• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sex po porodu nestojí za nic. Mám blok?

11. února 2015 
já myslím, že určitě, je jasný, že každá ženská je po porodu unavená a bolavá, taky starosti kolem mimča tomu moc nepomůžou, ale jak vyrostou tak to bude zase v pohodě,hlavně se nestresovat, že to ted nejde a taky řic tomu druhýmu jak se vlastně cítíš je důležitý...
18. dub 2008 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No jo, ale když 15 měsíců po porodu je to pořád takový nijaký, tak už je to trochu divný :confounded:
21. dub 2008 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Nursík,.............třeba se to po dalším mimi zlepší. :dizzy_face:
Vlastně se to musí zlepšit před ním!..................... :grinning: Jinak to další nebude. :grinning:
21. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No to máš pravdu :grinning: . Ale docela se děsím, že to potom bude stejné jako teď :angry:
21. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak podle toho,co tu(i na jiných diskusích)ostatní píšou,tak je to buď na prd po 1.dítěti a pak super a nebo naopak.Takže já se radši utěšuji představou,že jsem na tom líp,když to bude super po 2.dítě do konce života :wink: ,než aby to bylo super jen 2 roky a pak nic. :grinning:
22. dub 2008 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Takže mám ještě šanci, že to bude ok ? :grinning:
22. dub 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky nursik
Já mám děti dvě a musím říct, že po prvním porodu jsem měla blok hodně dlouho. S manželem jsem se milovala jen proto, aby byl doma klid. Pořád to bolelo a na gindě mi mudra řekla, že musíme hodně sexovat :unamused:
První zlepšení bylo až když jsme se rozhodli pro druhý mimi ( po 4 letech :confused: ) Nevím čím to bylo, ale určitě to bylo psychický. S přrdstavou na druhý mimčo to najednou šlo jak po másle :grinning: :grinning: :grinning:
Druhej porod byl super. Po něm jsem mohla hned po šestinedělí.
22. dub 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No,....................já si také myslím,že ty rozmnožovací pudy dělají hodně. :dizzy_face:
Já je zatím nemám a takové 2 roky určitě mít nebudu. :grinning:
22. dub 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já taky další rozmnožování teď neplánuje a předstírat, že trénujeme druhý mimi a přitom zobat antikoncepci, tím tělo asi moc neoblbnu, že? :grinning:
22. dub 2008 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
To asi opravdu ne. :grinning:
Holt se na to budeme muset povznést a místo sexu si najít nějakou jinou "úchylku". :grinning:
23. dub 2008 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Maminky :slight_smile:

Mohu Vás oslovit v souvislosti s tématem, které zde probíráte a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o daném tématu píšeme se všema maminkama i zkušenosti s ním? :slight_smile: Když jsou tyto zkušenosti ve Wiki Modrého koníka, je to daleko přehlednější než fórum, protože se dá vše rychle a přehledně dohledat...

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost se sexem po porodu zde: http://www.modrykonik.cz/sex-po-porodu , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy hlavně ohledně zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině žen...

Děkuji Vám a přeji krásný den! :slight_smile:
Janča
14. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy, zajímalo by me jak jste na tom ted s odstupem času.? Jestli je to porad tak hrozné, zda jste to s partnerem zvladly ATP. Dekuji :slight_smile:
11. únor 2015 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek