• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sex po porodu. Vůbec spolu nespíme. Jak je to u vás?

10. ledna 2014 
cantarela,
no naše malá je na umělém mléce, už nekojím asi 2 měsíce, s tím to bohužel nemá u mě spojitost :frowning2:
26. led 2007 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Alemě to taky pořád bolí,hlavně na"začátku",ale mezi náma:ani pak to už není co dřív :unamused: ,doufám,že se to spraví,pak po druhém dítěti... :astonished:
26. led 2007 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
cantarela,
mě to taky bolí ze začátku, pak se to jakoby uvolní a je klid úplně...ale jak jsem zpozorovala, záleží taky na poloze..
26. led 2007 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vidíš,že v tom nejsi jediná :wink: ,taky mám s určitýma polohama problémy a naopak ty,které mi dřív nebyly příjemné mi nevadí.
26. led 2007 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Hollky, takovej dotaz, co sex po "císaři"? Malé budou 4 týdny, docela bych si už dala říct, ale trochu mám strach, co jizva, vnitřní stehy atd... nějaké zkušenosti? :grinning:
9. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
pattie: ja vydržela po císaři opravdu na konec šestinedělí a na návštěvu u gynekologa, který potvrdil, že je vše v pořádku, ale musím říct, že to zatím vevnitř dost bolí a dře :confounded: , připadá mi to jako bych znovu byla panna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to používáme hodně lubrikačního gelu, jizva je v pohodě ta mě nebolí
10. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jen pisnu dve veci

- tahle diskuse je uz v rubrice porod :wink:

- a pridam, ze ja jsem sla na reflexni terapii (na chodidlech) kvuli bolestem patere a pani mi tam odblokovala krec "nekde na pohlavnich organech"... a od te doby to boli minimalne o polovinu min :dizzy_face: (mluvim teda o polohach, ve kterych ten nastrih jeste citim, vetsinou uz to odeznelo, ale nekdy to jeste najednou zazlobi)

Takze jak je videt, je dobry se podivat i na reflexni body nebo na pater :sweat_smile: :sweat_smile: vsecko souvisi se vsim

Jo a doporucuju vrele lubrikant ASTROGLIDE. Nevim jestli se prodava u nas, ale je naprosto nesrovnatelny s jakymkoli lubrikantem, ktery jsem vyzkousela (a ze jich bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Vetsina se po peti minutach nekam zahadne vstreba nebo naopak vytece apod., Astroglide je fakt super !!
My na nej dostali doporuceni od jedne zname z USA a tady jsem ho nikde nevidela, tak jsme ho objednali pres net z te Ameriky.

Je drazsi, ale vydrzi vecnost, protoze ho neni potreba moc a vetsinou ani pri dlouhem sexu neni potreba dalsi davka :wink:
10. říj 2008 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
koukam, ze ta druha diskuse je zavrena, ale je tam hodne info, tak tam zkuste nakouknout

jo, jinak mne dost pomohly i cipky Cicatridina na poradne zhojeni uvnitr
10. říj 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
teres-my jsme ani 6nedeli nedodrzeli... :grinning: prestala jsem spinit asi po 5tydnech tak jsme na to vlitli a kolikrat aj 3x za den...za to ted?1-2 do mesice a kolikrat ani to ne...porad se mi nechce nemam chut jsem unavena a tak...a jeste v 6nedeli to nebolelo vubec ale ted jo... :angry: mozna to me odrazuje...nevim asi je to ve me...pritel chudak trpi mohl by kazdy den... :grinning: :grinning: :grinning: hold uz to neni co to byvalo...
10. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj devcata,
ja vim ze je to divne ale i chlap muze mit zajem na tom pomoct manzelce.
tak k tematu. jsem 4ty tyden po porodu. Manzelka je nadrzena ze by me znasilnovala i trikrat denne ALE problem je v to m ze ji to boli a to nejenom kdyz tam vniknu :frowning2: / ano pouzivame lubrigacni gel/ ale i samotny orgasmus/kdyz se ji snazim jen masirovat z venku/ :unamused: . nevime jestli zajit na gyndu. stejne nam reknou ze to jeste neni 6 nedel ale kdyz ja bych ji tak rad uspokojil bezbolestne. no a hlavne mam strach aby to netrvalo dlouho.. i ja jsem je chlap.. :angry:
15. srp 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, no chtěla jsem se zeptat, jestli máte i zkušenost s dosáhnutím orgasmu po porodu. Před porodem to bylo v pohodě, i po prvním dítěti, ale teď mám po druhým porodu, malej má 4. měsíce, spíme spolu - pro mě sice ne zas tak často :wink: , ale aspoň něco, že? :slight_smile: ale prostě nemůžu dosáhnout orgasmu :cry:
30. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Maminky :slight_smile:

Mohu Vás oslovit v souvislosti s tématem, které zde probíráte a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o daném tématu píšeme se všema maminkama i zkušenosti s ním? :slight_smile: Když jsou tyto zkušenosti ve Wiki Modrého koníka, je to daleko přehlednější než fórum, protože se dá vše rychle a přehledně dohledat...

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost se sexem po porodu zde: http://www.modrykonik.cz/sex-po-porodu , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy hlavně ohledně zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině žen...

Děkuji Vám a přeji krásný den! :slight_smile:
Janča
14. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky. mame 8mesicniho syna,ktery nam dava zabrat. Je hodny,ale bude to asi velkej zivel. Ja jsem vyrizena,v noci k nemu vstavam a tatinek si stezuje,jak se nevyspi. Uz jsme nemeli sex ani nepamatuju. Bud je to unava z prace nebo lenost nebo boleni hlavy. Partner mi vycita,jak porad uklizim,ale ani ho nenapadne mi pomoct. A to uklizim hlavne po nem. Co se malej narodil,velkej hrozne zlenivel a sex je pry moc narocny,tak ho nedelame.
10. led 2014 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek