Sex po porodu nestojí za nic. Mám blok?

nursik
13. dub 2008

Ahojte, mám téměř 15.měsíční dceru, ale sex stojí za nic. Před těhu mě tato aktivita bavila, bylo to fajn. Porod jsem měla těžký, vyvolávaný a nakonec šla malá kleštěma, byla jsem hodně potrhaná a dlouho jsem se hojila. Brala jsem to celkem statečně, ale teď se mi i při sexu vybavují zážitky z porodu, na sex nemám chuť, bolesti při sexu jsem měla do roka prcka. Beru HA, tak ji zkusím vysadit, ale spíš mám obavy, že je to u mě psychického rázu. Navíc po porodu jen velice těžko dosahuji orgasmu. Na dalšího prcka se zatím nechystáme a celkem se druhého porodu bojím.
Když to po sobě tak čtu, tak to zní strašně 😀 . Máte některá podobnou zkušenost?

kalous
13. dub 2008

ahoj no u mě je to taky psychicke doufam že to přejde ☹

denousek
13. dub 2008

tak to ja jsem nastesti v pohode bala jsem se jak to bude po porodu ale je to vse fajn..akorat se spis ten citim jako takova mamina strhana ale muzik me ujistuje ze nas miluje a jsme pro nej vsechno..

a nursik nebojse druhy porod muze byt uplne jiny pry byva lepsi nez prvni tak hlavu vzhuru atma pak Nikolka sourozence....musite si udelat pekny vecer i kdyz s ditemem to neni tak jednoduchy,dejte ho k babicce mate-li tu moznost a udelejte si vecer po dobre veceri a vinecku jen pro sebe treba se ledy trosinku prolomi kazdopadne by ti mel pomoct muz sama to asi nezvladnes...

nursik
autor
13. dub 2008

Kalous, ty máš dítko podstatně menší, takže u tebe ta šance je, sebe vidím jako ztracený případ 😀
Denousku, já nemám problém se k sexu " dokopat", ale nějak mě to prostě nebere a je to spíš nepříjemné, což mě děsí. No a drahoušek o ničem neví, do toho roka jsem mu říkala, že to pořád bolí a teď neříkám nic, tak si asi myslí, že je to ok 😖
Já nejsem z cukru, i druhý porod zmáknu, ale přeci jen to prostě není ono ☹

silvietotik
13. dub 2008

Ahojky Nursiku,
já jsem se po porodu cítila jako panna 🙂) Ale fakt si myslím, že jde hlavně o psychiku, jednak máme po porodu rozbouřené hormony a taky máme starost kolem dítěte, což je pro ženu, která má první dítě, pořádnej šok... Já jsem do toho ještě dálkově dokončovala školu, takže to byl taky záhul..
Hlavně bys to měla asi manželovi říct, že vše není ok, nebo si k tomu taky můžeš vypěstovat fakt dost velký odpor..
A ten tvůj porod musel být asi opravdu děsný.. Já sice rodila tři dny, ale nakonec mi dali epidurál, aniž bych si o něj řekla a děkuju doteď za něj... Pak to byla neskutečná úleva..

kamcatko
14. dub 2008

ahojky Nursiku,já sice neměla porod tak těžký jako ty ale na našem vtahu se podepsal.Já osobně s přitelem nechci spát,jelikož mě to strašně bolí a on to nedokáže pochopit.Přítel je na mě naštvanej že s ním nechci spát a já už ani nevím proč spolu sme... ☹ Nečekala sem že to po porodu bude taková katastrofa ☹

kalous
14. dub 2008

ještě furt to nejsem ok furt to boli mam vytok

zanetka82
14. dub 2008

Ahoj Nursík tak ja mam přesně ten samy problem jako ty. Už jsem byla stím i za gyndařkou ale neuměla mi poradit 😒 Taky se my do milovaní vubec nechce ale až po druhem prckovi po první bylo vše jak ma být ale teď je to hruza. Sex je u nas tak 1 za měsíc ☹ a to ještě když se přemlouvam kvuli manželovi. A není to tím že by jsme měli krizi. ne vše je pravě dobré kromě toho milovaní. Taky jsem z toho smutna ale pořad si říkam že to ještě přejde 🙂

nursik
autor
14. dub 2008

U nás všechno klape perfektně, ale sex vyloženě přetrpím a vím, že to takhle nemůže jít donekonečně, jinak půjde do háje i vztah dřív nebo později.
Zkusím ještě vysadit prášky, třeba se aspoň dostaví nějaká chuť 😠

karot
14. dub 2008

Ahojky!
Taky jsem na tom podobně jako Vy. 😔
Trochu jste mě uklidnily,že v tom ne´jsem sama. 😅

very
14. dub 2008

Ahoj, já mám nalepenou evru a také se u nás nic neděje..!!
Je to hrůza..dřív - myslím před těhotenstvím - jsme strávili v posteli hodiny a teď také tak 1x za měsíc a to se ještě přemlouvám..některé polohy mě vyloženě bolí. Mrzí mě, že je to tak, ráda bych to změnila, ale mám strašnou nechuť..
Malej mě dost vyčerpává a evra mi také moc nepomáhá..než jsem jí nalepila, bylo to u nás zajímavější..
Lékařka ale tvrdí, že se s tím ještě nesetkala, že to evrou nebude, že jsem spíše jen vyčerpaná..
Mám strach, aby i náš vztah nezačal skomírat!
No netěší mě, že je nás tu tolik! Ale držím palce vám i manželům!
A ještě něco, mám pocit, že už u nás ani nefunguje mazlení, tulení, hlazení..jako bychom se jeden druhému odcizili - najednou není na nic čas.. Některé doteky jsou mi i nepříjemné..znáte to?

karot
15. dub 2008

Very...............s tím mazlení je to podobné.Jenže u nás bude asi problém v tom,že mojí drahou polovičku hned v provopočátku zarazila reailita v tom smyslu,že je ze začátku s miminkem hodně práce(s ničím mi nepomohl a ještě se divil,že se mu nevěnuju jako před tím...............kdo má 2 týdny po porodu náladu na nějaké ruční praktiky 😅 )a že jsem pořád unavená.Když už jsme po šestinedělí mohli,opět mu vadilo,že musí opatrně a tím pádem si to neužije. 🙄
A teď jsme na tom tak,že když ho k tomu nepřemluvím,tak spolu žádný milostný život nemáme. 😖
Poslední 2 měsíce to nebylo vůbec. 😖 Dneska jdu na gyndu,tak mám obavy z toho,aby mi doktor neřekl:"Paní,.........Vy už jste zase panna!"............... 😀
Jsem zvědavá,jak za 2 roky zase počneme 😅 .................Manžel to má v plánu,tak uvidím. 😀

nursik
autor
15. dub 2008

Very, mě taky některé doteky nejsou příjemné, zvláště tam dole. Prostě se mi vybaví vyšetřování při porodu a je konec 😠 . U nás taky nějaká předehra moc není, není na to čas, ale možná kdybysme se dlouho mazlili, tak by to potom bylo jiné, příjemnější. Ale chodíme spát kolem půlnoci a to pak na nějakou romantiku už prostě nemám sílu 😢 Jinak Very, myslím, že každá hormonální antiko může ovlivňovat chuť, mě jí teď doktor změnil, ale k lepšímu to není 🙄

very
15. dub 2008

Nursíku, máme to stejně..do postele se dostáváme pozdě a pak už nemáme sílu na nic.. 😖
Natož mazlení..rovnou se jde na věc..nechci být zlá, vy pochopíte, co teď napíšu.. Minulý týden byl pokus o "akci"..během vysvlékání, kdy já se chtěla tulit a mazlit, manžel prohlásil "nezdržuj"..to mě tak zchladilo, že už nic nebylo.. Pro něj je to ohromně směšné 😀 😀 , ale mě se to dotklo..jsem stále vyčerpaná, vážně padám na pusu, malej neustále zlobí s jídlem, nikoho nemám na hlídání.., takže kamarádky, kino, nákup..nic než malej pro mě neexistuje a když mu chci vyjít vstříc, řekne tohle..prostě hnus.. 😒
Myslím ale, že tohle pochopí jen ženská!!
Jsem zvědavá jak stvoříme druhé mimi!! ☹

pipisek
16. dub 2008

no u nás je to jako přes kopírák. před prvním mimčem dobrý, pak samozřejmě únava a bolest, nějak se to časem srovnalo a pohoda, ale teď při druhém se to opakuje. hodně dlouho mě bolí šití, cítím ho pořád a to jsem víc, jak 8 měs. po porodu. a při tom druhém mě nastřihla dr. na druhou stranu, takže já si to vyloženě užívám 😉
ale abych nebyla tak skeptická, lepší se to. u mě záleží hodně na tom, jestli se mi chce. když jo, tak to začíná být příjemný, když se mi nechce, a jen chci (spíš nechci, ale co mi zbývá) vyhovět manželovi, tak je to nepříjemnýýý.
tak hodně sil a snad to bude časem dobrý, to přeju všem!

nursik
autor
16. dub 2008

Very, a co předat dítko manželovi třeba o víkendu a jít někam za kulturou, prostě nějaký relax. Odpočineš si a budeš mít i lepší náladu.
Chápu tě, mě by to taky štvalo, mrzelo. A řeklas mu to? Já někdy i mám chuť, ale jak se jde na věc, tak mě přejde 😀
Chjo, kdyby mi někdo řekl, že po porodu budou takový problémy, tak bych si snad pořídila jen psy 😀

karot
16. dub 2008

Very.................hm,silně mi to připomíná mýho manžela.Chce to mít co nejdřív za sebou,zalehnout a spát. 😅
Taky jsem na malýho sama.Kamarádky mám jen ty s kočárkami,protože hlídání pro malýho neseženu. 😖 Nikomu se nechce a berou(manžel a moji rodiče)to tak,že je to moje dítě a když jsem na mateřský,tak ať se o něj starám.Mě to sice neobtěžuje(užívám si každý den),ale malé odreagování by neškodilo. 😉
Nursík.................s tou chutí jsem na tom stejně. 😀
Ale dítě za psa bych nevymněnila. 😅

very
16. dub 2008

Nursíku, řekla, ale u něho to stále vzbuzuje smích..jo a já mám k malému ještě dva psy ( velké ) ..tuhle kombinaci - pokud nemáte nikoho, kdo by vám pomohl - nedoporučuji!!
Jedna je stará, hluchá manželovo a ta moje je zlatá..paráda venčit je a ještě "venčit" malého!!
Už dlouho se snažím sehnat někoho na občasné hlídání ( jednou týdně dvě hodinky - např. ), ale nedaří se..mám to jako karot.. Kamarádky bez dětí jsou úplně mimo..naopak to funguje tak, že jedna kamarádka občas svoje mimi nechá mě.., ale to už jsem já a moje povaha..

petra.vavra
16. dub 2008

Tak po přečtení se musím přidat.....u nás taky nic moc nebo spíš to NIC...já se malý věnuju opravdu od rána do večera a když náhodou přes den usne, tak se učím na zkoušky a když usne večer tak se pro změnuzase učím a spát chodím, tak kolem 1 v noci....a manžel spí na gauči v obýváku...no romantika hadr.....jo jo, kde jsou ty vášně před otěhotněním 😎

ifulinka
16. dub 2008

Tak u nás bohužel neprobíhá ani sex v těhotenství ☹ Jestli asi manžela dosti nepřitahuju.. 😢 😢

karot
17. dub 2008

U nás byl sex v těhu tak do 5.měsíce.Když už to na mě začínalo být vidět,už na mě manžel neměl chuť. 😅
Každýmu se asi líbí něco jiného. 😉

nursik
autor
17. dub 2008

Tak my jsme teda v těhotenství sexovali, ale tomu mýmu se velryby taky nelíbí, takže jsem si i kolikrát po brečela, že mě nechce 😝
Very, taky máme hafu, bude mu rok, takže puberťák jak vyšitej 😀

karot
17. dub 2008

Holky,....................teď mě ještě něco napadlo. 😉
Která z Vás měla partnera(dobrovolně) u porodu?...............Přemýšlela jsem o tom,jestli podobný psychický blok může mít i partner?............. 😕

nursik
autor
17. dub 2008

Já ho měla u porodu dobrovolně a celkem se někdy diví, že na sex má chuť po tom všem, co viděl ☹ . Rodila jsem kleštěma, pak mě uspávali na vyndání placenty, všechno viděl a následky to na něm nenechalo 🤐

ifulinka
17. dub 2008

To jsem teda ráda, že v tom nejsem sama.. U nás to bylo taky tak..asi do šestého měsíce jsme spolu spali úplně v pohodě, ale jak mi víc narostlo bříško, tak jsem ho asi přestala tak vzrušovat 😒

very
17. dub 2008

No tak já byla po vysazení antikoncepce jak utržená ze řetězu..otěhotněli jsme téměř hned..
Pak nám na tři měsíce sex kvůli krvácení zakázali a pak jsme na to opět vlítli..teda hlavně já, musela jsem manžela přemlouvat.. Měl hrozný strach, aby jsme malému neublížili..sex byl tedy až téměř do porodu..neměli jsme žádné komplikace, takže nebyl důvod proč ne..tedy jen manželův strach..
Byl se mnou u porodu a říká,že rád.., kdyby bylo po druhé, tak chce znova a já jsem ráda.., i když si také říkám, že mě viděl v tak nepříjemných chvílích.., ale asi je to normální a nakonec i přirozené...
O porodu říká, že to všechno tak postupně přicházelo, že byl od počátku zapojený a nic až na únavu a zimu mu nevadilo.., proto se dnes nediví, když chlapa zavolají až na tlačení, že se složí..mám ten dojem také.. 😀 😀

karot
18. dub 2008

Já měla manžela u porodu od té doby,co mi píchli plodovku(cca 6 hodin)a nesložil se.Spíš se tam nudil a prudil,že to trvá dlouho. 😀
To byla jen úvaha v tom smyslu,jestli se může tomu chlapovi žena znechutit tím,jak u toho vypadá a pak už na ní nemá po porodu chuť 😉
Mě ten sex kdovíjak nechybí,.............jen jsem dumala nad tím,jestli je to u nás normální,když ostatní v mém okolí vyvádí v posteli jako králíci. 😀
Jak píše Ifulinka,...............jsem ráda,že v tom nejsem sama a tudíž nejsem divná,jak jsem si původně myslela. 😀

nursik
autor
18. dub 2008

Já měla porod vyvolávaný, nastupovala jsem v pondělí ráno a malá se narodila v úterý večer ☹ , takže to chvíli trvalo. Chlap se mnou byl od úterního rána, kdy už jsem měla kontrakce po 3 minutách a myslela jsem si, že je to můj konec 😀 . Ke konci už mi bylo úplně jedno, co se se mnou děje ☹ . Já ho tam potřebovala ještě před samotným porodem, protože to trvalo všechno moc dlouho, byla jsem unavená a měla jsem docela nechutný křížový bolesti, takže mě aspoň masíroval. Nedokážu si představit, že bych ho tam měla jen na tu chvíli tlačení 😖
Aspoň chlapi vidí, že to není taková prča a od té doby jsem od něj neslyšela žádnou chlapskou narážku na porod, moc dobře ví, že to taková sranda není. Spíš naopak se trochu bojí jít do druhého, kdyby to mělo být jako poprvé. Dokonce mi řekl, že měl strašný strach, že o mě přijde 😝

ifulinka
18. dub 2008

To jsem teda taky moc ráda, že nejsem sama divná 😉 Jen mi to občas příjde líto, že už manžel nemá chuť 😒 Snad se to po porodu aspoň trochu zlepší.. Teda abych zase měla chuť já, když budu utahaná více, než dříve.. 😝

megee
18. dub 2008

tak my v těhu meli sex taky do toho 6 měsíce, přítel potom nechtěl, protože měl prý strach aby mi nějak neublížil takže si to tím pádem ani neuži ☹ , taky jsem to hodněkrát obrečela...Jinak ted je to celkem v pohodě, sex mě i nadále baví, ale bohužel na něj není čas ☹ , když je doma tak jsem utahaná a nemám moc chut a nebo má odpolední takže je v práci ☹ , takže zbývá jen odpoledne a to zase mám strach abych malého nevzbudila 😀 , no snad jak ty mimča trochu povyrostou tak to bude zase všechno v pohodě

ifulinka
18. dub 2008

To taky doufám, že se to postupem času zlepší a budeme řádit jako za mlada 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru