chut na sex,tak ted jdu v dubnu na gyndu,mammnejake silene hormony i problemy s pleti od tehu ☹
Jo a ze sex po porodu boli,je normal,mi to sestra taky rikala a fakt se to pry casem upravi.

A s tim casem,nase mala uz je velka a jak dite bude vetsi,bude hur baby 😀 Vstava v sest rano,pres den spi chvilku a jen jednou a spat chodi o pul osme-to ja jsem uz uplne mrtva z celeho dne a na pet rano si budika davat neminim,tak nam to taky vazne 😉

reruna • 1d • 13. březen 2008 v 16:17
Na toto téma mám jedinou otázku: sex po porodu, co to je? Samo, že jsme to zkoušeli, bolelo to, i když jsem po císaři, nějak ale na to není ani chuť ani čas. Doufám, že to není na furt, ale teď máme prostě absolutně asexuální období.

lu777 • 1d • 17. březen 2008 v 17:02
no my zkusili asi tunu lubrikantu a to máme fakt výborný, z USA, pěkně drahý a bylo to k ničemu, to šití je prostě citlivé a ten nástřih jak se zahojil, tak samozřejmě táhne dost..

Siss: já byla taky šitá málo a při prvním pokusu jsem myslela, že se střelím 🤐

ptala jsem se dr. a on říkal, že zahojená jsem ok.. a že prý zkoušet, tím se to spíš uvolní.. bych ho chtěla vidět 🙄 😅

Reruno: u nás je chuť velká (holt celibát skoro celé těhu 😅 ).. i ten čas by se snad našel, ale nevím nevím jak to půjde..

jinak ale čípky Cicatridina i gel Contractubex trošku pomohly.. na zbytek pomůžou asi jedině zaťaté zuby - a čas 🙄 🤐 😠 😖 😀

jinak s tou hrází si myslím, že je možná citit jako užší, protože se holt hodně hodně natáhla a u toho hojení se to stáhlo.. takže je sice zahojená pak, ale jakoby tužší (teda u mě určo, na omak.. nemyslím šití, ale fakt hráz).. takže šití pne a hráz je míň flexibilní, takže ta holt taky nevypomůže 😅

lu777 • 1d • 29. březen 2008 v 15:18
tak hlásím, že je to o kus lepší, zkoušeli jsme, teď je to 9 týdnů a na začátku je to teda síla, normálně jsem chtěla vycouvat, ale holt jinak než zkoušet to nejde, tak jsem vydržela a pak to bylo jako za starých časů, se vším všudy 😵 😵
s tím začátkem nevím co, asi to chce fakt jedině trpělivost - člověku ani nic jinýho nezbývá, že 😝 🙄 🤐 😅

kajule • 1d • 29. březen 2008 v 15:22
Lu, tak me to zezacatku taky bolelo, ale postupne to bylo cim dal veci, az sem o tom asi po trech mesicich ani nevedela.

lenkabu • 1d • 29. březen 2008 v 16:08
Jak to tady čtu tak jsem zvědavá jak to dám já...chuť na sex se mi vrátila už pár dní po porodu,ale fyzicky mi to připadá jako mission impossible 😅 Měla jsem nástřih a dost jsem se natrhla...do týdne to bylo zhojené z nejhoršího,ale poslední dva dny mně začla ta jizva bolet..a je taková "3D" 😅 😀 Prostě hnusná,vystouplá...tady čtu poprvý že se to má něčím mazat,asi zkusím Bepanthen..

karot • 1d • 29. březen 2008 v 19:58
Lenkabu..................mě "pomohla" mast z Dubové kůry. 😉
Když jsem byla na kontrole po šestinedělí,tak se mě doktor(ten,co mě rodil)zeptal:"Kdopak Vám tady udělal takový plot?!".............. 🙄 😀
Ale teď už je to o hodně lepší. 😉

lu777 • 1d • 31. březen 2008 ve 23:14
Lenkabu: já měla chuť taky za pár dní po porodu.. a po dvou týdnech bych si bývala troufla i fyzicky.. ale zpětně si dneska říkám, že holt uvnitř se to hojí dýl než si člověk myslí a i když to člověk třeba necítí

Kajule: díky za povzbuzení, tak snad v létě už to bude jako za starých časů 😝 😅

Karot: počkej, on Tě šil a pak se Tě zeptal kdo to šil?? 😅

lu777 • 1d • 31. březen 2008 ve 23:16
Lenkabu: zkus gel Contractubex, fakt je to jiný než např. s Bepanthenem nebo olejem, je to spešl na jizvy 😉

karot • 1d • 1. duben 2008 v 09:04
Lu................tak,tak.Jsem myslela,že ho nakopu. 😀
A to byl ještě tenkrát jediný doktor,který v porodnici šil nevstřebatelnými stehy,takže jsem jako jediná musela jít na vyndání stehů.Jenže tenkrát(když nás propouštěli z porodnice)měli hodně porodů a nestíhali,takže jsem se musela na stehy vrátit do porodky druhý den.Čekala jsem tam 2 hodiny a pak mě sestry stejně poslaly na ambulanci,protože na mě neměl nikdo čas. 🙄
Takže jsem další hodinu tvrdla na ambulanci,než jsem se dostala na řadu a manželovi řvalo dítě v kočáru(čekal s nim venku)hlady. 😅

lu777 • 1d • 1. duben 2008 v 10:23
a Ty jsi ho nenakopala? 😀 tak to jsi dobrá!

teda to je story, to je jak z roku 1975!

karot • 1d • 1. duben 2008 v 11:48
Ne.................. 😀 .Musím se chovat slušně,...............chodím k němu na prevenci. 😅
Jako odborník je dobrej,ale má svérázný humor.

micanek
22. zář 2008

Ahojky holky ... zahlídla jsem toto téma, tak jsem musela nahlídnout. Malímu jsou 3,5 měsíce a chuť na milování je tatam ... doufám, že je to kuli tomu kojení. ... Asi 4x od porodu jsme se z manžou milovali ... ale pro mě to vůbec není příjemný ... i když jsem si dělala srandu a říkala mu , že na mě musí .. jako by to bylo poprvé. Jsem ale sama s toho smutná.

kijonkova.k
22. zář 2008

micanek:já myslím,že se to upraví.Pro mě to taky nebylo zrovna příjemné,trochu tomu pomohl lubrikační gel. 😉

jahodka11
22. zář 2008

micanek-urcite sa to upravi, u mna sa to tiez upravilo a teraz je to lepsie ako pred porodom 😀

lila794
22. zář 2008

Micanek, potesim ta, mne doteraz ta chut nejako neprisla. 😝 ale co neurobim pre svojho draheho, ze? Tiez verim, ze to je tym kojenim.

jahodka11
22. zář 2008

no mne chut prisla asi tak po 7-mich mesiacoch a je fakt, ze som vtedy prestala kojit, nieco to s tym moze mat 🙂

kobyliacik
24. zář 2008

no som 8 týždňov potom a je to fajn. Vydržali sme asi 4 týždne, najprv to bolo ťažšie ale časom sa to rozbehlo a je to hádam o niečo lepšie ako predtým (len nech to nezakríknem). A sex bol až do posledných dní tehotestva, lebo akosi sa krpcovi na svet nechcelo, tak sme sa snažili na radu doktorov... 😀

dnada
24. zář 2008

no ,já byla vždy taková "nymfomanka" a teď sem bez chuti,u mě to nebude jen kojením,prostě si připadám nepřitažlivá,ošklivé povislé špekaté břicho ... celkově se cítim tak nějak nic moc na milování... ale už sem začala cvičit,tak snad se to brzo zlepší 🙂

shela
24. zář 2008

raz som pozerala myslim ze to bol DR.Phil show...problem moze byt psychicky ale najcastejsie je to sposobene hormonmi..odporucali tam liecit sa u sexuologa...

krista
12. lis 2008

llaayllaa • 1d • Včera v 19:05
Ahojte baby,nemám sa momentálne komu zdoverit tak sa idem vykecávat sem,len dúfam,že nebudem sama,ktorá má takýto problem 😒 som skoro šest týž.po porode cisarskym rezom,máme krásnua zdravú prrincezničku 🙂 všettko by bolo ok,len čo sa týka milovania,mnžel bol najskor nedočkavý a teraz ked sa na to konečne cítim pripravená aj ja a aj mu to dávam patrične najavo,nejak nejaví záujem,a ja sa mu nechcem vnucovat,ale....Nie som žiadny maniak na sex,len sa rada milujem zo svojim manželom 🙂Inak,raz sme sa už milovali,ale aj to bolo skor z mojej iniciatívy,manželovi doverujem,on vraví,že sa mu páčim a tak neviem príst na to čo sa vlastne deje....... ☹

mirjanka • 2d, 29tt • Včera v 19:26
Nejlepší by bylo, kdyby jste si o tom společně promluvili. Může se stát, že ho třeba zmáhá denní kolotoč a změny, které nastaly okolo vašeho miminka... 🙂

petruci6 • 34tt • Včera v 19:51
ono sa to stava vacsinou po porode,ze chlapi s tym maju vacsi problem,mozno preto,lebo malinka spi s vami v jednej miestnosti,uz to nie je take sukromie,mozno preto,ze sa este boji,aby ti neublizil,chlapi mavaju psych blokady po porode svojim manzeliek,chce to cas a rozhovor 😉

dula_renka • 2d • Včera ve 20:03
llaayllaa a možno si ho len prudko odohlnala, keď bol netrpezlivý a teraz sa ozvala mužská ješitnosť 😉 tak teraz vytiahni ženskú rafinovanosť

funy
15. lis 2008

krista,

my od zaciatku mojho tehu nic, pretoze mam rizikove a lekarka mi to neodporucila. a viem, ze este aj po porode asi dlho nic.
no a chcem ti len tolko napisat, ze to moze byt ako pise petruci. pretoze mne manzel povedal uz teraz, ze ked sa male narodi, tak on nebude chciet az kym bude s nami babo spinkat v spalni..... takze mozno aj tvoj manzel to tak berie, ze ho akoze to babo vidi....

hancas
18. lis 2008

jájsem mohla sexovat do 4 měsice a pak zákaz---rizikové těhu.Po porodě jsem začala se seem po šestineděli,ale že by mě to nějak bavilo to se nedá říct,spíš mi to přišlo divný.Bolelo to,dřelo to a já se nudila,ale co pro taťku neudělat že ,když nám poskyzl produkt na miminkoi 😀

barusha
18. lis 2008

Ahoj holky,tak my už od začátku těhu nic, krvácela jsem, pak nízko placenta, pak špatný tlak.. No, prostě zákaz... A po porodu jsme to zkusili za 2 měsíce, fakt nic moc, já jsem se šíleně bála a manžel byl rozhozený ještě z porodu. Teda, pořád se nějak nemůžem sladit, já mám myšlenky úplně jinde a manžel asi pořád vidí porod 😖 Tak snad se to časem urovná.

laaala
18. lis 2008

Ahoj holky, my jsme s manželem jako bratr a sestra 😀
Vůbec na to není čas a popravdě ani nálada. ☹ Je mi z toho smutno, ale neumím si to nějak představit ... nestíhám v klidu ani uvařit, natož sex 😨 Snad se to časem zlepší

micanek
18. lis 2008

laaala .. já mám z MM taky sourozenecký vstah 😀 ... od porodu jsme sexovali asi 5x, ale u mě žádnej požitek aani se mi do toho vůbec nechtělo. MM miluju, ale nemůžu si pomoct .. ale říkám si, že se to spraví .. třeba je to i kojením. 😀

bihan
19. lis 2008

Podľa mňa je to dosť smutné, keď majú manželia súrodenecký vzťah.😔 Pre mňa sex nie je práca, ale odpočinok.
A myslím, že tá skopírovaná téma skôr patrí do "manžel a domietanie sexu" než sem.

samik2008
19. lis 2008

Tak holky tak si říkám že mám štěstí,po prvním i druhém porodu sexujeme v pohodě.Manžel byl se mnou u obou porodů a nemyslím že by z toho byl pořád rozhozený.Ale taky záleží jak těžký byl porod. 😝 a taky jestli to mimča vůbec dovolí................. 😀 😀 😀

janula2008
19. lis 2008

Tak já jsem po císaři a to, že jsem rodila mi připomíná jen ošklivá jizva, jinak si příjdu jak bezdětná 😀 občas se mi do sexu taky nechce (ale to se mi sem tam nechtělo ani po celým dnu v práci 😉 ), protože jsem ze Simči utahaná a její hlídání je psychickej i fyzickej nápor, ale jinak můžu říct, že vše lepší než před těhu 😎 .

mirjanka
21. lis 2008

V tomhle směru jsem byla taky v pohodě...myslím, že s prvním jsem porušila šestinedělí - zkrátili jsme ho na pětinedělí, podruhé jsem manžela svedla po 14 dnech (nějak se mi pobláznily hormony) později jsem byla z neustálého kojení vyčerpaná a tím i méně aktivní... 😉
Manžel byl taky u obou porodů - rozhozený nebyl, i když první aktivitu nechal na mně

beponka
25. únor 2009

nám končí šestinedělí za dva a půl týdne a nějak si neumím představit že tam dole budu ještě někdy funkční🙂
přijde mi, že jizvy pořád cítím.
chuť na sex bych měla, ale nevím co bude větší jeslti chuť nebo strach.
ach jo 😒

samik2008
25. únor 2009

beponka:nesmíš se bát,to pak nepůjde vůbec

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru