Sex po porodu. Máte s tím problém?

0401
14. srp 2006

Nevím, jestli se sem hodí tohle téma, ale mám problém se sexem po porodu. Svůj problém jsem omylem načala na PARAGRAFECH 😒 tak mi své rady posílejte sem. Dík.

zuzi118
18. črc 2009

t.g. milena - pri spineni by som urcite kontaktovala lekara, navyse ak mas aj bolesti. Nemusi to nic znamenat, mna v tehotenstve casto bolel podbrusok podobne ako pri menzese - vraj preto lebo vtedy rastla maternica. Ale istota je istota a takto nadialku ti nikto nezaruci ci je to OK alebo nie.

zuzi118
18. črc 2009

devita... no manzel by ma aj chcel, sice nie az tak casto, ale aspon ma uz uplne neodmieta ako v tehu. Ale teraz citim, ze je problem u mna. Som proste zamindrakovana, ked sa pozriem do zrkadla naha, tak sa rozplacem... A zacinam byt paranoidna - isla som na prechadzku s krpcom a mala som na sebe nove saty, necitila som sa v nich velmi sebaisto a ked som prechadzala okolo takych pubisov tak jeden z nich povedal Ty kokso (pouzil horsiu verziu), vidis to?! Bohvie ci to mysleli na mna... kazdopadne som ledva dosla domov aby som sa nerozplakala uz po ceste. Odvtedy si tie saty na seba odmietam dat, aj ked muz mi tvrdi, ze co vymyslam, ze v nich vyzeram dobre. No sibe mi.

ojo
20. črc 2009

t.g.milena, možná radši k dr. jdi, za to nic nedáš 😉 ... já špinila taky, často do 20tt a sexovali jsme normálně 😅 v podbřišku píchá prý proto, že roste děloha... 😉

veruska007
26. srp 2009

Tak ja nevim... ale u nas doma nema chut na sex manzel. Pritom pred porodem jsme spolu spali tak kazdy druhy den a vyhovovalo nam to obema. Pak jsme meli problem vydrzet sestinedeli... a najednou manzel prestal mit chut na sex, spime spolu tak jednou za mesic. Trochu me to mrzi... najednou se vedle nej necitim jako zena, ale spis jako pecovatelka. Rikam si, je-li to tim, ze mam po miminku brisko samou strii a samozrejme mi i nejake to kilo zustalo (cvicim, zivim se zeleninou jak kralik... ale skutek utek) ☹. Tak nevim. Ne ze bych byla na sexu nejak zavisla... ale prijde mi to ted takove zvlastni... a to chceme druhe mimco. Teda nevim, jak si manzel mysli, ze se miminka delaji 😖

pavcik
26. srp 2009

Tak já s "tím" neměla problém ani v těhotenství a ani po porodu. Právě naopak. Vyžadovala jsem to než kdy předtím. Až z toho byl partner zaskočen a řikal proč těhotenství netrvá věčně 😀 no a po porodu to pokračovalo. Nedodržela jsem ani náhodou šestinedělí natož třeba dýl. Po týdnu po propuštění jsem nějak ulítla a vlítla na to🙂 Ale já nerodila normálně ale císařem takže je to jiný než u vás

shaula
26. srp 2009

No já v těhu byla hodně aktivní, a po porodu nemám chuť vůbec, a to je to už 13 měsíců... Snad se to zlepší, taky bych si to chtěla užívat jako předtím, ale zatím každý večer spíš doufám, že manža nic chtít nebude 😅

zuzik24
29. srp 2009

Ahoj holky, nikdy jsem si nemyslela, že se to stane i mně, ale bohužel, je to tu ☹ Jsem čyři měsíce po porodu, před těhotenstvím jsem sex chtěla mít pořád, ale teď prostě nic. V těhotenství jsme sexíkovali cca pětkrát, neměla jsem na to vůůůbec chuť a přítel se zase bál, aby nám nějak neublížil ☹ Docela jsem se těšila na porod, že už budeme moct a tak. No a ta chuť se pořád nedostavila. Takže od porodu taky ani ťuk. S přítelem jsme se o tom bavili, bála jsem se, aby mu to nevadilo a jemu to naštěstí nevadí, alespoň to říká 🙂 Máte nebo měly jste to taky některá z vás? Nejsem divná???

shaula
30. srp 2009

Zuzik - no já trochu obdobně - před těhu jsem byla celkem aktivní, v těhu nadprůměrně, chuť jsem měla téměř pořád, až si to manža pochvaloval 😀 A po porodu nemám chuť skoro vůbec, takže se snažím manžovi trochu přizpůsobit a vyhovět, nechci, aby si případně hledal jinde 😒 Abych se vyjádřila přesně - moc se mi do sexu nechce, ale když už k němu dojde, tak se mi to líbí, to jo. Jen ta chuť moc není, radši bych šla večer spát 😀

senja
30. srp 2009

Cau holky, tak jsem dnes zacala uvazovat, zda do toho konecne neprastime. Jsem skoro 2 mesice po porodu a manzel uz je nadrzenej jako stepni koza, ale drzi se zuby-nehty a jeste si ze sebe kvuli tomu dela legraci, takze zacina mi ho byt fakt lito. Sice nemam na to ani pomysleni, ani chut (a obavam se, ze jeste nejakou dobu mit nebudu), ale premyslim, zda do toho uz nepujdu tak trochu kvuli manzelovi. Prece jen je to skoro 9 mesicu, co kvuli mne abstinuje (teda doufam 😀 ). Ale jak si to tak ctu, tak mam najednou docela strach 😒 A to jsem si blahove myslela, ze to bude hned OK jako pred tehotenstvim ☹

shaula
31. srp 2009

Senja - vždyť jsou i jiné možnosti 😉 A moc držím palečky, aby se ti ta nechuť vyhnula 😉
Jo a z vlastní zkušenosti ti radím - dopředu si s manžou promluv, aby byl něžný... Já to neudělala a jak byl manža už taky hodně natěšený, tak byl trochu divočejší a mě to bolelo. Nic jsem mu neřekla, aby mu to nebylo líto, ale pak jsem nějakou dobu měla strach jít do toho znovu ☹ Moje chyba, měla jsem něco říct, no jo, holt já už jsem taková 😔

klematis
1. zář 2009

Ahojky, já mám už skoro 5 měsíců po porodu a vůbec nemám na sex pomyšlení, asi před dvěma týdny jsme to zkusili, už mi bylo manžela líto, ale tak to bolelo, že jsme to vzdali. Ted mám z dalšího sexu strach a každý den doufám, že to manžel nebude chtít zkusit znovu... 🙂

luthien.k
1. zář 2009

Holky, chce to fakt otevřenou promluvu o tom, jaké z toho máte pocity, nic nezatajovat!!! Oni když vědí, že to bolí, tak přece nejsou blbci, aby to nepochopili, že mají být něžní nebo raději provozovat alternativní způsoby vzájemné náklonosti, než se to zlepší! Jinak bývá problém i sušší sliznice (což určitě souvisí s tou psychikou i hormonama, který jsou teď naladěný na péči o dítě a ne na další rozmnožování 😎 ), tak bych určo radila i lubrikační gel a hooodně 😉
Já taky měla trochu obavy, ale protože jsme o tom spolu mluvili, tak to dopadlo dobře. Neříkám, že to po šití trochu nebolí, ale dají se najít polohy, kdy to tolik na jizvu netlačí atd. No a co se chuti týče, erotický film k jejímu navození nebo třeba příjemná masáž nejsou k zahození 😉

luciana21
5. zář 2009

Ahojky, v neděli mi končí šestinedělí a včera jsme to konečně prubli, já byla naopak nadržená jak stepní koza.Trochu to bolelo, navíc jsem dole trochu užší, říkal to i přítel.Ale všechno je o psychice, uvolnit se atd. Jak píše luthien-mluvit mluvit a mluvit, vždyť krásný může být i jen laskání a potom to velice jemně zkusit, pokud to nepůjde, svět se nezboří a třeba to půjde příště..pokud nemáte doma vyloženě vola, tak se to určitě poddá a on se určitě přizpůsobí.Všem držím palce ať je všechno zase co nejdřív O.K. a vy držte palce mě, ať z toho mojeho nevyšu..m duši🙂

kaleilah
5. zář 2009

Co to je? 😅 otěhotněla jsem plánovaně 4 měsíce po porodu snad na první a taky poslední pokus 😉 😀 takže máme téměř roční půst a ten minimálně ještě rok dva potrvá 😀

luthien.k
5. zář 2009

No nevím nevím, manželství (partnerství) bez sexu nemá podle mě moc naději aneb muži nejsou jen na kamarádění stavění... 😉

shaula
5. zář 2009

Kaleilah - a to nemáš strach jít do dalšího těhu tak brzo? Nezlob se, ale moc nerozumím těm, které do toho takto plánovaně jdou... 😒 Mmch, my si sexu užili nejvíc právě v těhu, takže pokud je vše v pořádku, půst se rozhodně konat nemusí 😉 A nerozumím - proč rok dva? Když čekáš mimi už teď v listopadu? 😕

kristies
5. zář 2009

Ahojte, tiez sme si kopu sexu uzili najma v tehu 😀 . Inak po porode uplne v pohode, akurat muzik bol tiez uz nedockavy, tak ide niekedy dvakrat za sebou a ja po celom dni nevlaaadzem 😀 Inak uz som sa po porode tiez na to strasne tesila a bola som zvedava ci sa nieco nezmenilo...

kaleilah
7. zář 2009

shaulo, vždycky jsem chtěla mít děti brzo posobě, nechci aby měli velký věkový rozdíl a plánuju dětí víc, tak abych to do třiceti stihla 😉 Jinak já jsem po prvním porodu byla hodně moc sešitá a tak mě sex bolí a nemám na něj náladu a ani chuť. a ppo porodu si myslím že bude trvat dost dlouho než se na to vrhneme znova, uvidím jak dopadne porod 😉 jinak my jsme spolu nesexovali nijak moc ani před těhu, vyhovuje nám to tak

baca
9. zář 2009

tak my to zkusili ke konci šestinedělí, protože jsem fakt chtěla počkat, ale nadržená jsem byla snad už v porodnici
šití mě táhlo, napoprvé jsme zajeli tak 1 cm, napodruhé už normálně, ale táhne to pořád, vyhovuje mi poloha, dy já jsem nahoře a lehnu si, to pak na to šití není skoro vůbec tlak
a pocitově je to paráda, lepší než předtím

shaula
9. zář 2009

Závidím... 😉

baca
9. zář 2009

já zas kaleilah zívidím rychlost jejího otěhotnění, ale to je na jinou diskuzi 🙂 😖 , my se poctivě snažili 15 měsíců

cathuska
16. zář 2009

caute maminky, tak pripajam sa k teme, som nieco vyse sest tyzdnov po porode, a vcera sme mali s mazelom sex...bolo to super, nic ma nebolelo a je to tam dole v povodnom stave...takze super...je fakt, ze som mala porod rychly, finalna faza boli tri zatlacenia a babatko bolo vonku a bola som bez nastrihu a ani som sa nepotrhala..takze rekonvalescencia je zrejme priamo umerna tomu...tak som rada, ze mozme s manzelom fungovat ako predtym, lebo toho som sa najviac bala, ze sex nas bavil, a ze ci po porode nebudem odstavena...drzim palce vsetkym maminkam, nech su skoro fit 🙂

janulla84
16. zář 2009

Tak u nas prvni sexik po porodu(po 6ti nedeli) nic moc ale pak to bylo lepsi a lepsi 😀 ale ted uz mam asi 4 tydny MS 😠 takze opet nic 😠

barka666
16. zář 2009

Baby, skúšala ste to niektorá cez šestonedelie, my s manželom to už asi nevydržíme do konca 600nedelia ☹ ☹ ☹ neviem či to risknúť alebo nie, čo vy na to? viem o možných rizikách, čo tak skúsiť to s kondomom?kvoli možnej infekcii, hm?

zuzana355
16. zář 2009

barka a to kolko máš po porode ak sa možem spýtať

barka666
16. zář 2009

zuzi 3 týždne

adka12
16. zář 2009

Barka ja by som neriskola! Však sú aj iné možnosti, nie?

zuzana355
16. zář 2009

ups barka 3týždne no ja by som ešte nie ako hovorí adka sú aj iné možnosti a počkaj ešte aspon 2 porod je dosť vážna vec a nemusíš byť ešte 100percent zahojená aj ked tebe sa to zda

adka12
16. zář 2009

My sme prvý krát sexovali 2 dni pred skončením 600nedelia, ale aj to len tak light, lebo ma to bolelo a asi mesiac po tom, sme museli ísť nato ešte pomaly...
Ale teraz už pohodička, dobiehame zameškané 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru